Nejlepší zbraně v Apex Legends Sezóna 18: Každá zbraň zařazená – Charlie Intel, Apex Legends Seznam úrovní zbraní – Nejlepší zbraně pro sezónu 18

Nejlepší apex legendy sezóna 18 zbraní a zbraní

Zde je každá zbraň v Apex Legends Season 18 zařazena:

Nejlepší zbraně v Apex Legends Season 18: Každá zbraň se umístila

Revenant drží nemesis in Apex Legends

Respawn Entertainment

Apex Legends je hostitelem hojnosti zbraní, které mají hráče používat, z nichž některé jsou považovány za lepší než jiné. Zde je úplné rozdělení nejlepších zbraní v sezóně 18, aby se vaše rabovací rozhodnutí usnadnila.

Apex Legends Season 18 možná do hry nepřinesla zbrusu novou legendu, ale Revenant Reworks and Weapon Buffs a Nerfs určitě hru obnovují pro sezónu.

Aktualizace opět posunula meta zbraní a jak se nové zbraně stoupají na vrchol, máme seznam nejlepších zbraní v Apex Legends Season 18, takže jste dodrženi, které z nich je třeba použít.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde je každá zbraň v Apex Legends Season 18 Section.

Nejlepší zbraně v Apex Legends Season 18 Seznam zařazení

Kromě toho, že vám poskytneme seznam nejlepší zbraně, kterou můžete použít z každé kategorie, nejprve chceme zařadit každou zbraň v sezóně 18 Respawn Apex Legends 18. Tento seznam nezahrnuje zbraně péče o balení, které jsou v současné době prowler, L-Star a Bocek Bow.

Tento seznam samozřejmě není evangelium a většina zbraní na vrcholu je životaschopná. Přesto to bude tento seznam odrážet současnou meta ve hře, což vám poskytne dobrou představu o tom, které zbraně jsou považovány za nejlepší v komunitě.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je každá zbraň v Apex Legends Season 18 zařazena:

Článek pokračuje po reklamě

 1. Nemesis praskl ar
 2. Plochá čára
 3. 30-30 opakovač
 4. C.A.R
 5. Parťák
 6. R-301
 7. Mírová míra
 8. Bolehlav
 9. Rampage
 10. R-99
 11. G7 Scout
 12. Spitfire
 13. Longbow
 14. Spoušť
 15. Triple Take
 16. Alternátor
 17. EVA-8
 18. Nabíjecí puška
 19. Oddanost
 20. Stráž
 21. Re-45
 22. Mozambik
 23. P2020

Nejlepší zbraně v Apex Legends Season 18

Následující seznam podrobně popisuje nejlepší zbraně v aktuální meta apexové legendy pro každou třídu, s výjimkou zbraní péče o balíček péče.

Nejlepší LMG – Rampage

Apex Legends Rampage

Rampage je náš výběr pro nejlepší apex legendy LMG.

Pokud hledáte definici LMG, běsnění je určitě skvělým příkladem. Tato zbraň nezabalí jen úder, ale je snadné ovládat zpětný ráz z něj neuvěřitelně silnou volbu dlouhého doletu.

Dále, běsnění může být nabity termitem, aby se urychlil jeho rychlost požáru a způsobil ještě více zmatení, přizpůsobení se jeho jménem.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší SMG – C.A.R.

Apex Legends Car SMG

C.A.R. je nejvyšší úroveň SMG v Apex Legends.

Může se pochlubit vysokou rychlostí ohně a extrémně rychlým DPS, C.A.R. Vezměte nejvyšší místo mezi třídou samopal, zejména proto, že R-99 byl těžce nerfinován v sezóně 18 Aktualizace.

Článek pokračuje po reklamě

Na blízkém dosahu, zbraň skartuje a je dokonce velmi přesná při střelbě z kyčle. Minoil může být docela těžko ovládat, takže se ujistěte, že jste v dosahu zbraně. S připoutanostmi je zpětný ráz snadněji ovládat.

Článek pokračuje po reklamě

C.A.R.Nejlepší funkce zdaleka je, že trvá lehká i těžká munice, stejně jako časopisy.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Díky tomu je to velmi flexibilní a ať už najdete těžký nebo lehký mag, budete ho moci použít s touto zbraní a učinit ji ještě smrtící. To také znamená, že pro munici jste stěží krátký, což je důležitý aspekt dominantních v Apex Legends.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší AR – nemesis prasklá AR

Nemesis praskl AR v Apex Legends

Nemesis je snů o milovnících s výbuchem v Apex Legends.

Nejlepší útočná puška v Apex Legends je nemesis burst AR. Debutování v sezóně 16 byla Nemesis velmi silným doplňkem Arsenalu, s jeho prasklým ohněm, který zrychluje, když vystřelíte.

Článek pokračuje po reklamě

Tento AR nemusí být nejvšestrannější, ale v polovině až dlouhého rozsahu je nemesis absolutním strojem a často se můžete ocitnout překvapením, jak rychle jste schopni položit nepřátele, když tato věc se obviňuje.

Nejlepší odstřelovač – Longbow

Apex Legends Longbow

Náš výběr pro nejlepšího odstřelovače v Apex Legends Season 18 je Longbow. Tento odstřelovač je nejen tvrdý, ale má také skvělou rychlost požáru pro zbraň svého druhu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

To, co dělá tuto zbraň ještě lepší, je Skullpiercer Hop Up, což v podstatě zlepšuje multiplikátor hlavy zbraně, takže kritické záběry jsou naprosto smrtící s Longbow.

Nejlepší Marksman Rifle-30-30 opakovač

30-30 opakovač v Apex Legends

Repeater 30-30 je puška Marksman podle jména a přírody.

Repeater 30-30 se stal absolutním desetníkem v pušce Marksman, s neuvěřitelnou poškozením a přesností, zejména když účtujete každý výstřel.

Tato puška Marksman je skvělá pro středně dlouhé zakázky a je dokonce dostatečně všestranná, aby byla v lepivých situacích nanesena kyčle.

Nejlepší brokovnice – mírový

Apex Legends Peacekeeper

Mírová míru zaujala své místo jako nejlepší brokovnici v sezóně 18 Apex Legends, protože jeho schopnost zasáhnout velké poškození je bezkonkurenční.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči mohou buď zaměřit památky s touto zbraní pro přísnější šíření, a tedy větší poškození v dosahu, nebo ji mohou použít jako tradiční brokovnici z blízkého dosahu, což způsobí obrovské škody z kyčle.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší pistole – křídlo

Apex Legends Wingman

Wingman je i nadále jednou z nejsilnějších zbraní ve hře.

Toto není těžké rozhodnutí, protože Wingman konkuruje pouze re-45 a P2020. Wingman je však stále tvrdě zasaženou powerhouse

Pokud zasáhnete své výstřely touto zbraní, je to velmi smrtící a skvělá volba jako sekundární pro kohokoli s rychlým spěchajícím herním stylem. To je ještě pravdivější při spuštění také Skullpiercer, což zvyšuje jeho multiplikátor hlavy.

Článek pokračuje po reklamě

Tady to máte, všechny zbraně v Apex Legends se umístily a nejlepší zbraně v každé třídě pro Apex Legends Season 18.

Pro více informací o APEX jej udržujte uzamčené na Charlie Intel pro zprávy a aktualizace a pokud se vám tento článek líbil, podívejte se na další další průvodce níže:

Nejlepší apex legendy sezóna 18 zbraní a zbraní

Apex Legends Season 12 Seer s C.A.R SMG v režimu kontroly

21. září 2023: Sezóna 18 je v plném proudu a my jsme vylepšili náš seznam úrovní zbraní Apex Legends, abychom odráželi aktuální meta.

Debata o nejlepších zbraních v Apex Legends je taková, která bude vedena na věčnost. Náš Apex Legends Gun Tier List Níže tento boj nevytváří na pastviny, ale poskytne vám to malé pokyny, které zbraně jsou nejlepší v průběhu sezóny 18.

Systém zbraní může být trochu skličující na to, aby zjistil, zejména po poslední dávce Buffy a Nerfů přicházejících v rámci poslední sezónní aktualizace.

Až budete hotovi se seznamem stupňů zbraní Apex Legends, musíme vás tlačit, abyste si přečetli balistiku a jeho schopnosti měnící hru. A pokud chcete spárovat nejlepší zbraně s nejlepšími legendami, byl náš seznam úrovně vrstev Apex Legends aktualizován tak, aby odrážel meta sezóny 18.

Apex Legends Gun Tier List – Nejlepší zbraně pro sezónu 18
Zbraně a statistiky S
A-úrovně zbraní a statistiky
B úrovní zbraně a statistiky
Zbraně a statistiky
Z úrovně zbraní a statistik

Apex Legends Gun Tier List – Nejlepší zbraně pro sezónu 18

Zde je shrnutí našeho seznamu stupeňů vrcholů Apex Legends, rychle třídění nejlepších zbraní ve hře od sezóny 18.

Poskytujeme více podrobností a statistik zbraní v našem komplexním seznamu níže, ale všimněte si, že výše uvedený seznam má potenciální zvýšení, hop-up, přílohy, vzácnost a několik dalších faktorů do hry.

Nejvyšší úroveň zbraně nemusí být nejsilnější, pokud jde o surové poškození na kulku, ale přístupnější, snadnější manipulaci a tekutivější z hlediska užitečných situací.

Zbraně a statistiky S

Nemesis praskl ar

Posledním příjezdem do Apex Legends Arsenal je Nemesis Burst AR a je to vynikající volba pro střednědobé zakázky. Vyzbrojena čtyřkolovému výbuchu, který po držení spouště stále střílí.

Pokud přistáváte své výstřely, 16.Do měřiče je přidáno 5% náboje, což má za následek zvýšení rychlosti požáru. Pro střední a několik scénářů na dlouhé vzdálenosti se při nemesis přiblíží jen málo zbraní.

Doga

Mastiff je zbraň s vysokým poškozením, která vyžaduje, abyste hráli agresivně. Zbraň měla turbulentní historii s nevýhodou chybějící munice a značnou animaci opětovného načtení, která může zakrývat vaši vizi.

Naštěstí se zbraň načte relativně rychle, Can je velmi schopná zbraň v pravých rukou hráče, který rád tlačí.

R-301 Karbina

Skvělý všestranný v Apex Legends (jako tomu bylo v Titanfall), R-301 je nejlepší zbraň apexových legend pro zapletení středního rozsahu.

Ačkoli nabízí některé z nejlepších památek železa ve hře, přílohy skutečně přinášejí to nejlepší v R-301, zejména rozsah střední řady a rozšířený časopis. Má velmi málo zpětného rázu (a předvídatelný vzorec zpětného rázu), díky čemuž je ideální pro záření nepřátel, než vědí, že jste tam.

EVA-8 brokovnice

EVA-8 byla původně vyšší na tomto seznamu, ale před několika sezónami byla nerfinována. Když k němu připojíte šroub, je snížena rychlost požáru. Eva je stále poměrně silná, prostě není tak mocná jako předtím. Výhodou EVA-8 je to, že nemusíte zaměřit se na památky, jeho rozpětí kyčle je přibližně stejné jako při reklamě, což znamená, že vaše mobilita nebude narušena.

G7 Scout

Jednorázová zbraň, která je překvapivě slušná i na blízkém dosahu, G7 volá po rozsahu, aby z toho získal to nejlepší. Míra ohně je slušná, ale jediným skutečným limitem je, jak rychle je váš palebný prst! Skvělé pro to, aby se rozrušila kolem rohů a získala přírůstkové poškození, G7 je nejlepší ve třídě pro boje středního stupně Marksman.

Auto SMG

Auto bylo prostě nejlepší zbraní v Titanfall 2 – a to je hra, která zahrnuje pistoli s naváděcími kulkami.

To platí i pro legendy vrcholů. Když poprvé vyzvednete tuto zbraň, může se to zdát trochu neslušně. Jakmile k němu přidáte několik základních příloh, může vás to přenést na šampiona. Auto může trvat lehké a těžké munici, což znamená, že zřídka budete mít možnost znovu načíst.

Nabíjecí puška

Nabitá puška vypálí paprsek energie na soupeře, než exploduje do vysoce poškozujícího výstřelu, který může okamžitě zničit štít. Může dokonce zničit červené štíty. Brzy to může způsobit mnoho škod. To znamená, že je ideální pro dostatek poškození v raných fázích hry, aby se rychle vyrovnal váš Evo Shield.

A-úrovně zbraní a statistiky

R-99

R-99 je úžasný SMG na blízkém dosahu, který se zabývá 198 DPS. Popadněte rozšířený časopis a spusťte hlavu do bojů a budete mít šanci na vítězství.

Míra ohně je nejlepším aktivem R-99, takže se ujistěte, že zasáhnete co nejvíce vašich výstřelů. Kombinujte s R-301 pro nějakou podporu na dálku, nebo jděte kuličky ke zdi a spusťte ji s brokovnicí EVA-8 pro maximální úpravu zblízka.

Parťák

Jedna z nejsilnějších zbraní v Apex Legends v pravých rukou, zejména s rozšířeným magem, je Wingman často vyhledáván hráči.

Budete potřebovat spoustu praxe, abyste se ujistili, že zasáhnete své výstřely i v dlouhých rozsazích, ale Wingman má velmi vysoký strop dovedností. Posílený nakladač Hop-up umožňuje rychlejší načtení. Pokud se znovu načte ve správný čas, jako je Tempo Deadseye, bude vám ve svém magu poskytnuto více kol.

Mírová míra

Mírová míra je mocná brokovnice, která prostě vypadá skvěle.

Precizní sytič je nyní také zabudován do brokovnice, což znamená, že budete moci tyto výstřely nabít hned za maximální poškození.

Udělejte to zamířením památek, což nesmírně snižuje šíření pelety brokovnice a způsobuje, že vám bude větší pravděpodobnost, že zasáhnete masivní poškození. Určitě volba pro Gibraltar Mains všude, dobrá brokovnice je nezbytná pro bublinové boje, i když někteří hráči dávají přednost EVA-8 v této fázi.

Apex Legends Season 14 zjistila, že mírový mír, který je opět k dispozici pro zádrhel.

30/30 opakovač

30-30 je puška Marksman, která nikdy nedosáhla svého plného potenciálu. Ano, každá kulky je načtena jednotlivě, což pomáhá, když máte několik dalších výstřelů. Ano, dostanete 35% podporu poškození, pokud účtujete výstřel zamířením památek. Je to však stále trochu ohromující. Přesto její popularita roste v sezóně 18.

Užitečnost skauta G7 pochází z rychlé rychlosti ohně, kterou prostě nemůžete replikovat, pokud si účtujete své 30-30 výstřelů. Shatter Caps Hop-up moc nedělá pro zlepšení opakovače na blízkém dosahu,. Repeater 30-30 je jack všech obchodů a mistr žádných a končí převyšovaný jinými zbraněmi, které vynikají v jejich příslušných výklencích.

Volt SMG

Volt SMG již byla silná zbraň a výběr pro mnoho skupin. Při návratu do pozemní kořisti je obdržel nerfy nerfů z 17 do 15, což znamená.

Může to být trochu obtížné ovládat, ale jakmile se dostanete k visku Volt SMG, můžete své nepřátele roztrhat. Běží na energetické munici a má slušnou rychlost opětovného zatížení ve srovnání s jinými SMG.

Prowler PDW

Prowler se stal směšně silnou zbraní, jakmile byla umístěna do pečovatelských balíčků. Nyní zpět jako pozemní kořist, je to oblíbené pro některé hráče.

Líbilo se nám, že se nám to dalo na plné automobily a stříkání, dokud se neobjeví obrazovka šampionů, ale po sezóně 9 je Prowler pouze na prasknutí. Je to pravděpodobně pro nejlepší, protože je to stále neuvěřitelně silné i v režimu pouze pro prasknutí.

VK-47 Flatline

Mírně milovaná plochá linie VK-47 je nyní řemeslná zbraň na jakékoli řemeslné stanici. Nastane vás zpět 30 řemeslných kovů, ale dostanete s tím nějakou munici. Přestože je míra palby této zbraně stále působivá, její statistiky poškození byly mírně sníženy. Místo toho, aby způsobil 19 poškození, nyní způsobí 18 škod. Může se to zdát jako nevýznamná redukce, ale je to docela patrné, pokud to byla vaše zbraň.

B úrovní zbraně a statistiky

Tyto zbraně mají v určitých situacích určitou všestrannost, ale stojí za to vyměnit, pokud vidíte, že některá z lepších možností leží kolem.