Nejlepší zbraně v moderní válce: Seznam úrovní zbraní – Charlie Intel, Warzone 2.0 nejlepších zbraní k použití v současnosti sezóny 2 S Aktuální meta |

Warzone 2.0 nejlepších zbraní, které se mají použít v současné meta sezóně 2 S

Pokud hledáte něco, co je solidní hybrid mezi Quickscopingem a tradičním ostřelováním, je karabina MK2 skvělá volba. Tato puška s pákou a akcí je perfektní jak pro chaos natáčení lodi, tak taktičtější povahu vyhledávání a ničení.

Nejlepší zbraně v moderní válce: seznam úrovní zbraní

Nejlepší zbraně v Call of Duty Modern Warfare

Navzdory úspěchu Modern Warfare 2 zůstává někteří fanoušci tresky revidovat předchozí tituly a moderní válka zůstává oblíbenou volbou. Umístili jsme každou zbraň do hry do seznamu úrovní a počítali jsme 10 nejlepších nejlepších zbraní.

Pro mnoho lidí moderní válka oživila svůj zájem o franšízu Call of Duty během globální pandemie, která začala v roce 2020. Výsledkem je, že zůstala aktivní dlouho poté, co skončil jeho obsahový cyklus, i když jeho pokračování moderní Warfare 2, přeložilo prodejní záznamy.

Článek pokračuje po reklamě

Moderní válka již nedostává vyhrazená roční období nebo aktualizace, což znamená analýzu jeho rozmanitého arzenálu zbraní a jejich hodnocení z nejlepších k nejhorším je jednoduchý úkol.

Článek pokračuje po reklamě

Některé zbraně jsou vždy silnější než jiné, takže jsme zařadili každou moderní zbraň války a počítali top 10.

Call of Duty Modern Warfare: Seznam úrovní zbraní

V moderní válce je spousta zbraní, od brokovnic po odstřelovací pušky.

Moderní hráči války mají k dispozici tunu zbraní, přičemž střelcový systém umožňuje hráčům zcela transformovat je v něco nového. Než odpočítáme z 10 nejlepších zbraní, umístili jsme každou moderní válečnou zbraň do seznamu stupňů.

Článek pokračuje po reklamě

Měli bychom si také poznamenat, že se jedná o nejlepší zbraně v jádru moderní války, protože Hardcore úplně mění vyrovnávání zbraní.

Moderní válka PKM

Mnoho moderních hráčů Warfare a Warzone si vzpomene na sílu „doof doof“ R-90 brokovnice. R-90, která je vybavena Dragon’s Dechovými koly, se stává absolutním monstrum v blízkém dosahu.

I když se hráči podaří utéct z ničivé palebné síly R-90, požární skořápky budou i nadále zaškrtnout své zdraví.

8. Karbina Mk2

Moderní válka Mk2 Carbine

Hrabání zabíjení s karabinou Mk2 je velmi uspokojivé.

Pokud hledáte něco, co je solidní hybrid mezi Quickscopingem a tradičním ostřelováním, je karabina MK2 skvělá volba. Tato puška s pákou a akcí je perfektní jak pro chaos natáčení lodi, tak taktičtější povahu vyhledávání a ničení.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Ačkoli pomalejší než Kar98K a SPR-208, jeho schopnost jednorázová hru na hrudník je velmi odpouštějící.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

7. Sykov – Nejlepší pistole v moderní válce

Moderní válka Sykov Pistol

Pro sekundární zbraň není nic lepšího než Sykov. Tato pistole dorazila dlouho poté, co skončil životní cyklus moderní války, ale okamžitě to mělo dopad na multiplayer i Warzone.

Sykov je plnohodnotná pistole s 80 kulatými bubenami, které lze dvojí ovládat. To mu umožňuje odložit neuvěřitelné množství palebné síly, je účinnější než mnoho SMG a brokovnic v blízkém dosahu. Jeho poškození však rychle spadne.

Článek pokračuje po reklamě

6. Grau 5.56

Moderní válka Grau 5.56

Grau 5.56 je stejně stabilní, jak přicházejí v moderní válce.

S nejčistšími železnými památkami jakékoli zbraně ve hře, Grau 5.56 je přesná a silná volba v multiplayeru moderního války. Pokud se chcete s přesností přesáhnout nepřátele na mapě, nemůžete se s Grau pokazit.

Článek pokračuje po reklamě

Může být také přeměněn na SMG díky systému Gunsmith, takže může efektivně vyhovovat téměř jakémukoli stylu hry.

5. MP7

Moderní válka MP7

MP7 zaujímá páté místo na našem seznamu nejlepších moderních válečných zbraní díky vysoké rychlosti ohně a nízkému zpětnému rázu. Pokud jste spíše flexibilním hráčem, který rád bojuje ve všech rozsazích v jedné hře, pak MP7 je pro vás perfektní.

Článek pokračuje po reklamě

Ačkoli to ztratí některé další SMG a brokovnice v blízkém dosahu, má mnohem větší potenciál dosahu. S snadno kontrolovatelným vzorem zpětného rázu a rychlou rychlostí ohně budete moci snadno zpochybnit hráče ve středním dosahu.

Článek pokračuje po reklamě

4. MP5 – Nejlepší SMG v moderní válce

Moderní válka MP5

Není divu, že MP5 je nejlepší SMG ve hře.

MP5 je dlouho nejlepší SMG v moderní válce. Ačkoli to nemá rychlost palby některých dalších SMG, je to nesmírně efektivní v mezích map moderní války.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud se chcete obejít mapou s rychlostí a přesností, MP5 je pro vás zbraň. To úplně nemá rozsah MP7, ale v blízkém dosahu vyhraje boje hlavy k hlavě téměř pokaždé.

3. SPR-208-Nejlepší puška Marksman v moderní válce

Modern Warfare SPR-208

Quickscoping je již dlouho základem Call of Duty a SPR-208 je navržen tak, aby to udělal jen. SPR-208 je další puška Marksman a je perfektní zbraní pro Quickscoping. Ačkoli má mírně pomalejší rychlost reklam než KAR98K, jeho čas, poškození a velikost časopisu, způsobují zaoblenou zbraň.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

2. Jako val

Moderní válka jako val

AS VAL je nejsilnější po spuštění zbraně v moderní válce.

Dominantní zbraň v moderní válce, AS VAL zaujímá druhé místo na našem seznamu. Ačkoli má v magu jen 30 kol, tato lehká útočná puška jednoduše trhá nepřáteli s extrémně nízkým časem zabíjet.

Pokud například boje a zničíte boje na jednoho, nepřítel nebude mít šanci proti AS VAL. Jediná věc, která ji mírně drží zpět, je zpětný ráz a malá velikost časopisu, ale pro hybrid SMG/AR je As Val perfektní.

Článek pokračuje po reklamě

1. M4A1- Nejlepší zbraň v moderní válce

Moderní válka M4A1

To nepřekvapí každého, kdo hrál moderní válčení. M4A1 je všestranný, který vyniká v každé situaci, což z něj dělá nejlepší zbraň v moderním válčení.

Článek pokračuje po reklamě

S čistými památkami železa, minimálním zpětným rázem a velkou mobilitou se M4A1 hodí k jakémukoli stylu hry. Můžete jej postavit buď pro bojový boj v blízkém dosahu v multiplayeru, nebo pro rozzáření s dlouhým doletem v pozemní válce a budete mít tunu úspěchu s touto klasickou útočnou puškou Call of Duty.

Článek pokračuje po reklamě

A to jsou 10 nejlepších zbraní, které můžete použít v Call of Duty: Modern Warfare! Další obsah Call of Duty najdete na některých našich dalších průvodcích:

Warzone 2.0 nejlepších zbraní k použití v současné meta sezóny 2

Nejlepší palebná síla pro odemknutí ve Warzone 2.0 je druhá sezóna.

Průvodce Josh McKenna přispěvatel
Aktualizováno 20. února 2023
Sledujte Call of Duty: Warzone 2.0

Zjistit Nejlepší zbraně k použití v Warzone 2.0 A porozumění meta je klíčovým prvkem, který si na vědomí, když hrajete napříč všemi jeho režimy.

Vzhledem k tomu, že se odemknutí zbraní změnilo v moderním válce 2 a Warzone 2.0, nyní je zapotřebí mnohem více investic do všech zbraní.

Jako takový budete chtít znát ty nejlepší zbraně, které mohou lovit, vyrovnat se a přizpůsobit se, abyste se vyzbrojili na bojišti Al Mazrah.

Na této stránce projdeme Nejlepší zbraně ve Warzone 2.0 napříč všemi třídami primárních zbraní – s několika dalšími doporučeními založenými na minulých požadavcích na meta a odemknutí.

 • Aktuální meta a nejlepší zbraně
 • Nejlepší útočná puška
 • Nejlepší bitevní puška
 • Nejlepší SMG
 • Nejlepší brokovnice
 • Nejlepší LMG
 • Nejlepší Marksman Rifle
 • Nejlepší odstřelovací puška

Zatímco kuše je ve hře klasifikována jako puška Marksman, má své vlastní zabití jedinečných příloh, které se odemkne a vybaví, včetně možností vlastního šroubu – i když může být časová časová míra, dokud nebudou k dispozici všechny jeho výzvy, je to jedna zbraň, která může otřese Nahoře meta, jakmile to hráči odemknou.

Mimo nové zbraně je samozřejmě samozřejmě výběr starých, věrných a populárních Zbraně odemkly brzy, jako je puška M4 Assault Rifle a SP-R 208 Marksman, S ostatními jako FSS Hurricane Submachine Gun, která, přestože si to trvá trochu déle, se stále neustále rozkládají.

Avšak s vyvážením sezóny 2, přidáním nových zbraní a komplikované systémy pro odemknutí zbraní a připojení, které musí všichni noví hráči pracovat, očekávejte, že se meta vyvíjí a potenciálně zůstane v toku, jak postupuje sezóna.

Nejlepší útočná puška ve Warzone 2.0 Doporučení

Nejlepší doporučení zbraně: M4, Chimera nebo ISO Hemlock
Jak odemknout:M4 (Reach Player Level 4), Chimera (2 AR KILLS V 15 samostatných extrakcí/DMZ), ISO Hemlock (sektor B11 na sezóně 2 Battle Pass)

Působí jako všestranná efektivní možnost, M4 je k dispozici snadno přístupná zbraň, jakmile odemknete přístup k vlastním načítání.

Je to silná a všestranná možnost a efektivní volba pro všechny hráče.

Díky své robustní povaze je to nejlepší útočná puška ve své třídě, která poskytuje silnou zastavovací sílu s vysokou rychlostí ohně, která, když je spárována s rychlými reakcemi a přesnost přesnosti, vám umožní ovládnout zápasy Battle Royale během 2 sezóny 2.

S tak přímou a rychlou cestou k odemknutí je M4 určitě zbraň, do které budete chtít investovat a přizpůsobit se při hraní.

Zatímco M4 je stále nejlepší volbou pro útočnou pušku ve Warzone 2.0, M16 nedávno obdržela několik buffů v startu 1. sezóny, zatímco Kastov 762 se také stává populární volbou, která stojí za to dohlížet.

Pokud jste majitelem vydání Vault Modern Warfare 2, díky zahrnutému balíčku FJX Cinder Pack, okamžitě odemknete celou řadu příloh pro přizpůsobení a vylepšení M4 a M16 s.

Navíc, jako možnost, která je k dispozici každému majiteli základní hry Modern Warfare 2, pokud dokončíte kampaň, obdržíte plán M4, doplněný různými přílohy z offsetu – o tom se dozvíte více v našem vysvětlení naší kampaně odměny.

Pokud hledáte silné načítání, které se můžete spojit s M4, zakryjeme vás – podívejte se na našeho průvodce s nejlepším sestavením M4, pokryjte nejlepší přílohy, balíček Perk a další.

Na druhé straně je do hry přidáno několik nových útočných pušek v aktualizacích sezóny 1 a 2, které vzaly některé hráče bouří.

Na jedné straně máte Chimera – Alternativně se nazývá „Honey Badger“ díky svému protějšku Call of Duty: Ghosts-vydáno se sezónou 1 Reloaded v prosinci 2022, útočná puška s vestavěným supresorem se velmi hodí k boji.

Své .300 BLK Subsonic Ammo ‘Hide Kill Skulls před nepřátelským týmem’ a „obsahuje žádné viditelné stopy“, dobrý výběr pro nejasnější přístup během zápasů Warzone a umožnění mu účinně držet šest připoutání spíše než obvyklých pět – i když vy “ V důsledku toho není schopna přizpůsobit svou čenich.

Nováček pro kategorii Assault Rifle Avšak – přidán v sezóně 2 – je Iso Hemlock.

Tato zbraň se může pochlubit celkově vyššími statistikami než M4 a také přichází s jedinečnou funkcí, ke které nemá žádná jiná útočná puška, což je schopnost vybírat mezi Dva různé typy munice Na obrazovce příloh.

To znamená, že balistika, tato zbraň může být vhodná pro větší rozmanitost závazků a typů boje, něco, co by mohlo být zvláště užitečné v zápasech Warzone, kde budete bojovat na větší vzdálenosti a větší škálu bojů Scénáře.

Například byste mohli použít 5.56 Munice Což má volby křehkého, dutého bodu, piercingu z brnění a vysoké rychlosti, ale alternativně byste si mohli vybrat Subsonic .300 munice BLK – Což ze své podstaty skrývá na zabití nepřátelských značek smrti a má svůj vlastní výběr typů munice, jako je Blackout, Piercing Armor, Fragible, Hollowpoint a Surressured +P.

Thanks to this variety of options for ammunition types, you can more specifically tailor the ISO Hemlock to different engagements and playstyles, and whilst you have to use an attachment slot for that, unlike the Chimera you can actually equip your desired muzzle attachment, giving further flexibilita k tomu, jak stavíte zbraň.

Chimera i ISO Hemlock mají samozřejmě své výhody a nevýhody – a vaše preference nakonec rozhodne, který z nich je nejvhodnější pro váš styl a bojovou situaci – ale jsou to sice zbraně, které zabírají trochu více investic k získání, získání, na získání, na získání, Na rozdíl od M4, která je i nadále solidní, všestranná možnost dostupná hned od get-go.

Nejlepší bitevní puška ve Warzone 2.0 Doporučení

Nejlepší doporučení zbraně: FTAC Recon
Jak odemknout FTAC Recon: Dosahujte úroveň zbraně 13 s M4.

The FTAC Recon je nejsilnější bitevní puška dostupná právě teď ve Warzone 2.0.

Zatímco FTAC Recon’s Recon’s-Ještě omezená-velikost mag mag 10 se může zdát odhodit, nenechte se tím odvrátit od toho, co je jinak velmi silná varianta bitevní pušky.

Pokud jde o TTK (čas do času), díváte se na dvoučlenné zabití ve většině závazků, pokud budete střílet za hrudník a výše, přičemž hlavy jsou jednoduché jednorázové zabití- Ujistěte se, že máte s tímto prstem svědění s tímto prstem a budete trhat jinými hráči s jednou z nejsilnějších dostupných zbraní.

Pokud by však velikost mag je problém pro vás, je k dispozici 15 kulatých mag mag – i když to není masivní nárůst, měl by zmírnit některé problémy s municí, kterým můžete čelit, jen se dájte pozor na sníženou rychlost načtení.

Pokud velikost mag není Problém pro vás však je k dispozici možnost 5 kulatých mag a před několika měsíci obdržela buff do mobility a manipulace se zbraněmi, když je vybavena – stačí se ujistit, že máte přesnost přesnost, jinak budete znovu načíst a hodně!

Chcete získat to nejlepší ze zbraně? Naše moderní načítání FTAC 2 FTAC 2 FTAC vám může poskytnout nějaké nápady, co by mohlo fungovat ve Warzone 2.0.

Stejně jako M4, pokud jste majitelem vydání Vault Modern Warfare 2, budete mít okamžitě přístup k FTAC Recon, spolu se všemi přílohy z platformy M4 – včetně výše uvedených menších a větších magických možností mag!

Nejlepší SMG ve Warzone 2.0 Doporučení

Nejlepší doporučení zbraně: Hurikán FSS nebo Lachmann Sub
Jak odemknout: Hurikán FSS (FTAC Recon Weapon Level 16), Lachmann Sub (Lachmann-556 Zbraň Level 12)

Space pro samopal (SMG) rychle eskaloval při spuštění moderní Warfare 2, ale aktualizace a rovnováha prochází od spuštění, které udržují pod kontrolou.

Právě teď existuje několik solidních možností pro SMG: FSS hurikán – Díky své solidní řadě, ovládání zpětného rázu a velké velikosti mag – a lachmann sub, mobilní, mobilní a blízké možnosti.

Pokud jste některou z nich odemkli – co jiného je v této kategorii? Předchozí soutěžící Vel 46 nemusí být nejlepším výběrem pro Warzone 2.0, ale v aktualizaci sezóny 1 získala rozsah poškození a s tím, že se jeho snadný přístup okamžitě odemkne, není špatný výběr, který by mohl začít.

Pokud jste však majitelem Edice Modern Warfare 2 Vault Edition, budete moci obejít požadavek na vyrovnávání více zbraní a skočit přímo do použití hurikánu FSS!

Pokud jde o naše další doporučení právě teď, známé mnoha jako MP5, Lachmann Sub má delší odemknutí než hurikán FSS, ale je to SMG, který se může ukázat jako efektivní alternativa k hurikánu.

S dalšími SMG, jako jsou Vaznev-9K, Minibak a Fennec 45, každý z nich získává různé poškození Nerfs v náplasti rovnováhy sezóny 2, jen otevírá ještě více příležitostí pro zbraně, jako je hurikán FSS a Lachmann Sub to Shine.

Každý z nich má své výhody a nevýhody, ale nemůžete se s obou možností pokazit nakonec, i když v průběhu sezóny 2 je možné, že Lachmann zaznamená nejvyšší místo jako SMG.

Nejlepší brokovnice ve Warzone 2.0 Doporučení

Nejlepší doporučení zbraně: Expedite 12 nebo KV Broadside
Jak odemknout: Expedite 12 (úroveň hráče 9), KV Broadside (sektor B4 na sezóně 2 Battle Pass)

The Expedite 12 a KB Broadside jsou dvě nejsilnější brokovnice v meta sezóny 2.

Začínáme s Expedite 12, možnost dostupná poměrně brzy – pouhým dosažením hráče na úrovni 9 – i když Bryson 800 je skvělý startovací brokovnice a předem je k dispozici několik úrovní, poskytuje Expedite 12 podobný výkon, ale může se pochlubit dalším rozsahem a rychlejší rychlost požáru.

Pokud jde o Bryson 800 na Expedite, bezpochyby si všimnete nárůstu rychlosti požáru, díky kterému se cítí mnohem chanppingji, a neuvěřitelně užitečný, pokud vám chybí první výstřel.

A pokud pro vás nestačí jeho rychlost požáru, s připevňovacím připojením L-Bolt-odemčené na úrovni 2-můžete ještě více zvýšit rychlost střelby!

Pokud jde o dosah, Expedite 12 je schopen zasáhnout a eliminovat nepřátele z docela rozsáhlého rozsahu – v kombinaci s rychlou rychlostí palby, pokud váš první výstřel nezabije nepřítele, budete moci snadno vystřelit vteřinu – nebo třetí – rychle je dokončit, než reagují.

Je to zbraň, která funguje dobře sama o sobě, ale je obzvláště efektivní jako záložní primární zbraň při používání nadměrného pohledu, která vám pomůže pokrýt více rozsahů v boji.

Celkově, zejména při vybaveném nadměrném zachování, je Expedite 12 brokovnice, která stojí za to použít, a rozhodně solidní a spolehlivá, blízká čtvrtiná možnost mít na ruce.

Pokud to nebere vaši fantazii – buď proto, že chcete vyzkoušet něco nového, nebo potřebujete něco trochu divoce, pokud jde o rychlost požáru – nehledejte nic jiného než nově vydané KV Broadside brokovnice, získaná z Battle Pass Season 2.

I když je to srovnatelné statistiky s Expedite 12 Při pohledu ve hře, Broadside KV se může pochlubit vyšší rychlostí ohně a jeho časopis může být přizpůsobitelný-to znamená, že můžete držet až 25 kol na mag, zatímco expedite 12 je Zaměstnano na 7, takže pokud chcete opravdu jít do některých blízkých čtvrtí,, Guns Blazing Spray n ‘Pray Action, možná budete chtít nastavit své památky na KV Broadside, odemknuté z sektoru B4 v sezóně 2 Battle Pass.

Nejlepší LMG ve Warzone 2.0 Doporučení

Nejlepší doporučení zbraně: 556 Icarus, Rapp H nebo RPK
Jak odemknout: 556 Icarus (M4 Zbraň Level 18), Rapp H (Lachmann-556 Zbraň Level 16), RPK (Kastov 762 Zbraň Level 16)

Lehké kulomety (LMGS) se často neobsahují meta Call of Duty a jejich použitelnost je spíše výklenek – s jejich rozšířenými municemi je to však kategorie, která stojí za to vaše památky během zápasů Warzone, i když to není zbraň, i když to není zbraň, i když to není zbraň zadejte obvykle.

Pokud hledáte konkrétní LMG, které si můžete vyzkoušet v Al Mazrah, 556 Icarus a Rapp H jsou tam, kde se budete chtít podívat.

The Rapp hFunkce standout je jeho vysoká míra požáru, spárovaná s působivou přesností a stabilitou, zatímco 556 Icarus Poskytuje trochu větší mobilitu, což vám umožní pohybovat se o něco rychleji než u jiných LMG.

Oba LMG jsou na spodním konci velikosti časopisu – sedí na 75 každých – ale je tu ještě více než dost kol, aby nashromáždila několik zabití, než se musíme znovu načíst – buďte připraveni držet svou pozici, když potřebujete vyměnit časopisy!

Jako bonus je 556 Icarus k dispozici pro použití mnohem dříve než Rapp H, což z něj činí přitažlivější a přístupnější možnost.

Oba vyžadují trochu broušení, ale protože 556 Icarus je získán prostřednictvím platformy M4 – první platformu, ke které budete mít přístup – budete moci začít s ním brzy pracovat.

Pokud však vlastníte edici Vault Modern Warfare 2, je to okamžitě odemčeno, spolu se všemi přílohy této platformy také.

Pokud jde o Rapp h, je to podobný proces jako 556 Icarus, ale s přidanou grind další zbraně na úroveň, kterou můžete zahájit pouze po dosažení úrovně hráče 16.

Další populární volba, která v průběhu času dělá kola RPK.

RPK, odemknuté vyrovnáváním Kastov 762 na úroveň 16, je pro Warzone neuvěřitelně solidní volbou, doprovázenou podobným součtem munice jako Rapp H a 556 Icarus – i když 75 kol krátkých a sníženou mírou ohně celkově – ale celkově to zabalí úder.

Je to také nejvyšší kloub, pokud jde o kontrolu zpětného rázu, sedí vedle 556 Icarus, ale má lepší manipulaci, rozsah, rychlost načtení a poškození, klíčové prvky, které vám pomohou udržet v boji během zápasů Warzone.

Rozhodně dávejte pozor na tohle, protože by to mohlo být jeden vybudovat načítání, protože meta se v následujících týdnech a měsících vyvíjí v následujících týdnech.

Nejlepší puška Marksman ve Warzone 2.0 Doporučení

Nejlepší doporučení zbraně: SP-R 208
Jak odemknout SP-R 208: Dosahujte úrovně 7 hráčů 7.

Žijící ve svém vlastním pruhu tím, že je vysoce přizpůsobitelnou, odstřelovací puškou jako zbraň, SP-R 208 je Warzone 2.0 je nejlepší puška Marksman právě teď.

Bez zahrnutí rozsahu od začátku a zabalení vysokého poškození na výstřel, které může snadno vést k jednorázovému zabití při přistání v hrudi a výše, je to puška, která je stejně efektivní ve středním dosahu, jak může být Na dlouhém dosahu se schopností naklonit se později přes rozsahy dlouhého zoomu a dalším rozsahem a nástavbou rychlosti posílení.

Pokud dáváte přednost jeho výhodám bližšího rozsahu a chcete se naklonit do tohoto stylu Play, vyrovnáváním dalších zbraní, můžete pro zbraň odemknout různé krátké až střední rozsahy pro zbraň také.

Stejně jako v Modern Warfare 2 se SP-R 208 ukázala jako první hra oblíbená hra během sezóny 1, navzdory nerfům, který byl obdržen, když byl zastřelen.

Existují i ​​další efektivní možnosti pro pušky Marksman, jako je EBR-14, poloautomatická puška, která vezme několik výstřelů na hrudi, ale SP-R stále zůstává králem.

Jeden dávat pozor, jakmile bude k dispozici prostřednictvím své časové „cesty Ronin“ je Kuše.

Představení vlastní sady odemknutí příloh – a v podstatě jiný typ zbraně ve srovnání s obvyklými střelnými zbraněmi nalezenými v této kategorii – kuše se může stát dominantním vůdcem, jakmile si hráči dostanou ruce, zejména s různými dostupnými typy vlastních šroubů , včetně „BrightBlaze“ Thermite, „BLASTCAP“ načasované a „FTAC Caustic“ Bolts Cannister Cannister.

Každý z těchto typů šroubů má své vlastní výhody a nevýhody a konkrétní scénáře případů použití, ale s vybaveným nadměrným záchodem se může být pro určitá stavební a hrací styly stát zásadní kuše v batohu.

Nejlepší odstřelovací puška ve Warzone 2.0 Doporučení

Nejlepší doporučení zbraně: Signál 50 nebo Victus XMR
Jak odemknout: Signál 50 (Reach Player Level 44), Victus XMR (sezóna 1 Battle Pass)

Sniping byl často v multiplayeru Call of Duty často populární a zdá se, že u Warzone 2.0 To se neliší, přičemž se několik možností představuje v závislosti na vašem celkovém pokroku.

Pokud právě začínáte, MCPR-300 je slušná možnost, která je k dispozici pro použití, jakmile dosáhnete úrovně hráče 4, jeho snadnost přístupu posílí již tak silnou volbu pro odstřelovací pušky.

Na druhou stranu, pokud jste ve vyšších řadách, Signál 50 je skvělý výběr, odemčený, když zasáhnete hráčskou úroveň 44.

Alternativně Victus Xmr – Přidáno jako odemknutí přes sezónu 1 Battle Pass – je další velmi silná možnost.

Ve srovnání s ostatními dvěma odstřelovacími puškami ve hře je to mnohem snazší a jednodušší odemknout, což vám umožňuje hrát, jak chcete, aniž byste vyžadovali použití jediné zbraně.

Například odstřelovači LA-B 330 a SP-X 80 vyžadují vyrovnání řetězce zbraní, počínaje puškou SP-R 208 Marksman-zbraň v jiné třídě zcela.

S ohledem na to, ať už právě začínáte nebo jste ve vyšších řadách, máte několik možností-MCPR-300 je skvělý pro snadný přístup, signál 50 má vysoké poškození s nejlepší celkovou celkovou Statistiky jakéhokoli odstřelovače, zatímco sezóna 1 přidání Victus XMR je solidní volbou dlouhého doletu s nejvyšším poškozením jakéhokoli odstřelovače ve hře právě teď.

Celkově vzato, naším absolutně nejlepším výběrem by byl signál 50, jednoduše proto, že z pohledu na vysoké úrovni je to nejkonzistentnější a nejlepší všestranný ostřelovač, který v podstatě nejvíce nejlepším ostřelovačem.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Call of Duty: Warzone 2.0 Sledujte
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • FPS následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.