Nejlepší třídy ve Final Fantasy XIV – DOT ESPORTS, Nejlepší třídy ve FFXIV – pro nové a vracející se hráče – Miranda Lemons

Miranda Lemons

Můžete začít hrát hru FFXIV s jedním cílem a nakonec přejít z léčitele na Warrior, nebo naopak, v závislosti na tom, jak postupujete přes části hry.

Nejlepší třídy ve Final Fantasy XIV

Pokud začínáte Final Fantasy XIV, Rychle zjistíte, že existuje obrovské množství obsahu. Ve hře je 20 pracovních míst, a protože hráči je mohou všechny vyrovnat na stejné postavě, může se to zpočátku zdát matoucí.

Pokud potřebujete pomoc s výběrem hlavní práce Ffxiv, Užitečný bude soudržný seznam nejlepších pracovních míst, ale pouze do jisté míry. Všechny třídy vyhovují konkrétnímu stylu hry s jejich jedinečnými silnými a slabými stránkami a jsou dobře vyvážené.

Některá práce fungují lépe než jiné, ale je to viditelné pouze na nejvyšší úrovni aktivity hry, Savage Raids. Na druhé straně však některá pracovní místa jsou zjevně populárnější než jiná mezi hráčskou základnou.

Zde je seznam nejlepších pracovních míst v Ffxiv podle popularity, složitosti, síly v meta a celkovém designu.

Nejlepší třídy v Ffxiv

Tanečník

Final Fantasy XIV Dancer Job Guide: Vše, co potřebujete vědět | PCGamesn

Existuje spousta pracovních míst DPS Ffxiv, A není snadné vybrat si svůj oblíbený. Jsou rozděleny do několika kategorií: mágové, melee a fyzický rozsah. Tanečnice patří k tomu druhému, spolu s strojem a bardem. Lze to vyzvednout pouze pro Shadowbringers Majitelé na úrovni 60 v Limsa Lominsa.

Zatímco Bard je nejvíce zastoupenou fyzickou prací v oblasti špičkových povinností, jako jsou Savage Raids, tanečnice byla od svého vydání neuvěřitelně populární ve všech ostatních druzích aktivit.

Práce na dálku je zábavná díky svým stylovým tanečním schopnostem, zatímco je snadné je vyzvednout a všestranné. Může způsobit slušné poškození a zároveň poskytovat užitečnost týmu a dokonce má hodně mobility. Může označit taneční partnera, který bude sdílet své nadšence poskytované tanečními kroky.

Pokud se vám tato práce nebo Bard líbí, možná se také zajímáte o jinou fyzickou rozsah, protože jsou docela podobné. Na druhé straně je strojník odlišný, protože je to mnohem rychlejší práce. Může být těžší zvládnout, takže pokud máte výzvu nebo máte rádi rychlé rotace, je to pro vás.

Černý mág

Jsou čtyři práce mága Ffxiv: Černý mág, vyvolávač, Red Mage a Blue Mage. Modrý mág nebude do tohoto seznamu zahrnut, protože je to práce, která sleduje jiný systém progrese a lze ji hrát pouze s jinými modrými mágy, z velké části.

Černý mág je v současné době nejsilnější magickou prací DPS kvůli vyrovnávacím změnám Endwalker což způsobilo, že je hraní méně náročné, zejména ve špičkových povinnostech. Podle FFLOGS je v dungeonech poslední expanze nejvíce zastoupená práce s nejvyšším skóre s nejvyšším skóre. I když je to jediná práce mágů bez schopnosti vzkříšení, může se pochlubit vyššími škodami než ostatní.

Černý mág používá směs ledových a ohnivých prvků, aby způsobil úžasné poškození nepřátel. Je to upgrade práce Thaumaturge, kterou lze vyzvednout buď během tvorby postav, nebo zamířením do Ul’dah. Jeho hlavní výzvou je pochopit mechanik přepínání prvků a vypořádat se s dlouhými zpožděními kouzel. To dělá černého mága odměňování, když je zvládnut, zatímco zůstává příliš tvrdý na zvednutí.

Červený mág

Zatímco černý mág je nejoblíbenější magickou prací DPS v obsahu na vysoké úrovni, Červený mág není příliš daleko za sebou. Červený mág je velmi odlišný od Černého mága, ale spíše se podobá vyvolání. Sdílejí schopnost vzkříšení, což je téměř zásadní ve špičkových povinnostech a neuvěřitelně užitečné všude jinde.

Červený mág překonal popularitu vyvolání v důsledku úprav na jeho pomlčce a schopnosti zrychlení přinést Endwalker to mu trochu usnadnilo vyzvednutí. Na druhou stranu byl vyvolávač zcela přepracován, ale ztratil většinu svých nejsložitějších schopností, který tlačil nějakého vyvolávajícího sítě, aby přepnul na Red Mage.

Tuto úlohu lze odemknout na úrovni 50 pro Stormblood majitelé a je docela jedinečný v Ffxiv Protože má schopnosti na dálku i na blízko. Nejprve to může vypadat zastrašující, ale jakmile hráči pochopí mechanik přepínání obou zbraní, je zábavné a snadné hrát v příležitostných aktivitách. Je to také svorka Final Fantasy Licence, která přitahuje mnoho fanoušků.

Bojovník

Válečník je od té doby jednou z nejpopulárnějších tříd Endwalker’s uvolnění. Patří mezi nejjednodušší pracovní místa, která se ve hře vyzvedne, a obdržela významné buffy se změnami rovnováhy expanze.

Válečník je vývojem práce Marauder, kterou lze vyzvednout za zahájení tvorby postavy nebo zamířením na Limsu Lominsa. Má velkou sekeru a zabalí úder s rozzuřeným režimem a může se pochlubit přežitím díky různým schopnostem samoléčení.

Bylo to výrazně posíleno změnami přinesenými expanzí, což usnadnilo hraní a poskytlo mu více samoléčení. Je to ideální práce, jak začít tankovat ve hře. Válečník je vybírán mnoha hráči pro všechny druhy aktivit, od nízké úrovně PVE po Savage RAID a přepracované režimy PVP, ať už je to jako mimo tank nebo hlavní tank.

Pokud jste více na výzvu, Temný rytíř je složitější zvládnout díky své schopnosti štítu a manage mana. Paladin byl vysoce nedostatečně zastoupen kvůli několika změnám, které obdržela ve srovnání s nadšenci jiných tanků spolu s Endwalker’s uvolnění, ale může týmu poskytnout hodně užitečnosti kvůli jeho štítům. Konečně, Gunbreaker může vyhovovat hráčům, kteří mají rádi rychlé rotace, protože jeho cooldowns jsou nižší než všechny ostatní tanky. V současné době je to druhá nejvíce zastoupená tanková práce ve špičkových povinnostech.

Bílý mág

Bílý mág je konečnou léčivou prací Ffxiv. Má všechno nadšené nadšené potřeby tradiční podpory, poskytuje nejlepší uzdravení ve hře, některé štíty a mana regenerační kouzla. Jeho mana může být prakticky nekonečná, když je jeho rotace zvládnuta, a má nejlepší prasknutí uzdravení, aby se zachránilo nejvíce zoufalé situace. Je to také nejjednodušší práce léčitele, která se ve hře vyzvedne a lze jej vyzvednout při tvorbě postavy jako Conjurer.

Další prací léčitele regenerace je astrolog. Je to složitější kvůli mechanice karty, která vyžaduje trochu praxe, aby si zvykli. Na druhou stranu, její síla spočívá v mechanice poškození Buff, která kompenzuje jeho léčivé schopnosti, které je těžší získat co nejlépe. Jeho styl hry se velmi liší od bílého mága, takže můžete vyzkoušet jednu z obou pracovních míst, i když se vám druhá nelíbí.

Obě další pracovní místa léčitele jsou kategorizovány jako bariérové ​​léčitelé. Jsou mudrci a učenec a jsou docela podobné. Hrají je náročnější, zejména na vysoké úrovni, protože vyžadují očekávání mechaniky nepřátel, aby aplikovali štíty, než se spojenci dostanou do poškození. Pokud máte výzvu, můžete si užít oba tyto více než regenerační léčitele. Zatímco učenec má vílu, která jí pomáhá doplnit hráče, mudrc je více zaměřen.

Žací stroj

Existuje pět pracovních míst na melee DPS, a přestože všichni sdílejí některé společné prvky, všichni se při hraní cítí velmi odlišně. Dokonce i hráči, kteří se neobzvláště nelíbí, najdou jeden v kategorii, která bude vyhovovat jejich stylu Play. Ale od té doby nejoblíbenější ze všech Endwalker’s Vydání bylo Reaper, což je nejnovější práce DPS, která má být představena do hry.

Reaper je velmi populární ve všech druzích aktivit, protože je to perfektní úvod pro pracovní místa v blízkosti Ffxiv. Jeho rotace se rychle učí, a jakmile ji hráči uchopí a trénovali na pár minut na figuríny, mohou sbalit úder. Reaper zůstává odměňující hrát díky zakotvené podobě, kde se hráč stává pod kontrolou svého tmavého avataru a po dobu krátké doby získává upgrade o svých schopnostech.

Je také vybaven několika polohami, což je hlavní komplexní mechanik vlastních úloh na blízko Ffxiv. Pokud jste zastrašeni pracovními místy, Reaper je skvělý začátek. Na druhou stranu, jiné práce na blízko je těžší vyzvednout, zejména Samurai a Ninja, které mají komba, které musíte vědět ze srdce. Dragon od té doby také vzrostl v popularitě Endwalker’s změny rovnováhy, které usnadnily hraní. Zahrnuje to hodně skákání, takže pokud to vyhovuje vašemu stylu hry, může to být také neuvěřitelně zábavné,.

Eva je spisovatelka štábu z Paříže. Její práce na částečný úvazek je nabíjení do zdí s Reinhardtem. Pokrývá ESPORTS LEAGEE OF LEGENDS a další tituly šest let. Stále věří v Moskva pět comeback. Také spadla do jámy MMO a pokrývá FFXIV a Genshin.

Nejlepší třídy ve FFXIV – pro nové a vracející se hráče

Poslední fantasy postava XIV

Jste připraveni začít Final Fantasy XIV a prozkoumat vzrušující třídy v této hře? Pokud jste v seriálu nebo v tomto konkrétním příběhu, existuje mnoho tříd, z nichž si můžete vybrat, v závislosti na výzvách a stylu hraní, který preferujete.

FFXIV je populární hra pro hraní rolí pro více hráčů, která se rozšiřuje na fantastické úkoly příběhu, tajemství odemknuto a mnoho způsobů, jak objevit nová dobrodružství v celé hře.

FFXIV je komunitní hra. Pokud jste fanouškem FFXIV nebo právě začněte, zasáhněte mě v jednom z mých proudů Twitch a my můžeme hrát společně.

Hra Final Fantasy XIV

Budete mít přístup k systému zbrojnice, který je flexibilní v tom, že vám umožní přepínat mezi třídami, abyste se mohli zapojit do řady jedinečných a zábavných aktivit a úkolů, ať už jste vášnivý bojovník, léčitel, šéf nebo vůdce Pomáhá podporovat vaše přátele v bitvě.

Stejně jako celá série Final Fantasy bude i najdete vzrušující roli FFXIV, zejména když zkoušíte jednu nebo více tříd, když prozkoumáte nebezpečné žaláře, čelíte náročným pokusům a zapojte se do aktivit pro více hráčů s velkými skupinami lidí.

Mezi další herní funkce patří rozvoj léčebných schopností, hledání přátel s vyhledávačem párty a vydání skrytých dobrodružství po celé hře.

Tři hlavní role ve Final Fantasy XIV

FFXIV má tři hlavní role se specifickými dovednostmi a charakteristikami: tank, DPS a léčitel. Když začnete hrát tento příběh, dostanete se s několika základními třídami, které mají být zahájeny.

Jak postupujete v celé hře, budete se muset připojit více tříd, pokud se neomezují na konkrétní hráče nebo role. Obecně jsou třídy FFXIV široce dostupné, takže s nimi můžete volně experimentovat na základě vašeho charakteru a stylu hraní.

Než se seznámíte s každou třídou, zjistíte, že každá role nabízí konkrétní atribut, který formuje schopnosti a cestu vaší postavy.

Final Fantasy XIV

Jakmile dosáhnete úrovně 30, budete mít přístup k novým třídám, které jsou založeny na typu práce nebo schopností, které vyvíjejí.

Role DPS

Role DPS jsou strategické povahy a mají řadu pozic v bojovém stylu, aby poskytovaly útoky a komba různé úrovně dovedností, aby způsobily výstup poškození.

Existují tři hlavní kategorie DPS nebo role: melee DPS, fyzický rozsah DPS a magické rozsah DPS.

 • Archer, Machinist a Dancer jsou role pod fyzickými úlohami DPS
 • Rogue, Samurai, Pugilist, Reaper a Lancer jsou role pod úlohou melee DPS
 • Thaumaturge, arcanist, Red Mage a Blue Mage jsou role pod magickými pracovními místy DPS

Tankové role

Role tanku se zaměřuje na vedení, poskytování ochrany v bitvě a hraní role šéfa a ochránce pro vaši stranu. Mezi tyto členové strany patří Gunbreaker, Marauder, Dark Knight a Gladiator.

Další hlavní funkcí úkolů tanků je schopnost chránit a chránit členy strany dovedným bojem a bojem.

Léčitelské role

Léčitelé vrhají kouzla, provádějí magii a používají restorativní síly, aby pomohly posílit jejich schopnosti a chránit ostatní. Tato třída zahrnuje kouzelníka, Sage, Astrology a Arcanist.

Doporučené třídy FFXIV pro začátečníky

Jakmile se seznámíte se třemi kategoriemi tříd, výběr jedné ze specifických rolí v každé kategorii může být zpočátku matoucí a komplikovaný.

I když budete chtít nějakou dobu trvat, než se seznámíte s každým typem role a specifických vlastností, můžete snadno přepnout v kterémkoli bodě hry, protože to nejlépe funguje pro vaši pátrání nebo cestu.

Pokud jste ve hře nováčkem a vybíráte roli prvního hráče, zde jsou naše nejlepší doporučení:

White Mage (Conjurer)

 • Tato role patří do třídy léčitele
 • Zbraně a nástroje zahrnují hůlky a hole
 • Bílý mág je snadný charakter, na kterou si můžete zvyknout bez jakékoli složitosti, takže je pro vás jednoduché odemknout různé schopnosti postupovat v této roli
 • Mechanika role kouzelníka zahrnuje clearingové povinnosti a ochranu vaší strany, včetně celostátních léčebných schopností
 • Je to nejlepší role pro začátečníky, kteří chtějí hrát ve hře

Paladin (Gladiator)

 • Role gladiátoru je nejlepší roli začátečníků ze třídy tanku
 • Zbraně pro tuto roli zahrnují použití mečů a štítů k boji a poskytování ochrany
 • Je to flexibilní role, která nabízí řadu zábavných pracovních míst, které jsou pro začátečníky snadné, včetně ochrany, jednání o škodách a zmírňování, abyste mohli chránit a uzdravit členy strany a sebe uprostřed bitevních scén a boje
 • Tato role netrvá moc času, než se pohodlí, protože není komplikovaná a nabízí mnoho skvělých možností pro nové hráče

Dragoon (Lancer)

 • Dragon je součástí tříd melee DPS a nabízí rychlý pohyb ideální pro boj a skvělou obrannou sílu
 • Mezi zbraně a vybavení pro tuto roli patří Polearms
 • Je to ideální volba pro hráče, kteří se touží ponořit do bitvy v bojovém stylu v dungeonech, útocích na melee a získat brnění

Summoner (Arcanist)

 • Pokud plánujete rychle postupovat, jakmile dosáhnete úrovně 30 ve FFXIV, je pro tuto strategii nejlepší rolí Arcanist
 • I když tato role nemá významný arzenál zbraní, vyvolávač používá knihy jako prostředek moci
 • Jakmile dosáhnete úrovně 30, budete mít automatické možnosti vybrat si role Summoner a Scholar
 • I když je tato role o něco složitější než jiné doporučené třídy pro začátečníky, je to užitečná volba, pokud jste ambiciózní
 • Arcanists vrhají kouzla, získávají bitevní domácí mazlíčky a podporují ostatní hráče ve hře

Nejlepší třídy FFXIV na úrovni 50 a vyšší

Final Fantasy XIV Cheracter

Jakmile dosáhnete úrovně 50 ve Final Fantasy 14, odemknete přístup k více pracovním míst.

Zatímco některé z těchto pracovních míst jsou náročnější a nejsou zvlášť snadné, jsou zábavné a obohacující. Zjistíte, že až dosáhnete těchto úrovní, odemknete mnoho nových rolí a tříd, které chcete prozkoumat.

Taneční práce

Než si můžete vybrat tuto práci DPS, budete muset dosáhnout úrovně 60, i když je to zábavné a užitečné.

Je to jedna z nejlépe rozsahových pracovních míst DPS, která hráčům umožňuje tančit při zahájení útoků na své nepřátele s různými tanečními styly, které začleňují rotace a techniky jako součást sady dovedností.

Tato role vám umožní vypořádat se s poškozením kreativně a zábavně a je to vynikající role vybrat, zda je váš styl hraní neformální. Tancer Jobs jsou také ideální pro skupiny hráčů a spolupracovat s Buffy a Shields.

Samurai Jobs

Na úrovni 50 budete mít možnost zvolit si roli Samurai, která vytváří dovednosti zbraní a bojové schopnosti pro zahájení nepřátelských útoků.

Zjistíte, že tato práce jsou podobná Dragoonu a ninja a spoustu zábavy pro hráče zaměřené na strategický boj a vývoj přesných rotací a útoků.

Hráči mohou stavět na „rozchodu“, podobně jako ostatní pracovní místa DPS, které vám pomáhají rozvíjet dovednosti s poškozením poškození.

Dark Knight Job Quests

Až dosáhnete nebesward na úrovni 50, budete mít možnost přejít na třídu Dark Knight. Je to jedna z nejvíce epických rolí ve hře, s dobře napsanými úkoly a aktivitami, které sledují složitější, ale odměňující cesty.

Pokud jste začátečník, který dosáhne této úrovně rychle, můžete zpočátku považovat tuto roli za obtížnou, i když je vhodné se s ní seznámit a seznámit se s náročným, ale zábavným způsobem, jak postupovat ve hře.

Nejdůležitější informace o třídách a úlohách Final Fantasy XIV

Jako populární hra pro více hráčů, Final Fantasy XIV nadále vyvíjí a rozšiřuje své možnosti pro hráče, včetně zavedení nových postav a rolí, které můžete vyzkoušet, když se pohybujete každou sekcí hry.

Zpočátku může být výběr zaměstnání ve FFXIV složité, protože každá role nabízí mnoho možností a úrovní dovedností, což se může zdát ohromující, zejména pokud jste ve hře nový a hledáte ideální startovní třídu.

Klíčem k úspěchu v této hře a získání největšího potěšení z FFXIV je čas na kontrolu a vyzkoušení každé třídy a role, jakož i účel každé skupiny v každé sekci ve hře.

Jakmile zvládnete základní třídy ve Final Fantasy 14, najdete mnoho nových příležitostí pro odpovídající pracovní možnosti, role a nástroje k rozvoji spojenců a strategií, když přistupujete k novým rolím na vyšších úrovních ve hře.

Výběr prvních tříd FFXIV

Při výběru první třídy pro svou postavu je třeba zvážit několik věcí:

 • Určete svůj styl hraní, ať už se snažíte rozvíjet dovednosti zbraní, bojové strategie a související schopnosti, nebo pokud se více soustředíte na uzdravení nebo chráníte členy vašich spolužáků před nepřáteli
 • Vyberte si třídu, která je snadno sledovatelná a zvykne si, a mějte na paměti, že můžete kdykoli přepnout, pokud zjistíte, že práce neodpovídají vašemu stylu hraní nebo nejste spokojeni s možnostmi s rolí
 • Udělejte si čas, abyste se seznámili s každou rolí místo toho, abyste rychle přepnuli mezi prací, pokud nenajdete ten, který se hodí okamžitě váš styl hraní. Dokonce i přístupnější třídy mohou na začátku zvyknout a vyžadovat trochu závazku k maximu vaší úrovně, než budete mít více možností později ve hře

Je užitečné pečlivě zkontrolovat každou roli a třídu, takže budete vědět, co můžete očekávat, když hrajete živě a komunikujete s ostatními hráči ve hře.

Vzhledem k tomu, že do série jsou zaváděny nové role a pracovní místa, stojí za to přejít na jeden nebo více z nich a zkoumat jejich jedinečné schopnosti a podpůrné schopnosti.

Jak určit svůj styl přehrávání pro třídy FFXIV

Chcete naplánovat útok s masivním poškozením nebo místo toho využít své síly?

Můžete začít hrát hru FFXIV s jedním cílem a nakonec přejít z léčitele na Warrior, nebo naopak, v závislosti na tom, jak postupujete přes části hry.

Jako jedna z nejpopulárnějších her pro více hráčů v seriálu nabízí třídy FFXIV skvělý způsob, jak si vyvinout svůj styl hraní samy třída a schopnosti.

Když vezmete v úvahu všechny role, možnosti jsou nekonečné, se vším od základních rolí až po seznámení s dřívějšími úkoly ve hře, až po postupu do rolí s jinými třídami, provádějí dvě nebo více pracovních míst, obsazení kouzla, zahájení solidních útoků a zahajování solidních útoků a mnoho dalších příležitostí.

Také se dozvíte, se kterými hráči můžete spolupracovat při vytváření aliancí a které třídy a práce jsou pro tento účel nejlepší.

Pokud jste obeznámeni s řadou Final Fantasy, ale nezabýváte se multiplayerovými hrami, zjistíte, že FFXIV vám nabízí úplně jiný zážitek.

Je to kriticky uznávaná série, která neustále zlepšuje a pokrok na zlepšení mechanismů, postav, úkolů a funkcí, které hráčům poskytují četné možnosti.

Když prozkoumáte všechny oblasti her, zjistíte, že různé třídy a práce nabízejí další vzrušující vrstvu možností, které hráčům umožňují přizpůsobit jejich zkušenosti v sérii Final Fantasy dále.

souhrn

Final Fantasy je legendární série, která vyžaduje trpělivost a časový závazek, aby se z hry co nejlépe využila.

Je to fantastická franšíza, která nabízí hodiny zábavy s velkým obsahem, včetně živých, hloubkových postav s bohatými příběhy a barevnými, brilantními animací a grafikou.

Z tohoto důvodu je Final Fantasy vzrušující a složitá, což může být zpočátku náročné pro začátečníky, ale z dlouhodobého hlediska stojí za to, ale stojí za to.

Historie série nabízí solidní pověst pro vysoce kvalitní zábavu se všemi správnými nástroji a funkcemi, které přizpůsobují všechny úrovně hraní.

Nováčci do FFXIV si mohou vyzkoušet základní třídy od začátku hry a poté později prozkoumat větší skupinu rolí, tříd a pracovních míst, aby posílili schopnosti vaší postavy, zatímco týmové budování s ostatními hráči na bojišti v dungeonech a fantazií.

O

Miranda Lemons Headshot

Jsem Miranda Lemons, tady se s vámi podělím o svou lásku k tahovým jrpgs s příběhy založenými. Moje proudy YouTube Propagujte pozdní noční mluvčí atmosféru, díky níž se život po každém proudu cítím smysluplnější.