Nejlepší zombie hry pro Android – Android Authority, Zombie Games – Play Zombie Games Online |

Zombie hry

Cena: Zdarma hrát

10 nejlepších zombie her pro Android

Existují horší způsoby, jak strávit den, než zabíjet hromady nemrtvých. Zde jsou nejlepší zombie hry pro Android!

Toto je hlavní obrázek pro nejlepší zombie hry pro Android

Kdo chce zabít některé zombie? Zombie žánr, kdysi jen výklenkový žánr, rozkvetl skutečný fenomén popkultury, který znovu a znovu prokázal svou setrvačnou sílu. Zombie hry mohou být hodně legrace a dokážou překlenout téměř každý žánr, na který si můžete myslet. Zdá se však, že dva nejoblíbenější jsou střelce a přežití ze zřejmých důvodů. Kategorie je po silné polovině roku 2010 v trochu klidu, ale po tak masivním tlaku je těžké následovat. Zde jsou nejlepší zombie hry pro Android!

Nejlepší zombie hry pro Android

  • Mrtvý efekt 2
  • Dead Trigger 2
  • Do mrtvých 2
  • Kill Shot Virus
  • Poslední den na Zemi
  • Rostliny vs Zombies 2
  • Přicházejí
  • Nesklí
  • Zombie Gunship Survival
  • Zombie Roadkill

Mrtvý efekt 2

Cena: Zdarma hrát

Série Dead Effect je slušná série Zombie Shooter. Krásně udělala grafiku a budete střílet hromady zombie, monster a všech druhů jiných sci-fi stvoření. Obsahuje také prvek RPG, který vám umožní upgradovat, vyrovnat a jinak rozvíjet vaši postavu na bojový stroj. Budete mít více než 100 implantátů k upgradu vaší postavy, více než 40 zbraní, které můžete použít proti padouchům, a vývojáři se mohou pochlubit asi 30 hodin celkové hry. Je tu hodně obsahu a je to jedna z slušných zombie her. To je tak blízko hry mrtvého vesmíru, jak se můžete dostat na mobilní telefon.

Dead Trigger 2

Cena: Zdarma hrát

Dead Trigger 2 je jedna ze starších zombie her. Aktualizace však hru udržovaly relevantní i dnes. Je vybaven metrickou tunou misí, slušné grafiky a docela dobrou mechanikou první osoby. Existuje také spousta týdenních misí, podpory hardwarového ovladače a spousta zbraní, které lze sbírat. Jak jsme řekli, je to starší hra. Ti, kteří hledají nejnovější hry, s tímto dělají krok zpět. Stále však hraje lépe než většina novějších zombie her a FPS her obecně.

Do mrtvých 2

Cena: Zdarma hrát

Do mrtvých 2 je jedna z novějších her zombie. Je to nekonečný běžec s mechanikou přežití. Váš běh co nejdéle a pokuste se nemřít. Hra vám poskytuje nářadí destrukce. Existuje také spousta dalších misí, výzev a dokonce i společníků psů. Grafika je také docela slušná. Je to spíše neformální hra než cokoli jiného. Je také zdarma ke stažení s nákupy ve stylu Freemium ve stylu.

Kill Shot Virus

Cena: Zdarma hrát

Kill Shot Virus je jednou z novějších zombie her poměrně řečeno. Je to střelec z první osoby s tunou zombie na střelbu a zabíjení. Má slušnou grafiku, jednoduché ovládací prvky střelců, obsah multiplayerů a žebříčky. Získáte také více než 100 misí, dostatek vybavení a další. Je to hra freemium a má spoustu stejných problémů jako jiné hry Freemium. Je to však dobrá alternativa k dlouhodobým oblíbeným a starším střelcům zombie, jako je Unnkiled and Dead Trigger 2. Většina stížností uživatelů se týká prvků freemia. Hra je dobrá.

Poslední den na Zemi

Cena: Zdarma hrát

Poslední den na Zemi je hra na přežití se střelcem zombie, dobrodružstvím a prvky na otevřeném světě. Stavíte základnu operací, hledáte předměty a materiály, ukradnete věci a zabijete zombie, než vás zabijí. Má také sezónní krajinu, řemeslné prvky a spoustu dalších věcí. Toto je vynikající hra přežití s ​​některými prvky zombie. Neobviňovali bychom vás, kdybyste si mysleli, že vliv zombie je minimální, ale zbytek hry jsme si užili dost a je hezké vidět zombie ve hře, která není hlavním předpokladem celé hry. V každém případě se jedná o freemium hru.

Rostliny vs Zombies 2

Cena: Zdarma hrát

Plants vs Zombies 2 je další hra přežití zombie. Tenhle se hodně liší od posledního dne na Zemi výše. Má retro grafiku, hektickou, ale příjemnou hratelnost a spoustu věcí, které mají rádi řemeslné a základny. Vaše postava také potřebuje slušně konzistentní zásobování potravin, odpočinku a vody. Samozřejmě existuje spousta zombie, z nichž buď běží nebo zabíjí. Je to 2D s jednoduchými ovládacími prvky. Je to překvapivě zábavná hra pro to, jak jednoduchá a retro jsou grafiky a ovládací prvky. Hra měla hrubý začátek, ale zdá se, že nedávné recenze naznačují, že je lepší než její 4.1 Hodnocení (v době tohoto psaní) naznačuje.

Přicházejí

Cena: Zdarma hrát

Přicházejí snímkem 2023

Přicházejí je arkádová hra, kde si vyberete spoustu zombie. V zásadě jdete na úroveň, nakrájejte nebo střílíte na konec a postupujete skrz hru. Existují různé nástroje a zbraně, které můžete sbírat, které pak použijete k dalšímu postupu ve hře. Smrt je trvalá, takže musíte začít znovu, pokud selžete. Konzistentní zabíjení zombie a hrozba trvalé smrti přidávají do hry nějaké pěkné napětí a je vlastně docela zábavné hrát. Je zdarma hrát, ale můžete odstranit reklamy a navždy zvýšit své odměny jediným nákupem v aplikaci.

Nesklí

Cena: Zdarma hrát

Nekluzená je duchovní nástupce Dead Trigger 2. Má o něco lepší grafiku, spoustu misí, boje šéfů a online Pvp. Podporuje také hardwarové řadiče. Provádíte mise, sbíráte zbraně a další. Existují také dva typy online PVP. Prvním je střelec FPS a druhý je potyčka ops. Poskytuje dobrý zážitek z FPS FPS spolu se spoustou doplňků pro rozmanitost. Je to však hra ze freemia a má spoustu stejných úskalí. Je to však snadno nejlevnější střelec zombie na tomto seznamu.

Zombie Gunship Survival

Cena: Zdarma hrát

Zombie Gunship Survival je jednou z novějších zombie her. Je to další hra v sérii Zombie Gunship. Tento má základní mechaniku z první hry. Sedíte v vrtulníku a sekáte zombie, abyste lidem zachránili. Zahrnuje také několik nových mechaniků, můžete postavit základnu, nasadit vojáky a zabíjet mnohem více zombie než první hra. Grafika je dobrá pro to, čím jsou a hra se cítí jedinečná. Je to titul Freemium, ale to je opravdu jediná špatná věc.

Horké hry

Mrtvý lov zombie

Z velké obrazovky na obrazovku počítače

Již více než sedmdesát let jsme měli to potěšení (a teror) sledovat zombie filmy, které inspirovaly některé z nejlepších zombie her dosud. Netřeba dodávat, že tyto filmy a hry nejsou v dialogu úplně těžké. Zombie nejsou úplně dobře mluvené. Poté, co se zvedli z hrobu nebo byli pokousáni jinou zombie, nemrtví se zajímají pouze o jednu věc: mozek! Jistě, nejsou úplně rychlí a atletičtí, ale je jich mnoho. V této kategorii budete určitě muset zásobovat munici, pokud chcete přežít, a proto jsou hry zombie součástí našich online přežití her. Ale počkejte, kdo říká, že všechny zombie jsou špatné?

Přítel nebo nepřítel?

Jistě, většina z nich chce svačinu na mozku jako gurmánský předkrm, ale někteří z nich jsou vaši přátelé! To je pravda, časy se mění. Některé zombie ztratily svou chuť na mozky a chtějí se jen bavit. Ať už jsou s vámi nebo proti vám, hry Zombie Online se vždy zaměřují na jedno nebo důležitější témata. Pokud nemá jeden z těchto vzrušujících cílů, neznamená to, že naše nejlepší kolekce zombie her!

Přežití

Co by mohlo být více motivující než vůle, aby přežila sama? Nejvhodnější herní režim v žánru hry Zombie je čistý, všestranné přežití. Jsou tu desítky nebo dokonce stovky a jeden z vás. Naložili jste si zbraň a zasadili si nohy – nikam nejdete. Vlny na vlny vrčícího, Slobberingovi masa-hodí se na vás v naději na jídlo. Je jen na vás, abyste je popřeli. Pokud máte štěstí, můžete se dostat zpět ke zdi a vybrat je z dálky. Pokud nemáte tak štěstí, budete obklopeni ze všech stran. Ať tak či onak, budete muset být rychlí a vynalézaví, abyste přežili. Použijte cokoli, co můžete vytvořit bariéry a získat nohu nahoru.

Obrana

Ztráta vlastního života je jedna věc, ale když osud lidstva visí v rovnováze, hra bude ještě intenzivnější! Svět je překročen zombie a jste součástí poslední kolonie přeživších. Závisí na vás, abyste chránili lidskou rasu před invazí zombie. Jste převyšováni nejméně 50 ku jedné a jste jediný, kdo měl jakýkoli bojový trénink, takže tlak je zapnutý. Nakreslete čáru do nečistot na okraji kolonie Survivora a postavte se za ní. Pokud se některá z těch slizkých, páchnoucí zombie chtějí projít, musí nejprve projít. Phew, zimnice!

Vyhlazení

Kdo říká, že v tomto scénáři musíte být vždy obětí? Některé z nejlepších zombie her v okolí nám ukázaly, jak převrátit skript a jít na ofenzívu. Ano, očísejí více než vy, ale to znamená, že jen počkáte, až na vaše dveře klepejte? Najděte je, než vás najdou. Sledujte je, udržujte tuto zbraň naloženou a vždy pamatujte, že se zaměřujete na hlavu. Pokud dáváte přednost „běhu a zbraně“ místo toho, abyste zůstali zasazeni, mohou být režimy vyhlazování způsobů, jak jít. Pokud potřebujete nějakou praxi, než budete čelit zombie, přehrajte některé z našich bezplatných střeleckých her online.

Poslouchejte, pokud chcete žít

Podívej, zombie nejsou úplně komplikované. Jsou chladní, hloupí a hladoví. Jak již bylo řečeno, může být stále těžké zabít, pokud nevíte, jak s nimi zacházet. Následující tipy byly předány od generací bezplatných odborníků na zombie hry. Pokud chcete přežít déle než několik sekund, možná si budete chtít všimnout.

Přímo mezi očima ..

Pokud jste to ještě nevěděli, zombie nejsou tolik ovlivněny výstřely těla. Zvláště pokud máte málo munice a čas, určitě budete chtít zaměřit na hlavu. Tím se sníží opětovné načtení a může vám ušetřit vzácné sekundy, které potřebujete k přechodu k dalšímu cíli. Pokud je vaše zbraň dostatečně silná, můžete dokonce být schopni zasáhnout více cílů najednou! Co to říká? Dvě hlavy jsou lepší než jedna.

Buďte vynalézaví

Ve většině her zombie online nemáte přesně mnoho high-tech zbraní a pomůcek, které byste měli použít proti vašim nepřátelům. Jen si pamatujte, že cokoli může být zbraň, když je ovládána odhodlanou rukou. Stejný koncept platí pro obranu. Dokonce i levná překližka, pokud na ní stojíte, může mezi vámi a vašimi nemrtvými útočníky dát pár nohou.

Správa davu je nutností

Zombie nejsou přesně nejvíce myšlení a nezávislé na příšerách. Obvykle cestují v balíčcích – zvláště když jsou na lovu mozku! Jak již bylo řečeno, musíte být vybaveni, abyste nezvládli jeden, ne tucet, ale stovky zombie přicházejících na vás! Pokud používáte malý peashooter, který pořídí 10 výstřelů, až po každé zombie, nebudete trvat velmi dlouho. Trik spočívá v maximalizaci vaší palebné síly, abyste mohli najednou vyjmout více nepřátel. Brokovnice jsou dobré, granáty jsou skvělé a rakety jsou ještě lepší!

Naše kolekce Zombie Games Free Zombie

Online kategorii Zombie jsme věnovali tituly, které zachycují nejlepší části žánru. Chceme, abyste cítili adrenalinový nával posledního stánku proti nekonečným vlnám nepřátel. Pokračujte v munici a budování obrany, když chráníte poslední zbývající přeživší. Vytvářejte a odemkněte silnější zbraně, aby vyhodily vaše nepřátele na kousky. Nejvíc ze všeho, naše sbírka bezplatných zombie her přinese vaši hrdinskou stránku.