Nejlepší zbraně Ghost Recon Breakpoint – top zbraně, které je třeba hledat – vylepšení hráčů, seznam nejlepších zbraní – Gamewith

Ghost Recon Breakpoint Nejlepší seznam zbraní

Všechny zbraně v bodu zlomu jsou životaschopné jak v multiplayeru, tak v singleplayer. Pokud chybí nějaký prvek zbraně, jako je zpětný ráz nebo mobilita, můžete pracovat na tom, abyste to zlepšili s střelcem. Naneste zvýšení statistiky, přidejte lepší vybavení a zvýší celkovou úroveň zbraně. Najdete také různé verze stejné zbraně s lepšími statistikami, takže nezapomeňte upgradovat, když můžete upgradovat.

Duch Recon Breakpoint Nejlepší zbraně – top zbraně, které je třeba hledat

Statistiky zbraní zlomeniny

Break -bod Recon Recon Tom Clancy je drsná hra, nedovolí vám, abyste se sem a tam nechali vrhnout do skupiny stráží a zabít je a zabít je. Úroveň obtížnosti pravidelných je dost dobrá na to, aby se dala do jámy smrti, pokud hrajete bez přátel. K dispozici jsou drony, věže, ozbrojené stráže, obrněné kulomety, vrtulníky atd. Je docela důležité pochopit, jakou zbraň nosíte s sebou, nejlepší zbraně v bohu reconcového bodu duchů znamená všechno. Perfektní načítání, které vám může poskytnout dostatek síly na to, abyste se vypořádali s davem nepoctivých vojáků. V průvodci Tom Clancy’s Recon Recon Breakpoint zbraně vám dám seznam kulometů, najdu je, upgradujte je a znovu a znovu je používám. Určitě zjistíte, že je mnohem snazší bojovat ve srovnání s vyzvednutím jakékoli jiné zbraně.

Obsah

Tři důležité aspekty zbraní v bodu zlomu

Existují tři důležité aspekty nalezení zbraní v bodě Recon Recon Recon Tom Clancy, níže jsou všechny tři nezbytné věci, které se podívají na zbraň a vylepšují ji a vylepšit ji.

Statistiky zbraní zlomeniny

Statistiky zbraní:

První pole vlevo ukazuje statistiky, což vám poskytne přesné podrobnosti o různých atributy zbraní, jako je přesnost, manipulace, dosah, mobilita, zpětný ráz a další. Čím vyšší jsou statistiky, tím lepší zbraň je. Upgrady MK1 můžete přidat shromažďováním dílů zbraní, abyste získali lepší rozsah, nižší zpětný ráz a přesnost. To lze také vylepšit pomocí

Upgrady a pasivní bonus:

Sekce upgradu vám pomohou zvýšit statistiky zbraní spolu s pasivním bonusem. To je místo, kde budete muset demontovat stávající nízkoenergetické zbraně a shromáždit stále více a více předmětů. To bude odemčeno, jak postupujete ve hře.

Přílohy:

Přílohy zbraní jsou velmi důležitým aspektem zbraní v bodu zlomu, nabízejí vám spoustu dalších výhod, jako je lepší stabilita, nízká zpětná rána, vyšší kapacita munice, rozsah dlouhého dosahu pro nejlepší přesné záběry atd. Pokud máte nové přílohy, můžete je zkontrolovat zde ve třetí sekci na pravé straně, vybavit je a učinit svou zbraň nejlepší v bodu zlomu.

Po tom všem jsou ozubená kola, helma, rukavice, kalhoty, boty atd. Všechna tato ozubená kola také nesou další buffy, jako je Health Regen, Stamina Regen, vysoká mobilita atd. Existují dvě dovednosti, které vám pomohou upgradovat zbraně z MK.1 až Mk.2 a konečně Mk.3 Nejvyšší úroveň. Chcete -li se dozvědět více o tomto přečtěte si náš průvodce, jak upgradovat zbraně z Mk1 na Mk2 a M3 v bodě Ghost Recon Break Point.

Zbraň lze nalézt v hrudi, existují různé úrovně, které naznačují vzácnost jako modrá nebo fialová. Nejlepší kořisti jsou skryty ve vojenských sektorech, kde musíte čelit strážcům, ostřelovačům atd.

Ghost Recon Breakpoint Best Assault Rifle – ASR

AK 47:

AK47 je všestranná útočná puška, je nejlepší, pokud potřebujete něco dostatečně silného, ​​abyste sestřelili stráže v jednom výstřelu. S vysokou penetrací poskytuje AK47 slušný rozsah a manipulaci. Chybí mu v zpětném rázu, jinak jsou všechny ostatní atributy nadprůměrné, zejména rozsah a manipulace, na které záleží nejvíce, pokud potřebujete zbraň, která při běhu střílí. AK47 je v hrudi umístěné za obrannou oblastí monstruoth na severovýchodě Fen Bogg (mangrove Holmwood). Během beta relace jsem měl štěstí, že jsem se po začátku hry dostal do první hrudi. Ale v plném vydání byla jiná zbraň.

Tavor:

Tavor je o mobilitě, zbrani, která přichází s přesností + manipulace + mobilita + zpětný ráz. Všechny tyto statistiky jsou nad 50%, nabízejí vám perfektní zbraň po celém boji. AK47 na druhé straně je nejlepší pro dosah, pokud se chcete skrýt a vzít si hlavy, pak si to nemůžete nechat ujít s AK47, ale když jste v oblasti, kde se můžete snadno obklíčit, potřebujete něco jako tavor.

416:

Nemohu ignorovat 416 za každou cenu, existuje zbraň vyšší úrovně stejné kategorie, ale po upgradu jsem stále našel 416 trochu pohodlnější zbraň v bodu zlomu. Nabízí vysokou přesnost, manipulaci a rozsah. Zbraň potřebuje upgrady, jinak z ní nemůžete získat dostatek energie.

Ghost Recon Breakpoint Best Sniper – SNR

Štír:

Ghost Recon Breakpoint je hlavně o hraní tajnosti, být na smrtelném ostrově vyžaduje trpělivost, strategii a přesnost. Zvyšování upozornění volá smrt. Tady je tedy odstřelovač jednou z nejlepších zbraní, které musíte vždy nést, v bodu zlomu můžete nést tři zbraně, primární zbraň, sekundární a boční ruku jako pistole. Sniper bude sedět v sekundárním slotu. Scorpio je jednou z nejlepších odstřelovacích zbraní v bodu zlomu, kvůli jeho vysokému dosahu a přesnosti. Přesnost je téměř nad 90%, což znamená způsob, jak vysoko než kterýkoli jiný odstřelovač, který jsme ve hře našli. Navíc přidává vysoký rozsah, ale při manipulaci a mobilitě je špatný. To lze spravovat, stačí jen dobré místo, abyste mohli označit všechny stráže a pak je sundat jeden po druhém. Pokud používáte třídu ostrostřelců, pak stisknutím L1 + R1 můžete aktivovat speciální techniku, která načítá střely s vysokou penetrací, které mohou zničit věže, drony, vrtulníky atd.

TAC50:

TAC50 nese podobné statistiky jako Scorpio, dobrou náhradu, pokud nejste schopni získat ten výše uvedený. Tohle je mocná zbraň s vysokou přesností + řadou. Je ideální, pokud hrajete sólo a vyžadujete dobrý dosah, aby zaútočili na stráže z dálky. Upgradujte tuto zbraň tak, aby snížila zpětný ráz, abyste mohli provádět více výhonků.

Ghost Recon Breakpoint Nejlepší dílčí zbraň-SMG

MP5:

MP5 je pokročilá SMG, fialová zbraň rarity ideální pro kontrolu davu. Je to téměř nejlepší ve všech statistikách, což vám dává výhodu z kulometu a nezabíjíte mobilitu a přesnost pomocí zpětného rázu. Tato zbraň vám dává vysokou moc, to znamená, že s ní můžete docela snadno sundat obrněné vojáky, ale Breakpoint nám neumožňuje nést pušku a kulomet vedle sebe, místo toho si můžete vybrat mezi odstřelovačem a strojem, kdykoli chcete. Naštěstí můžete přenést načítání mezi hrami při hraní hry. Pokud tedy potřebujete samopal, zkuste MP5.

Ghost Recon Breakpoint Nejlepší pistole – HDG

Pouštní orel:

Opravdu se moc nezaměřuji na postranní zbraň, ale když nosíte někoho, jako je skrývání těla, nemůžete použít svou primární nebo sekundární zbraň. V té době budete potřebovat dobrou zbraň. Poskytuje vám dobrou přesnost, manipulaci, dosah a vysokou mobilitu. Ideální zbraň k použití, když jste zraněni a nemůžete se rychle pohybovat, vytáhnout pistoli a střílet na hlavu jakékoli pohyblivé věci kolem.

V bodě Ghost Recon Recon Break Point Ghost’s Ghost je stále více zbraní, jedná se o některé, které jsme brzy spatřili a našli jsme dostatečně dobré, abychom ve hře pokročili.

Nejlepší zbraně v duchu Recon Breakpoint

Podívejte se na tento duch Recon Breakpoint (GRB) Nejlepší zbraně a zbraně pro více informací o zbraních, vlastnostech a dalších!

Nejlepší seznam zbraní

Tento článek se neustále aktualizuje s novými zbraněmi a dalšími informacemi. Podívejte se na aktualizaci!

Nejlepší zbraň – Assault Rifle (ASR)

416

416 - Nejlepší útočná puška

Vysoce univerzální. 416 může pracovat ve většině situací a napříč různými rozsahy. Přidání rozsahu pomůže rozšířit rozsah a přesnost zbraně.

Nejlepší zbraň – pistole (HG)

Magnum

Magnum

Magnum obchoduje s vysokou energií s pomalejší rychlostí ohně a vysokou zpětnou mírou. Každý výstřel zabalí úder a s přidanou +5 poškození pasivní dovednost, poškození jde ještě vyšší.

Nejlepší zbraň – lehký kulomet (LMG)

L86A1

L86A1

Ačkoli to není nejsilnější ve své třídě, L84A1 je doporučeným LMG kvůli jeho rozsahu, přesnosti a kontrole. Stále to kope, když je výstřel, ale není to tak špatné jako jiné LMG.

Nejlepší zbraň – brokovnice (SG)

M4

M4

M4 má ve své třídě nejvyšší poškození, ale to je vyváženo jeho nízkou mobilitou. Je to silná zbraň a její rychlost načtení je po každém zabití s ​​jeho rychlostí +10 opětovného načtení pasivní.

Nejlepší zbraň – dílčí kulomet (SMG)

MP5

MP5

V krátkém dosahu je MP5 zvíře s vysokým poškozením.. Nicméně, cokoli mimo krátkou vzdálenost a stává se méně efektivní s jeho nízkou přesností a mobilitou.

Nejlepší zbraň – Sniper Rifle (SR)

Recon-A1

Recon-A1

Vysoce agilní, Recon-A1 nabízí vysokou mobilitu, dosah a přesnost. Zpětný ráz není tak špatný a poskytuje uživatelům dýchací prostor, když jim chybí výstřely. Má pomalou rychlost načtení.

Nejlepší zbraň – DMR

FRF2

FRF2

S nejvyšším rozsahem a přesností ze všech DMR je DMR vyrobena pro zakázky v polovině a dlouhého doletu. I když se jedná o DMR s Bolt-Action, je to jako jednorázová zbraň.

Kritéria vyhodnocení zbraně

Kritéria vyhodnocení zbraně

Následující zbraně byly vybrány tak, aby byly na tomto seznamu na základě následujících kritérií:

Všestrannost

Nejlepší zbraně musí být také schopny nechat hráče přizpůsobit se různým situacím, ať už je to v dlouhém doletu nebo blízké bojové situace. Tyto zbraně musí umožnit hráčům, aby byli za všech daných okolností hrozbou.

Vysoká poškození nebo rychlost požáru

Nejlepší zbraně ve hře musí být také schopny utrpět velké škody, a to buď tím, že budou schopni způsobit tuny poškození, nebo vyložením kulky rychlým rychlostí.

Vysoká přesnost nebo nízký zpětný ráz

Skvělá zbraň musí být nejen schopna způsobit jen vysoké škody, ale také důsledně zasáhnout svůj cíl. Díky tomu jsou vybrány zbraně s vysokou přesností nebo nízkým zpětným.

Přátelský pro začátečníky

V pozdější části článku musí být vybrané zbraně snadno použitelné nebo jinými slovy, přátelský pro začátečníky. Tyto zbraně musí být schopny umožnit novým hráčům hrát konkurenceschopně.

Nejlepší zákulisní zbraně

Ghost Recon Breakpoint Guns

Nejlepší zbraně Ghost Recon Breakpoint jsou docela rozmanité a se spoustou zbraní, ze kterých si můžete vybrat, stojí za to znát vaše hrachové střelby z vašich paprsků. Nemluvě o tom, že všechna mechanika looter -shooter může udělat věci trochu více matoucí? Není to snadné kvůli tomu, kolik zbraní je ve hře, takže jsme tu, abychom vás naplnili, co potřebujete vědět. Od vypracování, která zbraň je pro vás nejvhodnější až po některé z našich nejlepších zbraní Recon Recon Recon Breakpoint, máme to vše zakryté v našem průvodci níže.

Jak si vybrat nejlepší zbraně recon recon recon

Je snadné vybudovat srovnatelné načítání s téměř čímkoli, co můžete při rabování najít, takže se nebojte, pokud používáte méně než ideální zbraň. Zajistěte své zbraně do vašeho stylu hry. Pokud chcete položit kryt oheň, abyste pomohli útěku z týmu? Popadněte ten lehký kulomet. Hledáte bojové nastavení Ultimate Close Quarters? Vyzvedněte pár samopalků.

Raději mám diverzifikovanou sadu děl, včetně jedné útočné pušky nebo samopalku podél odstřelovací pušky, která zvládne velké vzdálenosti. Grenáty mi pomohou s jakýmikoli složitými situacemi, které první dva nepokrývají.

Nalezení zbraní v Ghost Recon: Breakpoint je jednoduchý; narazíte na ně v truhly a na tělech zabitých nepřátel. Jakmile najdete jejich specifický plán, můžete vyrábět zbraně, a to buď z vedlejších misí nebo intel, které najdete od cizinců a elektroniky rozptýlených po mapě. Mějte na paměti, že můžete držet dvě primární zbraně najednou vedle jedné pistole.

Nejlepší zákulisní zbraně

TAC50

TAC50 je skvělá puška, kterou lze použít při skautingu kolem nepřátelské základny, označující nepřátele a zájmová místa, než zamíříte do bitvy. Je dostatečně silný na to, aby vyrovnal nepřátelského vojáka jediným výstřelem, i když byl potlačen, a má neuvěřitelnou řadu. Je to také ideální pro sólové přehrávání, protože můžete vyčistit část základny, aniž byste dovnitř vstoupili. Pokud však jdete s tímto, ujistěte se, že máte něco vhodného pro blízký dosah.

SC-20K

SC-20K je ideální pro rychle se pohybující komando, které preferuje metodicky infiltrovat složenou místnost podle místnosti. Můžete rychle obejmout rohy a vyjmout kohokoli, koho najdete okamžitě. Má trochu zpětného rázu, ale nic, co nedokážete zvládnout, a sprej je smrtící. Má také zdravou velikost kazety, když ji poprvé vyzvednete, ale stejně jako každá jiná zbraň, používám s ní potlačování. Stealth je zásadní.

Tavor

Tavor je hlavně o stabilitě, výstřelech blízkých toků se stabilní rukou. Má malý zpětný ráz, funguje perfektně s laserovým pohledem a má velkou palebnou sílu. Toto je zbraň, která se cítila nejlépe se změnami kamery Breakpoint, které jste přešli ze třetí na první osobu, kdykoli se podíváte dolů na památky. Dostalo mě to z většiny mých bojových bojích.

G28

G28 je skvělá zbraň střední řady, ideální pro obklopení odbytiště nepřátel s vaším týmem, označením vašeho cíle a jejich vyřazení z bezpečné vzdálenosti. Na dálku si může držet vlastní.

AK 47

AK47 je známý z nějakého důvodu a je stejně spolehlivý v bodě Break, jak najdete v jiné hře. Blueprint AK47 najdete v oblasti obranné oblasti AK47 az náhodných bodů Intel, které můžete najít během misí.

Všechny zbraně v bodu zlomu jsou životaschopné jak v multiplayeru, tak v singleplayer. Pokud chybí nějaký prvek zbraně, jako je zpětný ráz nebo mobilita, můžete pracovat na tom, abyste to zlepšili s střelcem. Naneste zvýšení statistiky, přidejte lepší vybavení a zvýší celkovou úroveň zbraně. Najdete také různé verze stejné zbraně s lepšími statistikami, takže nezapomeňte upgradovat, když můžete upgradovat.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.