Nejlepší tajemné hry 2023 | Kapesní taktika, 10 nejlepších záhadných deskových her pro hraní – Ign

10 nejlepších záhadných deskových her pro vraždu

Daganronpa je podobný právnímu zástupci Ace ve způsobu, jakým je nastaven. Máte sekci školního života, kde se potkáváte s postavami nebo hledáte důkazy, a máte sekci, která zahrnuje soud. V soudním řízení musíte zjistit, kdo udělal špinavý skutek.

Nejlepší tajemné hry 2023

Každý má rád dobrou záhadnou hru, zvláště když jsou založeny na klasických tropech a příbězích. V našem průvodci máme všechny ty nejlepší přenosné.

Mystery Games: Junko Enoshima vytáhne hloupou tvář, vložený na rozmazaném snímku ze života je divný z Max a Chloe Walking on Train Track

Publikováno: 20. září 2023

Mrtví muži jsou těžší než zlomené srdce a Mystery Games je v těchto částech deset penny. Tak pojďte, do Velkého žumpy, v některých pěkných čtvrtích, které mají špatné návyky, najděte lístek na prádelnu v odkládací kompartmen. Mám rád dobré tajemství. Každopádně se zde hodí tento zájem, protože vás provedu nejlepšími záhadnými hrami na Switch and Mobile.

Jakmile budete plavit po chmurných arteriálech těchto skličujících stojatých vod, máme pro vás ještě více doporučení. Ať už chcete hry pro budování měst, Warhammer Games nebo jednoduchou útulnou zábavu z her Yoshi, jsme tu, abychom pomohli (ale pravděpodobně s méně domýšlivými odkazy na román tajemství, naštěstí).

Každopádně se podívejme, co můžeme vidět s nejlepšími Mystery Games na přepínači a mobilu … koupit nyní

Přes palubu! – Přepínač a mobilní

V úhledném zvratu na whodunnit vás vývojář Inkle dostane do bot Whodunnit přes palubu. Jak to tedy funguje? Klamat a zradit, vplížit se a ukrást, Strongarm a Listuce, a používat každou další stinnou taktiku, kterou si dokážete představit, abyste se dostali pryč s vraždou.

Každý, kdo ví, jak INKLE staví hry. (Pokud potřebujete přesvědčivější přepínač, máme zářící přepínač přepínače). Kup nyní

Phoenix Wright: Ace Attorney – Switch

Jedna z všech skvělých dobrodružných her, Phoenix Wright: Ace Attorney má v žánru některá z nejlépe napsaných záhad. Jsou více staré školy než moderní reimaginings, ale magická práce, kterou Shu Takumi stáhl s těmito záhadami, bude navždy obstát testu času.

Prozkoumejte různá místa v módě klasické dobrodružné hry a poté se vydejte do soudní síně s důkazem, abyste si mohli prohloubit viníka. Nezapomeňte křičet námitku! Kup nyní

Danganronpa – Switch and Mobile

Daganronpa je podobný právnímu zástupci Ace ve způsobu, jakým je nastaven. Máte sekci školního života, kde se potkáváte s postavami nebo hledáte důkazy, a máte sekci, která zahrnuje soud. V soudním řízení musíte zjistit, kdo udělal špinavý skutek.

Twist je, že existuje podivný režim FPS, s „Pravdami kulky“, které střílíte na postavy, když lhají. (Obě první dvě hry, Danganronpa: Spouštěč Happy Havoc a Danganronpa 2: Sbohem zoufalství, jsou skvělé a dostupné na přepínači a mobilu). Kup nyní

Nebeský trezor – Switch

Hej, koukni! Další hra inkoustu. Jsem nestydatá ve své lásce k inkoustu a téměř na tento seznam vložil téměř 80 dní, i když to není opravdu záhadná hra. Nebeský trezor je však rozhodně a staví vás do bot archeologa, který rozvíjel záhadu.

Je to první vpád Inkleru do 3D, ale nejen to, má nějaké geniální triky pro design her, aby vytvořil nelineární svět, který je autorem na každém tahu. Pokud ne pro zábavu z toho, Heaven’s Vault stojí za to podívat se na chytrý herní design sám (podívejte se na tento Jon Ingold GDC Talk, pokud se neprodáváte, je to skvělé věci). Kup nyní

Život je divný – spínač a mobilní

Life Is Strange je první dobrodružná hra od Dontnod, která vyvolala velmi milovanou sérii. Představením všech her je, že postava má jedinečnou supervelmoci, ale ne ve smyslu Marvel. V životě je divné, Max má schopnost převinout čas, a tak se odtud rozvíjí vyprávění.

Možná spíše tajemná hra než záhadná hra, přesto je to hvězdná, a je tu život je divný: Remastered Collection Out TEĎ. Kup nyní

Sexy Brutale – Switch

Předtím, než byly smyčky Time deset penny ve videohrách, byl tam sexy brutále (dobře, vyšel v roce 2017, nebylo to tak dávno, ale stále to cítilo před časem). Nejenže je to jedno z nejlepších názvů videoher, ale je to také nádherné a složité na každém kroku. Probudíte se během večírku v sídle, setkáváte se s podivnými postavami a zkusíte zjistit, proč se lidé stále zabíjejí.

Správný whodunnit, ale jedinečný skrz a skrz. Navíc, umělecký styl je vrah (získejte?).

Žena v policejním rozhovoru, zobrazená na televizi CRT

Její příběh – mobilní

Interaktivní film plný FMV, její příběhový úkol vás zkoumá s prozkoumáním plochy plné souborů, nalezení různých kousků důkazů, ať už psané nebo videa a sledováním je, rozpadl záhadu toho, co se stalo této ženě.

Zábavný fakt Čas: Sam Barlow se stal nezávislým vývojářem po hraní některých nezávislých her, z nichž jeden byl 80 dní, vytvořený inkoustem. Jo, jsou zpět. Promiň, nemůžu si pomoci, prostě si také hraji 80 dní, věřte mi. Kup nyní

L.A. Noire – Switch

Co se má říci o l.A. Noire, který ještě nebyl řečen? Je to statná, drahá hra, která vás staví do bot Cole Phelps, Beat Cop otočený detektiv s jasnýma očima se otočil … no, nic nebudu kazit.

Ale tato hra, která obsahuje revolucionáře pro zachycení pohybu, nevýrazný a pustý otevřený svět a docela špatně navržený systém sběru důkazů, se také stane jednou z nejlepších her, jaké jsem kdy hrál. Je to vynikající a plné vážně úžasného vyprávění noir. (Jen rychlé cestování všude, není třeba jezdit kolem, je to nuda). Kup nyní

Thimbleweed Park – Switch and Mobile

Voláním zpět na dobrodružné hry s bodem a kliknutím, Thimbleweed Park je výjimečnou přehlídkou vyprávění vyprávění. Thimbleweed Park vyvinul Ron Gilbert (víte, jen ten, kdo vytvořil ostrov Monkey), vypráví příběh dvou agentů FBI vyšetřujících ospalé městečko.

Odtud bodujete, kliknete a dobrodružství. Je to vynikající a čím méně víte, tím lépe. Kup nyní

Návrat Obra Dinn – Spínač

Návrat Obra Dinn je jednou z nejlépe recenzovaných her za posledních pět let. Má 89 na metakritiku pro dobro. Je to další tajemství inspirované retro, které vás nasadí na loď, kde musíte zjistit, co se stalo se všemi 60 členů posádky.

Retro část přichází s 1-bitovou jednobarevnou grafikou sorta podobnou raným hrám MAC-nejenže to vypadá úžasně, ale přidává celou vrstvu strašidelnosti. Kup nyní

The Room – Switch and Mobile

Místnost je logická hra, která vypukla velký čas zpět, když ji v roce 2012 vydala Studios FireProof Studios. Spuštění na iOS, hra je v podstatě puzzle ve stylu únikového pokoje, plná různých stop a triků, které musíte vyřešit.

Team17 provedl v roce 2018 také port přepínače a ukázal, jak dlouhodobý je dědictví hry. Nedávno si vyzvedl nějakou páru, protože tým teorie her začal streamovat také! Kup nyní

Paradise Killer – Switch

Mám pocit, že většina her na tomto seznamu pochází od britských vývojářů. Možná je to náhoda, nebo možná my Britové máme dovednost pro tvorbu jedinečných záhad. Každopádně, Paradise Killer je další z nich, vyvinutý Kaizen Gaming a představovat nadřazené hlasové herectví a očící umělecké umění.

Musíte prozkoumat otevřený svět hledající stopy, abyste odpověděli na různá záhada, a pak si vybrat, koho obvinit. Kromě toho se tradice této hry přetéká, takže zážitek je nezapomenutelný. Kup nyní

Broken Sword – Switch and Mobile

Série Broken Sword je další klasická série Adventure Game Point-and-Click, i když se zdá, že o tom už nemluví mnoho lidí (a je to rozvinutá britskými lidmi, divný).

V seriálu je pět her, pátý je na přepínači a první dva na mobilu. Je sporné, že se jedná o jediné tři hry, které musíte hrát, abyste zažili to nejlepší ze série špionážní a tajemství.

To jsou všechny tajemné hry, které pro vás mám, Bucko. Věřte tomu nebo ne, více než polovina těchto her byla vytvořena britskými studiem. Není tak zvláštní? No, možná ne. Každopádně se podívejte na našeho průvodce nejlepšími vědeckými hrami, které máte rádi přestávku od všech těchto velkých příběhů.

Více z kapesní taktiky

Ben Johnson Ben má roky zkušeností s hrami Nintendo a mobilními telefony, s Bylines pro PCGamesn, Gear Nuke a mnoho dalších. Když nekontroluje nejnovější techniku ​​nebo loví úniky smartphonu, hraje civilizaci, splatoon a dokonce i malý roblox. Pokryl největší technologické akce, jako je MWC v Barceloně a Ifa v Berlíně, rozhovory s legendami, jako je Yoko Taro a Bigwigs, jako je Samsung’s Head of Mobile R&D Won-Joon Choi, a přezkoumal největší hry Nintendo jako legendu Zelda: slzy království a Xenoblade Chronicles 3. Jo, a ví, že Nintendo Switch 2 bude běžet na 4 k60, prostě se ho neptejte, jak ..

10 nejlepších záhadných deskových her pro vraždu

Od stopu po Mysterium si vyzvedněte vzrušující záhadnou hru vraždy pro vaši další hru.

10 nejlepších záhadných deskových her pro hraní - ign ign ign

Aktualizováno: 30. srpna 2023 19:50

Zveřejněno: 30. srpna 2023 18:59

Pokud jde o plánování herní noci, nikdy se nemůžete pokazit s hrou na záhadu vraždy. Dokonce i ve světě, kde existují hry virtuální party online, nic docela nebije fyzickou deskovou hru pro hru. Mystery Board Games jsou zábavné pro všechny zúčastněné a dávat hostům vzrušující whodunit po celou noc, aby lidé udržovali zapojené a na nohou. A co víc, v tomto žánru je na výběr mnoho typů deskových her, ať už chcete hrát klasickou hru stopy s celou rodinou, nebo něco více zapojeného k hraní s přáteli, jako je One Night Ultimate Weswolf.

V tomto průvodci natočením deskových her jsme shromáždili některé z našich oblíbených herních záhadných her, které stojí za to vyzvednout pro vaši další hru v noci. Přestože je vybrán s ohledem na dospělé, každá z nich nabízí jedinečný zážitek a lze jej hrát s širokou škálou hráčů, takže najdete ten, který nejlépe vyhovuje vaší posádce a vibraci! Které jste hráli?

TLDR: Nejlepší záhadné hry vraždy

  • Vodítko
  • Jednu noc konečný vlkodlak
  • Mysterium
  • Exit: The Game – Dead Man On The Orient Express
  • Sherlock Holmes Consulting Detective – The Thames Murders a další případy
  • Lov zabijáka – smrt v potápěčském baru
  • Vražda University Games Murder Mystery Party Case Files: Underwood Cellars
  • Podvod: Vražda v Hongkongu
  • 13 Drive slepá ulička
  • Micromacro: Crime City