Nejnovější aktualizace protokolu Callisto zahrnuje nový režim hry Plus | VGC, nejnovější záplata protokolu Callisto zavádí novou hru plus |

Nejnovější oprava protokolu Callisto zavádí novou hru plus

Má také „vyřešeno více problémů, kde určité úhly kamery nebo progresivní cesty mohou způsobit, že prostředí proudí a umožnit Jacobovi propadnout zemí.“

Nejnovější aktualizace protokolu Callisto zahrnuje novou hru plus

Dříve se očekává, že dorazí na začátku února, nový režim hry Plus byl k dispozici před plánem jako součást verze titulu 3.01 Aktualizace.

Po stažení opravy budou uživatelé, kteří dříve hru dokončili.

Aktualizace také zahrnuje různé opravy, včetně toho, který se zabývá problémem, který zabránil tomu, aby někteří hráči byli uděleni, „protokol je o životě“.

Nárazená vzdálenost uvedla, že to provedla obecné optimalizace výkonu na všech platformách a že hráči již nepoškodí při klenutí přes překážky.

Má také „vyřešeno více problémů, kde určité úhly kamery nebo progresivní cesty mohou způsobit, že prostředí proudí a umožnit Jacobovi propadnout zemí.“

Plány DLC Callisto byly podrobně popsány, když byla hra vydána začátkem prosince. V té době, zasažená vzdálenost uvedla, že nová hra plus bude vydána spolu s režimy Hardcore v rámci bezplatné aktualizace 7. února.

Nejnovější záplata protokolu Callisto zavádí novou hru plus

Získejte přístup ke svým zbraním, upgradů a kreditů v prvním reforge.

Novinky Vikki Blake přispěvatele
Publikováno 21. ledna 2023
Sledujte protokol Callisto

Nejnovější záplata protokolu Callisto zavádí novou hru plus.

Striking Distaice Studios oznámila novou funkci ve svých nejnovějších opravných poznámkách a potvrdila, že v rámci svého V.3.01 Patch, hráči, kteří odstartují novou hru na dokončené uložení hry, budou mít přístup ke všem svým zbraním, upgrady a vynikajícími kredity Callisto, když poprvé navštíví Reforge.

Callisto protokol 5 věcí, které se nám líbily (a 2 věci, které jsme ne) novou hratelnost PS5.

Tato funkce je nyní naživo na PC a konzolech, spolu s obvyklými brysými chybami a vylepšeními, aby se zlepšila problémy a vyřešila problémy. Ve skutečnosti byly nasazeny „obecné optimalizace napříč všemi platformami“, spolu s opravou k úspěchu „Protokol je o životě“, který se neobjevil pro všechny hráče.

Bylo také řešeno několik nízkofrekvenčních havárií na PC a PS4: „Hráči již při klenutí nad překážkami“ a problémy s vyrovnáváním hlasu, titulky a úhly kamery se také zlepšily problémy s vyrovnáváním hlasů, titulků a úhly kamery. Pro úplný přehled se vydejte na poznámky k opravě.

Debutová hra Striking Distaice Studios, protokol Callisto, údajně nedokázala zasáhnout své prodejní cíle a nutila Kraftonovy investory, aby „snížili své cílové ceny akcií“.

Akční horor – která stála 200 miliard vítězství (132 milionů GBP / 161 $.5m) Provést více než tři roky – ovlivnila mateřskou společnost Kraftonovou hodnotu „kvůli nedostatku prodeje“. Podle jednoho z investorů se společnost Krafton očekávala, že přesune pět milionů kopií protokolu Callisto, ale s dosud pouze dvěma miliony kopií, kde si myslí, že obchodník nyní „nebude snadné“ zasáhnout tento milník.

„Nakonec na mě zběsilá akce a brutální bitvy Callisto protokolu na mě stále zapůsobily všemi správnými způsoby a čerpaly ze všeho, co způsobuje, že mrtvý prostor je skvělý a staví na tomto působivém rámci,“ napsal jsem ve své recenzi protokolu Callisto protokol.

„Srovnání mrtvého prostoru se nelze vyhnout – ale zatímco protokol Callisto zmizí část hloubky a napětí, to pro něj vyrovnává s hodnotou produkcí a krvavě smýšlející zábavou.”

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Horor následovat
 • Nová hra + následovat
 • oprava následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Následujte sci -fi
 • Střelec následovat
 • Následované ateliéry na dálku následují
 • Následuje protokol Callisto
 • Aktualizace následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit více dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Když se její přátelé zamilovali do mýdlových hvězd, Vikki se zamiloval do videoher. Je to přežití o přežití s ​​přežitím s zálibou v čaji Yorkshire, muži oblečeni jako lékaři a příštím slovy. Snaží se žonglovat s veletrhem k závislému osudu/halo a její poměr zabití/úmrtí je hrozný.

Protokol Callisto má nyní nový režim hry plus

Protokol Callisto

Podle nejnovější poznámky Sci-Fi Horror budou uživatelé, kteří „dříve hru dokončili, mít přístup k NewGame+ po opravě“, za předpokladu, že před dokončením hry používají aktivní soubor uložení. Získáte všechny zbraně, upgrady a kredity Callisto, které lze sbírat z prvního reforge, se kterým se setkáte.

Nová funkce také uvádí v novém úspěchu pro hráče, kteří dokončí také běh NG+, který se snad bude zabývat pokračujícím problémem, někteří mají odemknutí „maximální bezpečnostní trofej“.

Poznámky k oprav také uvádějí, že „protokol je o životě“ byl také vyřešen problém s úspěchem, klenba již nebude poškodit Jacoba a došlo k „Obecné optimalizaci výkonu napříč všemi platformami“. Měli byste také najít zlepšené vyrovnání hlasu a titulky.

PS4 má specifickou aktualizaci – nízkofrekvenční havárie ve sněhové kopci byla vyřešena – zatímco PC hráči by měli najít podobnou nízkofrekvenční havárii na úrovni tunelů, mimo jiné bylo napraveno.

Tato oprava je nyní k dispozici, takže se ujistěte, že náplast aplikujete, než se vydáte na vyzkoušení ng+.

Aktualizace sleduje hlášení, že Protokol Callisto prodal pouze dvě z pěti milionů kopií, jeho vydavatel, Krafton a investoři očekávali. V důsledku toho několik investorů od té doby „snížilo své cílové ceny akcií Kraftonu“ s jedním – Samsungovým cenné papíry – údajně tvrdí, že „nebude snadné“ pro sci -fi horor zasáhnout svůj pěti milionů prodejních cílů vzhledem k smíšené recepci hry a Špatný výkon na PC.

„Je tu skvělá hra sci-fi, ale ta zkažená jeho bojovým systémem,“ řekl Leon v Gamesradar+je recenze protokolu Callisto, Což říká, že je „fantasticky vypadající hra, která staví skvělý sci-fi svět, jen aby ho odhodil bezpodmínelnou bojovou výzvou“.

„Upřímně bych doporučil hrát protokol Callisto na„ Easy “. Jakmile jsem hru dokončil při výchozí obtížnosti, restartoval jsem ji na dolním nastavení a je to mnohem příjemnější, “napsal.

„Stále existuje nějaká výzva, ale je to mnohem zvládnutelnější a mnohem méně drtivá cesta. Zjevně je zde celý diskurs, který má být potíže s potížemi, ale hru jsem zkontroloval, jak představili vývojáři, protože mnozí budou odolávat změně výzvy z nějakého důvodu nebo druhého důvodu.”

Několik bývalých zaměstnanců vývojářů Striking Distandova studia byla údajně vynecháno z kreditů protokolu Callisto. V rozhovoru pět bývalých zaměstnanců odhadovalo, že až 20 lidí v různých pracovních rolích se ocitlo vynecháno z téměř 20minutové úvěrové sekvence hry, z nichž někteří byli „zaměstnanci na plný úvazek s více než rokem investovaným do název, a měl ruku ve významných částech produktu “.

Horor není jen pro Halloween, víte – zde jsou naše tipy na to Nejlepší hororové hry.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.