Nejlepší zbraně v Elden Ring – GameSpot, The Best Elden Ring Weapons | PCGamesn

Nejlepší prstencové zbraně Elden

Zatímco tato zbraň byla zneudána vývojáři ze softwaru, stále má velkou sílu pro sílu/obratnost nebo stavění inteligence/víry. Důvod, proč je meč noci a plamen tak silný, je kvůli jeho předem vybavenému válečnému popel, noční a plamene. Tento popel může decitovat nepřátele kolem hráče v jednom padlu. Hráči také dostávají výhodu z toho, že s rovným mečem způsobují tři typy poškození. Sword of Night and Flame’s Power není to, co kdysi bylo na začátku hry, ale stále stojí za to, aby hráči vyzkoušeli.

Nejlepší zbraně v Elden Ring

Není nic důležitějšího než ovládat správnou zbraň v zemích.

5. května 2022 v 6:42 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Zbraně v Elden Ring jsou klíčovou součástí téměř každé postavy postavy, ať už se zaměřujete na masivní poškození s mocnými údery nebo dáváte přednost dvojím ovládání rychlých čepelí. Jsou ohniskem pro každého hráče, který se snaží projít pozemky mezi co nejméně úmrtími. Zatímco zbraně, které mohou hráči používat, budou záviset na bodech, které vložili do každého atributu, mohou vždy respektovat své body po porážce Rennaly, královny úplňku.

Ať už hráči chtějí zbraň na dlouhou trať nebo prostě chtějí vyzkoušet různé metody boje, sestavili jsme seznam nejlepších zbraní v Elden Ring. Tento seznam je kategorizován podle typu zbraně, přičemž každá kategorie obsahuje jednu nebo dvě zbraně. Ne každá kategorie zbraní dostupná ve hře však bude přítomna.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Elden Ring – Accolades Trailer

Také jsme si vzali bod v Elden Ring, když hráči mohou tyto zbraně odemknout v úvahu. Jako příklad, posvátný relic meč je fantastická zbraň, ale hráči ji mohou odemknout až po porážce posledního šéfa. Hráči, kteří nechtějí podniknout Journey 2 v New Game Plus, nebudou moci tuto zbraň využít v Elden Ring. Zbraně na tomto seznamu budou použitelné v určitém okamžiku před finálním bojem šéfa.

 • Nejlepší rovný meč
  • Sword of Night and Flame
  • Moonveil
  • Řeky krve
  • Temný měsíc Greatsword
  • Rouhačská čepel
  • Bloodhoundův tesák
  • Greatsword roubovanou čepelí
  • Starscourge Greatsword
  • Fallingstar Beast Jaw
  • Reduvia
  • Pulley Bow
  • Hatchet Icerind
  • Personál meteoritu
  • Carian Regal Scepter

  Nejlepší rovný meč

  Sword of Night and Flame

  Sword of Night and Flame

  Zatímco tato zbraň byla zneudána vývojáři ze softwaru, stále má velkou sílu pro sílu/obratnost nebo stavění inteligence/víry. Důvod, proč je meč noci a plamen tak silný, je kvůli jeho předem vybavenému válečnému popel, noční a plamene. Tento popel může decitovat nepřátele kolem hráče v jednom padlu. Hráči také dostávají výhodu z toho, že s rovným mečem způsobují tři typy poškození. Sword of Night and Flame’s Power není to, co kdysi bylo na začátku hry, ale stále stojí za to, aby hráči vyzkoušeli.

  Hráči najdou tento rovný meč v Carian Manor tím, že jdou na místo milosti na vyšší úrovni a spadnou do místnosti v přízemí.

  Nejlepší Katanas

  Existuje několik různých katanasů, které by měly získat pozornost hráčů. Zatímco hráči Samurai mohou mít uchigatanu pro pevnou část hry, i tyto postavy by ji měly vyměnit za jednu ze dvou možností.

  Moonveil

  Moonveil Katana

  Toto je Katana, která prošla komunitou během raných fází vydání Eldena Ringa. Hráči okamžitě zjistili, že Moonveil Katana byla pravděpodobně nejsilnější zbraní pro ztrátu krve ve hře. Spolu s pasivním efektem ztráty krve má také moonveil také ničivý přechodný popel měsíčního svitu války. Tento popel vystřelí proud světla poté, co hráči dokončili lehký nebo silný útok. Toto světlo pak může ohromit nepřátele a rozbít jejich poise jedním zásahem. Moonveil Katana také způsobuje fyzické i magické poškození, což z něj dělá dvojí ohrožení pro více sestav.

  Hráči mohou porazit Moonveil porážkou Magma Wyrm v Caelidu v Gael Tunnel.

  Řeky krve

  Řeky krve

  Zatímco někteří hráči budou stát po ruce Malenia jako další nejlepší Katana, rozhodli jsme se pro řeky krve z několika důvodů. Pro začátečníky nemají řeky krve požadavek na vysokou obratnost, aby ruka Malenia měla (48). Místo toho hráči potřebují pouze 12 síly, 18 obratnosti a 20 tajemných. Řeky krve navíc mají pravděpodobně lepší celkové škálování a předem vybavené popel války v mrtvole Piler. Tento popel způsobuje nesmírné ztrátě krve na nepřátele a v tomto procesu způsobuje solidní poškození.

  Hráči musí porazit krvavý prst Okina v kostele odpočinku v hory Giants, aby odemkli řeky krve.

  Nejlepší skvělé meče

  I když je v Eldenově ringu jeden jasný nejlepší skvělý med.

  Temný měsíc Greatsword

  Temný měsíc Greatsword

  Další slavná zbraň Elden Ring, The Dark Moon Greatsword je pravděpodobně nejlepší zpravodajskou zbraní v zemích mezi. Hráči by si mohli myslet, že by personál držel tento titul, ale Greatsword Dark Moon může způsobit obrovské množství magických poškození. To je většinou díky škálování zpravodajských informací uvedených na meči. The Dark Moon Greatsword obsahuje jeden z nejlepších válečných popel, Moonlight Greatsword, který obléká Magic Attack Power a potahuje meč v Frost, aby způsobil poškození, jakmile hráči zasáhnou nepřítele nabitý útok. Tento konkrétní velký meč však vyžaduje 38 inteligence, aby použili, takže někteří hráči možná budou muset respektovat, aby jej mohli použít.

  Hráči mohou po dokončení questline Ranniho kopírovat Greatsword Dark Moon Greatsword.

  Rouhačská čepel

  Rouhačská čepel

  Rouhačská čepel není nikde tak mocná jako tmavý měsíc Greatsword, ale také nemá požadavky statistiky této zbraně. Hráči potřebují pouze 22 síly, 15 obratnost a 21 víry, aby ovládli tuto čepel. Tento Greatsword způsobuje další poškození požáru a zároveň uzdravuje hráče 4% Max HP plus dalších 40 HP po každé nepřátelské smrti. Bladeův válečný popel, Takerovy plameny, zvyšuje tento léčivý buff kromě poškození požáru.

  Hráči mohou odemknout rouhačskou čepel přes čtečku prstů Enia po porážce Rykarda, lorda rouhání, a nárokovat si jeho vzpomínku.

  Nejlepší zakřivený skvělý med

  Existuje několik zakřivených skvělých meče, které mohou hráči použít k velkému efektu v Elden Ring, ale jdeme zejména s jedním, který může přenést hráče celou hrou.

  Bloodhoundův tesák

  Neposkytnutý titulek

  Bloodhoundův tesák je pravděpodobně nejlepší zbraní v rané hře ve všech prstencích Elden. Hráči to mohou rušit do několika hodin od hraní, za předpokladu, že jsou dostatečně kvalifikovaní, a má schopnost být zbraněmi, které hráči drží, když porazí posledního šéfa. Je to úžasně měřítko se silou a obratností a také nemá žádné směšné statistiky. Pokud se hráči správně rozšiřují, mohou při každém zásahu z Fang překročit poškození 600. Nemluvě o válečném popelu meče, Bloodhound’s Finesse, umožňuje hráčům udeřit dvakrát, zatímco rychle se pohybují kolem nepřítele. Bloodhound Fang je volbou pro nejlepší zakřivený velký meč díky jeho nízkým požadavkům, bodu odemknutí a celkovému škálování.

  Hráči mohou odemknout tesák Bloodhounda tím, že porazili Kreckhound Knight Darriwil na Follorn Hound Evergaol v Limgrave.

  Nejlepší kolosální meče

  Existují dvě možnosti pro nejlepší kolosální meč v Elden Ring a hráči se s nimi nemohou opravdu pokazit.

  Greatsword roubovanou čepelí

  Greatsword roubovanou čepelí

  Greatsword roubovaná čepel je nesmírně silná zbraň na budování síly, která přichází s vysokým požadavkem na statistiku 40. Pokud se tam však hráči dokážou dostat, budou mít schopnost zbourat nepřátele v jednom až dvou úderech. Tento kolosální meč má vysoké fyzické poškození, které se skvěle zvyšuje se silou a ničivým válečným popelem, přísaha pomsty. Tento popel zvyšuje všechny atributy hráče po dobu 30 sekund kromě rostoucího postoje. Pro tvrdé bitvy šéfů není pravděpodobně lepší zbraň, pokud mají hráči 40 bodů v síle.

  Hráči mohou po poranění Leonine Misbegotten na Castle Morne in Weeping Peninsula vyrazit roubovanou čepel Greatsword.

  Starscourge Greatsword

  Starscourge Greatsword

  V Eldenově Ringu mohou hráči získat dva kolosální meče porážkou The Demigods Starscourge Radahn a Maliketh, Black Blade. Zatímco Malikethova čepel rozhodně stojí za to místo na tomto seznamu, jdeme s The StarsCourge Greatsword kvůli svému dřívějšímu odemknutí v Elden Ring. Statistiky na zbraních nejsou dostatečně odlišné, aby zaručily hráče, které čekají, až porazí Maliketh.

  Starscourge Greatsword způsobuje solidní množství fyzického poškození a zároveň přidává magické poškození. Může být také dvojím ovládáním, což hráčům dává další pohyb a větší poškození s každým houpačkou. Válečný popel, Starcaller Cry, je fantastický při vyčištění nepřátel. Hráči mohou použít Starcaller Cry jednou k nasávání nepřátel a znovu, aby oba bušili oba meče do země a vyslali gravitační explozi.

  Nejlepší kolosální zbraň

  Cítíme, že v Elden Ring je jedna kolosální zbraň, která překonává své protějšky, což je níže viditelné. Čestné uznání však půjde na Ghizovo kolo pro jeho neuvěřitelný válečný popel, který umožňuje hráčům používat ji jako trávník k roztržení nepřátel.

  Fallingstar Beast Jaw

  Fallingstar Beast Jaw

  Čelist Fallingstar Beast je jedinou kolosální zbraní v Elden Ring, která má více než jen fyzické poškození. Tento „meč“ také způsobuje magické poškození, ale nevyžaduje vysokou statistiku zpravodajství (20). K použití samozřejmě vyžaduje vysokou sílu, 34, ale nemělo by to být problém pro sestavení zaměřené na sílu. Pallingstar Beast Jaw se měří se silou i obratností a obsahuje úžasný válečný popel, gravitační šroub. Tento popel vidí, jak hráči posílají blesk na nepřátele, jedná o poškození fyzické, magie a poise.

  Hráči mohou tuto zbraň odemknout tím, že porazíte plně dospělou padající starskou bestii v MT. Gelmir.

  Nejlepší dýka

  Reduvia

  Reduvia

  Další zbraň rané hry v Elden Ring, Reduvia je jasný nejlepší hráči dýky mohou mít v zemích mezi nimi. Sestavy obratnosti budou těžce nalezeny k nalezení zbraně, která se s atributem lépe upravuje. Reduvia má také pasivní účinek ztráty krve spolu s velkým válečným popelem, krevní krví Reduvia. Tento popel dává hráčům schopnost sekat nepřátelům z dálkové vzdálenosti a lze jej použít v rychlém sledu.

  Hráči mohou odemknout reduvii tím, že porazí krvavý prst Nerijus poblíž katakomb Murkwater v Limgrave.

  Nejlepší luk

  Ačkoli luk není nejvhodnější možností, stále existují některé pevné zbraně, z nichž si hráči mohou vybrat, pokud se chystají sestavit na dálku.

  Pulley Bow

  Pulley Bow

  Luk kladky je možná nejlepší dobře zaoblený luk v Elden Ring. Způsobuje slušné fyzické poškození standardního luku a má nejlepší rozsah z jakéhokoli luku ve hře. Jeho požadavky na úroveň jsou téměř nic, škálování jak se sílou, tak obratností. Hráči mohou použít svůj válečný popel, Mighty Shot, aby způsobil více škod nepřátelům z dálkové vzdálenosti. I když to není nejzajímavější volba v kategorii Bow/Crossbow, je to pravděpodobně nejlepší volba.

  Hráči mohou odemknout luk řemenice tím, že jde na vrchol obléhací věže kolem MT. Gelmir Campsite, severně od jeskyně Gelmir Hero’s Cave.

  Nejlepší sekera

  Hatchet Icerind

  Hatchet Icerind

  V Eldenově prstenu není k dispozici mnoho sekerů, ale hráči najdou brzy na tom, že Icerind Hatchet patřil mezi nejlepší zbraně k použití. Zatímco vývojáři nakonec znepokojili sekeru Icerind, je stále životaschopný v polovině dubna 2022. To, co dělá Icerind Hatchet tak mocný, je její válečný popel, Hoarfrost Stomp. To byla nástroj Speedrunnerův snů, protože jim a jakémukoli jinému hráči úplně zabránilo nepřátelům v útoku. Jakmile budou hráči svrstvou zem, ohromí nepřátele s poškozením ledu a eliminují kousky HP. Hatchet také způsobuje také pasivní poškození mrazu.

  Hráči najdou sekeru Icerind v chrámové čtvrti Liurnia z jezer uvnitř hrudníku zničené budovy.

  Nejlepší zaměstnanci

  Poslední kategorie zbraní na tomto seznamu je pouze pro mágy. V Elden Ring jsou desítky štábu, ale jeden se odděluje od zbytku smečky.

  Personál meteoritu

  Personál meteoritu

  Snadno nejlepší volba pro čaroděje, personál meteoritu má směšné škálování a celkové statistiky. Má hodnocení měřítka „S“ pro inteligenci a zároveň zvyšuje sílu gravitace o 30%. Díky tomu je kouzla jako skalní popruh a meteorite Astel ještě silnější než již jsou. Abychom to mohli posílit, mohou hráči najděte velmi brzy a vybavit jakýkoli válečný popel, který chtějí. Jediným problémem se zaměstnanci je to, že jej nelze upgradovat, takže hráči možná budou muset nakonec najít další zaměstnance, kteří jej nahradí, jako ten, který je uveden níže.

  Hráči mohou kopírovat personál meteoritu na ulici Sage Ruins, poblíž Sellia Crystal Tunnel, v Caelid.

  Carian Regal Scepter

  Carian Regal Scepter

  Pokud hráči chtějí vyrůst z meteoritu, pak musí používat carian Regal Scepter. Tento personál má nejvyšší požadavek na zpravodajské služby jakéhokoli zaměstnance (60), ale může způsobit masivní poškození a pěkně měřítko s inteligencí a čarodějnictví. Zatímco zaměstnanci Lusat’s Glintstone způsobí větší škody, Carian Regal Scepter přichází s válečným popelem, který umožňuje hráčům točit personál před nimi, aby se vypořádali s blížícími se nepřáteli. To způsobuje magické poškození na základě inteligence/čarodějnictví hráče. Úplňkové čaroděje se také zvýší pomocí žezlo.

  Hráči mohou získat Carian Regal Scepter porážkou Rennaly, královny úplňku a obchodováním ve své vzpomínce na čtečku prstů Enia.

  Průvodce Elden Ring

  • Co se stane v Elden Ring? Příběh hry, část 1: Limgrave
  • Elden Ring Rune Farming: Nejlepší rané oblasti, které se mají rychle vyrovnat
  • Co dělat první v Elden Ring: Nejlepší trasa, zbraně a důležitá mapová místa
  • + Zobrazit více odkazů Elden Ring Guides (7)
  • Elden Ring: Nejlepší zbraně, které najdete brzy v Limgrave
  • Elden Ring Margit the Fell Omen Guide – doporučená úroveň a jak porazit prvního šéfa
  • Elden Ring: Jak upgradovat zbraně – vysvětleno Smithing Stones
  • Tipy pro Elden Prsten pro začátečníky: učení způsobů, jak mezi zeměmi
  • Jak se vyrovnat v Elden Ring, vysvětlily statistiky
  • Elden Ring: Nejlepší památkovou památku si vybrat během tvorby postav
  • Mapa Elden Ring: kde najít první fragment mapy

  Nejlepší prstencové zbraně Elden

  Objevte ty nejlepší zbraně Elden Ring, které můžete ovládat pro vaši sestavu a kde najdete všechna jejich místa v této masivní hře na otevřeném světě.

  Publikováno: 6. července 2023

  Jaké jsou nejlepší zbraně Elden Ring? Mnoho zbraní rané hry leží kolem truhly s poklady nebo na mrtvolech, zatímco jiní vyžadují, abyste porazili nějaké hrůzostrašné nepřátele. Sestavili jsme seznam našich tipů pro nejlepší prstencové zbraně Elden pro každý hlavní atribut, takže bez ohledu na vaše odbornost, na vás v zemi čeká mocná zbraň, která na vás čeká.

  Samozřejmě, mít nejlepší prstencové zbraně Elden nebude moc využít, pokud nemáte robustní ústavu. Doporučujeme upgradovat baňku pomocí zlatých semen Elden Ring nebo popadnutí některých z křišťálových slz Elden Ring, aby se rozšířila baňku úžasného fyzika. Navíc i ty nejlepší zbraně budou těžit z jedinečného a výkonného umění Elden Ring Weapon, které se hodí k vaší postavě. Bez dalšího povyku, zde jsou nejlepší zbraně Elden Ring v jedné z nejlepších PC her všech dob.

  Zde jsou nejlepší prstenové zbraně Elden:

  Nejlepší prstencové zbraně Eldena - Pokažené ovládá reduvii, zatímco stojí na římse a dívá se na zářící Erdtree

  Reduvia

  Poměrně málo šéfů prstenců Elden Elden je náchylné k efektu stavu krvácení. Několik zbraní vám může pomoci využít této slabosti, včetně Reduvia, kterou získáte za zabití krvavého lovce Nerijus v potoku severně od jezera Agheel v Limgrave.

  Tento nůž vyžaduje 13 talířů, 13 obratnost a pět síly, ale pokud jej ovládáte dvěma rukama, dává vám to umění krve čepele, které vrhá oblouky spřádaných krvavých dýky, které způsobují nahromadění krvácení. Nahromadění krvácení většiny nepřátel se po několika úspěšných úderech maximá. Reduvia je silná zbraň z rané hry, která je ve hře stále účinná, pokud ji udržujete upgradované.

  Nejlepší zbraně Elden Ring - Pokažené drží černou čepel oběma rukama, zatímco za sebou Erdtree hoří

  Černý nůž

  Černý nůž je vynikající zbraň střední hry, kterou najdete tím, že porazíte Assassin Black Knife, který chrání hrob posvátného hrdiny na náhorní plošině Altus. Může se to zdát jako moc na povrchu – je to další nůž s podobnými vlastnostmi jako reduiva – je to však jedna z nejlepších prstencových zbraní Elden, pokud děláte sestavu víry, protože se s tím kromě síly a obratnosti zvyšuje.

  Jeho zbraňové umění vystřelí projektil, který způsobí svaté poškození, spálí zdraví soupeře a dočasně snižuje jejich maximální zdraví. Tato dovednost vám může poskytnout výhodu proti mnoha náročnějším zápasům hry, ale protože je to většinou užitečné pro své zbraňové umění, budete chtít mít další dobrou zbraň, na kterou můžete přepnout.

  Nejlepší Elden Ring zbraně - Pokorní drží před sebou roubovanou čepel Greatsword, aby působil jako štít

  Greatsword roubovanou čepelí

  Ti, kteří chtějí načerpat všechny své dovednostní body do síly, aby mohli efektivně použít jednu z kolosálních zbraní hry. Musíte zabít Leonine nesprávnou na hradu Morne na pláči poloostrově, abyste to získali.

  Toto je jeden z devíti legendárních vyzbrojování ve hře. Dočasně to zvýší všechny vaše statistiky, včetně poise, když použijete jeho přísahu pomstranné zbraně. I když buff není tak významný jako ten, který získáte tím, že aktivujete Godrick’s Elden Ring Great Rune, nemusíte utratit runové oblouky, abyste jej aktivovali, takže toto umění zbraně je praktičtějším způsobem, jak získat Všemohoucí buff před a Tvrdý boj.

  Nejlepší zbraně Elden Ring - Pokorní drží preláta

  Prelát’s Inferno Crozier

  Pokud roubovaná čepel Greatsword nevyvolává radost ve vaší kolosální sestavě, pak je jistě prelát Inferno Crozier. Najdete ji zabitím ohnivého prelátu uvnitř Fort Laiedd, který je blízko místa Seethewater Terminus of Grace v MT. Gelmir.

  Tato těžká sekera vyžaduje 45 síly a osm obratnosti, aby správně ovládala, ale jen jedna kotleta pravděpodobně pošle malé nepřátele létající a rozbijí postoj velkých nepřátel. Jeho umění zbraně je také jedním z nejúžasnějších. Obvinění prelátu zabouchne sekeru dolů a způsobí, že země pod vámi vybuchne v plamenech – nadále nabíjejte útok a můžete běžet a šířit plameny, pokud to vaše vytrvalost dovolí.

  Nejlepší prstencové zbraně Elden - Ofarningové ovládají tesák Bloodhound, zatímco stojí na římse. Zničený kostel a Erdtree jsou v dálce

  Bloodhound Fang

  Doporučujeme Great Sword Floodhound’s Fang Great Sword, pokud chcete, aby těžce zasáhla zbraň v rané hře s rychlým nahromaděním krvácení. Je to užitečné pro sestavení obratnosti a jen se jen rozruší proti nejtěžších šéfům. Tento zakřivený velký meč můžete získat zabitím Kreckhound Knight Darriwil v opuštěném koni Evergaol v Limgrave. Vyžaduje to 18 síly a 17 obratnosti, ale to způsobuje téměř tolik poškození poise jako těžší zbraně jako Halberd.

  To, co dělá to velmi silné brzy, je jemné umění Bloodhound’s Finesse Weapon Art. Tento útok stojí pouze osm FP k použití a má vaše postava smíchá se nahoru, než se roztrhne dozadu, což vám umožní dostat se od svého nepřítele v určité vzdálenosti od svého nepřítele. Pokud to rychle sledujete se silným útokem, pochlužíte se dopředu a provedete silnou lomítko a vrátíte vás zpět do kapsy.

  Nejlepší zbraně Elden Ring - Pokorní drží na řekách krve, což je červená katana. Erdtree hoří v dálce

  Řeky krve

  Zatímco Floodhound Fang zdůrazňuje, jak mohou být účinnosti z krvácení v Eldenově prstenu, řeky krve vládnou nad rámec zbraní inflikujících krvácení. Najdete to tím, že zabijete krvavý prst Okina, útočníka, který se objeví, když dorazíte do kostela odpočinku v hory Giants.

  Tato zbraň podobná Katana je podobná uchigataně, ale může se může pochlubit několika klíčovými upgrady. Například to způsobuje poškození palby a krvácení při každém pravidelném útoku, což usnadňuje proc. Navíc, jeho vhodně pojmenované zbraňové umění, mrtvola Piler, má váš poskvrněný houpačka meč dvakrát v rychlém sledu. Poté můžete sledovat další útoky a učinit z tohoto jednoho z nejrychlejších způsobů, jak způsobit ztrátu krve pro soupeře. Díky tomu je perfektní zbraň pro boje PvP.

  Best Elden Ring Weapons - Pokažené uchopí rouhačskou čepel dvěma rukama, zatímco stojí na římse, která se dívá na hořící Erdtree

  Rouhačská čepel

  Blasphemous Blade je skvělý meč s tak velkou všestranností a surovým poškozením, že hráči vytvořili kolem něj celý Elden Ring. Pro začátek to způsobuje požární poškození s každým pravidelným zásahem. Jeho zbraňové umění, Taker’s Flames, je útokem na dálku, kde uživatel zabouchne zbraň do země a uvolní ohnivý kužel smrti, který dokonce uzdravuje hráče, když způsobíte poškození.

  Chcete -li získat tuto zbraň, musíte zabít Rykarda, lorda rouhání.

  Nejlepší zbraně Elden Ring - Pokorní drží éterický tmavý měsíc Greatsword, zatímco stojí na římse, která se dívá na hořící Erdtree

  Temný měsíc Greatsword

  Greatsword The Dark Moon je odměnou za dokončení sady Elden Ring Quests, a přestože to vyžaduje alespoň určitou sílu a obratnost, je to možná nejlepší zbraň pro jakoukoli inteligenci sestavení.

  Každý pravidelný útok způsobuje nepřátelům alespoň některé omrzliny, ale je to umělecké umění Greatsword pro moonlight Greatword. Tato aktivace tato dovednost trvá dlouho, ale trvá 60 sekund a propůjčuje všechny vaše útoky dalším magickým poškozením a nahromadění mrazu Frost. Moonlight Greatsword také změní váš nabitý útok tak, aby vystřelil projektily – je to podobné jako reduvia a černý nůž, kromě toho, že způsobuje spíše omrzliny než krvácení nebo svaté poškození, a jeho rozsah je výrazně lepší.

  Nejlepší prstencové zbraně Eldena - Pokažené ovládá meč noci a plamene, zatímco stojí na římse a dívá se na zářící Erdtree

  Sword of Night and Flame

  Jedna z nejsilnějších prstencových zbraní Elden je technicky dostupná hned od začátku a ani nemusíte zabít nic, abyste to získali. Tato zbraň je mečem noci a plamene, který současně způsobuje fyzické, magické a požární poškození. Má také jedinečné zbraně s názvem Night and Flame Postance. Když jste aktivováni, držíte meč nahoře a jakýkoli pravidelný útok místo toho vrhá kouzlo nočního komety, zatímco těžký útok zametá čepel, aby vytvořil vlnu ohně krátkého doletu.

  Jak získat meč noci a plamen

  I když nemusíte porazit žádné šéfy, abyste to chytili, je docela obtížné se dostat. Zde jsou pokyny, které musíte vzít, abyste získali tuto mocnou zbraň:

  • Z pobřeží Severní Liurnia Lake Grace jděte na sever po silnici, dokud nedosáhnete ruin Kingsrealm
  • Zamířte až do zadní části zřícenin, dokud neuvidíte zeď
  • Zasáhněte do středu kamenné zdi, abyste odhalili dveře s místem milosti za ní
  • Udělejte si krátký odpočinek na silnici na místo Milosti
  • Vydejte se po silnici směrem k Keep vzadu a ujistěte se, že si dávejte pozor na padající magické šípy zde
  • Aktivujte další místo milosti u hlavní brány Caria Manor
  • Obejmout levou zeď a dávejte pozor, abyste se neprobudili ruce na zemi.
  • Měli byste vidět ruku již vzhůru a některé schody vedoucí do zdi doleva – sprintu kolem ruky a nahoru po schodech
  • Jakmile jste uvnitř budovy, vydejte se nahoru po schodech a najděte místo milosti na nižší úrovni
  • Vydejte se na zvednutý chodník a běžte k první věži a vyhýbejte se strašidelným rytířům, kteří se objevují
  • Odbočte doleva na věži a běžte směrem k další věži
  • Když dosáhnete druhé věže, zahněte doprava
  • Mezi druhou a třetí věží je mezera, kde se cesta na levé straně chodba narušila, skočte dolů do budovy pod ní
  • Skočte dolů do další budovy a vyšplhejte po žebříku
  • Otevřete hrudník v této místnosti a najděte meč noci a plamen

  Best Elden Ring Weapons - Ofarsed ovládá Mohgwyn

  Mohgwyn’s Sacred Spear

  Musíte vyměnit vzpomínku na krevního pána, kterého dostanete za bití Mohga, Pána krve, s Enií na kulatém stole, abyste získali tuto zbraň. Tento šéf je jedním z nejtěžších ve hře, ale porazil ho a vy budete mít ruce na mocném kopí, které při každém zásahu pokrývá kbelíky poškození krvácení.

  Jeho zbraňové umění je rituál Bloodboon, zničující schopnost, která způsobuje, že kolem vás vybuchne útok AOE, což způsobuje masivní množství pravidelného poškození a krvácení. Zkombinujte tuto dovednost zbraně s rojem mouch zaklínače, abyste vytvořili velmi silnou stavbu krvácení.

  Elden Ring

  Elden Ring Elden Ring Fanatických 59 $.99 $ 50.39 KOUPIT NOW Network N Vydělává přidružená provize z kvalifikačního prodeje.

  A tady to máte, naše zaokrouhlení nejlepších zbraní Elden Ring. Pokud jste magický uživatel, nezapomeňte se podívat na náš seznam nejlepších zaměstnanců Elden Ring a jejich umístění. Bez ohledu na vaši sestavu, nejlepší elden ring talismans může poskytnout dostatek užitečnosti, ale můžete být v pokušení našimi oblíbenými sadami brnění, pokud upřednostňujete styl před statistikami.

  Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.