Nejlepší zbraň/sestavení pro nového hráče? (PVE): Elden Ring общие обсуждения, Best Elden Ring Builds 1.09: Pro začátečníky, PVP, Bosses a další | Windows Central

Nejlepší Elden Ring sestaví 1.09: Pro začátečníky, PvP, šéfy a další

Stejně jako jiné sestavení melee a magického hybridního hybridního sestavy budete chtít také pro HP a manu hodně vitality a mysl. Budete také chtít najít silnou zbraň, která se upravuje s obratností i inteligencí. To nejsou super běžné, ale několik z nich najdete důkladně prozkoumáním. Například Moonveil je neuvěřitelně silná zbraň Dex/Int, kterou najdete porážením posledního šéfa tunelu Gael Tunnel v Caelid.

Nejlepší PVE Build Elden Ring

1

Nejlepší zbraň/sestavení pro nového hráče? (PVE)

Jsem zvědavý, co je meta pro snadnou dobu v PVE právě teď? Snažil jsem se hledat několik online sestav, ale zdá se, že jsou kvůli nedávné opravě zastaralé

Сообщения 1 – 15 из 16

8 мар в 11:42

Jste v rané hře?

8 мар в 11:47

Nejprve načerpejte vitalitu. Zbytek lze rozhodnout později.

8 мар в 11:57

1

Síla a zasažení lidí s velkou hůlkou pracuje pro 3/4 hry, až do bodu, kdy máte 0.8 Sekundový časový rámec, který zasáhne šéfa mezi dvěma ze svých 48 útočných komba a potřebujete rychlejší zbraň

8 мар в 12:03

Získejte Zweihänder, udělejte to těžké, vyrovnávací síla.

1

Автор соообщения: Basilikum
Jste v rané hře?

jo, jen jsem porazil strom Sentinel mimo místo, kde poprvé začnete

Автор соообщения: Parsify
Nejprve načerpejte vitalitu. Zbytek lze rozhodnout později.

Dobrý nápad, ale nemám žádnou představu o tom, za co stojí za to stavět

Автор соообщения: Chaosium

Síla a zasažení lidí s velkou hůlkou pracuje pro 3/4 hry, až do bodu, kdy máte 0.8 Sekundový časový rámec, který zasáhne šéfa mezi dvěma ze svých 48 útočných komba a potřebujete rychlejší zbraň

jsou skákací útoky lépe než pravidelné útoky s těžkými zbraněmi?

8 мар в 12:07

Moje obecná rada by pravděpodobně byla jako
– Začněte jako Confessor (v podstatě sestavení Paladin s pravoúhlým kouzlem a tajným kouzlem, umožňuje vám vyzkoušet tři hry na jednom
– Poté, co dostanete nějaké runy a nějakou praxi s ovládacími prvky, jděte dolů na pláž pod výchozím bodem, je tam obchodník, který prodává další Broadsword. (Můžete zabít obřího trolla, který hlídá cestu pro 1000 run, což by mělo stačit k nákupu, ale je to docela tvrdý boj, pokud jste ve hře nováčkem, takže běžíte kolem, je to naprosto v pořádku)
– Vybavte druhý meč v levé ruce
– Proveďte útoky s dvojím ovládáním, stiskněte tlačítko L1 / Block.

Dalším cílem je najít Fort Haight a zabít svého šéfa za krvavé lomítko popel a položit to na meč v levé ruce a poté získat duch-volající zvon (v noci se vraťte do kostela Elleh poprvé potkáte Melinu), takže můžete použít IMPS v bojích Boss / nepřátelských táborů.
Fort Haight má také řemeslný recept na krevní tuk a je snadným místem pro obhospodařování ingrediencí pro něj, takže před bojem položíte na svůj hlavní meč mastnotu krve (a protože nasadíte krví popel na meč, je to vždy mám na to slabý krvácení).

Nyní budete používat ztrátu krve jako svůj hlavní zdroj poškození, a protože jste dvojím vedením, uděláte více hitů a tak budete budovat ztrátu krve rychleji!
(A IMPS také používají tržné útoky, takže vám pomohou způsobit ztrátu krve ještě rychleji)

Vzhledem k tomu, že většina vašeho poškození pochází z krvácení, které se mění s nepřátelským HP, můžete prozatím ignorovat útočné statistiky a vložit spoustu bodů do Vitality (HP).
Později, možná budete chtít začít lovit šéfy draka, aby odemkli dračí duchovní kouzla (která jsou mocná a cool, ale trochu pomalá, takže jsou nejjednodušší použít, když začnete bitvu z tajnosti nebo když se můžete skrýt za vaším duchovním předvoláním); V tomto okamžiku byste měli dát body do tajemného a víry, abyste je použili. Arcane také pomáhá s veškerým stavovým onemocněním, takže pomáhá s nastavením krvácení.

Halberd stromu Sentinel je také úžasná zbraň, přichází s vestavěným kouzlem buffů, které také ovlivňuje vaše spojence (včetně duchovních předvolání). Svaté poškození je docela zbytečné, protože mnoho nemrtvých nepřátel je slabých a mnoho šéfů je spojeno se svatými mocnostmi, a tak odolné vůči tomu, ale Halberd má hodně zastavení a pěkný dosah, takže je to slušná možnost proti běžným nepřátelům.

Nejlepší Elden Ring sestaví 1.09: Pro začátečníky, PvP, šéfy a další

S takovými sestavami, budete dobýt pozemky v žádném okamžiku.

V Eldenově prstenu je zlatý halberdový ovládaný

(Image Credit: Windows Central)

 • Co dělá dobrou stavbu?
 • Nejlepší pro začátečníky
 • Nejlepší pro PVE & BOSSES
 • Nejlepší pro PVP
 • Síla
 • Šikovnost
 • Kvalitní
 • inteligence
 • Víra
 • Int/víra
 • Síla/int
 • Síla/víra
 • Dex/int
 • Dex/Faith
 • Dex/Arcane (Bleed)
 • Arcane
 • Faith/Arcane

Zatímco Elden Ring je jiný než předchozí akční RPG FromSoftware v mnoha ohledech, jedna věc, která je téměř identická, je systém budování postav. Jak hráči hromadí runy porážkou nepřátel a šéfů, jsou schopni vyrovnat své základní statistiky, kdykoli navštíví místo milosti. Tímto způsobem mohou hráči zvýšit své HP, Stamina, FP a Max Equip LOAD, zvýšit jejich poškození, odemknout schopnost vrhat mocná kouzelná kouzla a další.

Aby bylo možné uspět v zemích, je zásadní sestavení efektivní sestavení s těmito body statistiky. Nejvyšší stavění v Eldenově prstenu jsou ty, které dosahují silné rovnováhy mezi základními statistikami, jako je vitalita, mysl a vytrvalost a atributy, jako je síla, obratnost, víra a inteligence, které zlepšují vaše poškození a umožňují vám ovládat pokročilé zbraně a kouzla. Arcane hraje také důležitou roli v mnoha sestavách, protože je to vyžadováno pro některá kouzla a zlepšuje schopnosti hromadění efektu stavu jakékoli zbraně, která se s ní zavádí.

V této příručce projdeme vše, co potřebujete vědět o sestavení sestavení v Elden Ring. To zahrnuje vysvětlení toho, co dělá dobré sestavení, a také podrobný přehled o všech nejlepších sestavách ve hře a statistiky a zbraní, které potřebujete, aby je fungovaly.

Všimněte si, že tyto sestavy předpokládají, že koncová úroveň vaší postavy bude 125, což je v současné době standardní úroveň pro kooperativní hru a Pvp v Endgame.

Co dělá dobrý stav Eldena?

Existuje mnoho různých typů životaschopných a výkonných sestav, které můžete udělat v Elden Ring, ale tam jsou Některé obecné konstanty s většinou z nich, které byste měli mít na paměti při budování své postavy. Nejdůležitější z nich je, že každá stavba by měla mít velké množství zdraví. Ať už jste magický kolečka na dálku nebo těžce obrněný bojovník na blízko, měli byste mít alespoň 50 Vitalita Pokud se snažíte zastavit vyrovnávání na úrovni 125 (60 je dobré na jednodušších sestavách, které primárně používají jeden stat, ale složitější sestavy fungují lépe s 50-55). Nikdy byste neměli mít méně než tohle, pokud nevytváříte sestavení int/víry, která potřebuje spoustu bodů v obou statistikách, stejně jako statistiku mysli pro manu, a pokud plánujete vyrovnat až 150, asi 150, První věc, kterou byste měli udělat, je zvýšit svou sílu na 60.

Za druhé, staví „čisté“ (čistá obratnost, čistá inteligence atd.) by se mělo vždy usilovat o to, aby ve svém primárním poškození statistika měla alespoň 50-60 bodů. Hráči, kteří chtějí jít na úroveň 150.

Při vytváření „hybridních“ sestav, které používají dva různé statistiky pro poškození (například síla a víra), byste měli naplánovat, že vaše postava bude mít v každém statu nejméně 40-45 bodů podle úrovně 125 (nebo něco jako 50/25 v situace, kdy se zbraň mění více s jedním statem než druhým). Zvýšit to na 50, pokud se chystáte na úroveň 150 (60 bodů v obou statistikách může být také velmi silné, ale pravděpodobně budete muset snížit některé body z vitality, vytrvalosti nebo mysli, aby se to stalo).

Nakonec nezapomeňte hledat nejlepší talismany, kteří se synergizují s vaší sestavou. V Elden Ring jsou spoustu talismanů, a zatímco některé z nich jsou docela špatné (při pohledu na vás, kelíkový uzel Talisman), většina z nich je neuvěřitelně užitečná, když je spárována se správným sestavením. Například talisman Graven-Mass zvyšuje poškození čarodějnictví o osm procent a kouzlo Magic Scorpion zvyšuje veškeré magické poškození o 12 procent, což činí oba tyto talismy neuvěřitelně užitečné pro čarodějnictví. Měli byste také dávat pozor na kousky brnění, které poskytují pasivní výhody, jako je zvýšení statistiky a poškození buffů také.

Nejlepší stavění Elden Ring pro začátečníky a nové hráče

Pokud jste nový hráč a nejste si jisti, jaký typ sestavení používat při učení lan, doporučujeme jít s budováním síly. Ve srovnání se složitějšími stavbami jsou stavby síly jednoduché, snadno srozumitelné a spoléhají se pouze na hrst atributů. Díky tomu jsou ideální pro začátečníky.

Sekce níže na nastavení nejlepší síly sestavení, která se používá k použití, obsahuje vše, co potřebujete vědět o výběru třídy a přidělování statistik, ale v rané hře jen víte, že byste se měli zaměřit na vyrovnání své vitality, vytrvalosti a síly. Více zdraví, výdrže a vybavení zatížení vám pomůže vzít několik zásahů a nosit těžší sady brnění, zatímco síla vám umožní používat většinu prvních zbraní a také ovládat štíty, včetně velkých velkých velkých.

Pohodlně je silná infúze, která velmi měřítko zbraní velmi se síla se síla podívá na nejčasnější vylepšení. Vše, co potřebujete, aby byla zbraň těžce. Protože je možné upgradovat většinu prstencových zbraní Elden s takovými buty, může být téměř každá výzbroj ve hře přeměněna na efektivní zbraň síly.

Nejlepší stavění prstenu Elden pro PVE a šéfy

Od té doby, co se hra spustila, byly v PVE Eldena Ringe devastující v PVE Elden Ring a co se týče celkového výstupu poškození, nic nepřekonává nic sestavení tajemného nebo Dex/Arcane pomocí zakřiveného meče naplněného krví v jedné ruce a druhé zakřivené krve zakřivené zakřivené krví a druhou krví zakřivenou zakřivenou krví a druhou krví zakřivenou zakřivenou krví a druhou krví zakřivenou zakřivenou krví Zbraň meče podle vašeho výběru. Je to proto, že pohyb duálních zakřivených mečů vám umožňuje rychle a opakovaně zasáhnout soupeře s L1 a skákat útoky L1, což způsobuje tuny poškození a zároveň trhá další kousky zdraví s rychlými krváceními Procs. Zakřivené meče nemají spoustu dosahu nebo ohromující potenciál, ale tento kompromis stojí za to pro některé z nejvyšších možných DP ve hře.

Nezapomeňte odkazovat na níže uvedené informace o Dex/Arcane nebo Arcane, kde najdete informace o tom, jaké statistiky používat s tímto nastavením. Všimněte si, že v MT najdete zakřivený meč Scavenger. Gelmir Region, přímo v blízkosti oblasti, kde vás přepadne roubovaný Scion, než začnete vzestup na panství sopky. Také se ujistěte, že chytíte Black Whetblade ve věčném městě Nokron, protože odemkne schopnost upgradovat zbraně krví a okultní infuze.

Nepřátelé a šéfové imunní vůči krvácení jsou vzácní, ale pokud do nich narazíte pomocí této sestavy, můžete změnit infuzi svých zbraní tak, aby buď nadšeně nebo okultivovali, abyste maximalizovali surové poškození přicházející z vaší obratnosti nebo tajemných statistik, respektive.

Nejlepší Elden Ring Build for PvP a Koloseum

Ať už bojujete v novém Koloseu PVP Elden Ring nebo napadající hráče v otevřeném světě, je důležité mít silnou stavbu na boj s ostatními hráči. V současné době je nejlepším sestavením PVP sestavení čisté síly s duálními kopími, které mají těžkou infuzi. Kromě ohromného poškození vám toto nastavení také umožňuje přístup k fenomenálnímu močení o kopím, což vám umožní neustále tlačit ostatní hráče opakovaným běh a skákání na dlouhé vzdálenosti a skákání.

Lance se také stane neuvěřitelně snadné získat. Je to na vrcholu zničené struktury vedle tábora Godrick vojáků na východ od oblasti Stormhill v Limgrave, vedle silnice, která vede do severovýchodní oblasti Limgrave a do Caelid. Protože však nemůžete získat více než jeden za přehrávání, budete muset obchodovat s jiným hráčem, abyste získali dva. Alternativně můžete spárovat Lance s Velkou kopí hadrů, které se přirozeně rozšiřuje se silou.

Nejlepší budování síly prstenu Elden

 • Počáteční třída: Hrdina, Vagabond
 • Důležité statistiky: 60 Vigor, 35 vytrvalosti, 60 síla
 • Zbraně: Zbraně snižující sílu (používejte dvě ruce pro další poškození), střední nebo Greatshield

Pokud chcete vytvořit postavu čisté síly, je tato sestavení vaší nejlepší volbou. Tři hlavní statistiky, které potřebujete na úrovni, jsou síla, vytrvalost a síla. Budete potřebovat spoustu zdraví a výdrže k nošení těžkých brnění a hitů z nádrží, a protože dvěma ruky vaše zbraně zvyšuje vaši efektivní sílu o 50%, má 60 síly efektivně vám dává 90 síly, kdykoli své zbraně použijete tímto způsobem. To vám dává neuvěřitelný výstup poškození, který vyrovná každého nepřítele nebo hráče, se kterým se setkáte, zejména pokud jsou lehce obrněné a nemají moc zdraví.

Alternativně můžete napájet postoj dvě zbraně stejné třídy zbraní, abyste způsobili maximální poškození, i když při tom nebudete moci zablokovat žádné útoky. Tato metoda útoku je vynikající v mnoha bojích s šéfem, protože útoky na energii ustálené energie jsou rychlé a způsobují těžké poškození, i když velmi rychle vypouštějí výdrž.

Všimněte si, že používání zbraní jednou rukou a jednou z nejlepších Elden Ring Shields je také efektivní možnost. Vaše vysoká vytrvalost spárovaná s upgradovaným médiem nebo Greatshieldem vám umožní snadno blokovat tuny fyzických útoků a můžete své poškození ještě dále posílit kritickými zrajemi po parriích, pokud jste v tom dobří (budete potřebovat malý nebo Střední štít pro to). Počítače strážců (těžké útoky po blokování útoku) jsou také zvláště devastujícími silovými zbraněmi, protože jejich vysoká hromada poškození po poškození s ohánějícím poškozením samotného. Je možné, že je možné ohromit tvrdé nepřátele a mnoho šéfů při několika útocích, zatímco stráž, který bojuje proti zbraně.

Nejlepší stavět Elden Ring Dexterity

 • Počáteční třída: Samurai, Vagabond
 • Důležité statistiky: 60 Vitalita, 35 vytrvalosti, 60 obratnost
 • Zbraně: Zbraně s rozlišením, luky, parry štít

Nejlepší způsob, jak vytvořit postavu obratnosti, je vybrat třídu Samurai nebo Vagabond, protože začínají s velkou obratností ve srovnání s jinými třídami Elden Ring Class. Poté budete chtít vyrovnat své zdraví a výdrž spolu s obratou pro maximální trvanlivost, udržitelnost a poškození výstupu v boji proti melee.

Je třeba mít na paměti, že jako postava obratnosti jste jednou z mála nemagických tříd, které mohou účinně bojovat v dosahu. Je to proto, že většina luků a kuše se docela dobře mění s obratností. Zbraně, které způsobují tuny kritického poškození, mají také měřítko s vysokou obratností, takže doporučujeme používat parry štít, jako je Buckler, a pohodlně se s parrying mechanikem, pokud máte zájem využít tohoto výhod. Snažte se také utajení pro zpětné příležitosti – sada Black Knife, která je jednou z nejlepších sad Elden Ring Armor, to usnadňuje, protože ticho umlčí vaše stopy.

V situacích, kdy zbraň, kterou chcete použít ne mít vysokou škálování obratnosti, můžete to přimět k tomu, aby se nadmoli s infuzí popela. Myslel si, že jeho bude trochu snížit poškození základny zbraně, zvýšená zmenšení škálování z infúze na to nahradí.

Nejlepší stavět kvality Elden Prsten

 • Počáteční třída: Tulák
 • Důležité statistiky: 50 vitality, 25 vytrvalosti, 45 síla, 45 obratnost
 • Zbraně: Zbraně STR/DEX SCALING, Střední štíty

Hybridní sestavení síly/Dex, častěji označované jako kvalitní sestavení, může být velmi silná ve správných rukou, protože postava získá výhody obou statistik. Navíc, protože mnoho prstencových zbraní Elden má stejné škálování mezi silou a obratností ze své podstaty, existují životaschopnější zbraně pro uživatele kvality než pro jiné typy sestav. Ideální sestavení kvality má stejnou distribuci statistik síly jako sestavení síly nebo obratnosti, ale místo toho, abyste do síly nebo obratnosti vložili tunu úrovní, měli byste je rovnoměrně rozdělit mezi dva.

Doporučujeme používat střední štít s kvalitní sestavou, která často nabízí 100% ochranu fyzické poškození a zároveň je stále schopen parry (i když s většími obtížemi než malé parryingové štíty). Mohli byste se rozhodnout pro malý štít, ale myslíme si, že mít schopnost plně blokovat poškození stojí za to, pokud nemáte plnou obratu, abyste maximalizovali poškození zbraněmi Dex, které mají vysoké kritické multiplikátory jako dýky. Samozřejmě, ty mohl Navrhněte tyto zbraně s kvalitní afinitou, aby byly zlepšeny s vaší kvalitní sestavou, což stojí za to, pokud plánujete jít na backstabs a ripostes.

Je třeba mít na paměti, že kvalitní stavby se neřeší (zhruba) stejné poškození čisté síly nebo obratnosti, dokud nevyrovnáte jak sílu, tak obratnost na 50 a více, což byste neměli dělat, pokud neplánujete stoupat nahoru na úroveň 150, protože také potřebujete statistiky v rámci vitality a vytrvalosti. Protože vaše statistika je širší než čisté stavby, zvažte použití talismanů, jako je Green Turtle Talisman a Radagon’s Soreseal. První z nich kompenzuje vaši nižší vytrvalost s rychlejší regenerací výdrže, zatímco druhá vám dává dalších pět bodů v vitalitě, vytrvalosti, síle a obratnosti. Radagon’s Soreseal vás nutí trochu více poškodit, ale získat dalších 20 bodů rozložených přes vaše čtyři hlavní statistiky stojí za kompromis.

Nejlepší budování inteligence Elden Ring

 • Počáteční třída: Astrolog
 • Důležité statistiky: 50 Vitalita, 30 mysl, 20 vytrvalosti, 60 inteligence
 • Zbraně: Staves, Zbraně snižující zpravodajství

Hráči, kteří chtějí vytvořit čistě mágský typ sestavení s čarodějnickými magiemi a Glintstone Staves, by měli investovat značně do inteligence, protože vám umožňují používat silnější kouzla a zlepšit vaše magické poškození s většinou staves. Navíc budete také chtít trochu vyrovnat mysl, abyste měli spoustu zaostřovacích bodů (mana), abyste mohli obsadit kouzla. Ujistěte se, že dostanete 50 vitality – zatímco vaše nízká vytrvalost znamená, že budete mít větší poškození, protože nemůžete nosit těžké brnění, budete obecně v menším nebezpečí, protože čarodějnice jsou útoky na dálku. Proto je dost 50 vitality.

Kromě vašich kouzel je dobrý nápad používání zbraní, které měřítko s inteligencí. V otevřeném světě Elden Ring je mnoho zpravodajských zbraní a můžete také použít Ashes of War ke změně škálování zbraní, které již musíte k inteligenci. Ujistěte se, že máte na použití těchto zbraní minimální požadavky na sílu a obratnost, protože je nelze manipulovat s válečným popelem.

Nejlepší Elden Ring Faith Build

 • Počáteční třída: Prorok
 • Důležité statistiky: 50 vigor, 35 mysl, 20 vytrvalosti, 60 víra
 • Zbraně: Těsnění, zbraně s měřítkem víry

Pokud byste raději používali zaklínače místo čarodějství, jděte s budováním víry. Je to v podstatě stejná stavba jako výše uvedená inteligence, ale s vírou namísto inteligence a zbraní snižujících víru místo těch, které se rozšiřují s inteligencí. Budete také potřebovat posvátnou pečeť namísto zaměstnance Glintstone, aby obsadil zaklínadlo, se kterým začíná třída proroka. Stejně jako výše uvedená zpravodajská budova, kolečka Faith často útočí z dosahu a v důsledku toho bude postačující 50 vitality.

Všimněte si, že zatímco čarodějnictví je čistě urážlivé, zaklínače mohou být podpůrné i urážlivé povahy. Vyrovnávání víry až 60 vám umožní používat silnější verze obou typů zaklínače a také zlepší jejich účinnost při používání posvátné pečeti s vysokou vírou, jako je Erdtree SEAL.

Nejlepší Elden Ring Int/Faith Build

 • Počáteční třída: Astrolog
 • Důležité statistiky: 45 vigor, 35 mysl, 45 inteligence, 45 víra
 • Zbraně: Sword of Night and Flame, Staff Prince of Death, Golden Order Seal

Zatímco stavění inteligence a víry byly tradičně velmi obtížné používat ve hrách z přechodu, tato hybridní magická sestava je v Elden Ring velmi životaschopná kvůli síle meče Night a Flame. Tento magický meč je jednou z nejlepších zbraní ve hře, protože vám umožňuje buď vytvořit velký oblouk plamene před vámi, nebo vystřelit masivní paprsek čarodějnictví magie. Dokonce i po této zbrani byla nerfinována, tyto magické útoky způsobují vynikající poškození a jsou více než dostatečně silné, aby se dostaly i ty nejtěžší z nepřátel a šéfů Eldena Ringa.

Všimněte si, že protože budete mít velké množství bodů investovaných do inteligence i víry, můžete využít všechna nejlepší kouzla Elden Ring, včetně těch, která vyžadují body obou těchto statistik. Některá z těchto kouzel zahrnují Rancorcall, starověká smrt Rancor a trojitá prsteny světla. Když obsadíte tyto čaroděje nebo zaklínače, měli byste použít upgradovaný personál prince smrti nebo pečeť Golden Order, protože tyto měřítko inteligence i víry.

Kompromis s tímto typem sestavení je však to, že se musíte držet minimální vytrvalosti a 45 vitality, což je nižší než to, s čím je mnoho hráčů pohodlné na úrovni 125. Je to proto, že musíte investovat velké množství bodů do inteligence, víry a mysli a zároveň si dát solidní množství zdraví, což způsobuje, že toto sestavení je velmi hladovějící atributy.

Nejlepší síla/int sestavení prstenu Elden

 • Počáteční třída: Vězeň
 • Důležité statistiky: 50 Vitalita, 25 vytrvalosti, 50 síly, 25 inteligence
 • Zbraně: Staves, síla/zbraně s rozsahem INT, střední štíty

Hybridní sestavení se sílou a inteligencí může být docela silné, když se používá dobře, protože vám dává širokou škálu možností na dálku a blízkých čtvrtí s magií i melee. Budete chtít 50 síly a 25 inteligence, protože většina měřítka síly/zpravodajských zbraní lépe se silou. To znamená, že byste se také mohli rozhodnout pro rovnoměrnější nastavení, pokud najdete zbraň, která se mezi těmito statistikami vyrovnává rovnoměrně. Poté byste měli upgradovat svou vitalitu a vytrvalost tak, abyste měli pevné množství zdraví a výdrže (stejně jako dostatek nakládací kapacity vybavení, abyste mohli nosit slušné brnění).

Nalezení zbraní, které se přirozeně rozšiřují silou a inteligencí, je obtížné, ale narazíte na několik dobrých možností, pokud důkladně prozkoumáte a uděláte NPC Questlines. Jedním z našich oblíbených je Royal Greatsword, který způsobuje fyzické i magické poškození a má neuvěřitelně silný popel války, který zasáhne jako nákladní auto. Můžete také manipulovat se zbraněmi, abyste jim poskytli nějaké inteligence škálování s válečným popelem. Není to také špatný nápad používat střední štít s tímto typem charakteru, protože k tomu máte sílu, a v případě potřeby vám pomůže zablokovat poškození poškození.

Nejlepší Elden Prsten Síla/Faith Build

 • Počáteční třída: Zpovědnice, prorok
 • Důležité statistiky: 50 vigor, 25 vytrvalosti, 45 síla, 45 víra
 • Zbraně: Clawmark SEAL, zbraně s měřítkem STR/Faith, střední štíty

Skorová síla a hybridní sestavení víry je klasika Fromsoftware, která vám dává velkou sílu sestavy čisté síly a mnoho užitečných nadváří a možností poškození, které přicházejí s zaklínacími. Funguje to stejně jako výše uvedená síla/int sestavení, ale s vírou namísto inteligence. Existuje mnoho zaklínačů, jako je zlatý slib a plamen, udělte mi sílu, která vyrábí fyzické poškození a snižuje poškození, které způsobíte, což je dobrá kombinace síly a víry. Kouzla regenerace zdraví, jako je Blessing’s Boon. Doporučujeme také používat pečeť Clawmark, protože tato těsnění silně mění se silou i vírou a zvyšuje poškození bestiálních zaklínačů, jako je Claw Beast, které způsobují fyzické poškození.

Všimněte si, že na rozdíl od sestavení čisté síly nebudete moci nosit spoustu těžkých brnění, protože musíte investovat většinu svých statistických bodů do síly a víry, stejně jako vitalitu a mysl za slušné množství HP a FP. Proto budete muset tuto sestavu hrát pečlivěji s inteligentním umístěním a důrazem na Dodge, jak se válí na blokování útoků s štíty. Střední štít je stále užitečným nástrojem, který se má držet po ruce.

Nejlepší Elden Ring Dex/int Build

 • Počáteční třída: Vězeň
 • Důležité statistiky: 50 vigor, 25 mysl, 45 obratnost, 45 inteligence
 • Zbraně: Staves, Dex/Int-Scaling zbraně, Parry Shields

Hybridní sestavení obratnosti a inteligence je pravděpodobně jednou z nejsilnějších sestav ve všech Elden Ring, protože získáte sílu čarodějnictví a fyzické poškození obratnosti, jakož i výhodu, že mají také velmi rychlou rychlost obsazení. Budete omezeni na menší zbraně na blízko, protože nebudete mít velkou sílu, ale to není a obrovský Deal, zvláště pokud se vám podaří od parryingu a uskutečňuje nějaké velké kritické poškození s dýkacími.

Stejně jako jiné sestavení melee a magického hybridního hybridního sestavy budete chtít také pro HP a manu hodně vitality a mysl. Budete také chtít najít silnou zbraň, která se upravuje s obratností i inteligencí. To nejsou super běžné, ale několik z nich najdete důkladně prozkoumáním. Například Moonveil je neuvěřitelně silná zbraň Dex/Int, kterou najdete porážením posledního šéfa tunelu Gael Tunnel v Caelid.

Nejlepší Elden Ring Dex/Faith Build

 • Počáteční třída: Zpovědnice, Samurai
 • Důležité statistiky: 50 Vigor, 25 mysl, 45 obratnost, 45 víra
 • Zbraně: Posvátná pečeti, zbraně s rozložením Dex/Faith, Parry Shields

Pokud se vám líbí zvuk hybridní třídy založené na obratnosti, ale chcete místo čarodějnictví použít zaklínače, zkuste tuto dex/víru vyzkoušet. Kouzla léčení a buffů, která mají uživatelé Faith, jsou neuvěřitelně užitečné, a protože také vyrovnáváte obratnost, dostanete dobré poškození fyzické melee a rychlejší rychlost obsazení také. S touto sestavením se můžete před bojem s zaklínacími postavit a poté zničit nepřátele s silnými příkapami útoků na blízko. Můžete také použít útočné zaklínače v situacích, kdy boj blízkých čtvrtí není ideální.

Nevýhodou této sestavy je, že zbraně, které se rozšiřují s obratností i vírou, jsou v otevřeném světě Elden Ring přirozeně vzácné, i když není nemožné najít. Doporučujeme vyzvednout okřídlené kosy co nejdříve, protože se jedná o mocnou zbraň Dex/Faith, která se nachází na ruinách Tombsward na pláči poloostrově, což je raná herní oblast. Může způsobit efekt stavu krvácení a jeho umělecké umění může také zabránit nepřátelům v používání léčebných schopností (to také funguje v PVP).

Nejlepší budova krvácení z Elden Ring

 • Počáteční třída: Bandita
 • Důležité statistiky: 50 vitality, 50 obratnost, 45 tajemství
 • Zbraně: Řeky krve, Eleonory’s Poleblade, Scavengerův zakřivený meč, Dex/Arcane-Scaling Bleed zbraně

Na rozdíl od předchozích her Fromsoftware je dobrá budova Dex/Arcane soustředěná kolem krvácejících nepřátel, šéfů a hráčů je jednou z nejsilnějších, které můžete dát dohromady v Elden Ring. S 50 obratností, 45 Arcane, zbraní obratnosti, která přichází s vrozeným nahromaděním krvácení, jako je Uchigatana, a válečným popelem, díky kterému je krevní zbraň s tajemným škálováním, můžete velmi rychle vyřešit bláznivé množství poškození prasknutí. Je to proto, že vrozené nahromadění krvácení mnoha hromádek zbraní obratnosti s nahromaděním krvácení, které se přidá, když dáte zbraň a spřízněnost krve a škálování tajemství. Mezi další skvělé zbraně k použití patří řeky krve, Eleonora’s Poleblade a zakřivený meč vychytávaného.

Tato sestava je ještě silnější, když postoj postoj dvě zbraně z obratnosti krve, protože zdvojnásobuje rychlost, jakou vybudujete krvácení. Použití mimického slzového ducha vyvolává se krvácení nahromaděné ještě rychleji a zvyšuje tuto sestavu na přemoženou úroveň.

Jedinou nevýhodou výstavby Dex/Arcane je to, že nebudete tak efektivní proti krváceným imunitním nepřátelům. V situacích, kdy čelíte nepřátelům, kterým nemůžete krvácet, svolávání spojenců v ko-op je dobrý nápad.

Nejlepší Elden Ring Arcane Build

 • Počáteční třída: Bandita
 • Důležité statistiky: 50 Vitalita, 35 vytrvalosti, 60 tajemství
 • Zbraně: Okultní zbraně z krvácení z hádky

Dex/Arcane Bleed Build může dělat ohromné ​​DPS, ale jednou z jeho slabosti je to, že jste zůstali špatné poškození proti krvácením imunitním nepřátelům a šéfům. Proto čistá tajemná sestava slouží jako silná alternativa a obchoduje s maximálním celkovým nahromadění krvácení pro lepší poškození surových zbraní s okultními zbraněmi. Většina vašich bodů na úrovni nahoru by měla být uvedena do tajemného, ​​přičemž zbytek jde do vitality, vytrvalosti a jakýchkoli statistik, které potřebujete, abyste si vybrali zbraň. Naštěstí některé z nejlepších zbraní Elden Ring mají škálování tajemných a ty, které nelze obvykle infuze, jakmile najdete černou whetblade.

Všimněte si, že krvácení stále hraje roli ve většině tajemných sestav, protože spousta vyzbrojování má vnitřní nahromadění krvácení a okultní infuze zajišťují, že vaše zbraně budou mít vysoké škálování tajemství, což zvyšuje rychlost z že nahromadění krvácení. Prostě nebudete krvácet.

Elden Ring Best Faith/Arcane Build

 • Počáteční třída: Bandita
 • Důležité statistiky: 50 Vigor, 30 Mind, 45 Faith, 45 Arcane
 • Zbraně: Dragon Communion Seal, Arcane-Scaling Bleed Weapons

Můžete vytvořit životaschopnou sestavení víry/Arcane Hybrid s Dragon Powers Elden Ring, což jsou velmi silná a jedinečná kouzla. Tyto zaklínače draka přijímání je obtížné získat, protože je můžete získat pouze zabitím draků a obchodováním s jejich srdce. Na rozdíl od většiny zaklínačů vyžaduje použití víry i tajemství, což jsou výhodné statistiky, které potřebujete k efektivnímu ovládání pečetí dračího společenství – posvátné pečeť, která vyvolává poškození všech kouzel Dragon Communion o neuvěřitelných 15%. Chcete -li získat nejlepší možné poškození z těchto zaklínačů a tuto pečeť a přitom mít dostatek bodů zbývajících pro velké množství HP, Stamina a FP, měli byste do víry i tajemného vložit 45 bodů.

V situacích, kdy svou magii nemůžete efektivně využívat, budete chtít jako záložní možnost odvzdušnit zbraň. V otevřeném světě Elden Ring není příliš těžké najít, ale pokud se snažíte najít ten, který se vám líbí, můžete se rozhodnout použít Ashes of War k tomu, aby jakýkoli zbraň způsobil, že je příčina krvácení (a měřítko s Arcane pro další surové poškození, taky, pokud máte černý whetblade).

Elden Ring je tady a je k dispozici za 60 $ na Xbox Series X | S, Xbox One, Windows PC a PlayStation Systems. Je to jeden z Nejlepší hry Xbox Můžete hrát hned teď, pokud jste fanouškem náročných akčních RPG, a proto to důrazně doporučujeme. Mezi jeho úžasnou hratelností, fenomenální prezentací a ohromujícím množstvím celkového obsahu je to absolutní triumf.

Elden Ring

Nejnovější hra na hraní rolí od společnosti Stoftware vzala svět bouří, natolik, že skončila vítěznou hrou roku 2022. Je to snadno jedna z nejlepších her, jaké kdy byly vyrobeny, a my ji nemůžeme dostatečně doporučit.