Nejlepší zemědělské simulátorové hry na PC, hodnocené, 18 zemědělských her a simulátorů – trendy malých podniků

18 zemědělských her a simulátorů

Obrázek prostřednictvím softwaru Giants

Nejlepší zemědělské simulátorové hry na PC, hodnocené

Představují nejlepší zemědělské simulátory na PC

Zemědělské simulátory jsou tu už dlouho, zdobí nás klidnými radosti z výsadby semen a sklizeňů ovoce a plodin, to vše bez potíží s kopáním nečistot a zachycení v dešti. Unikátní hraní není pro každého, ale ti, kteří si užívají simulované zemědělské hry, jsou jistě spokojeni s tím, kolik jich dnes existuje. To znamená, že zde je naše hodnocení 15 nejlepších her pro zemědělství pro PC.

Některé z nich jsou hardcore farmářské simy, zatímco některé mají zemědělství jako důležitý prvek v poměrně větším vesmíru.

Nejlepší zemědělské simulátorové hry na PC

15. Farmářská dynastie

Farmers Dynasty PC

Obrázek přes Umeo Studios

Tento RPG/Farming SIM Hybrid vám umožní hrát jako městský obyvatel, který po dlouhé době chodí domů na rodinnou farmu. Poté, co se tam dostanete, však musíte farmu znovu vybudovat, než ji použijete. Budete také muset pracovat na své postavě a vašich vztazích s ostatními. I když příběh není tak dobrý, je to úplný zemědělský zážitek, který byste si měli užít.

14. Zahradní tlapky

Garden Paws PC

Obrázek přes Bitten Toast Games Inc.

Jak název napovídá, hrajete jako rozkošné zvíře, které zdědí farmu. V této roztomilé hře najdete spoustu věcí: budování vlastního domu, vytváření věcí, provozování vlastního obchodu atd. Navíc můžete sdílet příjemný zážitek s přáteli prostřednictvím režimu pro více hráčů.

13. Staxel

Staxel PC

Obrázek přes Plukit

Staxel je to, co se stane, když Minecraft chce se stát plnohodnotným farmářským simem místo dobrodružné karantény. Vytváříte a udržujete svou vlastní farmu, doplněte si s různými plodinami a hospodářskými zvířaty. Můžete také komunikovat s místními vesničany a přijímat úkoly na boku.

12. Slime Rancher

Slime Rancher PC

Obrázek přes park Monomi

Slime Rancher je jedinečná hra, která kombinuje prvky z různých žánrů. Hrajete jako ranč, který zahajuje ranč na jiné planetě. Spravujete plodiny a zároveň chytáte sliti, abyste se chovali a starali se o ně. Poté vyděláte peníze prodejem jejich vedlejších produktů. To vše se děje, zatímco čelí hrozbám z nepřátelských slimenů.

11. Kynseed

Kynseed PC

Obrázek přes pixelCount Studios

Vyvinul stejný lid za Lionhead Bajka série, Kynseed obsahuje více než jen obvyklé zemědělské a socializační aktivity, které byste očekávali od zemědělství. Zde pěstujete podniky, rozvíjíte vztahy a vytváříte trvalé dědictví předáváním dovedností svým dětem a jejich dětem. Vaše zemědělské dovednosti budou také pomoci pro obyvatele města.

10. Zemědělský simulátor 22

Zemědělský simulátor 22 PC

Obrázek prostřednictvím softwaru Giants

Ti, kteří hledají vážnou a realistickou stravovací sim, se nemusí dívat dále než Simulátor farmaření Série her. Tyto hry mají hráče spravující farmy, pěstování a sklizeň plodin a také zvyšují hospodářská zvířata. Hráči mohou vydělat zisk prodejem toho, co jejich farma produkuje. Série zaznamenala mnoho vydání, každá z nich se zlepšila nad svým předchůdcem.

9. Příběh ročních období: Friends of Mineral Town

Příběh ročních období přátelé minerálního města PC

Obrázek přes Marvelous Inc.

Toto je v podstatě 3D remake titulu z roku 2003 v Sklizeň Měsíc série, která byla později rebranded jako Příběh ročních období. Má stejný předpoklad jako předpoklad 2. originálu, kde spravujete svou farmu a rozvíjíte vztahy s lidmi kolem vás. Fanoušci původní hry budou chtít vidět tento titul.

8. Farma společně

Farm Together PC

Obrázek přes Milkstone Studios

Jak název napovídá, Farma společně Umožní vám spravovat svou farmu sami nebo s přáteli. Tato hra je vysoce podrobná a používá systém, který bere na vědomí čas, který prochází. Můžete kultivovat plodiny, vychovávat zvířata a rozšířit svou farmu tak, aby vyhovovala více plodin. Jak hra postupuje, můžete také stavět struktury.

7. Příběh ročních období: průkopníci Olive Town

Příběh ročních období Pioneers of Olive Town PC

Obrázek přes Marvelous Inc.

Průkopníci olivového města je jedním z nejnovějších položek v Příběh ročních období hry. Zde máte tendenci, aby stará farma svého dědečka kultivovala plodiny, chovala zvířata atd. Můžete také rozvíjet romantické vztahy, oženit se a založit vlastní rodinu.

6. Sakuna: z rýže a ruiny

Sakuna z rýže a ruiny PC

Obrázek přes Edelweiss

Sakuna: z rýže a ruiny Kombinuje zemědělství a hack-and-a-slash hraní a vytvoří hru, která je jak relaxační, tak vzrušující zároveň. Ale na rozdíl od většiny zemědělských her vás tento bude věnovat pozornost jemnějším detailům, jako je množství vody, kterou jste vložili do rýže, a jaký druh hnojiva používáte. Je to proto, že vaše produkce nakonec ovlivní to, jak vaše postava bojuje ve hře.

5. Terraria

Terraria PC

Obrázek přes re-logiku

Jako Minecraft, Terraria je kreativní hra, která vám bude stavět věci a struktury, ale ve 2D. Je to také dobrodružná hra, díky které cestujete v obrovském otevřeném světě. Ale ať už jdete na cestu nebo zůstanete na jednom místě, je na vás – můžete si vytvořit vlastní farmu a kultivovat vlastní plodiny v obou směrech.

4. Littlewood

Littlewood PC

Obrázek přes Sean Young

Tato barevná RPG zkoumá myšlenku života po utrpení darebáka městem, ale je poražena hrdinou. Zde toto město přestavíte zemědělstvím, řemeslnou prací a pomáháte obyvatelům měšťanů s jakýmkoli úkolem, který mají. Vyznačuje se rozkošnou grafikou, milými postavami a spoustou věcí, které můžete dělat celé hodiny.

3. Minecraft

Minecraft PC

Obrázek přes Mojang

Jak již bylo uvedeno výše, Minecraft má aspekt zemědělství, který zvyšuje celkový herní zážitek. Zatímco tato karanténa je primárně hra o přežití dobrodružství, bude vyžadovat, abyste se naučili, jak stavět vlastní farmy, kultivovat plodiny a sklízet je, abyste měli jídlo pro své cesty.

2. Můj čas v Portii

Můj čas v Portii PC

Obrázek přes hry Pathea

Můj čas v Portii Pracujete na obnovení starého dílny vašeho otce při pěstování plodin, chovu zvířat a na pomoc lidem kolem titulárního města Portia. Můžete se také zúčastnit festivalů, prozkoumat doly a dokonce sledovat romantické vztahy s místními obyvateli.

1. Stardew Valley

Stardew Valley PC

Obrázek přes PottroustApe

Tento nezávislý zásah je nejlepším farmářským simem, na kterém můžete hrát prakticky na jakékoli platformě, zejména v PC. Nejen, že budete chovat a pěstovat zvířata Stardew Valley, Ale budete také budovat vztahy a zároveň pomoci znovu vybudovat nedaleké město prostřednictvím úkolů. Vyznačuje okouzlující vizuální prvky, které budou ve vaší paměti vyleptány po dlouhou dobu.

A tady to máte – to je náš seznam 15 nejlepších zemědělských simulátorů na PC. Víme, že tam jsou další zemědělští simíci a všechny jsou dobré svým vlastním způsobem. Ale pokud se nás zeptáte, zde jsou zemědělské simy, které doporučujeme.

 • označen s
 • Farma společně
 • Farmářská dynastie
 • Zemědělský simulátor 22
 • Zahradní tlapky
 • Kynseed
 • Littlewood
 • Minecraft
 • Můj čas v Portii
 • Sakuna: z rýže a ruiny
 • Slime Rancher
 • Stardew Valley
 • Staxel
 • Příběh ročních období: Friends of Mineral Town
 • Příběh ročních období: průkopníci Olive Town
 • Terraria

18 zemědělských her a simulátorů

zemědělské hry

Zemědělské hry mohou být specializovaným trhem v herním světě, ale je to trvale populární. Kdo nemiluje simulaci farmy? Tyto obchodní strategické hry jsou zábavné, náročné a relaxační, protože hráči soutěží o pěstování a sklizeň nejvíce plodin nebo zvyšují největší stáda zvířat.

Některé z nejlepších zemědělských her jsou soustředěny výhradně kolem zemědělského života a zemědělství, zatímco jiné jsou složitější a zemědělství je pouhým prvkem větší hry. Ať tak či onak, existuje spousta zemědělských her na výběr a my jsme zdůraznili několik z nejlepších.

Vyhrajte 100 $ za informace o dodavateli
Řídit provoz na váš web

Obchodní výhody hraní simulátorových her

 • Relaxace – Mnoho farmářských her lze hrát v neformálním režimu, což z nich přiměje relaxační hry, které mohou pomoci majitelům malých podniků obnovit jejich mysl po stresujícím dni v práci.
 • Vzdělání – Hry pro správu zdrojů, jako jsou zemědělské hry, mohou hráčům naučit různé dovednosti. Některé z nejlepších obchodních her, jako jsou zemědělské hry, učí čas a správu peněz, stejně jako další dovednosti užitečné v podnikání.
 • Týmová práce – Některé z nejlepších zemědělských her vyžadují, aby hráči spolupracovali na plnění úkolů a plnění cílů. Hráči těchto zemědělských her se učí cennou týmovou práci, kterou mohou aplikovat ve svém obchodním životě. Ve skutečnosti některé zemědělské hry fungují jako cvičení pro budování týmu téměř stejně efektivně jako budování týmu únikových místností.

Nejlepší zemědělské hry a simulátory roku 2022

Nejlepší zemědělské hry obsahují řadu různých zemědělských simulátorů a her s zemědělskými prvky. Což jsou nejlepší zemědělské hry z roku 2022? Následuje několik z nejoblíbenějších zemědělských her.

1. Zemědělský simulátor 19

Jak název napovídá, zemědělský simulátor 19 je o provozování farmy. Tato verze populární série zaujímá realistický přístup k simulovanému zemědělství, protože hráči pěstují plodiny, zvyšují zvířata a prodávají své plavidlo za zisk.

Plošina: PlayStation 4, Microsoft Windows, MacOS, Xbox Series X a Series S, Google Stadia

Vývojář: Giants Software

Datum vydání: Listopad 2018

2. Sklizeň Měsíc

Série zemědělských her Harvest Moon je po léta zábavné, protože se musí nacházet po novém městě, stavět své bohatství výsadbou plodin a založením úspěšné farmy. Poprvé spuštěno pro Nintendo v 90. letech, od té doby byly vydány více verzí série Harvest Moon Series.

Plošina: SNES, Nintendo 3DS, Wii, Wii U, Nintendo Switch

Vývojář: Amccus

Datum vydání: Srpen 1996

3. Stardew Valley

Hráči Stardew Valley jsou obviněni ze zřízení rodinné farmy, ale tento zemědělský simulátor se více zaměřuje na budování vztahů s měšťany než na chov krav nebo sklizeň kukuřice. Po zdědění farmy dědečka musí hráči Stardew Valley plnit nejen zemědělské úkoly, jako jsou výsadba plodin, ale také dokončit úkoly na městských akcích, které pomáhají místním vesničanům obnovit komunitu.

Plošina: Nintendo Switch, Android, PlayStation 4, Xbox One, Mac, PC, iOS, PlayStation Vita

Vývojář: Eric Barone, Sickhead Games, dotčena

Datum vydání: Únor 2016

4. Průkopníci olivového města

V další z nejlepších zemědělských her se hráči opět ocitnou v řízení farmy, kterou zdědili od dědečka. V průkopnících z Olive Town, nedávný vstup do populárního příběhu řady zemědělských her, musí hráči pěstovat plodiny, zvyšovat zvířata a budovat vztahy s obyvateli nedalekého města.

Plošina: Nintendo Switch, Microsoft Windows

Vývojář: Úžasný, design tří prstenů

Datum vydání: Únor 2021

5 . Přátelé minerálního města

Další vstup do Populárního zemědělského žánrového příběhu Seasons, Friends of Mineral Town vyzývá hráče, aby simulovali farmu ve 3D. Předmětem hry je provozovat a spravovat farmu s úkoly, jako jsou pěstování plodin, a zároveň navazovat přátele a prozkoumat nové oblasti. Přátelé minerálních měst mohou dokonce úkol své avatary založit rodinu!

Plošina: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Vývojář: Úžasné, kulky co., Ltd.

Datum vydání: Říjen 2019

6. Farmville 3: Zvířata

Útěkový zásah pro mobilní platformy spustil svou třetí iteraci v roce 2021 a fanoušci Apple i Android nemohou dostat dost této nejoblíbenější mobilní zemědělské zemědělské Sims. Farmville 3 se zaměřuje na chov a chov zvířat a hráči musí najmout a vyrovnat řadu zemědělských rukánů, aby si koupili zvířata a uspěli.

Plošina: Android, iOS

Vývojář: Zynga

Datum vydání: Listopad 2021

7. Minecraft

Minecraft se stal jednou z nejpopulárnějších videoher mezi širokým publikem a nahradil jiné hry žánru farmy. Formát karantény Minecraft Open-World poskytuje téměř nekonečné příležitosti k vybudování farmářské dynastie. Hráči mohou strávit hodiny budováním vesnic nebo zaměřením na zábavné zemědělské úkoly.

Plošina: Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows, Android, iOS, MacOS, Xbox One, PlayStation 3, Linux, Wii U, Apple TV, PlayStation Vita, Fire OS, Xbox 360, Windows Phone, Windows Phone

Vývojář: Mojang Studios

Datum vydání: Listopad 2011

8. Zahradní tlapky

Garden Paws obsahuje známý příběh hráčů zděděných prarodičí farmy. Ale tato hra stojí od sebe, když hráči ovládají avatar, který se stane roztomilým a mazlivým zvířetem. Ostatní obyvatelé měšťanů jsou také zobrazováni zvířatami, všechny provádějí zemědělské úkoly. Mezi další aktivity v zahradních tlapách patří stavba domu, zřízení města a dokonce i provozování obchodu.

Plošina: Nintendo Switch, Microsoft Windows, MacOS

Vývojář: Bitten Toast Games

Datum vydání: Říjen 2018

9. Žádné místo jako domov

Můžete prosperovat na post-apokalyptické farmě? Nastaveno v nepřesné a zničené zemi, žádné místo, jako jsou domácí hráči, se ocitne lidstvo opuštěné. Jejich cílem hraní je vrátit životní prostředí do obytného stavu při stavbě svých farem. Toho je dosaženo shromažďováním odpadků a jeho recyklací do použitelných částí.

Plošina: Microsoft Windows

Vývojář: Kuřecí odpalovač

Datum vydání: Prosinec 2020

10. Manažer farmy 2021

Chcete hrát farmářskou hru, která vyžaduje, aby dovednosti správy zdrojů v reálném světě uspěly? Spravujte svou vlastní farmu v manažeru farmy 2021 a vyzvěte své dovednosti. Naplánujte si své plodiny podle ročních období, starejte se o zvířata a dokonce udržujte vybavení v tomto zábavném simulátoru.

Plošina: Microsoft Windows, Xbox One

Vývojář: Cleversan Software, Cleversan Games, Consoleway SA

Datum vydání: Květen 2021

11. Zemědělský simulátor 22

Další z nejlepších her v této populární sérii Farming Simulator, Farming Simulator 22 je ještě realističtější než předchozí hry. Tato hra je skvělou volbou pro hráče, kteří chtějí zvládnout obchodní stránku zemědělství, protože neplánují jen sklizeň nebo chov zvířat, musí také vyrovnat rozpočet.

Plošina: PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X a Series S, PlayStation 5, Microsoft Windows, MacOS

Vývojář: Giants Software

Datum vydání: Listopad 2021

12. Farmářská dynastie

Farmářská dynastie je jedinečný a realistický simulátor zemědělství, který nabízí jiný typ zemědělského zážitku. Hra mísí prvky klasické zemědělské hry se simulací života a hraním rolí, protože hráči jsou vyzváni, aby napravili své farmy novými budovami, připravili se na sklizeň, vychovávali zvířata a sklízeli odměny.

Plošina: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Vývojář: Toplitz Productions, Umeo Studios

Datum vydání: Prosinec 2017

13. Grow: Song of the Evertree

Jedna z nejnovějších her na seznamu, Grow: Song of the Evertree zve hráče do světa průzkumu Freeform, když se pohybují po krásném vyprávění. Přizpůsobitelné postavy se také mohou podílet na různých zemědělských činnostech, když pracují na obnovení titulárního Evertree. Můžete udělat své biome semeno opět plodné?

Plošina: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Vývojář: Pýcha

Datum vydání: Listopad 2021

14. Staxel

Hrajte The Creative Farming and Village Life Game nabízí obsazení nepředvídatelných postav a stylu voxel připomínající Minecraft. Hráči Staxel jsou vyzváni, aby stavěli statek, pomáhali ostatním vesničanům s úkoly, pěstovaly plodiny a dokonce i zamířily k divočině, aby šli rybařit nebo lovit chyby.

Plošina: Microsoft Windows, MacOS, Linux, SteamOS,

Vývojář: Plukit

Datum vydání: Leden 2018

15. Slime Rancher

Chtějí hrát farmářskou hru, která je skutečně z tohoto světa? Slime Rancher se odehrává na vzdálené planetě, kde hráči musí chopit slizký mimozemšťanových životů tím, že je chytám, chov a péči. Jakmile budou hráči úspěšní, vydělávají peníze sklizením svých sliti.

Plošina: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, MacOS

Vývojář: Monomi Park

Datum vydání: Leden 2016

16. Littlewood

Tato barevná a relaxační hra RPG vyzývá hráče k obnovení oblastí, které nedávno zaútočili darebák. Prozkoumejte oblast Littlewood, pomozte ostatním postavám a znovu vybudujte město v této populární hře, která obsahuje zemědělské prvky. Kolik můžete zlepšit život v malém městě?

Plošina: Nintendo Switch, Microsoft Windows, Linux, MacOS

Vývojář: Sean Young

Datum vydání: Červen 2019

17. Farma společně

Farm Together je skvělý simulátor farmy, který umožňuje hráčům hospodařit sólo nebo s mnoha hráči a přáteli, což z něj činí vynikající aktivitu týmového buildingu. Relaxační hra stojí od davu díky svým složitým výzvám. Hráči farmy mohou mít tendenci odemknout, odemknout budovy, zvedat zvířata a rozšířit své farmy v této zábavné hře SIM.

Plošina: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, MacOS

Vývojář: Milkstone Studios

Datum vydání: Únor 2018

18. Terraria

Terraria je stavební hra, která se odehrává v nastavení otevřeného světa, takže hráči mohou hru hrát, jak chtějí, podobně jako ultra populární minecraft. Při hraní Terraria můžete pěstovat plodiny, můžete prozkoumat okolí nebo shromažďovat materiály pro budování vaší komunity. Hráči jsou omezeni pouze svou kreativitou!

Plošina: Android, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, iOS, MacOS, Linux, Nintendo 3DS, Wii U, Microsoft Windows, Windows Phone, Xbox 360

Vývojář: Re-Logic, 505 Mobile, Pipeworks Studio, Dr Studios, Codeglue, Engine Software

Datum vydání: Květen 2011

Jaká je nejlepší zemědělská hra?

Stardew Valley, vydáno v roce 2016, byl nazýván nejlepší zemědělskou hrou všech dob. Zatímco jeho příběh je typický pro zemědělský žánr, hra obsahuje působivou řadu aktivit, které slibují, že upoutají pozornost hráčů po stovky hodin. Možnosti jsou nekonečné, protože hra nikdy nekončí.

Jaká je nejlepší zemědělská hra zdarma?

Ne všechny zemědělské simíci jsou zdarma. Nejlepší farmářská hra pro mobilní zařízení je Farmville 3. Nejnovější vstup do populární herní série pro Zynga, Farmville 3 vyzývá hráče, aby věnovali zvláštní pozornost rozmanitosti hospodářských zvířat, která zvyšují na svých farmách.

Jaká je nejlepší zemědělská hra pro vychovávání zvířat?

Hráči a aspirující zemědělci, kteří se chtějí zaměřit na chov zvířat, by si měli vybrat Farmville 3: Zvířata. Populární zemědělský simulátor je zcela zaměřen na chov hospodářských zvířat v této verzi a hráči se mohou rozhodnout být farmářem, který chová a stará se o kuřata, krávy, prasata, koně a další zvířata.

Mezi další populární zemědělské hry, ve kterých hráči zvyšují zvířata, patří:

 • Farma společně
 • Farmářská dynastie
 • Zemědělský simulátor 22
 • Manažer farmy 2021
 • Průkopníci olivového města
 • Zemědělský simulátor 19

Jaká je nejrealističtější zemědělská hra?

Chcete simulátor farmy, který je realističtější než jiné zemědělské hry? Nejrealističtější zemědělskou hrou je Farming Simulator 22. Nejenže jsou grafika neuvěřitelně realistická, ale hra vyžaduje, aby hráči ovládali zemědělské aktivity v reálném světě, jako je vyvážení svých rozpočtů, kromě populárních zemědělských aktivit, jako je sklizeň plodin a chov zvířat.

Samantha Lile

Samantha Lile je spisovatelkou štábu pro trendy malých podniků a spisovatelka a novinářka na volné noze, která přispívá k řadě webových publikací z její domácí kanceláře v srdci Ozarks. Její práci si můžete prohlédnout na Samantha Lile.