Nejlevnější způsoby, jak odemknout dědictví v Apex Legends – Dot eSports, jak získat dědické střepy v Apex Legends on PC, Xbox a PlayStation – Dot eSports

Jak získat střepy dědictví v Apex Legends na PC, Xbox a Playstation

Během akce Octane’s Heirloom Set byl vydán.

Nejlevnější způsoby odemknutí dědictví v Apex Legends

v Apex legendy, Dědictví jsou zbraně na melee z mýtů, a to jsou poměrně vzácné. Existuje několik způsobů, jak získat dědictví, a většina z nich zahrnuje placení skutečných peněz. Dědictví jsou představeny s různými událostmi sběru Apex legendy, a existuje celkem 15 dědictví Apex legendas. Každý z nich je navržen speciálně pro různé znaky.

Hráči, kteří chtějí získat jeden tyto dědictví, mohou udělat několik věcí, aby je snadno získali. Dědictví jsou nepochybně nejvyhledávanějšími kosmetickými předměty Vrchol, A mít jeden z nich usnadňuje chlubit se před přáteli a také zastrašit nepřátele. I když můžete vždy používat peníze na nákup mincí vrcholu a nákupu balíčků během sběrných akcí, existuje několik triků, které tyto dědictví dostanou za levné. Mějte na paměti tyto triky, pokud plánujete získat nadcházející dědictví, kdykoli se uvolní Vrchol.

Zde je několik metod, jak získat dědictví pro levné Vrchol.

Jak získat dědictví pro levné v Apex Legends

Ve hře je 15 dědictví, které představují legendy jako Bloodhound, Bangalore, Wraith, Lifeline, Pathfinder, Octane, Mirage, Caustic, Gibraltar, Revenant, Rampart, Watson, Crypto, Valkyrie a Loba. Ty, které jsou již vydány, lze získat s dědickými střepy. Potřebujete 150 dědických střepů, abyste odemkli některou z 15 dědictví. Shardy dědictví lze získat otevřením balíčků vrcholu a ty mají velmi nízkou rychlost kapky, takže na své straně budete potřebovat štěstí. Hráči mají záruku, že z otevření 500 vrcholových balíčků získají střepy dědictví a tato metoda je prodlouženým procesem.

Sběrné svazky událostí

Sbírkové akce představují do hry nové dědictví a hráči mohou naplánovat dopředu, než se tyto události uskuteční ve hře. Každá událost sběru má různé balíčky událostí s jedinečnou kosmetikou pro různé legendy. Nákup 24 sběrných událostí zaručuje dědictví, což stojí kolem 180 nebo více $, v závislosti na regionálních cenách. Jedna věc, kterou mohou hráči udělat, je zakoupit svazky sběrné události místo jednoho balení najednou. Tyto svazky odemknou část kosmetiky ve sběrné akci, což hráčům usnadňuje chytání dědictví. Tímto způsobem můžete odemknout dědictví nákupem balíčků a méně balíčků událostí.

Řemeslné kovy

Crafting kovy lze použít k nákupu specifické kosmetiky z sběrných akcí v Apex legendy. Crafting Metals můžete použít k odemknutí různých epických a legendárních položek. To znamená, že budete muset utratit méně vrcholových mincí, abyste během sběrných akcí odemkli všech 24 balíčků událostí. Doporučujeme hráčům ušetřit na tvorbě kovů, protože to vám umožní odemknout dědictví za mnohem levnější cenu.

Předplatné přehrávat

Jednou z nejlepších metod, jak získat vrcholové balíčky pro levné, je nákup předplatného EA Play. Předplatné stojí 4 $.99 za měsíc, a to umožňuje hráčům získat vrcholové balíčky za 10 % slevu. Předplatné můžete vždy zrušit později, ale doporučujeme si zakoupit předplatné EA Play před sbírkou.

Dipanjan Dey zahájil svou herní cestu s Doom 2 a Contra: Legacy of War již v roce 1997. Přirozeně se přitahoval k titulům RPG a FPS jako Call of Duty, Halo a CS: GO. Dipanjan za posledních pět let pokrývá příběhy a psaní o videohrách. Dipanjan pracuje od srpna 2022 jako autor víkendu na volné noze pro DOT.

Jak získat střepy dědictví v Apex Legends na PC, Xbox a Playstation

Existuje obrovské množství jedinečné kosmetiky Apex legendy, A vývojář Respawn Entertainment nadále přidává více z nich s každou novou sezónou a událostí. Přestože se některá z těchto kosmetik v průběhu času stává velmi vzácným, žádný z nich není tak vyhledávaný jako dědictví. Každý hráč vrcholu, který chce dědictví, bude muset vědět, jak získat dědické střepy.

Dědictví jsou kosmetické balíčky, které zahrnují kůži na melee zbraň, odpovídající bannerová pozice a úvodní hlasovou linii. Obvykle mají zvláštní význam pro příběh každé legendy a používají exkluzivní animace, díky nimž se každý z nich cítí jedinečný. Ve stejné kategorii jako dědictví jsou prestižní kůže. Zatímco sdílejí svou mýtickou vzácnost s dědictvím, prestižní kůže jsou plné kůže pro legendu.

Tyto jedinečné kůže lze vyrovnat po zakoupení registrací zabití při nošení pokožky, s různými vzhledy na pokožku odemknutím, čím více ji hráč používá. Nakonec bude nejvyšší úroveň odemčena, která přichází s jedinečnou animací finišeru, která je k dispozici pouze lidem s plně nalevou Prestige Skin.

Všichni hráči mohou odemknout jak dědické sady, tak prestižní kůži stejným způsobem: s dědickými střepy, speciální měna ve hře. Získání těchto dědických střepů může být těžší, než to zní,. Bez ohledu na to, zda jste ochotni za ně upustit značné množství peněz, určitě budete potřebovat trpělivost.

Zde je návod, jak dostat dědické střepy Vrchol.

Jak dostat dědické střepy Apex legendy

Hráči mohou získat dědické střepy z Apex Pack. Nejedná se však o běžný pokles a každý balíček bude mít přibližně extrémně nízkou šanci (předpokládá se, že je 0.2 procenta) jejich upuštění.

Průměrné náklady na dědictví na vrcholu:

Pokud máte opravdu smůlu, nezoufejte: existuje systém „ochrana smůly“, který umožňuje hráčům přijímat dědické střepy na jejich 500. balení, pokud neobdrží žádné první 499 balení otevření. Jakmile hráč obdrží tyto střepy dědictví, resetuje čítač 500 balení. To dává odhadovanou hodnotu každé položky dědictví na přibližně 460 $, pokud hráči koupí všechny balení potřebné pro zaručenou kapku.

Další způsoby, jak dostat dědické střepy Apex legendy

Kromě balíčků Apex nabízí některé sběrné události konkrétní dědictví nebo prestižní kůži pro určité legendy jako bonus za odemknutí celé sbírky. To obvykle činí zhruba 160 $ ​​před tím, než se zapojíme v jakémkoli tvorbě, a nabízí fanouškům způsob, jak získat dědictví. Fanoušci by si však měli být vědomi, že balíčky specifické pro události se nezapočítávají do čísla 500 balení pro odemknutí dědických střepů.

Navíc některé události také nabízejí slevy v balíčcích hromadných vrcholů z obchodu ve hře a nabízejí hráčům další cestu, aby dosáhli limitu 500 balení a získali dědictví s menším dopadem na jejich peněženky. Celková částka je však stále významná, takže by to mělo být považováno za úsilí posledního příkopu.

Mít 150 dědických střepů umožňuje hráčům kupovat jednu dědictví nebo prestižní kůži podle svého výběru z mýty ve hře, vítaná změna od předchozího systému. Během prvních dnů střelce by hráči dostali dědictví náhodně, což znamená, že by museli štěstí v sadě pro legendu, která se jí líbila. Množství mýtických položek se od zavedení kategorie výrazně rozšířilo, což každému poskytuje spoustu kosmetiky.

V závislosti na tom, které postavy hrajete často a zda mají nebo ne, mohou pro vás tato kosmetika více či méně znamenat více či méně. Pokud se rozhodnete jít po dědických střepech, abyste si ji získali, vězte, že to bude buď dlouhý, pečlivý proces nebo drahý proces. To je to, co dává těmto kosmetice kosmetiku, přece jen.

Příbuzný: Seznam úrovní postav Apex Legends z Útok fanboy

Spisovatel strategického obsahu a vedení Fortnite pro dot eSports. Gökhan Çakır absolvoval v roce 2020 jako průmyslový inženýr a od té doby aplikoval své analytické a strategické myšlení na mnoho snah. Jako přirozený hráč honil své dovednosti na profesionální úrovni v Dota 2. Když se v roce 2019 vzdal Aegis of Champions, Gökhan zahájil svou kariéru v psaní a pokrýval všechny věci, zatímco jeho srdce zůstává celoživotním obráncem starověku.

Jak získat dědictví Apex Legends v sezóně 18

Apex Legends Logo Screen Xbox Store. Zleva doprava jsou pod logem Apex Legends Bloodhound, Wraith a Gibraltar

19. září 2023: Pojistka je nejnovější legenda, která obdrží dědictví! Zjistěte, jak to odemknout v našem průvodci!

Hledáte intel Apex Legends dědictví? Přišli jste na správné místo! Sezóna 18 je v plném proudu a možná vás zajímá, kdy se bude konat další příležitost vydělat exkluzivní dědictví.

Dědictví jsou těžko získatelné předměty zakoupené s dědickými střepy. Tyto zbraně nezpůsobují více škody než normální zásah z melee, ale vypadají mnohem chladněji než standardní výběr dostupný v sezóně 18.

Jednoduše řečeno, jsou to nejvíce vyhledávanější kosmetika ve hře, ideální pro ohýbání ve vašich hodnocených zápasech nebo zatímco čekáte v arény. Nejnovější dědictví dorazilo v rámci akce Harbingers Collection.

Než se však blíže podíváme na dědictví Apex Legends, podívejte se na naše průvodce, kteří předvádějí nejlepší zbraně Apex Legends a náš seznam úrovně vrcholů, které zdůrazňují nejlepší legendy, které se mají použít.

Co jsou dědictví Apex Legends?
Jak získat dědictví Apex Legends
Seznam dědictví Apex Legends

Co jsou dědictví Apex Legends?

Dědictví jsou typem velmi vzácné kosmetiky, kterou můžete získat pro některé legendy. Jsou to velmi vzácné předměty s možností dialogu a banneru na zakázku. Zahrnují také zbraň melee navrženou speciálně pro legendu, kterou si vyberete. Nemají žádný skutečný účinek na vaše šance na vítězství ve hře. Jsou to čistě kosmetické vylepšení, díky kterému jsou vaše útoky na melee vypadají tak trochu chladnější. Rovněž stojí za zmínku, že ne všechny legendy mají dědictví.

Jak získat dědictví Apex Legends

1. Získejte dědictví

Shardy dědictví lze použít k vytvoření dědictví. Najdete je v balíčcích Apex, které lze získat prostřednictvím hodnocení nebo zakoupení. Shards můžete také vydělat prostřednictvím bitevního průsmyku. Pokud jste jedním z těch šťastných a získáte své dědické střepy, můžete vytvořit dědictví podle vašeho výběru.

Hlavním důvodem, proč je tak obtížné dostat ruce na dědictví, je to, že máte pouze 1 z 500 šanci získat vrcholový balíček obsahující dědické střepy, což znamená. Pokud chcete vědět, jak blízko můžete být získání vyhledávaných střepů, můžete použít tento online Apex Pack Calculator.

2. Řemeslná dědictví

Jakmile budete mít střepy dědictví, vydejte se do hlavní nabídky hry. Odtud klikněte na obchod a měli byste se objevit menší menu. Klikněte na sekci, která říká „dědictví“ a budete přeneseni na obrazovku, která vypadá takto:

Projděte si možnosti, jak najít dědictví, které chcete, a klikněte na něj. Sledujte proces a vytvořte požadovaný dědictví. Jakmile jste využili všechny své střepy, budete muset shromáždit více, abyste vytvořili další dědictví.

Seznam dědictví Apex Legends

Pojistková sada dědictví

Pojistka je nejnovější legenda, která obdrží vyhledávanou dědictví. Známý jako Razor’s Edge, můžete naladit a dokonce dostat melodii z tohoto konkrétního sběratelského. Podívejte se na obrázek níže pro blíže!

Horizonská dědictví

Možná to chvíli trvalo, než obdrží dědictví, ale nyní si můžete dát ruce na jedno.

Zde je bližší pohled na sadu:

 • Gravity Maw Melee Weapon Skin
 • Póza banneru vědecké metody
 • „Když mě uvidíš, budeš vědět, že je to konec. Nebo nový začátek. Je to všechno relativní, opravdu „Úvod do quipu

Wattson Heirloom Set

Watson má konečně vlastní dědictví! Jako jedna z původních legend trvala docela čas, než se elektrický odborník dostane do vlastního souboru.

To zahrnuje:

 • Manipulované s praporem péče
 • Energetická čtečka melee zbraně
 • „Zkuste, jak byste mohli, nemůžete kilowatt. Syn “Quip.

RAMPART ARIGEROOM SET

Rampart konečně dostala své dědictví v události pro převzetí a evoluci Rampart Town, trubkový klíč s názvem „Problémový řešitel“. Zatímco jméno není žádná Sheila nebo Big Maude, klíč, který se zdvojnásobí jako výdejník Bubble-Gum, je v naší knize skvělý.

To zahrnuje:

 • Klíč ve vašem plánovaném banneru pozice
 • Problém řešitel melee zbraně kůže
 • „Dělám věci ručně“ vtip

Revenant dědictví sady

Během události Genesis, která se konala v červnu 2021.

To zahrnuje:

 • Pozice bez únikového banneru
 • Křivka mrtvého muže na melee zbraň
 • „Nechceš to vidět zblízka“ Quip

Bangalore dědictví

Bangalore’s Heirloom Set byl vydán během události sběru Chaos Theory Collection, která probíhala v březnu 2021.

To zahrnuje:

 • Žádná zbraň, žádný problém s praporem
 • Skvělá kůži na melee studené oceli
 • „Doufám, že se nebojíš si zašpinit ruce“ Intro quip

Bloodhound dědictví sady

Set dědictví Bloodhound byl původně odemykatelný během události Iron Crown v roce 2019.

To zahrnuje:

 • Póza banneru
 • Raven’s Bite Melee Weapon Skin
 • „Ctím ty, kteří vzrostli, ne ti, kteří padli“ Intro Quip

Žíravý dědictví

Během události s náhradními díly byl vydán dědictví společnosti Caustic.

To zahrnuje:

 • Hammer Time Banner pozice
 • Smrznutí smrt kladivové zbraně
 • „Těším se, až si na tebe dostanu ruce,“ Intro Quip

Gibraltar Heirloom Set

Gibraltar’s Heirloom Set byl vydán během kolektivní akce Fight Night.

To zahrnuje:

 • Jako skalní banner pozice
 • Skin zbraně válečného klubu
 • „Až to skončí, všichni budou znát název„ Gibraltar ““ Intro Quip

Sada dědictví Lifeline

Během boje nebo strachu Halloween byl vydán dědictví společnosti Lifeline dědictví.

To zahrnuje:

 • Póza nárazových tyčinek
 • Šokové tyčinky na melee zbraň
 • „Zkontrolujte své sebe – nebo ztroskotání (smích)“ Intro quip

Mirage Heirloom Set

Sada dědictví Mirage byla vydána během akce Lost Treasures.

To zahrnuje:

 • Opravdu mě miluješ Banner Pose
 • Příliš mnoho skin witt melee zbraně
 • „Nadšený, že vás všechny vidím v ringu. Nebojte se, je tu spousta „mes“, aby se obešla „Intro Quip

Octane Heirloom Set

Během akce Octane’s Heirloom Set byl vydán.

To zahrnuje:

 • Spin a flick banner pozice
 • Butterfly Knife Melee zbraň
 • “Běžet rychle. Rychle zasáhnout. Vyhrajte rychle “Úvod do quipu

Pathfinder dědictví sady

Během speciální akce Bash Holo-Day byl vydán dědictví Pathfinder.

To zahrnuje:

 • Světla Out Banner pozice
 • Boxerské rukavice na melee zbraň
 • „Viděl jsi, jak jsem byl skvělý? Udělal jsem všechny druhy opravdu úžasných pohybů. posloucháš?„Zabijte Quip

Wraith Heirloom Set

Wraith’s Heirloom Set je od spuštění součástí hry, ale nebyl okamžitě známý jako „dědictví“.

To zahrnuje:

 • Fearless Banner Pose
 • Zbraň z kunai melee
 • „Víš, jak vypadám – pojď mě najít“ Intro Quip

Krypto dědictví sady

Během akce Warriors Collection byl představen každý, kdo dokončil soubor, automaticky byl odměněn dědictvím. Zde je to, co sada zahrnuje

Valkyrie dědictví

Valkyrieho dědictví se objevilo jako součást akce Awakening Collection. Zde je to, co sada obsahuje:

 • Póza andělského příchodu
 • Suzaku melee zbraň
 • „Tento malý zvár má Fangs její mámy“ Intro quip

Loba Heirloom Set

Odemknuté jako součást události Beast of Prey Collection, tady je to, co Loba’s Heirloom Set obsahuje:

 • Trazer de Volta Banner pozice
 • Garra de Alanza Melee zbraň
 • „Jsem ve třídě své vlastní“ Intro Quip

Seeer dědictví sady

Seerova dědictví, která obsahuje na akci Spellbound Collection, má také několik jedinečných předmětů:

 • Póza banneru velkého finále
 • Showstoppers Melee Weapon Skin
 • „Moje srdce bije silnější s každou výzvou, kterou překonám“ Intro Quip

Ash Heirloom Set

Poslední a v žádném případě to Ash’s Heirloom Set:

 • Póza banneru zabijáků
 • Nejsilnější propojení kůže melee
 • „Dovednost pilota“ Intro Quip

Je to docela proces získat dědictví v Apex Legends, Ale stojí za to, aby vaše legenda vynikla z davu. Zatímco pracujete na cestě k získání dědických střepů, proč neovládnout bojiště čtením našeho průvodce, jak skočit na zeď. Pokud to pro vás není, podívejte se na náš průvodce, který vám ukáže, jak rychle vyrovnat bitevní průchod.

Aktualizováno 3. května, 2023 Jon Nicholson. Příspěvky od Roba “Devar-Tty” Kalajian

Pro více podobných článků se podívejte na naši stránku Apex Legends and Guides.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.