Nejlepší Stellaris DLC – Seznam úrovní úrovně a nejlepší rozšíření, které můžete koupit, všechny Stellaris DLCS & Add -Ons pro levné

Seznam Stellaris DLC

Jsem osobně velkým fanouškem DLC, který přidává do celé hry bez ohledu na to, která říše hrajete, ale někteří nejsou fanoušci obřích šéfů a raději by se vyhýbali setkání.

, je zabalen do dalšího obsahu ke stažení, z čeho si vybrat. . . Stellaris ! Ale co stojí za to vaši hotovost? V této příručce zařadíme každý kus .

Více Stellaris:

  • Jak Brexit ovlivnil Stellaris: Federations
  • Nová mobilní hra Stellaris vytáhla po objevu odcizeného kresby Halo

Stulní Stellaris DLC & Expansions

. Stellaris .

V tomto bodě, utopie . . .

utopie Také přidává tři výhody koncové hry ve formě biologického mistrovství, syntetického vývoje a transcendence. ? Stát se jedním z strojů? ? Bez toho jsou všechny nemožné.

. Budete moci indoktrinovat primitivní civilizace a ručně definovat role pro zotročené populace. .

Také přidává závody úlu, což je v pohodě.

Federations

Fanoušek diplomacie? Federations drasticky reviduje celou sadu funkcí, představující federace druhů, scházející se pro větší dobro. . Sejdoute se a vytvoříte diplomatickou unii, obchodní ligu nebo dokonce bojovou alianci? Můžete to vzít ještě dále a vytvořit hegemonii, kde odchod z uvedené federace je válkou trestán válkou. .

Jakmile komunikace dosáhne dost vesmíru, může být galaktická komunita založena ve snaze udržet vesmír volný. Zde budete hlasovat o rezolucích, jako je implementace ekologické ochrany, což je dražší vykořisťování materiálu; sankce obchodů, přičemž tresty na ty, kteří porušují galaktické právo; nebo dát implementovat válečná pravidla, zakázat zbraně hromadného ničení.

Starověké relikvie

Pokud je vaše věc prozkoumání, Starověké relikvie vylučuje tuto zkušenost s cennými relikviemi objevovat mezi hvězdami. . . Například jedna z náhodných archeologických výkopů odměňuje artefakt, který vám dává pět procent více rychlosti výzkumu. . .

Leviathans

Leviathans . Už jste někdy chtěli bojovat s obřím éterským Drakeem nebo hvězdným pobouřením? Co takhle napadení záhadné pevnosti pro sklárky uvnitř? Nebo možná zjistit, co přesně je to stroj nekonečna? . .

.

A-Tier Stellaris DLC & Expansions

.

Syntetický úsvit

. . . . Tato nová událost může způsobit, že všechny utlačované syntetické formy života kolem galaxie stoupají a vzbouří se proti svým tvůrcům.

.

je rozšířený systém Vassal: Nechte vás lépe podrobit nebo Větší říše. . Vassové získávají specializace, které jim poskytují hlavní výhody v určité oblasti (vojenské, ekonomické nebo vědecké). Nevýhodou (nebo nevýhodou, pokud jste ten, kdo je vassalizován) je, že předmět musí zaplatit desátky svému vládce. Je zde však velmi zajímavá dynamika, kde Vassalové mohou vyrůst své pány – stát se stínovými vládci, kteří dominují jejich mistrům prostřednictvím smluvních jednání.

Tento typ hry se stále nemusí líbit na všechny. Overlord Představuje také velmi zajímavé megastruktury a původ pro širší škálu hráčů. Nové metody cestování, jako je kvantový katapult, mohou zcela změnit způsob, jakým přemýšlíte o prostoru Stellaris. . . .

B-Tier Stellaris DLC & Expansions

.

Necroids Druh Pack

Zatímco Syntetický úsvit přidává strojové říše a zlepšuje interakce s robotickými popy, Necroids dává původ soustředěný kolem smrti. . Místo toho převedete neochotné členy z jiných druhů na váš primární druh. To je hlavní funkce, abych byl upřímný. . Je to skvělý vyzvednutí pro hráče rolí.

? Megacorp . Tyto říše mají stavět vysoko a jsou silně odrazovány od ovládání velkých řádků vesmíru s dvojnásobkem trestu za překročení jejich administrativního stropu. Protože jste omezeni ve velikosti říše, místo toho stavíte pobočky na planetách v jiných říších. . Je to mnohem odlišný způsob, jak hrát hru ve srovnání se vším, co Paradox nabídl.

Získáte také přístup k novým typům světa, kočovním flotilem a trhu s galaktickými otroky.

C-Tier Stellaris DLC & Expansions

Průběžné kousky obsahu, které si stále můžete užívat.

. . . Vaše akce špionáže prostě ne .

Pokud nemáte velké plány na vedení celé galaxie, nebo ji zničit, je to ten, který můžete přeskočit.

Apokalypsa

Apokalypsa je snadné vysvětlit. . ! Pokud máte rádi boj s velkými věcmi a velkými hordami, Apokalypsa .

Balíček vodních druhů

Toto je další druhový balíček (jak pravděpodobně můžete říct z názvu). . Tenhle vám dává druh, který rád je … mokrý. .

hraní frakce založené na parazitismu nebo kolonizaci světů tím, že do nich narazila asteroidy. . ! Prostě nemají žádný vliv na hraní.

Tato expanze byla ve skutečnosti aktualizována pomocí Stellaris Patch 3.. Pokud jste si koupili tento DLC zpět, když to bylo čistě kosmetické, skutečně obdržíte tyto doplňky zdarma. ! Není to ani špatná expanze. . . Rozhodně to stojí za tuto cenu.

Stejně jako balíček druhů Plantaids byl tento DLC aktualizován o patch 3.1 Zahrnout skutečný materiál relevantní hry. ! . nezbytný obsah. .

D-Tier Stellaris DLC & Expansions

Obsah, se kterým můžete snadno dělat.

. . . Obsah je průchodný a v žádném případě není nutný.

Rockové lidé! Litoidy jedí minerály místo jídla. Rostou pomalu, ale těžší je zabíjet a odolnější, pokud jde o obyvatelnosti. . Stellaris Doplňky se dostaly do záplaty 3..

Dillon je editor seniorů ve Fanbyte. .

? ! .Nabídky najdete celý seznam DLC Stellaris organizovaných nejnižší cenou. .

Stellaris: Galaktické paragony

Datum vydání: 14. března 2023

Žánry: Simulace, strategie

Datum vydání: 12. května 2022

Stellaris: Aquatics Druh Pack

Žánry: Simulace, strategie

Datum vydání: 15. dubna 2021
Žánry: Simulace, strategie

Stellaris: Necroids Druh Pack

Datum vydání: 29. října 2020
Žánry: Simulace, strategie

Datum vydání: 17. března 2020

Stellaris: Lithoids Druh Pack

Datum vydání: 24. října 2019
Žánry: Simulace, strategie

Stellaris: Pack Story Pack Ancient Relics

Datum vydání: 4. června 2019
Žánry: Simulace, strategie

Datum vydání: 22. května 2018

Datum vydání: 22. února 2018

Stellaris: Humanoids Druh Pack

Datum vydání: 7. prosince 2017
Žánry: Simulace, strategie

Stellaris: Syntetic Dawn Story Pack

Datum vydání: 21. září 2017
Žánry: Simulace, strategie

Stellaris: Výročí portréty

Žánry: Simulace, strategie

Stellaris: Utopie

Stellaris: Upgrade Pack Nova Edition

Datum vydání: 3. dubna 2017

Stellaris: Galaxy Edition Upgrade Pack

Stellaris: signál Horizon

Datum vydání: 5. prosince 2016

Datum vydání: 20. října 2016

Žánry: Simulace, strategie

Stellaris: Infinite Frontiers (ebook)

Stellaris: Kompletní soundtrack

Stellaris DLC Mega Pack

Žánry: Simulace, strategie

Žánry: Simulace, strategie

Stellaris Druh Pack

Žánry: Simulace, strategie

Stellaris - 11 DLCS Pack

Stellaris Star Conqueror Bundle

188226 175447 162226 145563 130163 109385 100700 80821 80822 72246 60303 48278 43666 41792 36529 32982 28528 31740 31739 7647 9636 6660, 22141 22160, 22141 22160, 22141 22160, 22166, 2286, 22166, 2286, 2286, 22166, 2216, 2286, 2216, 2286, 22116, 2286, 2286, 2286, 2286, 2286, 2286, 2286, 22846. 2 138661 159683 110544

Stellaris: Galaktické paragony

Stellaris: Galaktické paragony

Historické nízké

Recenze

Tagy

Funkce

Stojí za to koupit Stellaris DLCS?

. Na jedné straně může být obtížné vzdát se produkce, která přináší obrovské množství radosti. . . Na druhou stranu, jejich dostat se může být docela drahý. To je zejména případ obrovských, nejprodávanějších franšíz, které podstatně těží z prodeje dalšího obsahu věrným fanouškům. To může být správný důvod, který může přimět mnoho hráčů zpochybnit myšlenku dostat ruce na velmi dezilovanou expanzi Stellaris.

Kolik DLC má Stellaris?

. Nemusí však být vždy přesné, protože číslo zahrnuje také věci, jako jsou sbírky soundtracku. .

Jak porovnat ceny a koupit levné doplňky Stellaris?

. .. . Pokud nevidíte žádnou dohodu, která by vyhovovala vašemu rozpočtu, neváhejte a vytvořte cenovou upozornění na našem webu.

?

. . Ty označují historicky nejnižší ceny, což je jedna z nejlepších funkcí pro lovce výhodného. . Napravo uvidíte rychlý pohled na produkci, která by zahrnovala recenze MetAscore a Steam. Užijte si procházení seznamem Stellaris DLC a doufáme, že vám to bude užitečné!

  • Jak aktivovat klíč páry CD?
  • ?
  • ?
  • Jak aktivovat klíč CD Epic Games?
  • ?

Poháněn Steam, registrovaná ochranná známka společnosti Valve Corporation. GG.. Nemůžeme zaručit přesnost nebo dostupnost zobrazených nabídek – Než si něco koupíte v obchodě, ujistěte se, že ceny jsou správné. Využíváme affiliate programy pro zpeněžení odkazů na našem webu. GG.Deals je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates.

.nabídky

. .. Všechna práva vyhrazena. Všechny ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných majitelů.