Nejoblíbenější bojové hry z roku 2022, nepřekonatelné: Top bojová hra z roku 2022

Nejlepší bojová hra 2022

Spisovatel: Zubi Khan
Řídicí panel: PlayStation 5
Skóre: 8
Cena: 39 $.99

Nejoblíbenější bojové hry z roku 2022

2022 je rokem bojových her! Nejlepší bojové hry z roku 2022 jsou zasazeny do světa, kde lze vše vyřešit výměnou pěsti, kopů a hlavy. Vývojáři her se stávají bojovými znalci, aby správně vytvořili bojovou hru, která má vzrušující, ale vyvážený seznam jedinečných postav. Některé z nejlepších bojových her z roku 2022 nejen zaujmou hráče s různými sadami pohybu, ale jsou podávány stálé a spolehlivé ovládací prvky, které jim umožňují uvolnit řadu komba.

Tento seznam nejpopulárnějších bojových her roku 2022, který představuje nejnovější vydání a dlouho očekávané pokračování. Ultimate, o kterém je známo, že má nejunikátnější a nejrozmanitější seznam postav. Mezitím se dlouho běžící tituly jako Mortal Kombat, Tekken a Street Fighter neustále bojují s každým novým vstupem, aby se postavili na vrchol žánru bojové hry. Jaké jsou 10 nejlepších bojových her z roku 2022?

Hlasujte nejlepší bojové hry a zkontrolujte zpět, když aktualizujeme tento seznam s dalšími nadcházejícími hrami vycházejícími v roce 2022. Nezapomeňte se podívat na nejlepší nové hry z roku 2022!

Vinen je snažit

Vinen je snažit

Foto: ARC System funguje

+155K sledujících Jeden z novějších záznamů na seznamu, vinným zařízením je sedmá hlavní splátka série a obsahuje novou mechaniku hry, která je navržena tak, aby byla jednoduchá a příjemná pro ostřílené hráče i nováčky. Vinus Gear, která byla zamýšlena jako úplná rekonstrukce franšízy, zvyšuje bar pro bojové hry ve stylu anime a je v současné době považován za jeden z nejlepších bojů roku.

  • Vydáno: 2021
  • Vývojář : ARC System funguje
  • Plošina : PlayStation 5, PlayStation 4, PC

Nejlepší bojová hra 2022

Dávejte pozor na akci, protože tyto hry mají spoustu, ale která z těchto velkolepých bojových her je nejlepší? Předpokládám, že budou muset boj pro nejlepší místo!

Letos došlo k spoustě doplňků žánru bojové hry, ale člověk musí vládnout. Mezi DNF Duel, Jojo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R, Final Vendetta, Capcom Fighting Collection a Král bojovníků xv, Všechno přišlo k jednomu konečnému vítězi za nejlepší bojovou hru 2022.

Zde jsou nominované za nejlepší bojovou hru 2022:

DNF Duel

Nejlepší bojová hra 2022

Spisovatel: Zubi Khan
Řídicí panel: PlayStation 5
Skóre: 7.5
Cena: 73 $.44

Pro titul Spinoff založený na online hře bezplatné hry, která vyšla předtím, než většina světa dokonce přešla na vysoce rozlišení a širokoúhlé displeje, vypadal DNF Duel jako zvláštní volba přizpůsobit se bojové hře. K mému překvapení je nejen původní hra stále silná, ale co je důležitější, kvůli jedinečnému přístupu k boji k boji, tříd postav a estetice Dungeon Fighter online překládá neuvěřitelně dobře do tradičního bojového zážitku.

DNF Duel vezme populární, ale poněkud datovaný MMORPG a úspěšně ho oživí do rychle se osvědčené, ale těžko-master bojové hry.

Jojo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R

Nejlepší bojová hra 2022

Spisovatel: Zubi Khan
Řídicí panel: PlayStation 5
Skóre: 8
Cena: 39 $.99

Pokud jde o licencované hry, bizarní dobrodružství Jojo 2013: All Star Battle on the PlayStation 3 je jednou z lepších her konzoly. Pozdní a exkluzivní bojovník zabalil valop obsahu, ale nakonec byl ztracen do času. Vnější emulace hry na schopnějším hardwaru, který nabízí vyšší snímky, se zážitek hraní hry na PlayStation 3 může cítit datovaný a nepřístupný pro většinu.

Graficky, Jojo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R vypadá fantasticky, bezpochyby částečně kvůli zřetelně manga inspirovanému uměleckému směru nalezenému ve hře, který se primárně skládá z aktiv odvozených ze hry před více než deseti lety, což dále pomáhá v in Zdůrazněním standout úlohy CyberConnect 2 provedla s majetkem. Kdybych musel nitpick, jediná oblast, kde může grafika vypadat poněkud datovaná, by byla během detailních výstřelů, kde se může objevit jemnější detaily textury nižší kvality, zejména na površích s křížovou nebo jemnou inkoustovou kvalitou.

Poslední Vendetta

Konečná recenze Vendetta (Series X)

Spisovatel: Khari Taylor
Řídicí panel: Xbox Series x

Skóre: 8

Cena: 49 $.95

Říká se, že imitace je největší formou lichocení a konečná Vendetta, nejnovější 16 a 32bitová éra inspirovaná arkádová návratnost od britského nezávislého vývojáře Bitmap Bureau má tolik úcty pro koncem 80. a začátkem 90. let mincí v arkádě Styl Brawlers. Hra vytvoří všechny vaše klasické herní konzole, včetně vaší Sega Genesis, Sega CD, Super Nintendo a dokonce i vaše neo-geo červenat jako dítě na první rande.

Beyond The Game je již solidní vzhled a pocit Poslední Vendetta Dělá téměř všechno ostatní, co je třeba doručit skvělý rytmus 90. let. Má Banger, tónově dokonalý techno/house/buben n ‘bass soundtrack složený z nahrávání umělců Featurecast a Utah Saints (ano, to Utah Saints). Má nezapomenutelnou sbírku skvělých, náročných šéfů. A co je nejdůležitější, je plně zastoupena nejsvětější úroveň metra, výtahové a nočního klubu (svorka v jakémkoli slušném příkladu žánru) je plně zastoupena.

Kolekce Capcom Fighting Collection

Recenze Capcom Fighting Collection (PS5)

Spisovatel: Zubi Khan
Řídicí panel: PlayStation 5
Skóre: 8
Cena: 39 $.99

Se společností, která byla již tak dlouho, jak se Capcom, zdá, že kompilace starších vydání je pro kurz stejné Pouliční rváč’S a Megaman Vytváření většiny aféry v nedávné paměti zůstala výklenek, že kolekce bojových kolekcí Capcom se plní docela pohodlně.

UI CAPCOM Fighting Collection je stylové a snadno se naviguje, představující režimy tréninku pro každý titul, schopnost přepínat region ROM, vyladit obtíž, počet kol a další nastavení. Pokud jde o doplňky, balíček komplikací zahrnuje odemykatelné umělecké galerie, remixované skladby, úspěchy ve hře a samozřejmě schopnost jít online. Bohužel, během revizního období hry jsem se nemohl připojit online, a proto nemohu opravdu mluvit za svou kvalitu a implementaci.

Kolekce Capcom Fighting je nejlepším způsobem, jak zažít sérii Darkstalkers na moderních platformách, spolu s několika dalšími tituly, které přesahují váš typický pouliční stíhací veletrh.

Vítěz: Nejlepší bojová hra 2022 King of Fighters XV

Nejlepší bojová hra 2022 23021002

Spisovatel: Chris de Hoog
Řídicí panel: PlayStation 5
Skóre: 8
Cena: 59 $.99

Royalty se konečně vrátila v králi bojovníků XV. Vždy něco jako temného koně v žánru, ve srovnání s Street Fighter nebo Tekken, byla dlouhodobá bojová série SNK osobním favoritem v raných aughtech a nyní pokračuje v oživení po obarvení na konzolech příští generace téměř šest let od svého poslední výlet.

Prezentace sevře stranou, Král bojovníků xv má solidní motor a je opravdu zábavné hrát. Bohužel jsem se nemohl účastnit žádných online zápasů před spuštěním, ale bojovníci najdete všechny potřebné režimy v tomto oddělení. Kromě toho, versus režim umožňuje pravidelnou hru proti CPU nebo lidským soupeřům bez trappování příběhového režimu, zatímco režimy mise a tréninku si vybudují vaše dovednosti s vaším preferovaným výtržou.

Téměř každá postava má svůj vlastní zřetelný styl, osvěžující změnu od podobných pouličních bojovníků s klonem. Některé z jednotlivých postav nemusí být tak charismatické nebo nezapomenutelné jako ikonická sestava Street Fighter, ale každý ze soutěžících krále bojovníků je jedinečný a dobře honovaný.

Nejlepší bojové hry září 2023

Nejrychlejší prsty připravené, jedná se o nejlepší bojové hry, které musíte vyzvednout právě teď a hrát, bez ohledu na vaše schopnosti.

Nejlepší bojové hry: Superman z Injustice 2 před fialově růžovým metropolí

Publikováno: 4. září 2023

Jaké jsou Nejlepší bojové hry? Komunita bojových her je jednou z nejvíce vášnivých a nejkonkurenceschopnějších ve všech her a žánr stále roste v popularitě a dostupnosti. V hraní je jen málo věcí, které poskytují vysoce intenzivní zážitek, jako je dobrá bojová hra, a dnes existuje více možností pro nejlepší bojové hry než kdykoli předtím.

Ale zatímco pole bojových her je rozsáhlé a neustále se rozšiřuje, celý žánr má ve srovnání s jinými konkurenčními hrami docela malou hráčskou základnu. Přesto jsou některé z nejlepších bojových her samy o sobě mammoty a naučit se je zvládnout je součástí zábavy. Někteří z nich dokonce tvoří nejlepší hry PS5 a nejlepší hry Xbox Series X právě teď.

Jaké jsou nejlepší bojové hry v roce 2023? No od těžkých hitterů, jako je Street Fighter 6 až po nezávislé možnosti, jako jsou Skullgirls, Bojové fanoušci hry jsou zkaženi pro výběr. Takže praktikujte své komba, protože se jedná o nejlepší bojové hry právě teď.

Nejlepší bojové hry jsou:

  • Mortal Kombat 11 Ultimate
  • Smash Bros. Ultimátni
  • Tekken 7
  • Injustice 2 Legendary Edition
  • Vinen je snažit
  • Skullgirls
  • Street Fighter 6

Nejlepší bojové hry: Scorpion v Mortal Kombat 11

1. Mortal Kombat 11 Ultimate

Nejnovější iterace franšízy Mortal Kombat je nejnovější bojovou hrou za posledních pět let. Ultimate Edition zabalí všechny své nové postavy a herní režimy do jediného balíčku, aby se nové hráče dostaly až do rychlosti.

Uvnitř hráči nejen najdou rozlehlý, 37-chatorový seznam plný klasiky Mortal Kombat a speciálních hostujících postav, jako jsou Robocop a Joker.

Předpokládejme, že vás nezajímá online soutěž. Mortal Kombat 11 Ultimate má působivý, osmihodinový filmový režim příběhu a celý zátěž lodi odemknutelné pro přizpůsobení své oblíbené postavy, kterou můžete použít v kterékoli z herních a režimů her, versus režimy. Každá z nich dělá tuto jednu z nejlepších bojových her pro fanoušky tvrdých i příležitostí.

Doporučujeme také přehrát tuto hru před tím, než se datum vydání Mortal Kombat 1 valí, takže můžete začít cvičit!

Nejlepší bojové hry: Joker z Persona 5 v Super Smash Bros

2. Super Smash Bros. Ultimátni

Super Smash Bros. Ultimate je jedním z The Nejlepší bojové hry všech dob, a to proto, že obsahuje jedno peklo seznamu postav. S více než 80 hravými postavami z Mario, Ness a Kirby k vedením z ikonické série jako Final Fantasy, Minecraft a Street Fighter – pro každého je něco v Ultimate.

Navíc, s režimy offline a online, které mohou uspokojit až osm lidí najednou, Ultimate dává některé další hry na tomto seznamu běh za své peníze. Smash je pravděpodobně jednou z nejlepších herních sérií všech dob, alespoň pro to, jak spojuje přátele a je to hvězdná konkurenční scéna.

Nejlepší bojové hry: Tekken 7 Battle

3. Tekken 7

Pokud jste vždy byli fanouškem Tekken, pak se přirozeně přitáhnete k Tekken 7. Je to stále 3D bojovník, který nabízí některé z nejlepších hnutí v žánru. Pokud hledáte bojovou hru, která vám nabízí více kreativity při útoku a obraně, pak je Tekken 7 pro vás.

Navíc, s uzemněním v bojových uměních, můžete si vybrat postavu, která odpovídá vašemu stylu boje – a co je lepší než tohle?

Zatímco hodně pozornosti je v tuto chvíli zaměřena na nadcházející datum vydání Tekken 8 a seznam 8 znaků Tekken, Tekken 7 stále dělá hvězdnou práci při držení pevnosti před příchodem další splátky.

Nejlepší bojové hry: Superman Fighting Batman in Injustice 2

4. Injustice 2 Legendary Edition

Superhrdinové hrají velkou roli v současné popkultuře a zábavě, takže není divu, že jedna z nejlepších bojových her právě teď bere milované supervelmocované postavy a postaví je proti sobě navzájem.

Injustice 2 vyvinula Netherrealm Studios, která již má na tomto seznamu místo s Mortal Kombat 11, vezme spoustu DC postav a umožňuje jim bojovat v řadě herních režimů, od režimu příběhu po multiveverse. Multiverse má různá kola nepřátel k boji, s úpravami, díky nimž může každý boj zajímavý.

Injustice 2 také obsahuje systém převodovky, přičemž každá postava má řadu zajímavých vybavení, které může nabídnout jednoduché bonusy k dokončení změn pohybu. Legendární edice je také kompletní balíček hry, se všemi znaky DLC, některé prémiové kůže, zvýšenou hladinou postavy a dalšími.

Nejlepší bojové hry: Úvod do vinného vybavení: Snaha

5. Vinen je snažit

STRIVE je druhá vinná hra na tomto seznamu a nejnovější ve franšíze. Guilty Gear Strive udržuje veškerý styl, kreativitu a vkus, o kterém je franšíza známá, a písky po okrajích, aby se zažila zážitek, který je stejně kinetický jako předchozí hry, ale méně náročný na frontě popravy.

Není nic jako dostat se do přízemí nové bojové hry a učení a vývoj spolu se zbytkem komunity. STRIVE je také další hra na tomto seznamu s příkladným netcode.

Dostat se do toho při startu vás umístí v perfektním bodě, abyste se naučili novou bojovou hru, protože nebude mít nedostatek lidí, kteří by hráli na jakékoli úrovni dovedností. Pokud tedy hledáte rychlou hru s mladou komunitou, podívejte se na vinu, když se spustí.

Nejlepší bojové hry: Skull Girls 2. Encore Gameplay

6. Skullgirls 2. Encore

Tato nezávislá bojová hra zaznamenala zázračné oživení. Po osmi letech obdržela první sezónu a přidala do svého osmi znakového seznamu čtyři další znaky a během procesu vdechla nový život do hry.

Jako hra je Skullgirls neuvěřitelně kreativním bojovníkem týmu, na rozdíl od Marvel vs Capcom. Zatímco jeho seznam je malý, každá postava může pro váš tým poskytnout řadu různých věcí, protože jedinečně vám Skullgirls umožňuje použít jakýkoli útok v jejich seznamu pohybů jako asisten. Toto, solidní tutoriál a schopnost vybrat velikost vašeho týmu, učinit Skullgirls jednou z jednodušších týmových her, do které se dostanete.

Nejlepší bojové hry: Street Fighter 6

7. Street Fighter 6

Street Fighter 6 zaznamenal hlavní návrat do formuláře pro vývojáře Capcom. Nejnovější splátka legendárního bojového herního seriálu obsahuje svěží umělecký styl, zbrusu nový systém boje proti jednotky a, jak si všimneme v naší recenzi Street Fighter 6, „revoluční“ přístup k tradičnímu režimu bojových herních herních režimů.

S 18 jedinečnými pouličními stíhačkami 6 znaků, z nichž si vyberete, mícháme tváře staré a nové, určitě pro vás bude bojovník. A pokud to není … pak jen vytvořte jeden pomocí své fantastické sady nástrojů pro přizpůsobení.

Který právě dokončuje náš seznam nejlepších bojových her právě teď. Pokud hledáte něco jiného, ​​najdete naše seznamy nejlepších her PS5 RPG nebo nejlepších her Xbox RPG a najdete něco nového pro hraní. Bavte se!

Více z načtení

Chazz Mair Chazz je tvůrcem našeho seznamu nejlepších bojových her a osoby za naším průvodcem vinným zařízením. Když nepíše, najdete ho, jak dělá komedii.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.