Nejlepší Warzone Sniper: Nejlepší odstřelovací puška v Caldera | PCGamesn, Best Warzone 2 Sniper Rifle Class Class: přílohy, nastavení, výhody – dexerto

Nejlepší načítání třídy odstřelovacích pušek Warzone 2: přílohy, nastavení, výhody

Contents

Smrtelnější než EBR-14, ale složitější použít v těsných čtvrtích. Dragunov je trochu podceňován v bitvách středního rozsahu, ale celkově je to jen o něco slabší než jeho protějšky.

Nejlepší odstřelovací Warzone: Nejlepší odstřelovací puška v Caldera

Polina, ženský voják vlevo, vystřelil odstřelovací pušku k nepříteli přímo před ní

Pokouší se najít Nejlepší odstřelovač ve Warzone? Ve Warzone Caldera existuje spousta možností, které si můžete vybrat, ale není nic tak uspokojivého jako odstřelovací puška. Existuje mnoho faktorů, které je třeba zvážit, včetně toho, jaké připoutání se rozhodnete vybavit vybraný odstřelovač Warzone, jak jste si jisti, že jste soudíli doba cestování a jaké jsou vaše dovednosti na pekách.

Jo, a v případě, že skutečně hledáte nejlepšího odstřelovače Warzone 2, máme pro to úplně jiný průvodce. Jakmile si vybrali svůj oblíbený odstřelovač v jedné z nejlepších bezplatných PC her, můžete zjistit níže jednotlivé nastavení, nebo můžete objevit nejlepší načítání Warzone, které můžete použít naše vyzkoušené a testované kapky načtení. Analyzovali jsme každou pušku, abychom vám poskytli definitivní odpověď, na které zbraň je nejlepší odstřelovací puška ve Warzone.

Nejlepší odstřelovací pušky ve Warzone Call of Duty

Zde jsou nejlepší odstřelovací pušky ve Warzone Call of Duty:

Gorenko Anti-Tank Rifle

Další odstřelovací puška z Vanguardu, protitanková puška Gorenko byla nejhorší zbraní v této kategorii před sezónou 4 Reloaded Update. Gorenko obdržel masivní buff k přechodu o obou svých cílech památek. Díky tomu je výrazně snazší sundat nepřátele z velkých vzdáleností, i když si musíte dávat pozor na flankers.

3-line puška

3-line puška je jednou z výchozích odstřelovacích pušek přivedených z Vanguard Call of Duty. Již více než půl roku byla 3-line puška ignorována, protože nemohla konkurovat nejlepším odstřelovacím puškům ve hře, ale to se v posledních dvou sezónách drasticky změnilo. 3-liniová puška má jeden z nejlepších poměrů zabijáku z jakéhokoli odstřelovače na tomto seznamu, což z ní musí vybrat pro taktické hráče. Pokud hledáte jiný zážitek z ostřelování na Caldera, nejlepší 3-line načtení pušek může být vaše nejlepší volba.

ZRG 20 mm

Tato odstřelovací puška byla propuštěna do malé fanfáry, když byla představena ve Warzone Season 2 (2021), ale do meta odstřelovací pušky došlo k řadě vylepšení, aby byla tato zbraň přitažlivější. Zrg 20mm se představuje jako nejvyšší rychlost střely ve hře, kromě velmi malého poklesu kulky se představuje jako zřejmá volba pro hráče, kteří chtějí vybrat nepřátele z velmi bezpečné vzdálenosti. Přečtěte si náš průvodce nejlepším načtením ZRG, abyste viděli, jak byste měli sestavit tuto smrtící odstřelovací pušku.

KAR98K (Modern Warfare)

KAR98K je nejlepší volbou pro agresivní hráče, kteří chtějí použít agilní odstřelovací pušku, což vám dává svobodu pohybovat se po bojišti. KAR98K je obzvláště účinný při zběsilých bojích týmu středního rozsahu, kde jediné kolo od ostřelovače je rozdíl mezi nepřítelem, který zůstane na nohou nebo se sníží.

Sniper puška HDR ve Warzone Call of Duty

HDR

Další odstřelovač Warzone, který je schopen sestřelit s jediným hlavu v jakékoli vzdálenosti, je HDR skvělý pro extrémně dlouhé odstřelování shenanigans jako-se správnými přílohy-můžete tento odstřelovač upravit tak, aby téměř žádný doba cestování nebo kulky, který měl téměř žádný doba cesty nebo kapka kulky, který nemá téměř žádný čas na cestování nebo po kulkách. Ve většině situací vám tato řada výhoda opravdu nepomůže, ale může to udělat HDR trochu uživatelsky přívětivější. Pokud hledáte novou agresivní odstřelovací pušku, podívejte se na naše nastavení HDR Warzone.

Pelington 703

Podobně jako u Kar98K je tato odstřelovací puška skvělá pro rychlé rozložení, což umožňuje hráčům se stabilními rukama, aby se rozběhli rychlé headshoty, jakmile uvidí kolega odstřelovače. Pelington 701 je mnohem silnější výběr po velkém jednorázovém hlavovém Nerf, protože jeho rychlost střel a jednorázová škála headshot jsou nejlepší ze všech agresivních ostřelovačů ve hře. Podívejte se na naše nejlepší načítání Warzone PELINGTON 703, abyste zjistili, které přílohy byste měli použít.

Dragonúva

Smrtelnější než EBR-14, ale složitější použít v těsných čtvrtích. Dragunov je trochu podceňován v bitvách středního rozsahu, ale celkově je to jen o něco slabší než jeho protějšky.

Švýcarský K31

Hledáte jiný typ odstřelovací pušky? Švýcarský K31 je skvělou volbou pro hráče KAR98K, kteří chtějí být schopni bojovat na větší vzdálenosti. Výchozí verze této zbraně není o čem psát domů – přečtěte si náš nejlepší švýcarský průvodce načtení, abyste zjistili, které přílohy budete potřebovat.

LW3 Tundra Sniper Rifle in Call of Duty: Warzone

LW3 tundra

LW3 tundra má jednu z nejrychlejších rychlostí kulky jakékoli odstřelovací pušky na tomto seznamu a vydělává ji na vysokém hodnocení. Kromě toho se rozsah poškození zvýšil z 61 metrů až na 69 a rychlost zaměřeného na cíl byla mírně zrychlena. To by mělo stačit k tomu, aby tundra přivedla zpět do meta Warzone po dlouhé době na vedlejší koleji. Dejte naši nejlepší načítání Warzone LW3 Tundra a podívejte se, které přílohy budete muset upgradovat tuto zbraň.

AX-50

Nejlepší nastavení třídy AX50 je postaveno jako odstřelovací puška Hitscan, což z ní činí smrtící možnost z velké vzdálenosti na Caldera. Ve srovnání s ostatními možnostmi na tomto seznamu je AX-50 jednou z těžších pušek, takže při běhu kolem mapy musíte přepnout na svou sekundární zbraň.

M82

Další odstřelovací puška studené války, která těží z změn Warzone Season 3 – M82 lze nyní použít agresivně, i když musíte přistát dva výstřely, abyste mohli sundat obrněním dolů. Se správnou sadou příloh je nejlepší načítání Warzone M82 velkou agresivní možností, která vám dává spoustu kulků, které se roztrhnou nepřáteli z dosahu.

SP-R 208

Komunita Warzone byla ignorována puškou SPR odstřelovací odstřelovací puška poté. Od té doby síla zbraní studené války udržovala tuto zbraň mimo zátěž až do relativně nedávné náplasti vyvážení. SPR je puška se šroubem-tyto zbraně mají tendenci se lépe hodit v bitvách z těsné vzdálenosti, ale tento odstřelovač vyniká, když se používá při středním rozsahu, protože jeho rychlost a manipulace s kulkou vám dá hranu. Jen se ujistěte, že jste soupeř v maximálním rozsahu poškození, pokud se chystáte na headshots. Vyzkoušejte naše nejlepší načtení SP-R 208, abyste zjistili, jak mocná může být tato zbraň.

SKS

SKS je snadno nejlepší z poloautomatických střeleckých pušek díky jeho zvládnutelnému zpětnému rázu a všestranné všestrannosti připojení. Přečtěte si náš průvodce, jak rychle vyrovnat svůj moderní bojový bitvu, abyste odemkli SKS a Renetti.

Rytec Amr

To může trvat ještě déle, než tato puška odstřelovače Warzone, která bude spalit do meta, zejména proto, že nyní nemá žádný jednorázový potenciál. Hlavním důvodem tohoto nízkého umístění je to, že Rytec už nemůže nepřítele s jediným headshotem. Vystřelí velmi rychle, takže pokud je váš cíl na místě. Podívejte se na náš kompletní průvodce Rytec AMR Warzone, kde najdete další možnosti sestavení.

A tady to máte, náš seznam úrovní nejlepšího odstřelovače ve Warzone. Budete chtít spárovat odstřelovací pušku s silnou sekundární zbraní, jako je PPSH-41, Cooper Carbine nebo nejlepší načtení STG 44. Pokud chcete zůstat na stejném místě, stojí za to zabalit nějaké Claymores nebo C4, aby vás nikdo nemohl snadno spojit.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší načítání třídy odstřelovacích pušek Warzone 2: přílohy, nastavení, výhody

Logo Warzone 2.0 na WZ Sniper

Aktivita

Activision nám dal další sezónu obsahu pro Warzone as ním přichází tuna vylepšení rovnováhy a dokonce i novou odstřelovací pušku. Tyto změny otřeseny meta, takže jsme sestavili tento seznam nejlepší třídy Sniper Rifle a načítání, které se použije ve Warzone 2 Season 5 Reloaded, aby vám pomohl ven.

Sezóna 5 představila zbrusu novou odstřelovací pušku, Carrack .300. Rychlá puška poskytla jedinečnou alternativu k signálu 50, ale nebyla dostatečně silná na to, aby převzala Warzone’s Meta. Infinity Ward to vzala v úvahu a zvýšila rychlost sprintu Carracka, reklamy na kyčle a rychlost pohybu kyčle v rámci aktualizace v polovině sezóny.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

V dalších odstřelovacích zprávách se odborná metafora Warzone prosila Devs o tolik potřebný FJX Imperium Buff. Jeho modlitby byly zodpovězeny, když FJX Imperium zaznamenal zvýšení jejích reklam a rychlosti pohybu AD v sezóně 5 znovu načteno.

Není jasné, jak přesně tyto změny posouvají meta Battle Royale, ale abychom vám pomohli zjistit, že jsme sestavili tento seznam nejlepších ostřelovačů ve Warzone 2 Season 5, s doporučeným načítáním pro každou zahrnutou.

Článek pokračuje po reklamě

7. LA-B 330

LA-B 330 MW2

Volně na základě R700 se La-B 330 nepodařilo upevnit ve Warzone 2 Meta.

Nejlepší načtení LA-B 330 Warzone 2

 • Laser: Corio Laz-44 V3 (-0.27, +51.00)
 • Skladem: Bryson zefektivnění (-0.90, +1.32)
 • Munice: .300 vysoká rychlost (+0.70, +9.00)
 • Šroub: FSS ST87 BOLT
 • Hřeben: AIM ASSION 406 (+0.00, +0.14)

LA-B 330 je pravděpodobně nejslabším odstřelovačem ve Warzone 2. Nejen, že mu chybí jednorázové zabití, ale tento odstřelovač s boltem má velmi pomalou míru ohně a obecně špatné zacházení.

Článek pokračuje po reklamě

Všechny tyto faktory kombinované z něj činí výrazně podprůměrný odstřelovač. Je jasné, že LA-B byl vyvážený s ohledem na multiplayer a i když je to všechno v pořádku.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

6. SP-X 80

Nejlepší načtení SP-X 80 v moderní válce 2

Tato interpretace MSR ponechává hodně žádoucí, přičemž SP-X 80 je vhodnější pro multiplayer.

Nejlepší načtení SP-X 80 Warzone 2

 • Čenich: Nilsound 90 (-1.40, -0.58)
 • Laser: Corio Laz-44 V3 (-0.19, +19.45)
 • Skladem: PVZ-890 TAC (-4.00, +1.55)
 • Munice: .300 mag vysoká rychlost (+0.70. +3.15)
 • Šroub: FSS ST87 BOLT

Po pravdě řečeno, SP-X 80 se pěkně připadá na mnoho stejných problémů jako LA-B 300. Rovněž nemůže zajistit jednorázové zabíjení a má nízkou míru požáru, což ztěžuje přistání vyžadovaných následných výstřelů.

Má však mírnou výhodu v tom, že se zabývá mnohem rychleji. Jeho rychlá rychlost reklam a čas sprint-to-fire z něj činí poněkud v pořádku možnost pro agresivní ostřelování, i když je stále obtížné doporučit alternativy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

5. Victus Xmr

Victus XMR Warzone 2.0

Je to mocné, ale v praxi Victus XMR nesplňuje očekávání, která bychom měli o videohře AW50.

Nejlepší načtení Victus XMR Warzone 2

 • Čenich: Nilsound 90 Silencer (-1.40, +1.00)
 • Hlaveň: Mack 8 33.5 Super (+0.00, -0.10)
 • Laser: Accu-shot 5MW laser (-0.34, +34.85)
 • Munice: .50 výbušniny (+0.24, +3.15)
 • Časopis: 9 kulatý mag

Victus XMR je prvním odstřelovačem na tomto seznamu, který může zajistit jednorázové zabíjení. Je to proto, že získá přístup k .50 výbušných kol, které se potom hráči v jednom headshotu.

Navzdory tomu není v žádném případě nejlepší odstřelovač ve Warzone. Ve srovnání s ostatními odstřelovači, kteří mohou také zabít v jednom výstřelu, nemá Victus žádnou skutečnou výhodu nad nimi. Zvládá to mnohem pomalejší, ale stále má srovnatelnou rychlost kulky a ponechává ji jako životaschopnou, ale překonatou možnost.

Článek pokračuje po reklamě

4. FJX Imperium

FJX Imperium Sniper Rifle odpočívající pro případ Warzone 2

Intervence se vrací jako FJX Imperium a je to úžasná odstřelovací puška, která není poháněna jen nostalgií.

Nejlepší načtení FJX Imperium Warzone 2

 • Čenich: Nilsound 90 (-1.40, +1.00)
 • Hlaveň: Fahrenheit 29 ″ (+0.00, -0.40)
 • Laser: Accu-shot 5MW laser (-0.14, +21.07)
 • Munice: .408 výbušniny (+0.70, +9.00)
 • Šroub: FJX BLAST

Toto je první ostřelovač na seznamu, který můžeme s důvěrou doporučit. FJX Imperium mělo hodně humbuku obklopující jeho příchod vzhledem k jeho historii a existovaly obavy, které by nedošlo. Naštěstí tomu tak není a slouží jako spolehlivá možnost ostřelování mimo hodnocenou hru.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Nabízí pěknou rovnováhu s manipulací a zaměřováním stability a přitom je stále schopen přehrávače v jednom výstřelu. Bohužel, protože výbušná kola jsou v hodnocené hře deaktivována, stojí za to použít pouze v příležitostných herních režimech.

Článek pokračuje po reklamě

3. MCPR-300

MCPR-300

Každá moderní hra války potřebuje svůj vlastní Barrett a MCPR-300 na to přináší.

Nejlepší načtení Warzone 2 MCPR-300

 • Čenich: Nilsound 90 (-1.40, +1.00)
 • Hlaveň: 22 ″ OMX-456 (+0.00, -0.40)
 • Laser: Corio Laz-44 V3 (-0.30, +14.42)
 • Munice: .300 mag výbušniny (+0.70, +9.00)
 • Zadní rukojeť: Cronen Cheetah Grip (-1.00, +0.26)

MCPR-300 je podobný jako FJX Imperium. Má mírně horší rychlost ohně a rychlost střel. Tyto rozdíly však nejsou příliš podstatné, a to s tím, že jsou oběma silnými možnostmi.

To, co opravdu dává MCPR-300 Edge, protože nejlepší odstřelovač Action ve Warzone 2 je jeho větší časopis. Zatímco FJX Imperium uzávěje pouze na 7 kolech s připevněním, MCPR-300 přichází výchozí s 10 koly.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

2. Carrack .300

Poloa-Auto Bullpup Sniper Rifle založená na WA2000 z MW2 a Warzone 2

Další klasický odstřelovač Call of Duty se vrátí s WA2000 jako Carrack .300.

Nejlepší Carrack .300 Warzone 2 Load

 • Čenich: Bruen Agent 90 (+0.81, +0.90)
 • Hlaveň: Heavy-TAC 300 (+0.50, -0.40)
 • Laser: VLK LZR 7M (0.00, -42.77)
 • Munice: .300 vysoká rychlost (-0.70, +9.00)
 • Zadní přilnavost: TV nic přilnavosti (+0.58, +0.45)

Toto je nejnovější přírůstek do sestavy odstřelovací pušky a již se ukázalo jako neuvěřitelně silný. Poté, co byl přidán v sezóně 5 Carrack .300 je druhý poloautomatický odstřelovač Warzone 2, ale má oproti signálu 50 velké výhody 50.

Přestože je signál 50 obdržel buff v sezóně 5, je signál 50 stále odstřelovací puškou v hodnocené hře a World Series of Warzone.

1. Signál 50

Signál 50 v MW2 Gunsmith

Ačkoli se Lynx objevil v jiných hrách COD, signál 50 je poprvé, kdy se stal meta.

Nejlepší signál 50 Warzone 2 Load

 • Čenich: Nilsound 90 Silencer (-0.81, +0.39)
 • Laser: Corio Laz-44 V3 (-0.30, +25.93)
 • Munice: .50 vysoká rychlost (+0.70, +9.00)
 • Časopis: 7 kulatých časopisů
 • Zadní rukojeť: Přilnavost.32, +0.45)

Zatímco jednorázové ostřelovače zabíjejí, aby používali realitu, je to, že Warzone 2 Sniping dominuje poloautos. Pro většinu hráčů je dvou-výstřel s vysokou rychlostí kulky konzistentnější než jednorázový s nízkou rychlostí kulky.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Signál 50 se etabloval jako jedna z nejlepších možností k plnění této role. Ještě lepší je, že toto načítání není zakázáno v hodnocené hře, takže to můžete spustit v běžných i konkurenčních seznamech Warzone, a to.

To zaokrouhluje náš seznam nejlepších odstřelovacích pušek a načítání Warzone 2. Nezapomeňte se v budoucnu zkontrolovat zpět na tento seznam, protože buffy a Nerfs je téměř jisté, že jej zamíchají kolem, a zvažte odhlášení z našeho dalšího obsahu Call of Duty:

Nejlepší Warzone Sniper Rifle Class LoadOuts: přílohy, nastavení, výhody

Obrázek s logem Warzone a Slovem

Infinity Ward

Pokud jde o odstřelovací pušky v původní válce, existuje tolik možností, ale některé jsou prostě lepší než jiné. Přišli jsme se seznamem nejlepších meta odstřelovacích pušek ve Warzone Caldera.

Warzone stále zůstává jednou z největších bitevních Royals, pokud jde o rozmanitost zbraní, každá zbraň má svůj vlastní charakter. Bohužel, Nerfs v sezóně 3 se z něj stal, takže jen hrstka odstřelovacích pušek Battle Royale může stále jednorázové soupeře.

Článek pokračuje po reklamě

Abychom vám pomohli najít nejlepšího odstřelovače ve Warzone, pokryli jsme všechny špičkové načítání a přílohy, které maximalizují jejich účinnost. Ať už chcete zvýšit svou letalitu, nebo si jen přejete nárokovat více zabití na dlouhé vzdálenosti, pak se s těmito výběry nemůžete pokazit.

Článek pokračuje po reklamě

Pamatujte, že pokud jste připraveni se ponořit do Warzone 2 a chcete vědět, které špičkové zbraně je třeba použít, nezapomeňte se podívat na náš seznam nejlepších odstřelovacích pušek, které se použijí ve Warzone 2.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Jaký je nejlepší odstřelovač ve Warzone?
 • Nejlepší odstřelovači ve Warzone
 • Nejlepší odstřelovače Warzone Support Weapons

Jaký je nejlepší odstřelovač ve Warzone?

Operátor používající ZRG 20mm Sniper Rifle v Cod Warzone

Nejlepší odstřelovací puška ve Warzone je Gorenko Anti-Tank Rifle. V současné době má tento odstřelovač nejvyšší poměr KD a výhru ze všech pušek ve hře a je snadné pochopit proč.

Gorenko nabízí bezkonkurenční poškození na dlouhém doletu a zatímco 3 liniová puška je blízkým uchazečem, Gorenko vyjde na vrchol díky své syrové palebné síle.

12. Nejlepší načtení typu 99

Puška typu 99 ve Warzone

Typ 99 byl přidán do Warzone jako součást integrace Vanguard.

Přílohy

 • Čenich: Merkur tlumič
 • Hlaveň: Shiraishi 712mm Sniper
 • Optický: 1913 Proměnná 4-8x
 • Skladem: Sakura CVR Custom
 • UnderBarrel: M1930 STRIFE AGLED
 • Časopis: 5.6 mm 8 kulatých magů
 • Munice: FMJ kola
 • Zadní přilnavost: Kožená přilnavost
 • Perk 1: Vyřadit
 • Perk 2: Hluboký nádech

I když typ 99 nemusí být nejoblíbenější odstřelovací puškou ve Warzone, je to stále docela zábavná zbraň. Blíže k KAR98 a Švýcarsku než některé z ostatních možností, typ 99 je relativně všestranný ostřelovač s dobrým rozsahem a rychlostí.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Pokud se nudíte lepší možnosti, zkontrolujte tuto třídu typu 99. Pokud však zjistíte, že je to ohromující (což pravděpodobně budete), pak si vyměňte něco mrtvého – jako ostatní ostřelovači na tomto seznamu.

11. Nejlepší načtení M82

Náhled zbraně M82 Warzone

M82 se podařilo požadovat místo v top 10.

Přílohy

 • Čenich: Stabilizátor pěchoty
 • Hlaveň: 22.6 ″ Combat Recon
 • Skladem: Taktical Stock
 • Časopis: Stanag 9 Rnd
 • Zadní přilnavost: Vzdušný elastický zábal

M82 je ve Warzone dokonale životaschopnou možností a věříme. Ve srovnání s vyššími odstřelovacími puškami na tomto seznamu může chybět mobilita, ale to neznamená, že M82 nestojí za to se vydat na bojiště.

Článek pokračuje po reklamě

10. Nejlepší načítání AX-50

Warzone AX-50 načtení

AX-50 zasáhne neuvěřitelně tvrdé na dosah.

Přílohy

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: 32.0 ″ tovární hlaveň
 • Laser: TAC Laser
 • Skladem: Singuard Arms Assassin
 • Zadní přilnavost: Uvězněná uchopitelná páska

Vyzkoušená a testovaná oblíbená ventilátor v průběhu let je AX-50 solidní volbou, ale ve srovnání s ostatními meta možnostmi v sezóně 5 znovu načte, ale zaostává. I když to nemůže lidi na mapě dolů tak snadno jako HDR a Gorenko, je to mnohem všestrannější možnost vzhledem k jeho mobilitě, cíle-down (reklamy) a výhodám míry střelby.

Článek pokračuje po reklamě

Tato třída AX-50 udržuje dostatek rychlosti a přesnosti střel, aby se ukázala smrtící z dosahu, a přitom si stále užívá určitou mobilitu. Během střelby můžete být poměrně pohodlně vytažením na rychlé dolů, než tlačíte s AR nebo SMG.

Článek pokračuje po reklamě

Díky tomu, že tato zbraň je ještě mobilnější k použití, je tac laser, Singuard Arms Assassin Stock a uvězněná přilnavá páska. Zbraň je docela všestranná, protože Swagg byl dokonce schopen ji proměnit v zásah z moderní války 2.

Nezapomeňte si prohlédnout naše úplné rozpady nejlepšího načítání AX-50 ve Warzone právě zde.

9. Nejlepší načtení tundry

LW3-Tundra Black Ops studená válka

LW3 se vplížila do seznamu Top 10.

Přílohy

 • Hlaveň: 29.1 ″ Combat Recon
 • Laser: Ember pozorovací bod
 • Optický: Ultrazoom Custom
 • UnderBarrel: Hlídková přilnavost
 • Časopis: Vandal rychlostní nakladač

Navzdory tomu, že v sezóně 5 obdrží sadu statných buffů, LW3 Tundra stále sedí mimo meta Top 5. Je to však stále silná volba ve správných rukou hráčů a se zvyšováním rozsahu poškození je to v lepším stavu než kdy předtím.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Naše Tundra Loadrout výše má skvělý potenciál zabití a přestože to není nejoblíbenější odstřelovací puška v současné době ve Warzone, určitě zabalí úder.

8. Nejlepší načtení švýcarského K31

Švýcarské nastavení K31

Ujistěte se, že spárujete švýcarský K31 s meta AR na pokrytí všech scénářů.

Přílohy

 • Čenich: Gru supresor
 • Hlaveň: 24.9 ”Combat Recon
 • Laser: SWAT 5MW laserový pohled
 • UnderBarrel: Bruiser Grip
 • Zadní přilnavost: Hadovitá přilnavost

Švýcarská oběť nerfů Raven’s Season 3 již není zaručeným jedním výstřelem dolů k hlavě a některé jeho použití zakrývá.

Ačkoli už není dominantní tak, jak to bylo kdysi, Švýcarská je stále rychlá, má čistý výchozí rozsah a síť. Stejně jako Kar98K je švýcarský o rychlých reklamách, rychlých výstřelech a přesnosti.

Článek pokračuje po reklamě

Úplné a podrobné rozpady nejlepšího švýcarského načtení K31 ve Warzone naleznete v našem vyhrazeném průvodci třídy.

Článek pokračuje po reklamě

7. Nejlepší načtení pelington 703

Pelington WZ

Pelington je skvělý odstřelovač pro agresivní hráče Warzone.

Přílohy

Pelington 703 je dobrá odstřelovací puška pro agresivní hráče Warzone, kteří dávají přednost rychlému výstřelu. I když zbraň rozhodně nezpůsobí tolik škod jako Gorenko nebo 3-line puška, poskytuje vám větší mobilitu a sníženou rychlost reklam.

Také, když Raven vyrazil do poškození Pellingtonu v sezóně 5 Reloaded, je to brilantní, když je spárováno s meta SMG nebo AR.

Článek pokračuje po reklamě

Stojí za zmínku, že k poklesu soupeře s Pelingtonem budete muset přistát hlavy. Pokud tedy máte ostrý cíl a dáváte přednost méně stacionárnímu stylu hry, zvažte vyzvednutí pelingtonu a vyzkoušení tohoto načítání.

Článek pokračuje po reklamě

6. Nejlepší načítání HDR

Moderní hraní války

HDR byl představen v moderní válce 2019.

Přílohy

V návaznosti na Nerfs zbraní Warzone Sniper v sezóně 3 se HDR opět stala životaschopnou možností díky ohromující palebné síle.

Pokud jste někdy byli z ničeho nic sestřeženi, pak to byla pravděpodobně HDR. I když je tato zbraň těžká a pomalu, oba jsou zcela zanedbatelné, zejména vzhledem k jeho neuvěřitelnému zabíjenému potenciálu.

Článek pokračuje po reklamě

Toto je nejlepší načítání HDR pro ty, kteří si chtějí požadovat odměnu za zabití dlouhého dosahu. Nejde o pohyb kolem, sestřelení nepřítele a spěchání s výhodou čísel. Jde o to, jak sedět, vyjmout nepřátele z dálky a pokusit se nárokovat si hlavy mezi mapy.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Nezapomeňte si prohlédnout naše úplné rozpady nejlepšího načítání HDR ve Warzone právě zde.

5. Nejlepší načítání KAR98K (Modern Warfare)

Nejlepší načítání Warzone Kar98K

Pád z milosti, jistě, ale pokud je použito správně, může stále zachytit část své minulé slávy.

Přílohy

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: Singuard Custom 27.6 ″
 • Optický: Sniper Scope
 • Laser: TAC Laser
 • Vyzdobit: FTAC Sport Comb

Pro to, co vypadalo jako věčnost, byla tato zbraň považována za nejlepšího odstřelovače ve Warzone mnoha tvůrci profesionálů i obsahu. Trvalo to dlouho, dlouho, ale Kar98K už není králem Warzone.

Článek pokračuje po reklamě

Nejrychlejší reklamy a mobilita zbraně znamená, že je to stále skvělá zbraň, i když jeho jednorázová schopnost byla velmi zkrocena.

Jediným otazníkem o tomto načtení KAR98 je Sleight of Ruce využití, což je skvělé pro rychlost načtení a výměnu zbraní, ale lze jej obětovat, pokud se snažíte zasáhnout výstřely. Pokud tomu tak je, můžete místo toho zvážit přesnost nebo sportovní hřeben FTAC.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nezapomeňte si prohlédnout naše úplné rozpady nejlepšího načítání KAR98K ve Warzone právě zde.

4. Nejlepší načítání KAR98K (Vanguard)

Obrazovka zařízení COD Vanguard Kar98K

Vanguard’s Kar98K je smrtící volbou je sezóna 5 Reloaded.

Přílohy

S absolutně šílenými reklamami a jednorázovým zabitím až 100 metrů je Vanguard Kar98K ideální pro agresivní hráče Warzone.

I když budete muset být ostrostřelcem s pevným cílem, aby tato zbraň zářila, je to smrtící v rukou hráčů, kteří mohou své protivníky rychle rozsávat z dálky.

Článek pokračuje po reklamě

Ačkoli zbraň nevylučuje nepřátele v jediném výstřelu z masivně na dlouhé vzdálenosti, pro tento nedostatek nahradí jeho absurdní rychlost a mobilitu reklam.

Článek pokračuje po reklamě

3. Nejlepší načtení 20mm ZRG 20 mm

Výstřel studené války ZRG 20 mm v COD

Nyní je čas zrg 20 mm.

Přílohy

 • Čenich: Zabalený supresor
 • Hlaveň: 43.9 ″ Combat Recon
 • Laser: SWAT 5MW laserový pohled
 • Skladem: 5 RND
 • Zadní přilnavost: Hadovitá přilnavost

Třetí místo není nikdo jiný než odstřelovací puška ZRG 20 mm z studené války Black Ops.

Opět, významné posuny v meta hry umožnily některé podceňované zbraně vzkvétat. Nic víc než ZRG 20 mm, který si užil nějaký úspěch, když to poprvé vyšel, ale rychle se stal oblíbeným fanouškem.

Článek pokračuje po reklamě

I když to nemůže docela čelit s 3-line puškou a gorenko, jeho fantastická rychlost a skvělá střela je mnohem snazší používat. Dokonce i Call of Duty Streamer IceManisaac vybral jeden z nejlepších odstřelovačů Warzone Sniper, aby vyzkoušel pro nezastavitelnou pušku zrg 20 mm.

Článek pokračuje po reklamě

2. Nejlepší 3-line načtení pušky

Cod Vanguard 3-line puška

3-line puška v poslední době dostává hodně chvály.

Přílohy

 • Čenich: Merkur tlumič
 • Hlaveň: Kovalevskaya 820mm R1mn
 • Optický: 1913 Proměnná 4-8x
 • Skladem: Zac Custom Mz
 • UnderBarrel: Mark VI kosterní
 • Časopis: .30-06 20 kulatých magů
 • Munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Kožená přilnavost
 • Perk 1: Tiché zaměření
 • Perk 2: Na ruce

Tři linie-puška byla po dlouhou dobu ignorována mnoha hráči Warzone, ale statná sada buffů v sezóně 5 konečně přivedla zbraň do záhybu.

Článek pokračuje po reklamě

Od té doby byla puška dominantním výběrem Caldera, která způsobuje smrtelné množství poškození. Proto je to jeden z nejlepších načítání odstřelovačů Warzone.

Nejen to, v současné době je to nejoblíbenější puška ve hře a hráči vidí se zbraní hodně úspěchu, takže neváhejte co nejlépe využít tohoto mocného ostřelovače.

Článek pokračuje po reklamě

Abychom se ujistili, že je to nejlepší, co může být, máme zde kompletní průvodce nejlepším 3-line puškovým načítáním.

Článek pokračuje po reklamě

1. Gorenko Anti-Tank Rifle

Boční výstřel Gorenko Sniper Rifle in Cod Warzone Best Warzone Sniper načítání

Gorenko je odstřelovací puška.

Přílohy

 • Čenich: Merkur tlumič
 • Hlaveň: 420 mm císařovna
 • Optický: 1913 Proměnná 4-8x
 • Skladem: Vyztužené zásoby
 • UnderBarrel: Světla GF-59
 • Časopis: 13mm AM 10 kulatých magů
 • Munice: FMJ kola
 • Zadní přilnavost: Kožená přilnavost
 • Vyzdobit: Soustředit se
 • Perk 2: Na ruce

Gorenko vtrhl do meta v sezóně 5 a etabloval se jako jedna z nejlepších pušků Warzone Sniper a načtení po jednorázové nerfy na Kar98K a švýcarské. Nyní vládne zbraň jako nejlepší odstřelovač ve Warzone díky své letalitě na dlouhém doletu, což je ideální pro výběr soupeřů.

Zatímco to bylo zasaženo s nerfem v sezóně 5 v sezóně 5, nestačilo to k tomu, aby to srazilo z nejlepšího místa. Zůstává devastující odstřelovací varianta ve správných rukou hráčů a nabízí obrovské poškození na dlouhém doletu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší odstřelovače Warzone Support Weapons

Jakmile se rozhodnete pro nejlepší načítání odstřelovače Warzone pro váš individuální styl hry, pak je důležité, abyste si vybrali solidní sekundární nebo podpůrnou zbraň.

Když vidíme, jak je odstřelovací pušky ideální na dlouhém doletu, nejlepší sázkou bude najít zbraň, která je dobrá v blízkých a středním dosahu, naklánějící se k tomu, co nejlépe vyhovuje. Uvedli jsme tři samostatné načítání zbraní, které jsou perfektní, když jsou spárovány s jakýmkoli z výše uvedených odstřelovacích základů.

Článek pokračuje po reklamě

1. Nejlepší načtení Armguerra Warzone

Armaguerra AR in Cod Warzone Best Warzone Sniper Loadrout

Armaguerra je smrtící v těsných čtvrtích.

 • Čenich: Posilovač zpětného rázu
 • Hlaveň: Botti 315mm CII
 • Optický: Reflektor břidlice
 • Skladem: Skládání IMERITO SA
 • UnderBarrel: Mark VI kosterní
 • Časopis: 9mm 60 kulatých magů
 • Typ munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Vyzdobit: Hardscope
 • Perk2: Na ruce

2. Nejlepší načítání XM4

XM4 Warzone Loadrout

XM4 může vyhladit soupeře v téměř středním dosahu.

 • Čenich: Agentura potlačování
 • Hlaveň: 13.5 ″ pracovní skupina
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • Munice: Stanag 60 kolo
 • UnderBarrel: Uchopení polního agenta

3. Nejlepší načtení MP40

Obrazovka náhledu MP40 Warzone

MP40 je v současné době nejlepší SMG ve Warzone.

 • Čenich: Posilovač zpětného rázu
 • Hlaveň: Krausnick 317mm 04B
 • Optický: Reflektor břidlice
 • Skladem: Krausnick 33m skládání
 • UnderBarrel: M1941 Hand Stop
 • Časopis: 7.62 GORENKO 45 ROUND MAGS
 • Typ munice: Dutý bod
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Znalost: Stabilní
 • Kit: Rychlý

Zatímco mnoho podpůrných zbraní doplňuje ve Warzone odstřelovací načítání, pokud se snažíte zjistit, že dokonalý fit, tyto tři by se měly ukázat jako úspěšné v BR.

Článek pokračuje po reklamě

Hledáte více z nejlepších načítání a tipů Warzone? Podívejte se na náš seznam průvodců níže:

Článek pokračuje po reklamě

Pokud kliknete na odkaz na produkt na této stránce.