Nejlepší VR Horror Games: Nejděsivější výběry na Quest, PSVR a PC VR, zlověstná sada: VR Horror Collection – Steam

Купить zlověstná sada: VR Horror Collection набор (? )

A tak představujeme seznam nejděsivějších her VR, které můžete dnes hrát. Žádné polštáře, které by se skrývaly, žádná ramena, na které by se mohla plakat; Musíte být opravdu odvážní, abyste mohli hrát tyto hry. Položky jsou uvedeny abecedně a tyto hry můžete chytit v obchodě Oculus Store, Steam nebo PlayStation. Pokud chcete vidět více našich nejlepších tipů specifických pro Oculus, zamiřte zde.

Nejlepší VR hororové hry: Nejděsivější výběry na Quest, PSVR a PC VR

Nejlepší VR hororové hry: Nejděsivější výběry na Quest, PSVR a PC VR

Cítím se statečný? .

Varování: Tento seznam nejděsivějších her VR nelze brát lehce.

[Tento seznam byl původně publikován v říjnu 2019. Je znovu publikováno pomocí aktualizací.]

Po celá léta si hororové fanoušci užívali skákání a křik na filmy a hry. VR to všechno přivede na jinou úroveň. Jakmile máte náhlavní soupravu, nepomůže vám; Opravdu věříte, že hrůzy před vámi jsou skutečné, dokonce i na zlomek vteřiny. Proto jsou nejlepší hororové hry VR ještě děsivější než hry s plochou obrazovkou.

A tak představujeme seznam nejděsivějších her VR, které můžete dnes hrát. Žádné polštáře, které by se skrývaly, žádná ramena, na které by se mohla plakat; Musíte být opravdu odvážní, abyste mohli hrát tyto hry. Položky jsou uvedeny abecedně a tyto hry můžete chytit v obchodě Oculus Store, Steam nebo PlayStation. Pokud chcete vidět více našich nejlepších tipů specifických pro Oculus, zamiřte zde.

Nejlepší VR hororové hry

20. Paranormální aktivita: Ztracená duše – PSVR, PC VR

Paranormální aktivita je známá levnými popcornovými strachy, které vaše srdce závodí. Zkušenost VR se neliší; Je to nestydatě nervózní kousek chmýří a my bychom to neměli jinak. Pokud se vám líbí, VR Horror je pomalý popálení, pak to není pro vás. Ale pokud chcete, aby vaše srdce závodilo kolem každého rohu? Toto je snadný výběr pro nejlepší VR hororové hry.

19. Okraj ničeho – trhlina

Co se stane, když zkombinujete nezmapovaný, mrtvý prostor a Marvel’s Spider-Man Developer Insomniac Games dohromady? Kouzlo, to je co. Edge of Ničeho by mohla být ukazována jeho věk jako hra GamePad VR třetí osoby, ale stále je to brilantní kousek produkce a opravdu strašidelný VR horor. Kdybychom to mohli hrát na více platformách – jak to stojí, tato chladná VR hororová rizika se ztratí do času.

18. Přenos – PSVR, PC VR

Jeden z mnoha fascinujících časných bodů Ubisoftu na VR, přenos nebyl předpokládán nikdo jiný než Elijah Wood. Je to jiné bestie než mnoho dalších z nejděsivějších her VR, s jedinečným zaměřením na psychologické strachy a použití živého jednání. Nenechte se oklamat podporou mimo VR; Tasneference je opravdu znepokojující zážitek pro náhlavní soupravy a jednu z nejlepších VR hororových her.

17. Lži pod – Quest, Rift

Toto je jedna z nejrobustnějších her na seznamu z hlediska obsahu založeného na příběhu pro jednoho hráče. Vyprávění je bohaté na detaily a dobře působící se silnou kampaní plnou zvratů a zatáček. Vizuálně obsahuje nápadný styl uměleckého stylu ve stínu Cel s panely komiksů pro vyprávění, díky nimž se opravdu cítíte, jako byste žili na stránkách grafického románu. .

16. Židle v místnosti: Greenwater – PSVR, PC VR

. Hraje jako milostný dopis řadě různých žánrů způsobem, který jsme od té doby opravdu neviděli. Mohlo by to ukázat svůj věk, ale židle v místnosti je stále jednou z nejlepších hororových her VR.

15. Wilsonova srdce – Rift

Wilsonovo srdce se přímo nesnaží být hororovou hrou VR, což je důvod, proč je tak znepokojující. Tento stylový období má opravdu šokující okamžiky teroru, včetně nejpamátnějších skokových strach VR, ale vše je smícháno do zajímavého tajemství s některými neuvěřitelnými interakcemi. Stejně jako Edge of Nowhere, opravdu doufáme, že v budoucnu dostaneme nová místa k hraní Wilsonova srdce.

14. Alien: Izolace Mothrvr Mod – PC VR

Nemusí to být oficiální hra VR, ale Alien: Izolační mod je příliš dobrý, nemluvě o. Izolace je hororová klasika a je snadno nejlepší hra založená na ikonické sci-fi hororové filmové franšíze k dnešnímu dni. V této hře se musíte vyhnout xenomorfům jakýmkoli nezbytným způsobem a čirým smyslem pro teror, který produkuje, když se skrýváte, rozhlížíte se za rohy a snažíte se, aby se nedostali, je fantastický vzrušení.

13. Persistence – PSVR, PC VR

Debut VR Firesprite je dráždivý horor. Používá procedurální generaci k vytvoření kosmické lodi proplétané strašlivými nepřáteli, pak vás požádá, abyste se k nim neklouzli nebo selhali, svrhli je dolů. Mysli na mrtvý prostor ve VR. Pokud vás samotná myšlenka neposílá běh do kopců, pak by to mohlo být pro vás.

Randomizovaný prvek hry pomáhá znovu a znovu poskytnout novou zkušenost. Navíc kompatibilita s tradičními ovladači her přes řadiče pohybu VR dává perzistenci mechanickou, rafinovanou hranou ve srovnání s mnoha jeho současníky. Pokud hledáte skutečně hlubokou, vypočítanou hru VR, stojí za to vydržet strach pro.

. Postižené: The Manor – Quest, PSVR, PC VR

Zatímco postiženo: The Manor existuje už roky a roky, nejprve uvolňuje cestu zpět na Gear VR, stále si vydělává místo na tomto seznamu v malé části jeho naprosté přizpůsobivosti. Navzdory tomu, že svůj věk ukazoval trochu vizuálně, stále se mu podaří kopnout solidní strach a je to vynikající úvodní VR zážitek pro fanoušky hrůzy. Celá věc můžete dokončit za hodinu a přibije ten pocit atmosférického průzkumu, že tak málo VR hororových her opravdu dělá.

Navíc v poslední době právě získala novou aktualizaci, která přidává režim „rukavici“ jako jakýsi hororová tematická rychlost prostřednictvím řady strašidelných chodb. Je zábavné vyzkoušet se co nejrychleji a hodnotit na žebříčku jako zábavný odklon. .

11.

Co? Half-Life: Alyx na seznamu nejlepších z VR a není nahoře? Rouhání! No, je to hlavně proto, že Alyx není opravdu hororová hra, ale určitě má některé z nejsilněji atmosférických a občas vyloženě děsivých okamžiků v tomto seznamu. Všichni jsme se obávali Headcrabs do obličeje, když byl Alyx poprvé oznámen a to nezklamalo a to nezklamalo. Je to však určitý šéf pozdní hry, který to opravdu vydělává místo na seznamu nejlepších VR hororových her.

10. Wraith: Oblivion – Afterlife – Quest, PC VR

Wraith: The Oblivion-Afterlife je nový VR vstup do série World of Darkness (který se jinak skládá z hororových stolních RPG), který zaujímá psychologický přístup k hrůze místo toho, aby se spoléhal na jen vyděšení skoku. Vytváří napětí atmosférou a vypráví přesvědčivý příběh o fotografovi, Edovi, který je povolán do Barclay Mansion, kde se věci rychle otočí k horšímu.

Je to pomalejší hororová hra, která nemusí být pro každého, ale používá hrůzu ve způsobu, jakým hraje silné stránky VR, což z ní činí zásadní součást hororové sbírky VR.

9. Čelit svým strachům ii – Quest, Rift

Na rozdíl od svého předchůdce, který byl spíše sbírkou viněta velikosti kousnutí než plné hororové hry VR, je Face Your Fears II správnou kampaní narativně poháněnou pro jednoho hráče, která je přichycena strachem shora dolů. Prozkoumáte temný, strašidelný svět plný klasických hororových tropů, jako jsou obří pavouci, strašidelné staré domy a strašidelné hřbitovy.

Pokud jste typ hráče, který chce něco masivnějšího, co bude trvat nejméně několik hodin, než se projde a nelze jej porazit na jedno skokové děsivé. Toto je jedna z nejděsivějších her VR a určitě jedna z nejlepších hororových her VR.

8.

Od vývojáře, který vyráběl Dreadhalls, kultovní klasický dědeček hororových her VR, je Cosmodread hodný nástupce a další z nejlepších hororových her VR.

Vizuálně to ponechává trochu požadované a zaměstnává design Roguelike, který se někdy může cítit trochu opakující se. Tyto chyby však zcela nahradí používání hororu VR. Žánr nemusí tlačit mnohem dále dopředu než Dreadhalls, ale zdvojnásobí se na všech prvcích, které fungovaly pro původní hru, což z něj činí strašidelnou léčbu a jednu z nejlepších VR hororových her.

7. Do úsvitu: Rush of Blood – PSVR

Jak překládáte teror řízený narativně do úsvitu do VR? Proč to uděláte v jízdu na horské dráze s výkřikem, samozřejmě. Do úsvitu tedy narodil nával krve. Tento hloupý spin-off zůstal jedním z nejtrvalejších zážitků PSVR. Je plná obvyklých klišé, ale VR vám dává čerstvý pár očí, abyste si je mohli užít znovu.

6. The Walking Dead: Saints & Sinners – Quest, PSVR, PC VR

Stejně jako Half-Life: Alyx, Saints & Sinners ve skutečnosti není velmi děsivá hra. Ale je to tak zatraceně dobré, že jsme to stále nemohli držet mimo seznam nejlepších VR hororových her. Navíc, bez něj by byl tento seznam téměř bez zombie a my to nemůžeme mít. Svatý a hříšníci lahodný bojový systém a momenty šoku mu dávají pohodlné místo na seznamu. Jakmile bodnete svého prvního chodce do hlavy, víte, že je to opravdu vydělalo toto místo.

5. Fasmofobie – PC VR

Věděli jste, že jedna z nejděsivějších her v tuto chvíli je také jedna z nejděsivějších her VR? Ano, phasmofobie má pro ty, kteří statečné řeší svůj čtyř hráči online teror, plnou možnost VR. . Spoiler: Nejsme dost stateční, takže se nás neptejte.

4. The Exorcist: Legion Vr- quest, PSVR, PC VR

To je bezpochyby jedna z nejděsivějších VR her dosud a port Quest dělá skvělou práci při překladu nad zážitkem. Vizuálně je to trochu spárované, jak se očekávalo, ale stěží můžete říct, protože verze PC VR stejně nebyla moc hledačem. V něm převezmete roli vyšetřovatele, který hledá odpovědi po řadě podivných událostí, které první výkop ve velké kapli. Hra zahrnuje několik epizod a vyvrcholí v konečném momentu s kusem hodný hollywoodského trháku hororového filmu.

. . .

3. Pět nocí na VR Freddy’s: Help Wanted – Quest, PSVR, PC VR

Měli jste vůbec pochybnosti? Pět nocí ve Freddy’s VR je vynikajícím příkladem toho, jak se zaměřit na jádro, konkrétní nápad a vyrazit ji z parku. . Sýrové restaurace však po několika hodinách ožívají animatronické postavy a loví vás. Zůstat naživu je vaším cílem a je to mnohem snazší, než uděláte.

Pět nocí ve Freddy’s VR je většinou řadou mini-her, ale každá je tak dobře, že je téměř nemožné neskočit, křičet a/nebo vytrhnout náhlavní soupravu nad záchvaty nespoutané úzkosti. .

2.

Nyní, v závislosti na tom, jak se vám líbí vaše hrůza a jak se vám líbí zažít VR, mohou být tyto dva nejlepší pro vás zaměnitelné. Z naší části uvedeme na místo #2 Resident Evil 4 VR a to jiný . Nakonec se to týká faktoru strachu a zatímco Resident Evil 4 je patrně stále nejlepším vstupem do dnešního dne, je to také nejméně nejméně děsivé. .

Přesto, re4 VR je . . .

1.

Někdy si přejeme, aby Resident Evil 7 nebyla hororovou hrou. Protože vyděsí a křičí stranou, je to opravdu jeden z nejvíce vyleštěných, vysoce rozpočtových zážitků, které můžete mít ve VR. . Z tohoto důvodu je stále vrcholem našeho seznamu nejlepších VR hororových her.

Během pěti let od uvedení na trh jsme stále dostali naše prsty, že Capcom přináší podporu VR do jiných náhlavních souprav. Nebo, víte, dává nám plnou podporu VR pro rezidentní zlé 8. .

. Dreadhalls byl odstraněn.

A to je náš seznam nejlepších VR hororových her. Které jsou vaše oblíbené? Co nám chybělo? .

.

Купить zlověstná sada: VR Horror Collection набор (?)

Zlověstná sada: VR Horror Collection

Odvažujete se překonat své obavy a konfrontovat pravé zlo jako exorcista? Nebo se stát jedním z neklidných nemrtvých, uvíznutí v posmrtném životě? Co takhle být zbaven vašich vzpomínek uvnitř opuštěného mrakodrapu nebo uvěznění v umírající kosmické lodi? ?

Nyní to všechno musíte udělat Zlověstná sada: Sbírka VR her s chlazením kostí, žádný hororový fanoušek by neměl chybět!

Cosmodread

VR přežití horor roguelike o útěku z umírající kosmické lodi naplněné nočními můrami. Uvízl v nepřátelském vesmíru, musíte prozkoumat, přežít a najít cestu zpět k bezpečnosti Země.

Kompletní sbírka všech pěti kapitol uznávané zkušenosti s VR na základě franšízy Exorcist. Prozkoumejte a přeměňujte zlověstné démonické entity, když se vydáte na konečnou konfrontaci s vašimi nejtemnějšími, nejvíce skrytými obavami.

! . Teror se skrývá kolem každého rohu, když se pustíte do hlouběji do opuštěného domu a zjistí, že jediná věc, která vás udržuje naživu, je váš zdravý rozum. Nebo jeho nedostatek.

Závišek VR

. Najednou se ocitnete v opuštěném mrakodrapu, zbaveném všech vašich smyslů a vzpomínek. Fyzikální zákony jsou rozbité a čas se zhroutil. Jediným způsobem, jak se dostat ven, je vstoupit do děsivého neznámého sestavení všech kusů.

Židle v místnosti: Greenwater

Prozkoumejte své okolí jako protagonista vašeho vlastního hororového příběhu, když se ponoříte do tohoto napjatého VR thrilleru zasazeného do amerického hlubokého jihu. Naviujte svou cestu skrz své vzpomínky, spojujete stopy a hádanky, abyste vyřešili záhadu toho, jak jste se probudili v zákeřné zelené vodě.

Zemřel jsi v tajemné seance a stal jsi se Wraithem, jedním z neklidných nemrtvých. V této hororové hře VR použijte své nadpřirozené schopnosti k vyřešení tajemství za vaší smrtí. Ale dejte si pozor na zlověstné přístřešky číhající ve stínu.