Nejlepší videohry pro jen relaxaci | Cool Material, 45 nejlepších relaxačních videoher – GameRANX

Contents

I když je pravda, že Abzu je trochu intenzivní, čím dále do jeho hloubky, které se ponoříte, tato cesta podobná (věta, kterou už nikdy nebudu opakovat, omlouvám).

Nejpohodlnější videohry, jaké jsme kdy hráli

Nechceme vždy chodit rychle, nechceme vždy střílet spoustu zombie a určitě se nechceme vždy ocitnout uvíznutí ve vesmíru. Někdy vše, co chceme, je videohra, která nám po dlouhém dni pomůže vychladnout. .

Dobrou zprávou je, že jsou tam venku. . Vývojáři věnují zvláštní péči, aby vytvořili hru, která vás nic nespěchá nebo vás potrestá za to, že jste nehráli dost. Mohli by vám vyprávět skvělý příběh, možná ne, ale vždy vám pomohou relaxovat.

květ

je exkluzivní PS4 a ne, nejedná se o zvlášť mužský název pro hru. . . . PS4

Očekávali jsme, že se budeme líbit Firewatch, Jen ne tolik, jak jsme se to vlastně líbilo. Vypráví skvělý příběh ve velkolepém uměleckém stylu, s pulzujícími pomeranči a blues a stabilním, pomalým tempem, které vyhovuje jeho vyprávění. Nejstresovanějšími částmi začátku hry jsou časové limity při výběru konverzačních odpovědí, ale máte dostatek času na svůj výběr, takže to nebylo, jako byste se snažili něco zmáčknout v poslední minutě. Hra podporuje jakýsi lineární průzkum, protože můžete jít kamkoli chcete, ale většinu času jsme se ocitli ponořeni do příběhu, takže jsme se řídili spíše toto vlákno. Z velké části neexistují žádná časová omezení, i když se to mění ke konci hry. To pro nás nic nezměnilo a stále se vracíme zpět do věže, pokud se cítíme zvlášť vysoko navlečené. PC | Xbox One | PS4

Stanley podobenství

Stanley podobenství . . Toto je hra, která je ideální, když nechcete vypnout mozek, ale velmi by se na chvíli zaměřil na něco úplně jiného. . Hráli jsme přímo skrz hru v neděli ráno, ale kdybychom to věděli lépe, pravděpodobně bychom to zachránili asi hodinu každou noc před spaním na pár dní. To je lepší způsob, jak hru absorbovat a získat lepší uznání za to, kolik práce do ní vstoupilo. Navíc vám dává šťastné myšlenky, když se unášíte ke spánku, a není tu mnoho lepších pocitů než to.

Karanténa vesmíru (a jeho pokračování)

Některé hry jsou stejně stresující, jak je necháte stát a Karanténa vesmíru . . Můžete také procházet jejich četnými přednastavenými scénáři a sledovat, jak hrají v klidu Deep Space. Nebo byste mohli proměnit slunce v obrovskou černou díru a sledovat, jak se naše sluneční soustava spolkne relativitou. Neexistuje žádný špatný způsob, jak hrát hru, a lidé najdou relaxaci ve všech druzích aktivit. PC

Cesta

Cesta květ. . Více než květ ačkoli, Cesta Poskytuje rozsáhlé výhledy než jedinečně barevná místa. Nikdy jsme si nemysleli, že ruiny zakryté pískem mohou být tak krásné, protože většinou jsme sledovali, jak lidé v nich umírají ve filmech a videohrách. . PS4

Všechno

Toto je další z těch her „To je to, co si z toho uděláte“, hlavně kvůli množství rozmanitosti hratelných postav. V tomto krátkém prostoru je také velmi obtížné popsat, takže pro dlouhou věc je zde recenze videa Polygon Video. Ve svém jádru je to hra, která vám umožní být vším, co vidíte. Existuje postup, protože musíte pracovat z menšího organismu nebo věci ve stále větších velikostech. Můžete pracovat z bakterií na galaxie, to vše s myšlenkou, že vše, co vidíte, je nějak připojeno. . PC | PS4

Sky žádných mužů měl nějaké problémy během prvních několika týdnů jeho vydání. . Pokud se vám líbily hry s průzkumem, řemeslným a sci-fi technologií, bylo tu hodně líbit Sky žádných mužů. Typy planet byly velmi rozmanité, život zvířat byl vizuálně zajímavý tam, kde to existovalo, a určitě byste našli kosmickou loď, která odpovídá vašemu stylu hry i vaše preferované estetiky. A teď, když můžete stavět domácí základny a některé z omezujících chyb byly opraveny, může hra nabídnout hodně hráčům, kteří si užívají čistoty stanovení osobních cílů. PC | PS4

Příběh o mém strýci

Platformátoři jsou jedním z více relaxačních herních žánrů. Mohlo by to být jednoduché řešení problému, jak nejlépe získat od A do B. Mohlo by to být, jak obtížné jsou dobré platformátoři odtáhnout, takže když najdete dobrého, zdá se, že se pro vás všechno spojí. Mohlo by to být také to, jak platformátoři mají tendenci mít více exotičtější nebo umělecké prostředí, takže jste již v vizuálně příjemném světě, když hrajete. Je to pravděpodobně nějaká kombinace všech tří z nich a také několik, na které jsme si nemysleli. Ať je to jakýkoli případ, Příběh o mém strýci Zaškrtne všechny dobré políčka plošin. PC

Vrácení vrácení

Být o tom zjednodušující, Vrácení vrácení je hra, kterou byste dostali, kdybyste si vzali všechny hlavní myšlenky her, které se již objevily na tomto seznamu, a roztavila je do stejné hry. Je to barevný, umělecký, puzzle platformář, který na cestu klade větší význam než konečný cíl. Milujeme to pro jeho radostnou jednoduchost a jak snadné je vyzvednout a hrát. Můžete to zrychlit, pokud chcete, ale pro nás je mnohem více potěšení z pomalého procházení přes mapy a přivést platformy zpět do živé barvy. Hudba vás také uklidňuje, takže byste se mohli vydat na Speedrun a nakonec zírat do vesmíru na 20 minut. PC

Fallout nebo Skyrim (jakmile zasáhnete vysoké úrovně)

Prvních pár hodin Skyrim nebo některá z Bethesdových příspěvků v Vypadnout Série jsou obvykle velmi stresující. Nemáte žádné zbraně, nemáte žádné zásoby a vaše brnění sotva zastaví palec. Umíráte znovu a znovu a znovu, vždy do stejné definitivní hudební smrti. Ale pak jednoho dne si uvědomíte, že jste zemřeli za hodiny, vaše zbraně žvýkaly nepřátele během několika sekund a nemuseli jste aktivně hledat jídlo nebo munici v týdnech. . Nakonec se podíváte a uvědomíte si, že se jedná o některá z nejkrásnějších míst v historii videoher, ať už je to jaderná pustina nebo fiktivní Norsko. Neschováváte se z města do město, který vychytáváte sýr, chodíte vysoký vyčištění táborů Raider a Bandit, protože chcete vidět, co je na vrcholu té hory. Mohli bychom (a měli) hrát takové hry celé hodiny.

45 Nejlepší relaxační videohry

Existuje tolik různých žánrů videoher. Některé hry chtějí hráče plné zaměření, zatímco jiné lze přehrát nedbale. V tomto seznamu se díváme na více příležitostných videoher, které se mohou hráči účastnit. Jedná se o skvělé relaxační videohry, které by se měly hrát, pokud máte někdy náladu na něco.

#45 simulátor čerpací stanice

Simulátor čerpací stanice je o něco podrobnější než jiné tituly simulátoru, ale stále je pro vás relaxační. Převezmete čerpací stanici uprostřed pouště a pokusíte se ji vybavit do něčeho zvláštního. Samozřejmě, jak místo vypadá a běží na vás zcela na vás. Navrhněte to tak, jak si myslíte, že by měla být čerpací stanice, pak se s ní spustíte. . Tyto peníze lze použít k rozšíření čerpací stanice a přeměnit ji na slavné místo podnikání, které chcete provozovat. Pokud to nefunguje poprvé? Začněte znovu a zkuste to znovu.

#44 Slime Rancher 2

Dámy a pánové, Beatrix Lebeau, je zpět! To může znamenat pouze to, že mluvíme o Slime Rancher 2! Pokud jste si mysleli, že první hra v seriálu byla zábava, pokračování je stejně zábavné, ale ještě expanzivnější. . Zde je spousta záhad a nových druhů slizu, které můžete sbírat, farmu a používat ke zlepšení vašeho zařízení! Farma, když chcete, prozkoumejte ostrov, aby hledal ruiny starověké civilizace a pravdu o samotném ostrově! Vytvořte si ranč tak, aby byl tak velký a barevný, jak chcete, a nezapomeňte se postarat o své slimes!

#43 Disney Dreamlight Valley

Několik her spojilo postavy Disney a Pixar, ale žádná z nich není tak relaxační jako Disney Dreamlight Valley. Název vás staví do údolí Titular Dreamlight, kde všechny hlavní postavy z Disney a Pixar žijí společně v harmonii. Nebo alespoň to udělali, dokud nedošlo k zapomenutí. Jak rostlo u moci, rostliny známé jako noční trny zahrnovaly údolí. Postavy uprchly do svých domovských rozměrů, aby byly bezpečné. Nyní musíte jít do jejich říší a přivést je zpět do údolí, aby mohli žít tak, jak to kdysi udělali. Navíc tam budete žít sami a komunikovat se všemi druhy klasických postav.

#42 Simulátor PowerWash

Když poprvé slyšíte o simulátorových hrách, možná si myslíte, že jsou směšné. Například simulátor PowerWash se může cítit hloupý, protože „kdo by chtěl trávit svůj čas prací energií ve videohře?„To je spravedlivá otázka, ale to také znamená, že jste to nevyzkoušeli sami pro sebe. Hra je jednoduchá, ale přesvědčivá. Získáte vymytí energetiky a budete mít za úkol vyčistit nejrůznější věci. Cílem je dostat to co nejblíže k neposkvrněnému, a budete závislí na dokončení úkolu v přiměřeném množství času. Čím lépe děláte, tím větší jsou předměty, které získáte k čištění, každý s jeho výzvami. Není to těžká hra, ale je to ta, kterou se ocitnete oddaní.

#41 Rozbalení

Rozbalení

Když máte za úkol vykládat krabice plné věcí ve vašem vlastním domě, je to vyčerpávající zážitek. Ale když hrajete rozbalení titulu, má to být „Zen zážitek.„Hra je jednoduchá. Máte za úkol doslova rozbalit obsah domu, který byl právě přesunut. Položky můžete vložit do místnosti a zjistit, aby se to snažilo vypadat elegantně a uklizeno. Jak pokračujete, pokusíte se spojit stopy o životě, který pomáháte nastavit v tomto novém domově. Jak bude dům vypadat, až s tím budete hotovi?

#40 Firewatch

Firewatch je perfektním příkladem, jak začít, pokud jde o relaxační videohry. Zde hráči přebírají roli Henryho, který je novou vyhlídkou. V 80. letech je práce požárního vyhlídky velmi odloučena. Ve věži, kde Henry spí a zkoumá les, má pouze jeden prostředky komunikace s vnějším světem a to je s Walkie-Talkie. Henry začíná mluvit se svým nadřízeným Delilah, který zůstává v nedaleké věži. Jedná se o dobrodružnou hru, kde hráči hlavně potulují otevřený svět, dokončují různé cíle, ponoří se do více o Henrym a jeho životě a zároveň řeší záhadu. Je to docela pomalu, takže není třeba spěchat z jedné oblasti na druhou.

#39 Stardew Valley

Vyvinul se jako duchovní nástupce franšízy Harvest Moon, nezávatový tým vyvinul údolí Stardew. Byl to masivní zásah při zahájení, když hráči převzali roli protagonisty, který se snažil opustit rušné město pro pokornou pomalu se pohybující farmu, kterou jim jejich otec po absolvování nechal jejich otec. V rámci hry se hráči starají o farmu, což znamená obdělávání půdy, položení plodin, sklon k hospodářským zvířatům a sklízející jejich zboží. Mezitím mohou hráči cestovat do nedalekého města, komunikovat s Townsfolkem a dokonce navázat vztah. Pokud se vám bude líbit hra Harvest Moon nebo pokud hra simulace zemědělství zní lákavě, budete chtít dát Stardew Valley upřímně.

#38 Krátký výlet

Krátký túru je nezávislý titul od Adamgryu, kde si hrajete roli ptáka zkoumajícího krajinu provinčního parku Hawk Peak. Zde je vaším cílem dosáhnout vrcholu velkého summitu, ale podél způsobu, jak můžete prozkoumat nebo se účastnit několika různých aktivit. Hráči mohou chodit na rybaření, komunikovat s různými zvířaty, které se potulují kolem parku, hledají poklad nebo dokonce plaví v lodi. Je to všechno obří neformální relaxační hra, kterou lze dokončit neuvěřitelně rychle. Je však pravděpodobné, že se nakonec dostanete do jakékoli z různých činností, které jsou rozptýleny po celé oblasti.

#37 Minecraft

Minecraft je hra, kterou v tomto bodě pravděpodobně nebudeme muset vysvětlit. Nyní je to už věky a získalo si to silné sledování. V rámci hry však hráči zkoumají otevřený svět náhodně generovaný s různými biomy a zvířaty. Odtud se hráči prostě snaží přežít, což je relativně snadné. Budete uklidit zboží, řešit jedinečné předměty, vybudovat si základnu, důlní zdroje a bojovat proti nepřátelům, kteří se objevují v noci, jako jsou pavouci nebo kostry. Mezitím je hra k hraní v kreativním režimu, který odstraňuje aspekt přežití. Můžete se pustit a svobodně vytvořit cokoli, co byste chtěli, zatímco máte přístup k celému seznamu předmětů. Nepřátelé na vás nebudou zaútočit během kreativního režimu, takže nikdy není žádné plánování, které by se vypořádaly s davy, které se vynoří.

#36 Květina

Květina byla vyvinuta tímtogamecompany, což je velmi relaxační a klidná hra. Hráči ovládají vítr, když se pohybují po různých terénech. Vyhodíte různá pole trávy a kopete květiny po cestě. Odtud je to čistě jen přijímání do scenérie a soundtracku, když procházíte hrou. O této hře mohu říci nic víc, ale je to určitě jedna z klíčových her, o kterých je toto studio známo.

#35 tok

Dalším titulem z toho, co se podívá na to, je Flow, což je ve skutečnosti první verzi videoher ve studiu. . Cílem je jednoduše jíst menší tvory a zvětšit se. Je to neuvěřitelně jednoduché a celá hra je jen fascinující zážitek. Pokud chcete, aby se něco jen zchladilo a hrálo, je to jedna hra, která nepotřebuje žádné vysvětlení toho, co dělat, protože cíl zůstane stejný po celou dobu, zatímco hra upraví design vašeho tvora podél cesty.

#34 Journey

Zůstaneme s toutogamecompany, dostali jsme cestu. Toto je další útěk pro studio, které získalo obrovskou pozornost. Hráči přebírají roli jednotlivce, který cestuje na vrchol hory. S omezenými schopnostmi se hra hlavně spoléhá na společníka. Zde narazíte na náhodného hráče online, kde budete spolupracovat na tom, abyste se obešli s různými překážkami. Úlovek však je, že nemáte prostředky ke komunikaci. Nevíte, kdo jsou, neexistuje žádný text ani hlasový chat. Místo toho se hráči musí spoléhat na vyzvednutí komunikace ve hře nebo prostřednictvím jediného zvonku, který může postava emitovat.

#33 Americký simulátor nákladního automobilu

I když existuje několik různých simulátorových her, používáme jako příklad American Truck Simulator. Toto je hra, kde jste jednoduše řidičem kamionu. Budete spolupracovat se společností, dělat různé dodávky a vydělávat si na cestě nějaké peníze. Nejen, že potřebujete dodržovat pravidla silnice, ale budete muset vystopovat, jaké trasy se vydat, a pokud vyděláte dostatek peněz, bude tam spousta různých souprav a upgradů, které můžete udělat ve svém nákladním vozidle. To umožní určité schopnosti dále rozšířit o to, jak budete moci řešit různé úlohy a zajistit, že máte vybavení pro zpracování úlohy. Trucking nemusí být pro každého, ale pokud si užijete život na silnici.

#32 Snowrunner

SnowRunner je docela trochu jako americký simulátor nákladního automobilu v tom smyslu, že hra je založena na procházení s vaším vozidlem. SnowRunner je však namísto toho, aby byl na hlavních silnicích, který jde z jedné zastávky na druhou. Existuje mnohem více znalostí o tom, co řídíte, pokud to může vydat cestu dopředu, a pokud ne, jak se unstack unstack. Existuje spousta cílů, zda je to, že je to jiné vozidla nebo dodává nákladní náklady. Toto je druh hry, kde můžete hodit na svůj oblíbený podcast a jen několik hodin ponořit do tvrdého přepravy.

#31 House Flipper

Sledujte si ty pořady pro dýchání v domácnosti a myslíte si, že by to mohlo být zábavné. Vidět starý zbitý dům, který do něj vdechl nějaký nový život? To je to, co máme tady s House Flipper. Celá hra je založena na nákupu starých domů, jejich opravování a vkládání peněz do renovace, když je připravena předvést potenciální kupce. Celý koncert má získat více peněz z domu, než co do něj vložíte. Stejně tak můžete nabídnout své kreativní názory na dům, ať už to znamená nějaké mírné doteky, aby se domácí a přeuspořádaly pokoje, které se dostaly.

#30 The Sims 4

Sims je již několik let populární franšíza. Tato série je o simulaci života, když dostanete svou malou rodinu do domu a sledujte, jak procházejí jejich životy. Je to trochu jako Flipper House v tom smyslu, že můžete provést různé upgrady do svého domova. Na životy postav ve vaší hře je však spousta více zaměřených na životy postav. . V současné době je nejnovější splátkou IP The Sims 4, která je stále podporována nesčetnými balíčky DLC, které přidávají nové události, kariéry, nastavení dovolené, podél dekor.

#29 Abzu

Abzu je další relaxační hra ve stylu atmosféry, která je trochu jako cesta nebo květina. Zde hráči zkoumají pod vodou s různým životem, který se potuluje kolem. Volně zkoumáte jejich terén, od velkých oceánů po jeskyně, je tu spousta krásy, když se volně potulujete kolem. Můžete zapomenout na to, že potřebujete dovednosti, abyste se dostali do tohoto titulu v klidu, protože to nezabere moc, ale manévrovat postavu kolem. Pokud máte zájem o hry, které se více zaměřují na atmosféru, pak se nemůžete pokazit s vyzvednutím Abzu.

#28 Unrevel

Unravel je skvělý malý titul platformy, pokud chcete něco trochu neformálního s několika hádankami, které se po cestě dokončí. V této hře převezmou hráči kontrolu nad postavou vyrobenou z příze, která je nucena obejít velký svět. V této hře však hráči musí používat přízi ze svého těla, což znamená, že se houpají z velkých mezer, vytvářejí mosty, aby se hádali různé předměty, jako je ryba, aby se rychle zip kolem provizorního voru. Je to rodinný titul, který je plný dobrodružství. Pokud však chcete kooperační zážitek, můžete se přihlásit do jeho pokračování, Unravel 2, které je soustředěno kolem co-op podpory.

#27 Sky žádný muž

Zatímco Sky žádný muž neměl největší spuštění v historii videoher, vývojáři Hello Games dokázali otočit věci s řadou aktualizací. Toto je hra plná průzkumu, když jste se dostali na různé planety při hledání užitečných zdrojů. Je to kombinace akčního dobrodružství spolu s přežitím. Při rozpadu kosmické lodi je třeba prozkoumat nekonečné množství planet a shromáždit několik podrobností o tom, co můžete očekávat, pokud jde o počasí planety a květinový spolu s mimozemským životem, který najdete potulování kolem. Přestože existují cíle této hry, hráči mohou volně prozkoumat nekonečně generované planety, shromažďovat zdroje a přejít na další planetu, aby se zmapovaly.

#26 Donut County

Donut County je trochu jako hry Katamari, pokud jste obeznámeni s tou franšíze. V tomto titulu hráči ovládají díru v zemi. Hráči se pohybují všude kolem různých úrovní a snaží se potopit vše, co mohou v díře. Čím více věcí se vám podaří potopit, tím větší se díra umožňuje potopit větší předměty. Je to návyková malá logická hra, která má také příběh. Být tak jednoduchým názvem, není nutné k vyzvednutí mechaniky nebo dovedností nutné velké úsilí.

#25 Golf každý

Golf každý je nejnovější splátkou dlouhodobé franšízy videoher, ale možná budete více dobře obeznámeni s jeho předchozím názvem, Hot Shots Golf. Toto je jednoduchá golfová hra podobná arkádo. Není to tak technické jako simulační golfová videohra, ale tento titul poskytuje celou řadu kurzů, které si můžete hrát spolu s online multiplayerem, takže můžete soutěžit proti svým přátelům. Golf obecně je docela relaxační sport, proč se nemusíte pokusit o virtuální alternativu?

#24 Fez

Fez je nezávislý titul, který vyšel zpět v roce 2013, takže to bylo už několik let. Toto je titul puzzle-platform, kde hráči převzali kontrolu nad postavou Gomez, který se pokouší sbírat různé zlaté kusy rozptýlené po vesmíru. Přestože hra vypadala jako tradiční 2D plošinka, vývojáři přidali jedinečný krok v tom, že se svět může otočit, což pro hráče poskytne 3D pohled. Zde byste mohli získat novou perspektivu světa k vyřešení různých hádanek. Zatímco hra byla oceněna, pokračování, které tým plánoval. Prozatím si mohou hráči tuto hru stále užít, protože byla chráněna na několika různých platformách, včetně některých moderních konzolí, jako jsou PlayStation 4 a Nintendo Switch.

#23 Pokemon Go

Je pravděpodobné, že jste slyšeli o Pokemon Go a dokonce jste se zúčastnili šílenství, když byl původně propuštěn. Všichni, mladí i staří, byli venku a hledali tyto virtuální pokémony pomocí svých chytrých telefonů. Prostřednictvím GPS Location Services v telefonu byl Pokemon Go o tom, jak se putovat na Open, kde byste se pokusili chytit virtuálního Pokémona tím. Byl to docela obrovský úspěch, protože opět tato šílenství nechala každý potulovat. I když to dnes mohlo trochu zmizet, zejména s pandemií, stále je to docela relaxační hra, která hraje během procházky nebo výlet do místního parku.

#22 Co zbývá z Edith Finch

Zůstat z Edith Finch je trochu dobrodružná hra pro chůzi simulátoru. Zde hrají hráči roli mladé ženy, která míří do panství Finch, která byla doma pro tolik členů její rodiny. I když je dnes opuštěno, cílem je zjistit více o historii rodiny Finch. . Když v těchto místnostech hra přejde na hraní jako konkrétní jedinec, kde uvidíte, jak přišli k jejich předčasné smrti. Mechanika je dostatečně jednoduchá, že se hlavně potulujete z jednoho bodu do druhého, zatímco se více zaměřuje na příběh hry.

#21 pryč domů

Když už mluvíme o videohrách typu simulátoru. Toto je titul, který staví hráče do role mladé ženy, která se vrací domů z přestávky na vysokou školu. Je to tady, že jsme přivítáni do prázdného domu bez její rodiny. Když hráči prozkoumávají různé místnosti, dozví se více o své sestře, která stále žila doma. Zatímco hra vypadá, že se jedná o hororový název, je to místo toho jen velmi atmosférické, zatímco se pokusíte spojit to, co se stalo před příjezdem. Zjistíte také, že se jedná o docela rychlou hru, kterou také projde, protože vyprávění vám zabere jen asi dvě hodiny pro hlavní příběh.

#20 Planet Coaster

Planet Coaster je simulační hra pro správu, která pochází z vývoje vývojářů. Toto je studio za franšízou RollerCoaster Tycoon mimo jiné pobavovací parky, jako je Thrillville. S Planet Coaster, vývojáři přinesli duchovního nástupce do franšízy na horské dráze Tycoon. Zde si hráči mohou vymyslet svůj zábavní park, když spravujete personál, zajistit bezpečnost zákazníků, udržovat park vyčištěn, vybudovat jízdy, restaurace a dekor. Je tu tuna pro hráče, aby se vylepšili a přizpůsobili se, abyste si mohli park vytvořit podle svých představ.

#19 Planet Zoo

Když už mluvíme o planetě, máme také zoo Planet. . Všechno, co jsme uvedli výše, zde s planetou Coaster zůstává pravdivé, existuje spousta možností přizpůsobení a schopnost vytvořit si park vlastní. Spíše než být zábavním parkem, máme zoo, kde budete pro zvířata, která jsou pro ně nejen vhodná, vyrobit různá stanoviště, aby žili pohodlně, ale také šťastně. Stejně tak se vývojáři ujistili, že zahrnují AI, aby se všechna zvířata chovala, jak by se ve skutečném životě chovaly. Hráči mohou dokonce udržovat zvířata, která jsou vhodná pro život společně ve stejném stanovišti, jako jsou sloni, zebry a žirafy.

#18 Farming Simulator 2019

Pokud si vzpomínáte na náš bod Stardew Valley a užijte si myšlenku, že bude mít simulátor založený na správě farmy, ale hledáme něco hloubšího, máme zemědělský simulátor 2019. Rozhodli jsme se vybrat farmářský simulátor 2019, protože se jedná o jednu z novějších splátek, která je k dispozici na různých platformách, ale také je zde také zemědělský simulátor 2020. Tato dlouhá řada splátek videoher má hráče spravující farmu s celou řadou nástrojů. Není to jako údolí Stardew, kde jdete ven a obděláváte ruku, zasazujete semena a ručně sklízí plodiny. Místo toho je zaměření založeno na těžkých strojích, díky nimž je práce mnohem snazší. Čím více však hrajete a čím více peněz získáte, umožní schopnost upgradovat vaše strojní zařízení. Díky tomu budou práce mnohem rychlejší, ale mimo plodiny jsou zde také různá hospodářská zvířata, jako jsou kuřata, krávy, prasata a ovce.

#17 PC Building Simulator

Držení kroku s videohrami simulátoru máme simulátor pro budování PC. Teď to není hra pro každého, ale ti z vás, kteří si užívají stavební počítače, mohou zde strávit nespočet hodin. Baví mě budování počítačů, ale je to drahý koníček a prakticky nemožné ho nyní udělat s nedostatkem GPUS. Hráči simulátoru pro budování počítače však přebírají roli firmy pro opravu počítače. Přijmete různé úlohy online, kde budete muset vyměnit, vyčistit, upgradovat nebo opravit počítače. S termínem hráči přijímají objednávky, objednávají díly, provádějí potřebné úpravy počítače a odesílají je zpět zákazníkovi. Všechno od vytahování šroubů, čištění částí, zajištění toho, aby díly PC jsou kompatibilní mezi sebou, a instalace všech kabelů je jen několik úkolů, které musíte mít na paměti během každé sestavy.

#16 Rybářská planeta

Dalším koníčkem, o kterém uvidíte spoustu jednotlivců, kteří se zabývají relaxačním zážitkem, je rybolov. Je tu docela dost, aby se těšilo, ať už jdete sami na nějaký mír a klid, nebo pokud lovíte s nějakou rodinou a přáteli, je to koníček. Počasí však není vždy přijatelné pro ryby v reálném životě, takže máme alternativu videoher zdarma, kterou si užilo několik fanoušků s názvem Fishing Planet. Tento titul staví hráče do široké škály prostředí, když jdou rybařit. Stejně jako skutečný život mohou hráči provádět úpravy jejich prutů, navijáků, návnad a nástrah. K dispozici je také komponenta pro více hráčů online, takže můžete lovit s přáteli online. Nemusí to porazit skutečnou věc, ale je to docela slušná alternativa.

#15 Gris

Gris je docela ohromující hra obecně díky vodovodním vizuářům. Toto je hra, kde je děj vyprávěn prostřednictvím hry. Při procházení různými kurzy je tu spousta plošin. Mezitím se hlavní postava promění s novými schopnostmi dokončit některé z předchozích kurzů. Například hráči se mohou transformovat na těžší objekt bloku, aby udržovali postavu na stabilní zemi během větrné bouře nebo zvážit platformu.

#14 Katamari Damacy Reroll

Hry Katamari jsou spoustou zábavy a pro hráče nevyžadují velké úsilí, aby procházeli různými úrovními. V této hře jsou hráči pověřeni vytvářením nových hvězd a způsob, jakým můžete tyto hvězdy vytvořit pro výše uvedená nebe, je shromáždit co nejvíce věcí po celém světě. Počínaje trochou koule se hráči válí kolem tohoto objektu, který umožní menším objektům přilepit se na něj. Zatímco míč bude rozsvícen a trochu obtížně se valí, zvětší se, což znamená, že brzy budete moci shromáždit větší objekty. Pracujeme proti času, vaším cílem je dosáhnout určité velikosti míče v každé úrovni, která bude transportována do prostoru, aby se stala novou hvězdou. Je to šílený koncept zabalený v docela návykovém zážitku hry.

#13 svědek

Pokud se vám líbí logické hry, pak je svědka hra, kterou byste neměli předávat. Je to videohra prvního světa, kde jste uvízli na tajemném ostrově. . Začínají neuvěřitelně jednoduché, ale jak hra postupuje, hádanky se stávají stále obtížnějšími. Naštěstí je hra nastavena tak, aby hráčům umožnila schopnost upustit od hádanky, pokud je příliš tvrdá a přesuňte se někam jinam, než se vrátíte a pokusíte se znovu stejnou hádanku. V úmyslu vyřešit všechny hádanky, aby znovu získaly vaši paměť a našli cestu z ostrova, je to titul, který vás udrží po potulování kolem krásných scenérií, když se nesnažíte dokončit stanici plnou hádanek.

#12 Coffee Talk

Kávová diskuse je hra vše o vaření kávy pro různé patrony, kteří navštěvují váš obchod. Nasazeno ve fantasy světě, kde koexistují lidé, elfové, orky a všech ostatních tvorů, je tento titul o podávání pěkného piva kávy, zatímco budete komunikovat s hosty. Je to všechno, co byste očekávali při vlastnictví malé malé kavárny ve městě. Pozdní noci, shromažďování nových ingrediencí, výrobu speciálního vaření a sloužící těm těm, kteří potřebují zůstat vzhůru.

#11 simulátor práce

Job Simulator je titul Hit VR, ke kterému se všichni přitahovali, když se náhlavní soupravy VR právě začaly dostávat mainstream. Je to titul, který hodí hráče do provizorního světa, kde roboti vládnou světu. Mezitím jsou hráči jen dalším lidským pracujícím pozemským úkolem. Existuje několik různých her, které se hráči mohou zúčastnit, zda je to kuchař, pracuje jako typická kancelářská práce, jako mechanik, aby pracoval jako úředník pro pohodlí obchod. Všechna práce jsou lehká a plná interaktivních předmětů, s nimiž se hraje. Je to hloupá hra, která je také ideální pro ty, kteří se poprvé dostávají do VR. Pokud jste na tuto hru ještě neskočili, najdete ji na několika platformách náhlavní soupravy VR, jako jsou PC a PlayStation VR.

#10 Monument Valley

Monument Valley je hra smartphonu, z níž můžete získat docela trochu potěšení. Je to hodně jako Fez, titul, který jsme zmínili dříve. Zde hráči přebírají roli princezny, která musí projít různými úrovními, aby dosáhla odchodu. Úrovně však vypadají, jako by nebylo možné umožnit dokončit kvůli různým mezerám nebo cestám blokující oblasti vypnuté. Když však manipulujete s světem, stejně jako Fez, získáte novou perspektivu, která umožňuje princezně nový prostředek pro procházení úrovně. Je to všechno o přesunu světa, aby manipuloval s cestou pro protagonisty. Pro tuto hru existuje dokonce pokračování, které může hráčům poskytnout trochu více hádanek.

#9 Cities Skylines

Cities Skyline může být relaxační hra, zejména pokud se vám líbí videohry pro stavbu a správu typu. V městských panorazech mohou hráči vybudovat celé město. Všechno od poznání, kam umístit silnice, různé budovy, územní plánování, spolu s různými službami, jako jsou odpadní vody, voda a energie, je vše pod kontrolou. Může to být hra, která by mohla hráčům trvat trochu času na začátku pochopit, jak úspěšně naplánovat a vybudovat město. Poté však je tu spousta svobody, aby něco vytvořilo vašemu designu. Existuje dokonce spousta expanzí DLC, která do této hry přináší ještě více obsahu od výzdoby po dokonce i přírodní katastrofy, které se mohou náhodně uskutečnit.

#8 Slime Rancher

Slime Rancher je futuristická zemědělská simulační hra. S hráči na náhodné planetě je cílem shromáždit různé malé slizové stvoření a vložit je do jejich určených stanovišť. Odtud můžete shromáždit zdroje, za ni. To nakonec umožní hráčům více finančních prostředků vybudovat svou farmu a provést různé upgrady pro jejich charakter. Vše od Jetpacku po dosažení nových výšin nebo pomlcových bot pro Buff ve vašem sprintu je pro hráče k dispozici pro nákup. Na konci dne je Slime Rancher hlavně o mladém rančerovi, který se snaží získat masivní jmění z tvrdého farmy života.

#7 Untitled Goose Game

Bez názvu husí hra je dalším příkladem hloupé hry, do které by hráči mohli snadno potopit nespočet hodin. Hráči zde přebírají roli husy, kde vaším cílem je jen obtěžovat různé lidi, kteří si myslíte své vlastní podnikání. Pro tuto hru je trochu puzzle a stealth mechanik, protože musíte se proklouznout po oblastech, shromažďovat předměty nebo přijít na to, jak získat konkrétní položku z postavy. Je to veselá hra a získala obrovskou pozornost online, když se poprvé spustila na trhu v roce 2019.

#6 Všichni odešli do vytržení

Nastavení být duchovním nástupcem Drahá Esther je každý z vytržení. Pokud jste fanouškem simulátorů chůze, které se více zaměřují na vyprávění než mechanika hry, navrhujeme, aby tento titul přešel. Celkově se hráči potulují v opuštěné vesnici, když se pokoušíte vystopovat, kam odešli všichni civilisté. Jak již bylo zmíněno, není příliš mnoho mechaniky hry, se kterou se bude řešit, ale existuje několik hádanek. Hlavně hráči budou zkoumat svět a hledat stopy, co se stalo před jejich příjezdem.

#5 Co je golf

Pokud nejste fanouškem golfu, ale hledáte zábavnou malou hru, která vás zaměstnává při relaxaci, pak to, co je pro vás golf titul. Hráči procházejí touto golfovou hrou, kde každá díra hodí šílenou překážku v cestě. Mohli byste se pokusit dostat míč kolem různých postav, které se pokoušejí kopnout míč pryč, úroveň, která je parodií hitů Superhot Indie FPS, dokonce se probudit lidský golfista dolů tajným kurzem, když se ho pokoušíte zabránit venku reflektorů.

#4 Rime

JINOVATKA

Rime je průzkumná dobrodružná hra, kde vstoupíte do role mladého chlapce, který je uvězněn na tajemném ostrově. Hráči, kteří mají v úmyslu dosáhnout vrcholu masivní hory, musí prozkoumat ostrov, vyřešit spoustu různých hádanek a pokusit se odhalit tajemství protagonisty. Je to trochu jako některé další hry, které jsme zmínili, kde je dobré zaměření hry různé vizuální prvky, zatímco mechanika je trochu platformy a řešení hádanek. Toto je také hra, která vám nebude trvat příliš dlouho, protože je to jen asi pět hodin, pokud jste po hlavní kampani na příběhu.

#3 všechno

Všechno je simulační hra, která staví hráče do ovládání všeho. Je to zajímavá hra, protože hráči začínají jako zvíře, ale je to, když se potulujete a kliknete na jinou položku, přeměníte se na tuto konkrétní položku, když znovu prozkoumáte svět. Přemýšlejte o tom trochu jako Super Mario Odyssey, pokud jste obeznámeni s hit Nintendo Platforming Game. Když Mario hodí klobouk na jinou postavu, hráči se proměňují v tuto postavu. Je to stejný koncept, jak se budete po celém světě potulovat a hledat něco jiného, ​​co je třeba převzít kontrolu. Může to být jiný druh hry, ale je pravděpodobné.

#2 Animal Crossing New Horizons

Hry pro křížení zvířat obecně jsou docela výbuchem. Poskytují hráčům schopnost vybudovat svůj domov, komunikovat s Townsfolk a pokusit se provést nové upgrady. Během roku 2020, kde byl svět opravdu v přísných karanténních objednávkách a uzamčení, zvířecí přechod New Horizons poskytl hráčům prostředky k opětovnému interakci se svými přáteli. Hráči z celého světa se potápěli do této hry, když si vybudovali své ostrovy, pozvali své přátele prakticky do svého herního světa, obchodovali zdroje a účastnili se různých sezónních akcí. Toto je stále nejnovější hra pro křížení zvířat, které se hráči vyzvednou, a stále existuje poměrně málo hráčů, kteří se denně zaznamenávají v naději, že budou prodat nebo zakoupit nějaké užitečné zdroje s měnou ve hře.

#1 Tetris Effect

S Tetris se nemůžete pokazit. Je to titul, který je už roky a je neuvěřitelně jednoduché pochopení. Máte řadu bloků zvaných tetrominoes, které spadají do vaší herní desky. Hráči se prostě snaží umístit bloky tak, aby se všichni pěkně spojili. Když máte celou řadu tetrominoes z jedné strany desky na druhou, linka zmizí, což umožní, aby bloky rozpadly, dokud nakonec vaše deska není naplněna různými bloky. S Tetris Effect je hra založena na přidání neuvěřitelných vizuálů a pěkného soundtracku pro hráče, kteří se zóna zóny, zatímco hrají hru. Začalo to také jako titul VR, aby se hráči mohli ponořit do úrovně designu a soundtracku.

16 nejvíce relaxačních videoher, s nimiž se můžete odpočinout

Někdy hry nemusí být náročné, aby byly přesně to, co potřebujete.

Jimmy Donnellan · 10. ledna 2023

Cesta hra

16 nejvíce relaxačních videoher, s nimiž se můžete odpočinout

Moderní život je konstantním zdrojem stresu. I když by bylo úsekem říci, že je dnes obtížnější se dostat, než když byste museli pěstovat své děti na plátek chleba, převzetí 21. století přichází s spravedlivým podílem potíží. To je místo, kde se některé relaxační videohry mohou hodit.

Ať už se jedná o velký hromada účtů, těžkých pracovních zátěží, nebo že si bastard Greg nelíbí meme, ve kterém jste ho označili, netrvá dlouho, než se věci hromadí a způsobí, že se budete cítit přetížení. Stres je plíživý problém, pomalu bublající pod povrchem často, aniž byste si to uvědomili. Je příliš snadné tlačit obavy na zadní stranu vaší mysli a vojáka bez ohledu na mentální váhu, kterou nesete.

Před několika lety měl tento web vážné problémy a vyžadovalo to, abych pracoval po dobu jednoho týdne rovnou, abych našel opravu. Kombinujte to s prací na částečný úvazek, zmenšujícím se bankovním zůstatkem a každodenním provozem kultivovaných supů a nemělo by být překvapením, že jsem rychle vyhořel.

Poté, co jsem se rozhodl ustoupit na krátkou přestávku, jsem se zaměřil na dekompresi a vinutí. Místo toho, abych našel nový koníček, jsem se rozhodl opřít o svůj nejstarší: Gaming.

Ale nebyl to škubaný zápas duhové šest obléhání, po kterém jsem byl po – chtěl jsem hrát nějaké relaxační hry a nechat můj mozek vznášet se z mé hlavy. Fungovalo to také: Vrátil jsem se do práce, abych dychtivě pokračoval s věcmi a po zbytek roku vykopal zadek.

S ohledem na to jsou zde některé z nejpohodlnějších videoher (v žádném konkrétním pořadí), protože když potřebujete jen vařit, kopnout nohy a nechat vše umýt, i když je to jen na několik hodin. Nezapomeňte, že všechny hry uvedené pro PS4 a Xbox One budou také fungovat na PS5 a Xbox řady X&S kvůli zpětné kompatibilitě.

Nejpohodlnější videohry

16. Budova plná koček

Vývojář: Devcats
Vydavatel: Devcats

Platforma: PC

Už jste někdy kupovali časopisy se zábavnými malými skrytými objektovými hádankami, kde jste museli hledat každý palec, abyste našli všechno? Budova plná koček je v zásadě ve formě videoher, s výjimkou koček.

Splňte své sny o tom, že se stanete bláznivou kočičí osobou tím, že se dostanete přes mnoho různých apartmánů budovy, a najděte všechny kočičky číhající uvnitř. Ať už jsou skryty za oponou nebo uvnitř skříně, jedná se o záležitost s nízkým sázkám, která je navržena tak, aby vám pomohla zchladit.

Navíc to stojí mnohem méně než vlastnit skutečnou kočku. Nikdy nepřestanou chtít věci, ty malí kluci.

. Abzu

Abzu

Vývojář: Obrovská oliheň
Vydavatel: 505 her

Platforma: PC, PS4, Switch, Xbox One

I když je pravda, že Abzu je trochu intenzivní, čím dále do jeho hloubky, které se ponoříte, tato cesta podobná (věta, kterou už nikdy nebudu opakovat, omlouvám).

Představujete některé opravdu krásné umělecké dílo a zvukovou scénu, která se staví proti skličující povaze oceánu, hrajete jako potápěč mezi stovkami jedinečných druhů ryb, z nichž každá je naprogramována tak, aby reagovala různými způsoby na vaši přítomnost.

Pokud se nechcete ponořit hlouběji a hlouběji do temnoty, je tu dobrých pár hodin chladu, který si můžete užít, když se vznášíte kolem klidného oceánu a vezměte si nádhernou zvukovou scénu.

14. Milá slova

Milá slova

Vývojář: Popcannibal
Vydavatel: Popcannibal

Platforma: PC

Laskavá slova – nebo laskavá slova (lo fi chill beats, na které můžete napsat), aby mu dali celé jméno – není upřímně nejraději z relaxačních her na tomto seznamu. Místo toho je to spíš jako nejlevnější terapie, na kterou byste mohli kdy doufat.

Anonymní hráči z celého světa posílají dopisy do prázdnoty s ostatními hráči, kteří jsou schopni posílat dopisy zpět, aby poskytli radu, nebo jen je vyslechnout. Nemůžete otevřít dlouhý dialog, což znamená, že všechny konverzace jsou prchavé, ale možná smysluplnější než většina.

Komunita pro laskavá slova je vhodně laskavá, takže pokud existuje několik věcí, musíte se dostat z hrudi nebo si jen chcete povídat s cizími lidmi bez rizika, je to fascinující experiment, který byste se měli podívat.

13. Gris

Gris Review

Vývojář: Studio Nomada
Vydavatel: Devolver digitální

Platforma:

„Serene“ je pravděpodobně nejlepší způsob, jak popsat Gris: Platformer, ve kterém hrajete jako mladá žena, která ztratila hlas a musí jít na cestu, aby ji dostala zpět. Je to vlastně docela podobné jiné hře, kterou najdete později v tomto seznamu, ale není nic jako Gris.

Pokud vás krásná estetika akvarelu okamžitě neuspokojuje, určitě to bude jednoduše dokonalý soundtrack. Gris je hra, která chce, abyste se posadili a mysleli introspektivně, a zároveň se také obecně dostávali z shonu vaší mysli. Skutečný pozdní uchazeč o jednu z nejlepších her z roku 2018.

.“

12. Slime Rancher

Slime Rancher

Vývojář: Monomi Park
Vydavatel: Monomi Park

Platforma: PC, PS4, Xbox One

Poslouchejte: Život je někdy hodně. Je to jen hodně. Vaše vlasy ustupují, váš břišní tuk se začíná překrývat na sobě a nemůžete docela přimět, aby se vousy přestaly být kudrnaté a chcete je prostě oholit. Mluvím o sobě tady, takže bych měl pravděpodobně putovat a hrát Slime Rancher.

Cíl Slime Rancher je věřil být první zemědělskou hrou s zbraněmi. Jsou to kluzké malé kuličky lásky, které někdy mohou uniknout, ale vaše šikovná zbraň je může přivést zpět na farmu s malým rozruchem. Jistě, věci mohou být trochu stresující, pokud se pustíte příliš daleko od farmy, ale proč byste chtěli, pokud máte spoustu slizů, na které byste měli ogle?

Slizi jsou láska, slimes jsou štěstí.

11. Všechno

Všechno hra

Vývojář: David Oreilly
Vydavatel: David Oreilly

Platforma: PC, PS4, přepínač

Všechno je o tom, dobře, všechno. Je to avant gardní kousek interaktivního vyprávění, který vás vidí ovládat téměř každou živou věc kolem vás, stejně jako podivný zadek cigarety. Pokud to zní bonkers, je to proto, že je to, co to prostě dělá mnohem okouzlující.

Nevzdávejte pozor na zavíravé animace zvířat, když se pohybují všude místo toho, aby se normálně chodili. Ve skutečnosti, pokud se na to jen dlouho díváte, zatímco posloucháte dobře mluveného profesora, který vás učí o vesmíru, je to druh hypnotizace. A na dohled není zbraň.

10. Stardew Valley

Stardew

Vývojář: Znepokojen
Vydavatel: Znepokojen

Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch

Byl jsem pozdě na palubu vlaku Stardew Valley Hype, ale jakmile jsem začal chopit kuřat se jmény mrtvých rapperů, okamžitě jsem pochopil, proč tato malá nezávislá hra byla tak masivním úspěchem.

I jeho předpoklad odráží potřebu být distancován od moderního života. Jednotlivec řízený kariérou je neustále zbitý 9-5, dokud si nepamatuje dopis od svého dědečka. Otevření toho, co se ukáže jako skutky na farmě v údolí Stardew, opouštějí shon města žijící za sebou, aby začali znovu a znovu se připojují k jednoduchým potěšením.

Samotný Stardew je kuriózní městečko téměř zcela odpojené od „normality“. Potkali budete potkat nové lidi (a pečlivě jim darují bobule každý den, dokud se nestanou vašimi přáteli) a dokonce musíte prozkoumat, ale Stardewova skutečná lákavost si dává čas na pěstování života pro sebe, něco, co si všichni přejeme Mohli bychom to udělat, až bude chod.

9. Jurassic Park: Operace Genesis

Operace Jurassic Park Genesis

Vývojář: Zábava z modrého jazyka
Vydavatel: Universal Interactive/Konami

Platforma: PC, PS2, Xbox

Možná vás bude zmatená, když vidíte, jak se téměř každá hra pro správu zábavního parku dostane do bodu, kdy se zdá být vaše druhá práce. Operace Genesis lze přehrát přesně takto, za úkol dohlížet na náročné každodenní operace turistiky dinosaura.

Ale co je to? Vy náhodou smazal plot pro kryt spinosaurus? Ach ne, cokoli uděláš? Proč si představujete, že turisté jsou lidé, které jste nesnášeli, protože jedí běsněním dinosaurů? Park je překonán, rodiny jsou pronásledovány balíčky nebezpečných velociraptorů; Neexistuje žádný únik. Jsi monstrum.

Právě se také cítíte docela uvolněně. Pro moderní alternativu vyzkoušejte vývoj Jurského světa.

8. Elite: nebezpečné

Elite nebezpečné

Vývojář: Hraniční vývoj
Vydavatel: Hraniční vývoj

Platforma: PC, PS4, Xbox One

Pokud již nejste elita: nebezpečný hráč, pravděpodobně byste měli být upozorněni, že prvních pár hodin masivního názvu Frontier’s Massive Space Exploration bude celkovým opakem relaxace. Je to neuvěřitelně hustá hra, která vyžaduje trpělivost.

Jakmile však budete moci úspěšně přistát svou loď, aniž byste hanlili svou rodinu, je naprosto katartické cestovat po galaxii ve vašem volném čase. Jsem jen pár hodin, ale už jsem si všiml, jak relaxační je deformace mezi systémy pro doručovací mise přispívat k pomalému, ale jistě oprava lodi společně.

Můžete také hrát elitu, které se vám líbí; Důraz je kladen na roleplaying, který hra jemně prosazuje, aby přidala mnohem více zážitku. . Jen se snažím podporovat svou rodinu, protože lekce klarinetu Little Jimmyho se nezaplatí za sebe.

7. Cesta

Cesta

Vývojář: Togamecompany
Vydavatel: SCE/ANNAPURNA Interactive

Platforma: PC, PS4, PS3

Cesta změnila můj život. To by se mohlo zdát trochu dramatické, ale opravdu se to stalo.

Před několika lety jsem se cítil opotřebovaný a téměř hotový se životem z důvodů, na které se sem nepůjdu. Poté, co se rozhodl vyzvednout cestu THEGAMECOMPANY, se to brzy změnilo – poskytovalo to jasnost jako žádná jiná hra, kterou jsem kdy hrál, a emoce, kterou nemohu zcela vyjádřit.

Až se cítím smažený nebo jako bych si musel vzít vteřinu pro sebe, vrátím se na cestu. Moje napjatá ramena se uvolní a moje mysl se pokaždé pokaždé, když sleduji, jak se odolácí postava dívá na vzdálený horizont. Je to skoro jako terapie.

6. Ráj vyhoření

Burnus Paradise Remastered

Vývojář: Kritérium
Vydavatel: Ea

Platforma: PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, přepínač

Skutečně jedna z nejvíce podceňovaných závodních her všech dob, to, co se může ukázat jako konečný titul vyhoření, je také jedna z nejpohodlnějších her, jaké jsem kdy hrál.

Jméno vyhoření Paradise nemohlo být vhodnější. .

Skutečná radost z Criterion’s Racer však pochází z posunů vozů z silnice vysokými rychlostmi, zatímco vyrazí Vivaldi jako nějaký druh sociopatického darebáku Bond. Když jsem se musím ventilovat. Co kdybyste udělali další cestu do města, kde je tráva zelená a dívky jsou hezké?

Bylo by také dobré získat novou hru.

5. Květ

Květinová hra

Vývojář: Togamecompany
Vydavatel: SCE/ANNAPURNA Interactive

Platforma: PC, PS4, PS3, Vita

Více kouzla z tégamecompany, Flower je krásný a jednoduchý název, díky kterému budete chtít odpojit vaše nabíječky a investovat do některých energeticky úsporných žárovek.

Hraje jako vítr, vaším úkolem je sbírat okvětní lístky a vést je prostřednictvím překážek, aby se život vrátil zpět na mrtvé louky. .

Pokud hledáte přestávku od skutečného světa na pár hodin, nasměrujte svůj vnitřní Washburne a staňte se listem na větru.

4. Údolí

Hra v údolí

Vývojář: Studios Blue Isle
Vydavatel: Blue Isle Publishing

Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch

Jeden z podceňovaných drahokamů z roku 2016, tvůrci štíhlého srdce: Příjezd pro svou další hru šel úplně jiným směrem, Údolí. Pokud jste někdy chtěli přeskočit přesnější radu, máte štěstí.

Jako průzkumník, který narazil na skrytou technologii, která mu umožňuje využít neobvyklou flóru a faunu svého okolí, můžete provést nerealistické skoky a prozkoumat obrovské oblasti během několika sekund. Pár to s krásným soundtrackem, díky kterému se vaše srdce bude cítit divně vřelé a máte dobrý důvod strávit pár hodin překvapivým úspěchem Blue Isle Studios.

3. The Sims

The Sims

Vývojář: Maxis
Vydavatel: Ea

Platforma: PC

Jaký lepší způsob, jak se vyhnout odpovědnosti za reálného života, než vychovávat rodinu upírů? The Sims byl tak silnou a milovanou sérií již tak dlouho, pokud je dovoleno, aby se miliony převzaly na nový život, což je obzvláště užitečné, když se váš vlastní obrací k hovno.

Způsob, jakým přistupujete k Sims, je na vás. Kariéra, kterou jste vždy chtěli, by mohla být vaše, romantika, kterou vám chybí. I ti nejsvalejší hráči to vyzkoušeli alespoň jednou.

Navíc nemůžete hláskovat eskapismus bez Sims.

2. Unrevel 1 & 2

Unrevel dva

Vývojář: Coldwood Interactive
Vydavatel: Ea

Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch

Jak série Unravel stále chodí relativně bez povšimnutí, je něco, co nikdy nebudu schopen ovinout hlavu kolem. Lidé se dožadují nových plošinců, a přitom chybí na tom, který mísí staré a nové styly v jedné krásné malé kouli příze.

Vlastnictví nádherných vizuálů (vážně, že lesklé vody) a emocionální jádro, je Unravel je konečná nedělní videohra, něco, do čeho se občas můžete vrátit a odejít s úsměvem. Je to všechno o rodině a minulosti, která je rozvinutá hlouběji.

Kdyby EA byla zapojena do více her, jako je tato, možná by se všichni mohli k nim uvolnit svou nenávist. Unravel Two byl skvělým krokem pro již tak skvělou hru, takže tady doufá ve třetí hru.

1. Zvířecí křížení

Zvíře crossin

Vývojář: Nintendo
Vydavatel: Nintendo

Platforma: Switch, Wii, GameCube, DS, 3DS

Herní série tak uvolněná, že byste mohli zemřít a stále ji můžete hrát, zvířecí přechod je téměř všeobecně zbožňován, protože nemusíte nic dělat. Neexistuje žádný jasný cíl (kromě toho, že platí, že tyran Tom Nook vaše hypotéka) a žít v moderním světě, který vyžaduje, abyste udělali absolutně všechno, co by mohlo být lepší protijed?

Mnoho hráčů tráví hodiny s jednoduchým rybářským prutem a rybníkem, jen vidí, jestli dojde k úlovku. Jiní běhají a loví chyby nebo fosílie; Je toho tolik, co můžete udělat a nic z toho nebude testovat váš mozek. Stejně jako Sims se můžete také stýkat, jako byste nemohli v reálném životě, stát se přítelem všech ve městě, takže se nemusíte starat o drama v reálném světě.

Navzdory svým drsným okrajům se zvířecí křížení vyplatí hledat kdokoli, kdo potřebuje přestávku od reality, ať už je to na GameCube, přepínači nebo dokonce 3DS. Ještě lepší je, že se můžete stát kamarády s mývalové, aniž byste se museli starat o vzteklinu.

Některé z pokrytí, které najdete u kultivovaných supů, obsahují přidružené odkazy, které nám poskytují malé provize založené na nákupech provedených z návštěvy našeho webu. Pokrýváme herní zprávy, filmové recenze, zápas a mnoho dalšího.