Nejlepší vlakové hry pro hraní v roce 2023 | Levvvel, nejlepší vlakové hry na PC 2023 | PCGamesn

Nejlepší vlakové hry na PC 2023

Fancy Yourn The Next Great Railroad Magnoon a poté si vyzkoušet svou mettle s nejlepšími vlakovými hrami na PC v roce 2023 z Rail Nation, abyste trénovali horečku.

Nejlepší vlakové hry pro hraní v roce 2023

Umístěte stopy, vyhoďte uhlí a začněte! Tyto vlakové hry jsou pro vás ideální!

Hry vlakové hry spadají do velmi specifického výklenku, kde vše, co musíte udělat. Obvykle mají k nim spravedlivou hloubku, s mnoha cesty upgradu, progresí a širokou škálou věcí, které lze stavět, aby bylo vše efektivnější. Ale co je nejlepší Vlakové hry?

Jednoduše řečeno, Nejlepší vlakové hry jsou ti, kteří zůstávají nejvěrnější pro scénáře v reálném světě a mají nejhladší systém progrese. Abychom vás více kontaktovali s předmětem, připravili jsme tento intuitivní seznam her, doplněný krátkým popisem a tím, co je dělá zábavnými!

Pokud zjistíte, že hledáte další hry, můžete se vždy podívat na naše další články, jako jsou nejlepší hry Gacha a nejlepší hry iOS!

Nejlepší vlakové hry

Železniční magnát 3

Série železničních tycoonů je známá svými vysoce kvalitními vydáními, hlubokou složitostí her a různých možností, stejně jako mnoho z nejlepších vlakových her. Ve třetím vydání hry spravujete železniční systém, který musí dodávat zboží z bodu A do bodu B, aby získal příjmy. Existuje kampaň, která trvá mnoho let v historii – USA, Evropa, svět a budoucnost. Celkově existuje 16 scénářů, které můžete projít, každý s vlastními výzvami a cíli k plnění. Zlepšení na základě stanovené předchozími hrami má Railroad Tycoon 3 obrovskou škálu lokomotiv ze všech koutů světa a také zlepšenou kvalitu života, kde je mnohem snazší navrhnout váš železniční systém a provést malé změny, takto takto obtížnější v předchozích hrách.

Simulátor vlaku 2022

Pohybujeme se dál, máme extrémně složitou hru, která přináší skutečný svět provozu vlaku přímo na vaši obrazovku. Simulátor vlaku 2022 obsahuje desítky lokomotiv, které mají stejný výkon jako jejich protějšky v reálném světě, díky čemuž je celý zážitek z provozování těchto strojů příjemnější. Něco, co je v této hře obzvláště přitažlivé, je to velké měřítko, kde můžete projít různými chodbami světa a sledovat nejznámější a nejpoužívanější skladby vůbec. Scénáře, které můžete simulovat, jsou v některých ohledech zajímavé a náročné, protože existuje celá řada z nich, od přepravy cestujících po přepravu zdrojů, tato hra nabízí vše a lze ji snadno považovat za jednu z nejlepších vlakových her.

Železniční říše

Něco, co vás přitáhne zpět do jakékoli hry, je příběh, který představuje. Železniční říše se odehrává ve 30. letech 20. století, kdy se vlakový průmysl právě začíná, a svět potřebuje někoho, aby vytvořil spolehlivou infrastrukturu kolejnic, takže každá sociální potřeba je nasazena. Jak postupujete ve hře, budete mít přístup k více než 40 lokomotikám postaveným k dokonalosti a můžete je nastavit na kolejnice, abyste dokončili různé úkoly. Existuje soupeřící systém, kde musíte překonat další železniční magnáty, které mají stejné ambice jako vy. Samozřejmě, že jednoduše umístění skladby a vlaků nestačí, protože můžete také provést výzkum, který zlepší infrastrukturu, vlaky a mnoho dalšího. Investice do budov je dalším skvělým způsobem, jak zvýšit příjmy. Tato hra nabízí klasický zážitek z řízení a je naprosto jednou z nejlepších vlakových her.

Unrailled!

Unrailled! je neuvěřitelně dobře vyrobená kooperační hra s fantastickým předpokladem-máte vlak na stopách, který se pomalu pohybuje, a musíte spolupracovat se svými přáteli, abyste shromažďovali zdroje, abyste mohli vytvořit nové vlakové tratě. Kreativita jako je tato je to, co hledáme v nejlepších vlakových hrách. Hra má k tomu velmi blokovaný styl, podobně jako hry jako Trove nebo The Outroused, ale funguje to tak dobře pro aplikaci Gameplay. Věc, která dělá hru tak přitažlivou pro multiplayer, je skutečnost, že můžete hrát nekonečný režim, který obsahuje nekonečný procedurálně generovaný svět, kde se můžete setkat s různými NPC a překážkami k překonání. Jako další bonus, tvůrce jedné z nejlepších zemědělských her, Stardew Valley, řekl, že je to dobré, takže by to mělo stačit, aby vás přesvědčilo.

Vlak horečka

Pohybujeme se dál, máme vlakovou horečku, malou simulační hru pro obchodní firmu vyvinuté malým švédským studiem. Navzdory svému malému vývojovému týmu je to velmi dobře vyrobená hra, kterou je těžké vyloučit z nejlepších vlakových her. Kampaň hry trvá přibližně 20 hodin a předpokladem je, že začnete spravovat vlastní železniční společnost v roce 1850 a jak postupujete v příběhu, budete také postupovat v průběhu let a éry, přizpůsobit. Vaším cílem je zde upgradovat vaše vlaky, jak čas ubíhá a aktualizuje vaši železniční infrastrukturu, aby vyhovovala standardům času, nakonec se dostat do daleké budoucnosti, kde je efektivita všechno. Pokud hledáte krátkou kampaň, která se stará o všechny vaše potřeby související s vlakem, horečka vlaku je způsob, jak jít.

Vlak Valley 2

Od horečky do cíle se přesuneme do klidné, vypočítané hry, kde musíte vyřešit hádanky související s vlakem. Na mapě máte různá města, která požadují, aby jim byla doručena určitá produkty. To je místo, kde přijdete. Vaším úkolem je spravovat outsourcing výroby a zdrojů a vytvořit potřebné produkty a doručit je. Musíte také vytvořit železnici, kterou vlaky používají, s ohledem na to, že je třeba také vyrobit stopy a že musí běžet co nejefektivnějším způsobem. Když dokončíte úrovně a postupujete ve hře, získáte příjem, který vám pomůže postupovat ještě dále. Train Valley 2 je jednou z nejlepších vlakových her, které staví na základech položených předchozí vydáním, a zvyšuje složitost, což je celý zážitek příjemnější.

Lokomoce Chrisa Sawyera

Tato hra není exkluzivní pro vlaky, ale také zahrnuje další dopravní systémy, jako jsou nákladní automobily, autobusy, letadla a mnoho dalšího. To nezabrání tomu, aby byl jednou z nejlepších vlakových her. Nastavení je rok 1900, vedoucí až 2100, během kterého můžete dokončit velké množství scénářů, z nichž každá obsahuje různé výzvy a cíle k dokončení. Existuje možnost vybrat si úroveň obtížnosti, od začátečníků až po odborníka, takže výzva není nastavena do kamene a může být přizpůsobena hráčům všech úrovní dovedností. Pro hráče, kteří si raději užívají své hry s přítelem, existuje možnost družstva, kde můžete spolupracovat a řešit scénáře tímto způsobem. Celkově je to vynikající hra se spoustou obsahu, která by udržovala kohokoli obsazeného celé hodiny!

Doprava papírového vlaku

Tady jsme velmi malá hra, o které byste možná neslyšeli. Zatímco jiné hry mají tendenci se zaměřit na realismus, v provozu papírových vlaků musíte řešit hádanky prezentované v jedinečném, ručně kresleném stylu. Existuje více než 300 úrovní a mnozí z nich se scvrkávají na správu vlakové infrastruktury, aby se žádné vlaky scházely navzájem, ale existuje mnoho dalších scénářů, které vyžadují další mozkovou sílu. Hra vás zavede na místa po celém světě, takže existuje spousta úrovně rozmanitosti a nemusíte se neustále dívat na stejné nastavení. I když se jedná o příliš známou hru, poskytuje osvěžující zážitek, který je perfektní pro nejlepší vlakové hry!

Steam: kolejnice na bohatství

Toto je vlastně oficiální adaptace videoher se stejnojmenné deskové hře, takže to musí znamenat, že může být považována za jednu z nejlepších vlakových her. V této hře spravujete desku plnou šestiúhelníkových dlaždic, které zobrazují mapu plnou zaostřovacích bodů, které musíte upgradovat, jako jsou stopy, vlaky a různé budovy, které se nacházejí podél tratí. Pro deskovou hru je to docela složité a vyžaduje spoustu předvídadel, protože je docela důležité spravovat své finance, takže nechodíte do zříceniny, ale také dostatečně investovat, abyste neustále postupovali. Podobně jako v provozu vlaku papíru není tato hra tak známá, ale je to jako skrytý drahokam, který stojí za peníze.

Mashinky

Další hra manažerů, Mashinky je o vytvoření efektivní přepravní společnosti, která má pod kontrolou mnoho vozidel. Musíte se ujistit, že jsou provedeny všechny potřebné dodávky, a musíte navigovat velkou mapu a podle toho uspořádat svou infrastrukturu. Mashinky klade zvláštní důraz na realismus a měřítko, kde se můžete ztratit, když procházíte obrovskou krajinou, abyste dokončili své cíle a přidali do hloubky hry. Je to realismus, jako je tento, který dobře hledá v nejlepších vlakových hrách. Podobně jako to, jak fungují jiné vlakové hry, máte také čas v Mashinky, kde různá doprava může projít déle, kdy hrajete. Hra byla vyvinuta jediným českým vývojářem jménem Jan Zeleny a zaslouží si veškerou chválu na světě za vytvoření takového úplného zážitku!

A to by bylo, pokud jde o nejlepší vlakové hry! Upřímně doufáme, že jste pro vás našli správnou hru a že veškerá vaše zvědavost byla spokojena. Pokud toužíte po více hrách, zvažte podívejte se na naše další články, jako jsou nejlepší zdarma PC hry a nejlepší mobilní hry pro více hráčů!

Nejlepší vlakové hry na PC 2023

Fancy Yourn The Next Great Railroad Magnoon a poté si vyzkoušet svou mettle s nejlepšími vlakovými hrami na PC v roce 2023 z Rail Nation, abyste trénovali horečku.

Nejlepší vlakové hry PC

Publikováno: 24. července 2023

Jaké jsou Nejlepší vlakové hry na PC? Je tu něco velmi přitažlivého o vyhlídce na budování a provozování vlastní sítě železnic, ať už je to logistika mapování a směrovacích stop, nebo touha otírat lokty s Vanderbilt a Stanford, některé z největších železničních magneb v historii. Spouštění železniční společnosti je stresující, ale lukrativní úsilí, které dokáže udělat nebo rozbít i ty nejlepší obchodní mysli – je to také hodně zábavy.

Pokud jde o nejlepší hry PC, budoucí baroni nemají dostatek možností. Management železnice je desetiletí starý žánr s kořeny na počátku 80. let a jeho historie je bohatá na klasiku a moderní mistrovská díla. Ne každý z nich je velká, rozlehlá, komplexní simulace podnikového řízení, buď. Jistě, ty z nás, kteří chtějí ohýbat svaly tycoon-y, ale někdy je hezké se jen posadit s krabicí na hračky a nechat vaši představivost běžet divoce. Tento seznam zahrnuje nejlepší simulátory vlaku dostupné na PC.

Zde jsou nejlepší vlakové hry na PC:

Železniční národ

Pokud chcete smíchat svou lásku do vlaků se strategií, je Rail Nation menším simulátorem vlaku a více hry pro správu. Zaměřuje se na všechny podrobnosti, ekonomická řešení a mocenské hry, které přicházejí s provozováním vaší vlastní železniční říše. Dostane se do detailů vlaků, takže v Rail Nation je spousta co obdivovat a je to zdarma a je to zdarma. Začněte malý, budete se vydat na cestu, dokud nebudete mít síť vlaků a stanic a zároveň strategicky řídíte svou pracovní sílu a zisky, zatímco se spojí se sousedními vlakovými společnostmi.

Železnice se rozvětví z centra průmyslu a obchodu v Gdansku, v jedné z nejlepších vlakových her, Railroad Tycoon 2

Železniční magnát 2

První hra Railroad Tycoon, vydaná v roce 1990, je připisována za založení žánru správy železnice. Jako mozek herního designu legendy Sid Meier vám železniční Tycoon poskytl klobouk Stovepipe narůstajícího magnáta a přiměl vás zodpovědný za správu hlavních aspektů rostoucí železniční říše na začátku 18. století. Pomocí počátečního kapitálu ve výši 1 milionu USD stavíte stanice, položíte, nastavujete ceny nákladu, kupujete nové motory a pěstujete svou síť.

Jak revoluční, jak to bylo, bylo několik drsných okrajů z velké části broušeno jeho pokračováním z roku 1998. Railroad Tycoon 2 bere to, co bylo na jeho předchůdce skvělé, a ve všech ohledech se na něj rozšiřuje. Například, spíše než jen jedno století, pokrývá celou historii železnic, od založení do současnosti. Existuje mnoho různých scénářů, z nichž každá má vlastní cíle a odměny, a můžete si koupit a provozovat více než 50 různých typů lokomotivních motorů. Railroad Tycoon 2 Nastavte latku pro žánr správy vlaků a zůstává měřítkem kvality i dnes. Pokud dáváte přednost starým her s výhledem na mřížku do 3D grafiky, jedná se o hru železnic.

Nákladní vozy ve městě v jedné z nejlepších vlakových her, Railroad Tycoon 3

Železniční magnát 3

V roce 2003 vstoupila do moderního věku série železničních tycoonů. Třetí vstup do franšízy zaznamenal změnu na 3D grafiku a upustil od budování tratí předchozích her na bázi mřížky. To také zvýšilo počet dostupných lokomotiv na 60, nejvíce v jakékoli železniční tycoonské hře. Kompletní ekonomické přepracování završuje hlavní změny, díky čemuž je tato jedna z nejlepších strategických her pro nadšence vlaků.

Několik změn kvality života oproti jeho předchůdci dělá Railroad Tycoon 3 celkově hladší zážitek. Nastavení vlaků pro načtení nejziskovějšího a nejvíce poptávky nákladu automaticky snižuje mikromanagement, které musíte udělat, a tlačítko Overworld usnadňuje vidět, kde ve vaší síti doručí určité zboží pro maximální zisk. Celkově se jedná o vzorec železniční magnáty ve své nejsvětější a nejleplacenější formě.

Holandský vlak se vydává přes most v jedné z nejlepších vlakových her, Train Fever

Vlak horečka

Hlavní horečka se dívá za hráči zábradlí a úkolů s založením dopravní říše. Kromě stavby vlakových tras a stanic budete muset spravovat přepravu zboží z dolů, lesů, farmách a dalších. Budete také muset stavět městské silnice, abyste zajistili, že vozíky obsahující toto zboží mohou dosáhnout vašich stanic. Může to být trochu jako točení talířů, ale hráči, kteří mají rádi simulační hry.

Dva jihozápadní vlaky na platformě v dešti v jedné z nejlepších vlakových her, Train Simulator. Ony

Train Simulator

Série Train Simulator, která byla založena v roce 2009. Simulátor vlaku je protijed, pokud se vám nelíbí široký, zvětšený pohled na hry pro správu železnic. Budete sedět v kabině lokomotivy, tahat páky a otáčet knoflíky v perspektivě první osoby. Je to úmyslná, pečlivá zkušenost, která se divoce liší od přístupu zaměřeného na správu obchodního majetku nebo železniční říše.

Komunita simulátoru vlaku je aktivní a vývojářské hry Dovetail neustále aktualizují hru novými vlaky, trasami a výzvami. Pokud hledáte změnu perspektivy, ochutnejte si inženýr cracku nebo chcete řídit nějaké vlaky, vstupte do kabiny simulátoru vlaku.

Alternativní mapa londýnské trubice v jedné z nejlepších vlakových her, Mini Metro

Mini Metro

Nedovolte, aby vás minimalistická estetika Mini Metro oklamala. Tato fondově obtížná hrací hra na budování sítě vyžaduje rychlé myšlení a ještě rychlejší reflexy. Jednoduché uzly představují stanice; Vaším úkolem je pomoci cestujícím efektivně dosáhnout cíle. Optimální budování tras je název hry v mini metru, protože vaše síť bude růst poměrně rychle. Naštěstí získáte v průběhu času upgrady, které vám v tomto ohledu pomohou, jako jsou tunely nebo stanice s vyšší kapacitou.

Mini Metro je v mnoha ohledech hodně jako údolí vlaku. Zřetelný umělecký styl „mapy metra“ a upgradovatelná síť však tuto hru natolik odlišuje, že stojí za to se podívat, i když jste ji hráli.

Série vlakových spojení v okouzlující barevné krajině v Train Valley 2, jedné z nejlepších vlakových her

Vlak Valley 1 a 2

Ne každá vlaková hra na PC je hloubková a komplikovaná správa SIM. Vezměte například údolí vlaku. V tomto nádherném hádanku musíte nasměrovat vlaky různých typů, aby odpovídali stanicím tím, že položili trať za běhu. Připojte vlak k nesprávné stanici a ztratíte body. Protože každá úroveň je malá a samostatná, vlakové údolí je ideální pro kratší hrací sezení a systém hodnocení nabízí motivaci k revizi minulých výzev.

První údolí vlaku je vynikající, ale Train Valley 2 změní vzorec přidáním nabídky a poptávky do mixu. Různé stanice poskytují různé zboží, které může být žádané jinde, takže příkaz k propojení stanic se najednou stává velmi důležitým. Mezi požadavky na žonglování a dokončením časovaných výzev je Train Valley 2 překvapivě tvrdým mozkovým upoutávkou. Pokud máte náladu na nějaké hádanky s tématem vlaku, nemůžete se s vlakem údolí pokazit.

Spirálická dřevěná vlaková trať v jedné z nejlepších vlakových her, stopy: hra hraček

Skladby – hra hraček pro vlak

Po počtu drtí a mikromanages těžkých simíků vlaku může být hezké se odpočinout s něčím více srdcem a klidnějším. To je místo, kde skladby přicházejí. Skladby je stavební hra ve stylu karanténu bez skutečného cíle, než vybudovat nejsmuřnější městečko, které si dokážete představit pomocí dřevěných vlaků a stop. Víte, jako ti z vašeho dětství.

Ta nostalgie je to, co dělá skladby tak ponořené. Je to perfektní místo, kde si můžete uvědomit všechny velké designy, které vaše mladší já nemohlo skrz hračky zcela artikulovat. Stejné části okouzlující a kreativní, skladby jsou perfektním způsobem, jak natáhnout ten spící pocit dětského umění.

V jedné z nejlepších vlakových her, Railway Empire, se převádí parní vlak

Železniční říše

Jedna z nejnovějších her Train Sim/Management, která zasáhla trh, Railway Empire zavedla různé změny ve vzorci zavedené železniční magnát před všemi těmi lety. Mezi těmito změnami je nejvýznamnější schopnost zkoumat více než 300 technologií prostřednictvím technologického stromu inspirovaného 4x hrami, jako jsou nové lokomotivy, efektivnější motory, upgrady stanic a spousta dalších.

Vedení zaměstnanců je důležité ve vaší rostoucí říši; Musíte najmout a platit všem od inženýrů po stanice. Railway Empire také dává hráčům schopnost sabotovat konkurenci pomocí špionáže, což vede k nějaké nevyzpytatelné taktice. Je relativně vzácné vidět nové vlakové hry v klasickém stylu tycoonu a doplňky železniční říše k vzorci způsobují, že stojí za to čekat.

Zmatená vlaková kabina v jedné z nejlepších vlakových her, Metro Exodus

Metro Exodus

Jak můžete vidět v naší recenzi Metro Exodus PC, je to stejně vlaková hra, jako je to hororová hra na přežití. Během vaší cesty po cestě přes Rusko zpustošenou jadernou válkou se setkáte s mnoha nuančními postavami, ale nejdůležitější postavou je obří, pára-belching metal, který vás vezme: Aurora.

Tato lokomotiva bude vaším příbytkem během třetího výletu seriálu a vynoříte ji, jak se k vám připojí více přeživší. Dokonce se dostanete k prodloužení Aurory zpět na mobilní základnu – musíte uniknout masivní mutantní velrybě a zabití humanimálů, ale to zcela stojí za to. Připravte se na Auroru, aby se výrazně změnila od doby, kdy ji poprvé jezdíte na různé koncové exodu metrů.

Čím více rozšiřujete svou pestrou kapelu, tím útulnější se Aurora stává. Můžete pryč hodiny mezi destinacemi zamořenými monstrum zaseknutím na kytaru, sdílením jídel a piv a kouřením s tchánem, Millerem. Jak se svět venku stává stále více znepokojujícím – a někdy plným vražedných kanibalů – čím více uklidňující se aurora stává. Kdykoli se Rusko dostane příliš mnoho, je to Aurora, která nikdy nedokáže dostat Artyomovo namáhavé dobrodružství zpět na správnou správu.

USA jsou pokryty několika různými vlakovými trasami v jedné z nejlepších vlakových her, Ticket to Ride

Jízdenka

Ticket to Ride je moderní klasika z hlediska popularity deskové hry. Hráči musí propojit města přes trasy. Každé trase je přiřazena jiná barva a musíte z ruky zlikvidovat odpovídající karty, abyste se na tuto trasu postavili vlaky. Budování tras získává body, stejně jako nejdelší propojený řetězec vlaků na konci hry.

Je to rychlá a snadno uchopitelná desková hra, která se může naprosto nemilosrdně stát, protože hráči si nárokují více tras. Naštěstí je digitální verze stejně dobrá a spousta rozšíření deskové hry je nyní k dispozici také ve verzi PC.

Železniční tratě tvoří šestihranné dlaždice v jedné z nejlepších vlakových her, Steam: Rails to Riches

Steam: kolejnice na bohatství

Steam: Rails to Riches je trochu komplikovanější, ale neméně zábavné. Zde je budování tras pouze součástí zážitku. Hráči musí také dodávat zboží různých barev do odpovídajících měst, a také spravovat rozpočet a účastnit se aukce za práva prvního hráče. Steam: Rails to Riches je druh mozkového upoutávky, na které se fanoušci deskových her s tématem vlaku daří, a verze PC je také skvělá, také skvělá.

Hry vlakové hry mohou postrádat pozornost věnované jiným, zářivějším žánrům, jako jsou nejlepší hry RPG a FPS, ale hráči výběru nejsou o nic méně různorodé. Ať už hledáte simulaci těžkého podniku, nebo chcete jen hrát v hračkové krabici plné dřevěných vlaků, určitě zde bude vlaková hra, která vyhovuje vašemu vkusu. Takže si dejte svůj dirigent klobouk, vystřelte parní stroj a zasahujte kolejnice.

Sam Desatoff a PCGamesn přispěvatel s horlivým okem pro skvělé ninja hry a vlakové hry, Sam vám může dát vše, co potřebujete vědět o městech Skylines a Monster Hunter Rise.