Nejlepší závodní hry z roku 2023: Top 7, 15 nejlepších nových nadcházejících závodních her z roku 2023 – GameRANX

15 nejlepších nových nadcházejících závodních her z roku 2023

Contents

Pokud jste fanouškem motokrosu, možná jste sledovali různé minulé splátky monster Energy Supercross: oficiální videohru. Letos dostáváme další splátku s fanoušky znovu skákáme na poléveném kole a zrychlujeme přes různé skladby. Takže nakopněte bláto a proveďte vzrušující triky; Tato hrací splátka je o vás. Vytvoříte protagonisty, který se bude snažit zaujmout nejlepší místo mistrovství. Procvičujte, naučte se nové triky, získejte sponzory a co je nejdůležitější, vyjděte na vrchol proti těm, kteří se pokoušejí soupeřit s vašimi záznamy v různých obvodech.

Tyto závodní hry na vás čekají v roce 2023

Dámy a pánové: Začněte motory! Představujeme vám nejlepší závodní hry 2023, které budou vydány letos.

Napsal Philipp Briel
6 min čtení publikované dne 09.05.2023 · 6:31 UTC

Část tohoto příběhu

Max Verstappen

Max Verstappen, který se narodil jako rychlý, je syn bývalého řidiče Formule 1 Jos Verstappen, je nejmladším vítězem závodu v historii F1.

Holandsko

Sergio Pérez

Sergio „Checo“ Pérez je nejúspěšnějším mexickým řidičem v historii Formule 1 a on získává větší úspěch s Red Bull Racing.

Mexiko

Yuki Tsunoda

Nejnovější hrdina Japonska F1, Scuderia Alphatauri Driver Yuki Tsunoda se zvedla jako raketa v řadách Formule Racing.

Japonsko

Sebastianská práce

Spojené království

Frede Rasmussen

Dánsko

Úrovně

Seznamte se s některými z nejinovativnějších a jedinečných vývojářů her na světě.

2 roční období · 8 epizod

souhrn

StuntFest – World Tour
Testovací jednotka neomezená: Solární koruna

Pro fanoušky závodních her uspořádal minulý rok celou řadu hlavních her v obchodě. Uživatelé PlayStation si užili novou ultrarealistickou závodní simulaci s Gran Turismo 7, F1 22, přepravovali vás přímo do fascinující špičkové třídy motoristického sportu s vzrušujícími inovacemi, zatímco potřeba pro rychlost: Nevázané přinesly časově vyznánou arkádovou závodní sérii zpět do svého starého síla na konci roku. V roce 2023 však můžete také očekávat některé špičkové závodníky – v tomto článku představujeme nejlepší závodní hry z roku 2023.

Trackmania

Závodíme přes překážkovou dráhu. TrackMania má rozmanitý design stopy. Úroveň obtížnosti se neustále zvyšuje, ale spravedlivě

Platformy: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X | S, Xbox One

Ikonická Arcade Sports Racer Trackmania společnosti Ubisoft je téměř stará zpráva na PC, kde byl v roce 2020 vydán titul Free-2-Play v roce 2020. Na jaře 2023 však budou hráči na všech konzolách (s výjimkou přepínače Nintendo) také lovit nejlepší čas a závody skrz smyčky vysokou rychlostí.

Na PC, zimní kampaň 2023 právě vydala celou řadu čerstvého obsahu, který rozšiřuje již tak obrovský rozsah arkádového závodníka. A pokud to, co je v nabídce, vám nestačí, můžete si dláždit své vlastní skladby v editoru . S vydáním konzoly Trackmania můžeme očekávat zábavnou a rychlou konkurenční závodní hru, která má všechno.

Nejlepší filmy a dokumentární filmy SIM

Hra na slávu

Sledujte vzestup práce Sebastiana, když soutěží ve značce Porsche Heuer Esports Supercup.

1 sezóna · 3 epizody

Od sim do reality

Max Verstappen dostane do svého simulátoru a musí vyčistit různé úrovně, aby se dostal k Belgii GP.

Výlety Red Bull Racing Road S2 E3 · 7 min

F1 23

Screenshot z F1 22 pro PC ukazuje mistrovství světa F1 Max Verstappen

Doposud nebyl nástupce F1 22 oficiálně oznámen, ale vydání nové hry Formule 1 je stejně jisté, jak je Max Verstappen korunován šampionem světového řidiče špičkové třídy podruhé v řadě.

To, co od hry můžeme očekávat. Obzvláště se těšíme na novou Grand Prix v Miami, která oslaví svou premiéru v kalendáři Formule 1 2023 . Kromě toho je tu nejlepší sim závodní.

Oslava konce roku: Na „Red Bull Racing Homerun“ oslavil tým vynikající sezónu 2022, která zahrnovala dva tituly mistrovství světa, 17 vítězství a 28 pódií.

Hlavní událostí

Red Bull Racing slaví jejich mistrovství 2022 s homerunem v jejich domovském městě Milton Keynes.

Více o Formule 1

Stručná historie vzorce 1

Trosky

Snímek obrazovky z trosky ukazuje auto s hořícím výfukem na smyčku. Dřevěné bedny padají z oblohy

Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X | S, Xbox One

Vračka Arcade Racer z Three Fields Entertainment by mohla být něco jako nelegitimní dítě série Trackmania a vyhoření. Tato závodní hra s otevřeným světem vás přepravuje do herního světa více než 400 km2 s plným prostředí.

Nehody a kousky jsou stejně součástí hry stejně jako možnost přizpůsobit se skladby prostřednictvím tzv. Live Mix Mode a například umístění překážek nebo změny rozložení tratě na pokles klobouku – to vše jiné Hráči jsou na hřišti.

StuntFest – World Tour

Screenshot z StuntFest - World Tour

S StuntFest – World Tour bude spuštěna velmi neobvyklá akční závodní hra výhradně na PC před koncem roku 2023, což rozmazává hranice mezi Arcade Racer a Extreme Sport .

V této konkurenční hře soutěží 18 hráčů proti sobě v senzaci, aby určili vítěze. Od destrukce derby po klasické závody na asfaltu nebo raketovým Wingsuitem ve vzduchu je zde zahrnuto vše.

Cílem hry je přežít všechny soutěže v této motorizované bitvě Royale Racer a na konci zvítězit. Koneckonců, finišer na posledním místě je po každém kole odstraněn.

Ale pokud se vaše auto rozpadne, není to konec. Protože pak je postava vrhána do vzduchu a má být schopna používat různé gadgety nebo pořizovat zkratky, jen aby přistál v kokpitu znovu krátce poté a otočil příliv. Zní to jako šílená a rozmanitá směs, která má skutečné multiplayerové zásahy.

Takto se hraje hra: závody, extrémní sporty a křídla jsou také součástí jezdců republiky. V naší show „úrovně“ se podíváme do zákulisí a ukážeme, jak byla hra vytvořena.

Jak vytvořili jezdce republika

Nahlédněte do zákulisí nejnovějšího extrémního sportovního thrilleru Ubisoftu, jezdci Republiky.

Forza Motorsport

Screenshot z Forza Motorsport ukazuje závod s několika auty různých tříd

Platformy: PC, Xbox Series X | S

Odpověď společnosti Microsoft na Gran Turismo 7 jde pod názvem Forza Motorsport a bude konečně propuštěna v roce 2023, poté, co jsme již v loňském roce očekávali závodní simulaci.

Po exkurzi na otevřeném světě do malebného, ​​virtuálního Mexika s Forza Horizon 5 je odnož Motorsport mnohem realističtější a odehrává se na klasických kurzech. Až do konce ledna 2023 poskytla společnost Microsoft skutečné hmatatelné podrobnosti o SIM, které budou mít při spuštění dostatek obsahu s více než 500 auty, přibližně 800 jedinečných možností upgradu a 20 míst po celém světě.

Forza Motorsport však chce stanovit nové standardy z hlediska realismu. Kromě dynamických časů denních a povětrnostních podmínek, včetně souvisejících účinků na stav a teplotu trati, chce závodní simulace také stanovit nové technické standardy a nabízet výrazně větší pokrok ve fyzice řízení, než tomu bylo v případě poslední série díly.

Ale i bez těchto slibných inovací, znaky pro nejnovější spin-off Forza jasně ukazují na herní zvýraznění, protože série nikdy od svého uvedení v roce 2005 nikdy nezklamala od svého uvedení na trh v roce 2005.

Posádka Motorfest

Snímek obrazovky z posádky Motorfest ukazuje lamborghini kabriolet před palmy na Havaji

Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X | S, Xbox One

Když už mluvíme o závodních hrách v otevřeném světě, jako je Forza Horizon: Série závodních her Ubisoft Posádka se také v roce 2023 vrací na třetí spin-off. Ale posádka Motorfest, jméno nového závodníka, však dělá několik věcí jinak od svého předchůdce vydaného v roce 2018.

To již začíná umístěním, protože namísto USA, v nejnovějším odnožkách jedete po silnicích na krásném ostrově O’Ahu na Havaji . Tam se zúčastníte na stejnojmenném festivalu automobilu . Celá věc je nejen vzdáleně připomínající spin-off Forza Horizon, zatímco virtuální svět Havaje již mohl být prozkoumán v roce 2006 v testovací jízdě Unlimited a o pět let později ve svém nástupci.

Testovací jednotka neomezená: Solární koruna

Screenshot z testovací jednotky Neomezená solární koruna

Platformy: PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch

Testovací jednotka závodníka s otevřeným světem Unlimited: Solar Crown je dalším kandidátem, který měl být propuštěn v loňském roce, ale pak musel být odložen do roku 2023. V nejnovější odnoži série závodních her s časem dva klany soutěží proti sobě.

Sharps s jejich ušlechtilými luxusními vozy proti ulicím s jejich vyladěnými auty, poháněnými ulicí. Nastavení nové části série je asijská metropole Hongkongu, která má nabídnout různé úkoly mimo klasické závody. Patří mezi ně dopravní mise, Kovois a další mise, pro které nemusíte nutně sedět za volantem luxusního auta.

Stejně jako u většiny závodních her z roku 2023, zde také chybí datum vydání. Zatím víme, že hra bude vydána letos.

15 nejlepších nových nadcházejících závodních her z roku 2023

Závodní hráči jsou klíčovou součástí světa videoher, v neposlední řadě je kvůli tomu, jak mohou být občas navzájem jedineční, a také to, jak jsou perfektní pro ty, kteří rádi chodí rychle a zeptají se otázky nikdy. 2023 bude mít nejlepší závodní hry, které si budete chtít jistě zkontrolovat.

#15 F1 23

Platforma: PC PS4 PS5 XSX | S
Datum vydání: 16. června 2023

Existuje mnoho závodních titulů, které si můžete užít, ale jen málokdo vás přiměje jít tak rychle jako auta v F1 23.

Oficiální hra mistrovství světa Formule 1 vás bude závodit v některých z nejrychlejších vozů na planetě a pokusit se vyjít na vrchol nejintenzivnějších závodů.

Ale není to jen závodění, o které se musíte starat. Hra je autentická shora dolů. Budete muset zajistit, aby vaše auto je stejně dobré jako vaše řidičské dovednosti, a když se účastníte režimu příběhu, budete muset překonat četné překážky hozené do cesty.

Ale pokud je můžete vydržet, možná prostě vyšli na vrchol.

#14 Gigantosaurus: Dino Kart

Vývojář: 3DClouds
Vydavatel: Přímé hry
Platformy: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S přepínač
Vydání: 17. února 2023

K dispozici je spousta závodníků KART a nyní může být do mixu vržena nová splátka. Gigantosaurus: Dino Kart je závodník pro děti, který staví hráče do role různých dinosaurů, závodí proti sobě v různých prehistorických kurzech. Podobně jako u jiných závodníků Kart můžete získat různé pohánění, které vám umožní vyslat různé útoky proti nepřátelům nebo dále buffovat vaše vozidlo. Zatímco hra je vyrobena tak, aby byla přátelská k dětem, existují některé další funkce, které zajistí, že se každý bude bavit. Například nastavení dále pomůže těm, kteří potřebují pomoc, například nabízení automatického řízení.

#13 Monster Energy Supercross: Oficiální videohra 6

Vývojář: Milestone
Vydavatel: Milestone
Platformy: PC PS4 XBOX ONE PS5 XSX | S
Vydání: 9. března 2023

Pokud jste fanouškem motokrosu, možná jste sledovali různé minulé splátky monster Energy Supercross: oficiální videohru. Letos dostáváme další splátku s fanoušky znovu skákáme na poléveném kole a zrychlujeme přes různé skladby. Takže nakopněte bláto a proveďte vzrušující triky; Tato hrací splátka je o vás. Vytvoříte protagonisty, který se bude snažit zaujmout nejlepší místo mistrovství. Procvičujte, naučte se nové triky, získejte sponzory a co je nejdůležitější, vyjděte na vrchol proti těm, kteří se pokoušejí soupeřit s vašimi záznamy v různých obvodech.

#12 posádka Motorfest

Developer: Věž slonoviny
Vydavatel: Ubisoft
Platformy: PC PS4 XBOX ONE PS5 XSX | S
Vydání: 2023

Pokud se vám líbila franšíza posádky, budete rádi, když víte, že vyjde třetí splátka. Vývojáři vydávají posádku Motorfest v roce 2023. S touto hrou je však mírný úlovek. Spíše než se zaměřujeme na různá ikonická místa po celých Spojených státech amerických, místo toho dostáváme pouze Havaj. Přesněji řečeno, dostáváme hru soustředěnou kolem krásného tropického ostrova Oahu. Takže se budete závodit kolem horského terénu na jasné písečné pláže zde. Stejně tak víme, že multiplayer bude k dispozici zde, pokud si přejete urychlit různé kurzy Oahu s kamarádem.

#11 Dangerous Driving 2

 • Datum vydání: 2023
 • Developer: Three Fields Entertainment
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, PlayStation 5, Xbox Series X a Series S, Nintendo Switch
 • Vydavatelé: Three Fields Entertainment

Přichází v roce 2023, Nebezpečná jízda 2 je arkádový závodník, který chce, aby hráči dali pedál do kovu a viděli, jaké šílené věci mohou s jejich jízdou dělat.

Budete mít také spoustu možností na výběr. Můžete se účastnit mnoha režimů, které vás budou bavit. Nebo můžete provést „režim volného pohonu“ a otestovat své dovednosti, když se potulujete kolem závodů a narazili jste na věci. Jo, a když narazíš do věcí? Budete to moci udělat velkolepou módou.

Multiplayer je k dispozici prostřednictvím online hry nebo místního režimu rozdělené obrazovky! Takže jste připraveni nebezpečně řídit?

#10 Kartrider: Drift

 • Datum vydání: 2022/2023
 • Developer: Nexon Korea
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Android, Microsoft Windows, iOS
 • Vydavatelé: Nexon, Nexon Korea, Nexon America Inc.

Pokud hledáte závodní titul, který bude zábavný hrát, ale úplně nevypustí vaši kapesní knihu, pak Kartrider: Drift je ten, který budete chtít získat. V neposlední řadě je to, že během svého běhu (ještě před zahájením spuštění) je nashromážděno přes 300 milionů hráčů!

Jo, a pokud máte pocit, že se jedná o „past“ kvůli mikrotranzacím, není to. Neexistuje žádná platební zeď a vy nemusíte „platit 2 vítězství“ zde. Jediné, co musíte udělat, je udělat svou postavu, nastoupit do auta a závodit dny pryč!

Přizpůsobíte si svou postavu a auto tak, jak je chcete. Tak jdi ořechy! A podívejte se, jak velkou zábavu zde můžete mít.

#9 Disney Speedstorm

 • Datum vydání: TBA
 • Vývojář: Gameloft
 • Vydavatel: Gameloft
 • Platformy: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X a Series S, PlayStation 5

Věřte tomu nebo ne, Disney v minulosti udělal docela málo závodních her. Včetně Mickey Speedway USA. Ale s Disney Speedstorm se v tomto arkádovém střelci postaví věci na další úroveň.

V názvu budete moci hrát a hrát jako různé postavy z filmů Disney i Pixar, a to po celou dobu na skladbách inspirované různými franšízy House of Mouse! Zjevně si budete hrát s přáteli a pokusit se vyjít na vrchol v tomto arkádovém názvu s vysokou intenzitou!

Vyberte si tedy postavu, která vám nejlépe vyhovuje, pak se vydejte na slzu jako nikdo a buďte nejlepším závodníkem Disney!

#8 Přetažení vnějších zón

 • Developer: Orontes hry
 • Vydavatel: Orontes hry
 • Datum vydání: 11. srpna 2020 včasný přístup, úplné spuštění TBA
 • Platformy: Microsoft Windows, Linux

Ve vnějších zónách tažení budete dělat další jiný druh závodních, časových útoků závodů. Po celou dobu to uděláte offroad, pokud jméno nestačilo jako indikátor. Ale to není ta nejlepší část, hra je naprogramována tak, aby vám skutečně umožnila cítit auto, když je řídíte a máte realistickou kontrolu a reakce na to, jak řídíte a kam je řídíte.

Budete moci udělat různé zápasy PVP, abyste ukázali své dovednosti, a budou existovat speciální akce, díky nimž bude hra ještě zábavná a rozmanitá.

Komunita bude mít v této hře velkou roli, takže se k tomu určitě budete chtít připojit!

#7 StuntFest: Světové turné

 • Vydavatel: THQ Nordic
 • Datum vydání: TBA
 • Vývojáři: Pow Wow Entertainment, Pow Wow Entertainment GmbH
 • Platforma: Microsoft Windows

StuntFest: World Tour je určitě jedním z nejunikátnějších závodních titulů, které jsme vám dosud ukázali. Hlavně proto, že tato hra mísí vysokorychlostní závody, vysokorychlostní havárie a některé další prvky, aby se stala skutečně zajímavým názvem.

Například budete závodit v zápasech s 18 hráči, které budou testovat, jak dobře můžete řídit a udržet své auto v jednom kuse. Ale až bude vaše auto hotové, dostanete se do vzduchu! Ale nebojte se, budete mít stále kontrolu, ale vaším úkolem bude přežít ve vzduchu a pak najít další auto, které můžete řídit!

Tyto závody budou nepochybně šílené, a to stačí k tomu, aby vás zaujalo, ne?

#6 Trackmania

 • Vydavatel: Ubisoft
 • Datum vydání: 2023
 • Vývojáři: Nadeo
 • Platforma: PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One

Od Ubisoft Nadeo přichází Trackmania 2023, nejnovější verze jejich závodního titulu zdarma. Jo, a předtím, než se staráte, nebojte se, bude to stále zdarma, když dorazí na konzole a PC příští generace!

Ve skutečnosti prostřednictvím „přístupu k startéru“ získáte schopnost jít a získat různá množství jízd a být zasvěcením všech aktualizací, které pocházejí ze hry!

Můžete závodit s hrou, aniž byste čelili počítači, místo toho budete čelit „duchům“ jiných hráčů, že se ukázalo, že jsou na vaší úrovni, a pak uvidíte, jak dobře jste, než jim budete čelit skutečným v online multiplayeru online.

Hrajte na odpočinek nebo hrajte, abyste prokázali svou hodnotu, Trackmania 2023 tam bude pro vás obousměrně.

#5 Vigor Roads

 • Datum vydání: TBA
 • Developer: Neuronhaze
 • Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4
 • Vydavatelé: Neuronhaze

Existuje spousta závodních her, které se vás snaží inspirovat, abyste si hráli s přáteli, ale s silnicemi Vigor to bude úplně jiná věc. Ale dobrým způsobem slibujeme.

Protože se jedná o závodní hru MMO zasazenou do post-apokalyptického světa a stejně důležité budete dělat nejen závody, ale bitvy PVP napříč různými oblastmi a dokonce dělat PVE události, abyste dále testovali vaši mettle.

Takže hned od netopýra, to je něco, co by mnoho lidí pravděpodobně předtím nehrálo. Takže když to vyjde, měli byste to vyzkoušet a vidět přesně, jak hraje.

#4 Vračka

 • Datum vydání: TBA
 • Developer: Three Fields Entertainment
 • Platformy: PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC, PlayStation 4, Xbox One
 • Vydavatelé: THQ Nordic

Dříve nazývaná Dangerous Driving 2 Když byla oznámena zpět v roce 2020, je Wrecknation novým názvem pro závodní arkádu v otevřeném světě, kterou vytvořil THQ Nordic.

Hra chce, abyste to všechno měli ve svém zážitku z otevřeného světa. Nechtějí jen, abyste závodili, chtějí, abyste prozkoumali, dělali masivní kousky, zničili sebe a ostatní, pokud cítíte nutkání a další. Cokoli chcete dělat, Wrecknation vám chce dát svobodu to udělat.

Se spoustou aut, které budete moci získat, a všechny zkušenosti, které si budete moci užít, můžete vidět, proč je Wrecknation již na seznamech přání mnoha lidí.

#3 Indycar

 • Datum vydání: 2023
 • Developer: Motorsport Games
 • Platformy: TBA
 • Vydavatelé: Motorsport Games

Existuje mnoho různých druhů závodů, jak doufejme, že už víte, a IndyCar je ten, který v průběhu let nadchl mnoho lidí nadšeno. Ale v prostoru videoher se nedostalo veškerou lásku, kterou si mnozí domnívají, že si to zaslouží. Takže naštěstí příští rok dostaneme titul IndyCar, který doufejme, že to všechno napraví.

Hra nebude provedena jen proto, aby pomohla předvést oblast IndyCar Racing, ale také ji proměnit v pěknou velkou eSports akci, aby hráči přišli a vyzkoušeli jejich mettle v. Uvidíme, jak to všechno půjde, když se příští rok vydá.

#2 Testovací jednotka Unlimited: Solar Crown

 • Datum vydání: 2023
 • Vývojář: Kylotonn
 • Platformy: Nintendo Switch, Xbox Series X a Series S, Microsoft Windows, PlayStation 5
 • Vydavatelé: Nacon, Bigben Interactive

Jak je uvedeno, existuje spousta her, které chtějí, abyste prostě šli a závodili své srdce, a s tím není nic špatného. Ale tam jsou další tituly, jako u testovací jednotky Unlimited: Solar Crown, která bude chtít, abyste šli ještě dále. V tomto případě jděte dále tím, že skutečně žijte život prostřednictvím jízdy autem.

To je pravda, stačí se dostat do auta a odjet den pryč. Budete sledovat den, jak se obracet na noc a noc na den, když jdete kolem obrovského světa, který má hra. Můžete to udělat sami nebo s přáteli a ano, stále můžete závodit. Ale zde můžete také udělat mnohem víc než to.

#1 Forza Motorsport

 • Vývojář: Hry na hřišti
 • Vydavatel: Xbox Game Studios
 • Platformy: Xbox Series X/S, PC
 • Datum vydání: 2023

Začněme se známým jménem. Protože na nějakou dobu byl Forza Motorsport jedním z vrcholů závodního žánru. Jít tak daleko, že má 7 hlavních titulů a vytváří spinoffs jako s Forza Horizon. S tímto 7. hlavním titulem se však věci trochu … Testy mezi fanoušky. Protože hra se tam prostě nenashromáždila na jiné závodní hry.

Jako takový bude nadcházející restart Forza Motorsport něco, co si budete muset zkontrolovat, protože se bezpochyby pokusí znovu a pokusit se znovu vytvořit řádek titulů relevantní. Můžete očekávat zábavné a rychlé závody, spousta aut, která řídí a další. Doufejme, že brzy zjistíme více.