Nejrychlejší způsob, jak najít starověké město v Minecraftu, kolik starověkých měst je v Minecraftu?

Kolik starověkých měst je v Minecraftu

Zatímco nepřátelské davy se nemohou vynořit ve starověkých městech, tyto struktury jsou mezi nejobtížnějšími výzvami, které hra nabízí. Hráči musí mít na paměti zvuky, které vydávají, plíží se kolem a používají vlnu, aby se vyhnuli rozkládání různých pastí a alarmů, které, pokud budou příliš mnohokrát aktivovány, přivolá dozorce: téměř ovinutelný dav, který způsobí obrovské množství poškození a je téměř nemožné přežít bez vybavení na vysoké úrovni a elytra, aby pomohla vašemu útěku.

Nejrychlejší způsob, jak najít starověké město v Minecraftu

Navzdory svému postavení jako převážně zdarma pro všechny hry s karanténou má „Minecraft“ výzvy podobné dungeonu, jako jsou ty, které se nacházejí v RPGS. Hráči mají možnost projít se a kořist struktury, jako jsou lesní sídla, oceánské památky, džungle pyramidy a – od 1.19 “The Wild Update” – starověká města. Nachází se hluboko v podzemí v hlubokém temném biome, tyto rozlehlé zříceniny dům s množstvím vzácných a cenných kořistí s několika položkami a bloky, které jinde nenalezly – včetně senzoru Sculk, blok komponenty Redstone s v podstatě bez omezení.

Zatímco nepřátelské davy se nemohou vynořit ve starověkých městech, tyto struktury jsou mezi nejobtížnějšími výzvami, které hra nabízí. Hráči musí mít na paměti zvuky, které vydávají, plíží se kolem a používají vlnu, aby se vyhnuli rozkládání různých pastí a alarmů, které, pokud budou příliš mnohokrát aktivovány, přivolá dozorce: téměř ovinutelný dav, který způsobí obrovské množství poškození a je téměř nemožné přežít bez vybavení na vysoké úrovni a elytra, aby pomohla vašemu útěku.

Než hráči mohou suknit nebezpečí a sklízet výhody starověkého města, musí je najít. Slepě se těžko těžbu podél úrovně Y, na kterou se vynoří, vás nedostane příliš daleko. Naštěstí existuje rychlejší způsob, jak najít hluboký temný biom se starověkým městem v “Minecraft.”

Znalost správných podmínek tření prochází dlouhou cestou

Hluboké tmavé biomy – a následně starověké města – mají specifické podmínky, ve kterých se mohou vynořit, podobně jako svěží jeskyně biome zavedené v „minecraft“ 1.18 Aktualizace. Mohou generovat pouze pod biomy „s nízkou hodnotou eroze“, což v podstatě znamená více zubaté a horské oblasti. Budete chtít hledat hluboké rokle, které procházejí horskými vrcholy, abyste se dostali co nejdále dolů. Pokud neexistují žádné takové rokle, jednoduše si pečlivě vykopněte, jak byste během jakéhokoli jiného úsilí o těžbu – s trochou štěstí, měli byste se brzy dostat do hluboké tmy dostatečně brzy.

Bohužel, štěstí do značné míry určí, jak rychle najdete starobylé město, jako je tomu u většiny aspektů „Minecraft.„Můžete však zlepšit své šance tím, že se podíváte pod největší hory s nejvyššími vrcholy, které můžete najít: čím větší a vyšší jsou hory, tím širší oblast, která je způsobilá pro starodávná města. Samozřejmě, když mluvíme na čistě technické úrovni, nejrychlejším způsobem, jak najít starověké město, je jednoduše zkopírovat svět přežití a importovat jej do kreativního režimu před použitím příkazu „/Locate AncientCity“. Pokud však nemáte přístup k světovým datům vašeho serveru – nebo jednoduše chcete organicky prozkoumat – stačí se vybavit a zamířit do kopců.

Kolik starověkých měst je v Minecraftu?

The Pět Starověká města lze nalézt na následujících souřadnicích: X: 56, Y: -51, Z: 56. X: -280, y: -51, z: -232. X: -696, Y: -51, Z: -216.

Jak běžná jsou stará města v Minecraftu?

Starověká města jsou velmi vzácná a budou vždy pod zemí. I když jsou vzácné, některé metody vám mohou pomoci najít je. S největší pravděpodobností najdete starobylé město na úrovni y -52 nebo pod horou. Je důležité zmínit, kdykoli najdete hluboký tmavý biom.

Má každá hluboká temnota starobylé město?

Stejně jako hluboká tma, starověké město se také vynoří pouze pod Y = 0 výškou světové výšky pod Overworld. Ale vždy se to vynoří v obrovském otevřeném prostoru, který dokáže pojmout jeho velikost. Nezapomenout, i když je to jediná struktura, která generuje v hlubokém temném biomu, ne každá hluboká tma má starověké město.

Jaká jsou starověká města v Minecraftu?

Představeno v Minecraftově 1.19 Aktualizace, starověká města jsou osamělé struktury nalezené v hlubokém temném biome. I když mají spoustu bohatství a kořisti, nejsou nijak zvlášť bezpečné ve srovnání s jinými strukturami nadsvětí.

Je vždy starobylé město poblíž Sculku?

Podívejte se na zeleno-modré nové bloky Sculk, abyste našli hluboký tmavý biom, a doufejme, že budete na správné cestě, i když neexistuje žádná záruka, že jakákoli daná kapsa hluboké tmy obsahuje starobylé město. Nalezení jednoho může trvat dlouho, takže se snadno nevzdávejte.

Jak najít a zaútočit na starověká města v Minecraft 1.19

Oslepuje vás strážce?

Strážce Minecraft je jedním z nejnovějších davů ve hře. Warden, který vypadal jako vzpřímená, podivně zbarvená kráva, je ve skutečnosti nepřátelským davem, který je slepý a hledá hráče detekcí hluku a vibrací od hráče pohybujícího se nebo provádění akcí.

Jsou strážci pouze ve starověkých městech?

Nemusíte být ve starověkém městě, ale často mají spoustu hlubokých temných bloků potřebných k svolání strážce. Potřebují pouze jeden po druhém blokovém prostoru, aby se dostali a úroveň světla pod 11.

Jaké je největší město postavené v minecraftu?

Greenfield je fiktivní město vytvořené ve videohře s karanténou Minecraft. Od května 2022 je město dokončeno o čtvrtinu a má velikost 20 milionů bloků. Město byl zahájen uživatel Minecraft Thejestr v srpnu 2011.

Jaké je ztracené město v Minecraftu?

Starověké město se vynoří pouze v hlubokém temném biomu minecraftu. Je to nový biom jeskyně ve hře a obvykle generuje blíže úrovni podloží na světě. Můžete to identifikovat novými bloky Sculk, které rostou v oblasti tohoto biomu.

Existuje nějaké ztracené město?

Machu Picchu je předkolumbijské místo IncA, které se nachází na horském hřebenu nad údolím Urubamba v Peru. Často se označuje jako „Ztracené město Inků“, je to možná nejznámější ikona Inků. Machu Picchu byl postaven kolem roku 1450, ve výšce INCA Empire.

Existuje starobylé město pod vodou?

Pavopetri byl věřil být nejstarším podvodním městem, objevil se v roce 1967, což vypadalo jako starověké ruiny. Později průzkum, který byl o rok později proveden, odhalil plán prehistorického města, které je považováno za mykénské, ležící pod 3 až 12 stop vody v Peloponsen.

Můžete osvětlit portál ve starověkém městě?

Nová dimenze by mohla být přidána pomocí středového kusu ve starověkých městech. Ale jediný způsob, jak to aktivovat, by byl od zabití strážce a získání položky, kterou používáte k aktivaci portálu.

Kolik strážce se může vynořit ve starověkém městě?

Je učiněno až 20 pokusů o rozložení strážce do krabice 11 × 13 × 11, která je soustředěna na Shrieker.

Jak daleko vás dozorce může cítit?

Strážce vás může cítit z 20 bloků odtud a stoupat na jednotlivé bloky, ale nemůže je rozbít. Může být poražen pomocí různých strategií, jako je tma, bojový útok a Sonic Shriek. Potřebujete brnění, zbraně a zdraví, kromě toho, že dostatek jídla a pickaxes, abyste porazili strážce.

Jaké je nejvzácnější místo v Minecraft?

Pravděpodobně nejvzácnějším biomem ve hře je hřiště. Tento odloučený biom lze nalézt jako ostrov uprostřed ničeho. Nevytváří žádné nepřátelské davy, farmy davy nebo dokonce neutrální davy, kromě kráv Mooshroom. Tento biom nemá stromy ani trávu a je zcela pokryt myceliem a houbami.

Je v Minecraftu tajné místo?

Toto jsou obecná umístění tajných úrovní: Creepy Crypt (Access From Creeper Woods) Mophy Cave (Access from Morgpy Swamp) pod halami (přístup z highblock haly)

Můžete jít na Měsíc v Minecraftu?

Minecraft má Overworld, Nether a konec. Bohužel, ne, nemůžete dosáhnout měsíce v Minecraftu, protože existuje horní limit a dolní limit pro svět.

Je v Minecraftu koncové město?

Konečná města Minecraft jsou velká struktura, které se objevují pouze na konci, konkrétně vnější ostrovy. Chcete -li se dostat na vnější ostrovy, musíte porazit Endera Draka, poté se objeví koncová brána, která vás tam zavede.

Starověká města Minecraft – vše, co potřebujete vědět

Starověká města Minecraft - vše, co potřebujete vědět

Dlouho očekávaná divoká aktualizace s sebou přináší nové biomy Mangrove Swamp a tmavé tmavé nové davy, nové bloky a mnoho dalšího. V této příručce se budeme podrobněji dívat zejména ve starověkých městech Minecraft, zejména na novou strukturu nalezenou v hluboké tmě – a domov strážce.

Tyto Všemohoucí velké struktury mohou pokrývat stovky bloků a jsou pokryty zářícími, tyrkysovými sochami a Sculk žíly. Jeho stěny paláce jsou postaveny z kombinace hlubokých cihel, dřeva a vlny, s centrálním památníkem věnovaným strážci, který žije uvnitř jeho zdí. To vše je potom osvětleno svíčkami a plameny duše. Když se potulujete po starověkém městě, zkuste zůstat na nohou lehké, protože vaše stopy budou vyzvednuty nedalekými senzory Sculk a upozorní dozorce vaší přítomnosti, spustí fenomenální vlnu světla a způsobí vám efekt slepoty. A co víc, starověcí města drží ve svých stěnách mnoho tajemství, takže si přečtěte více a zjistěte více o těchto nádherných a záhadných strukturách.

Minecraft Antient City 2

Jak najdete starověké město Minecraft?

Starověká města patří mezi největší struktury v historii Minecraftu, ale je těžké je najít navzdory své velké velikosti. Vývojáři Minecraft záměrně učinili města natolik vzácným, že nejsou příliš snadné přijít v režimu přežití, a v současné době také neexistuje žádný způsob, jak je najít kromě toho, že je jednoduše těžba cestou přes nižší úrovně světa Minecraft World.

Jediným náznakem, že byste se mohli setkat s starobylým městem, je vědět, že jste v hlubokém temném biomu, rozdávaný přítomností bloků Sculk. A v edici Java můžete vidět, ve kterém biome jste stisknutím tlačítka F3 – trochu více zřejmým prozradí (viz obrázek níže). Starověká města také generují pouze svou podlahu na úrovni Y -52, takže doporučujeme těžbu kolem Y -úrovně -50, abyste mohli vykopat do starobylého města.

F3 nabídka Biome Finder Lodicate Structure

Existuje také snadný způsob, jak najít starověké město v kreativním režimu s podvádějícími, pokud se na něj prostě snažíte lépe podívat. Podívejte se na našeho průvodce, jak najít struktury v Minecraftu, pokud byste chtěli pomoc s tím, jak to funguje.

Struktura starověkého města

Zatímco se těžíte a projíždíte přes hluboké temné jeskyně, brzy budete vědět, kdy narazíte na starověké město. Struktura mamutího je tvořena masy vzájemně propojených chodb, hromadí se hlubokými sloupy a dokonce i přirozeně generovaný Redstone-první od hádanky chrámu džungle chrámu. Spuštění senzorů Sculk poblíž lampů Redstone vám pomůže zapálit cestu, ale může také spustit váš zánik, jak se trochu dostaneme. Strana hlavních chodů lemují pokoje, sochy a menší ruiny, a zde najdete kořist, dekorativní bloky a dokonce i hlavy koster, to vše pro převzetí.

Bloky

Starověká města Deep Dark jsou tvořena hlavně varianty jeskyně a aktualizace Cliffs Aktualizace, jako jsou hluboké cihly a hluboké dlaždice, stejně jako nějaké tmavé dubové dřevo. Starověká města jsou skvělým místem, kde se můžete chytit na spoustu ozdobných stavebních bloků a předmětů. A to nezahrnuje rodinu bloků Sculk nalezených v hlubokém temném biome a jeho starověkých městech.

Vlna a koberec

Možná vás také překvapí, když vidíte haly starověkých měst lemovaných vlněnými bloky a koberci. Je to kvůli důležitosti, jak se zvuk hraje v tomto místě, díky senzorům Sculk. Až budeme mluvit o strážci, půjdeme o to o trochu více podrobností, ale relevantní skutečnost o vlně a koberci je to, že to tlumí vaše stopy minecraft a maskuje vaši polohu od slepého, nepřátelského davu.

Památník střediska města

Ve středu každého starověkého města bude velký rám, který se podobá bezmocné tváři strážce nad jámou plamenů Blue Soul, která dříve generovala pouze přirozeně na Nif. Další jedinečnou součástí památníku hlavy strážce je zbrusu nový, nedotknutelný blok vyztužený hlubokým posílením, který plně lemuje „ústa“ strážce „ústa“. Jak je uvedeno výše, posílená hluboká narození nelze těžit v režimu přežití, a to ani při okouzlení hedvábného dotyku.

Památník centra starověkého města

Secret Redstone Rooms Aort City’s Secret

Pod centrálním památníkem bude v tajné místnosti skrytá řada obvodů Redstone. Chcete -li získat přístup do místnosti, budete muset najít dveře Redstone k přední části struktury a zjistit, jak je otevřít. Nyní jsme se na to podívali sami, ale uvedeme to do samostatného průvodce, abychom to nezničili pro milovníky Redstone, kteří to chtějí přijít na to. Pokud byste však chtěli pomocnou ruku, podívejte se na tuto příručku po tajném starobylém městě Redstone Room.

Starověké město Secret Redstone Room

Ledová krabice

Ve vašem starověkém městě by měla být také alespoň jedna ledová krabice. Budete vědět, že jste našli jeden za přítomnosti zabalených ledových bloků. Po stoupání po schodech na vrchol ledové krabice uvidíte dva tlakové desky z kamene. Buďte opatrní, protože pokud vstoupíte na tyto tlakové desky, spustíte dva bloky noty před nimi a potenciálně upozorníte strážce na vaši polohu. Bezpečně namontujte ledovou krabici a uvidíte další tlakovou desku. Tento otevírá dveře pasti a můžete sestoupit do bezpečnosti tajné místnosti a sbírat kořist, který je uvnitř.

Starověké městské ledové krabice

Starověké městské kořist

Rozptýlené v různých místnostech a dlouhých chodbách těchto hlubokých temných měst najdete nějaké kořistné truhly, které získávají různé předměty, včetně pokladu, položek jedinečných pro tmavou tma a kořist užitečný při vyhýbání se hněvu strážce.

Starověký městský hrudní kořist

Minecraft Antient City Deep Dark Echo Shard Recovery Compass

Kompas obnovy je ohromující nová položka také nová v divoké aktualizaci. Kompas pro zotavení, který drží hráč, který nedávno zemřel, bude směřovat směrem k smrti hráče, což vám pomůže získat zpět své položky, když jste nevyhnutelně zabiti strážce. Kompas obnovy však navzdory jeho použití nezůstává s hráčem po smrti. Proto budete muset jeden vytvořit a udržet ji někde v bezpečí, nejlépe váš bod tření ve vaší základně. Poté, když se probudíte ve své posteli Minecraft s ničím, že se rozštěpujete hlavu, budete moci s sebou vzít svůj kompas zotavení, abyste získali ztracenou kořist. Kompas se nekontrolovatelně otáčí, když drží hráč, který nedávno nezemřel nebo je v jiném letadle, kde zemřeli (E.g Nether nebo konec).

Warden Minecraft

Konečně, možná hlavním remízou starověkých měst je konečně nahlédnout do nejnovějšího nepřátelského davu, strážce. I když to může být také poslední věc, kterou vidíte.

Strážce je nejbrutálnějším davem v Minecraftu, natolik, že to nepadne žádnou kořist, protože vaše šance na jeho zabití jsou, dobře, řekněme štíhlé. Místo toho je vaší jedinou možností s strážcem vyhnout se tomu. Strážce je slepý, takže naštěstí to nevidí, kde jste, ale tady se do hry ve starověkých městech přichází zvuk. Zvuk vašich stop bude vyzvednut společností Sculk Sensors, vysílač Redstone, který předává signál do nedalekého Sculk Shriekers, který zase vydal hlasitý křik a upozornil strážce do vaší přítomnosti. A nejste jediný dav, který dokáže spustit tuto sérii událostí. Všechno, co se pohybuje v hluboké tmě, včetně netopýrů, zombie a kostry, by mohlo vyvolat vzhled strážce.

Starověké město strážce

Pokud a kdy se dozorce objeví, musíte ho držet dál od vás. Chcete -li to udělat, zůstaňte v klidu nebo se ujistěte, že se krčíte, když chodíte. Chůze na koberci nebo vlněných blocích také pomůže otupit vaše stopy. Navíc házení projektilů způsobí hluk tam, kde přistane, odvrátí strážce od vaší polohy. Proto najdete sněhové koule ve starověkých městech, pro případ, že by vás zajímalo.

Pokud do vás narazí strážce (nebo vy), zabije vás téměř okamžitě, i když máte na sobě plné kouzelné brnění Netherite. Má také útok na dálku, což byl překvapivý doplněk k chování strážce … jako by to už nebylo dost obtížné uniknout. Takže, pokud si myslíte, že získání výšky nebo vzdálenosti od strážce pomůže, nebude to. Vytvořte zvuk a žebrová klece strážce se otevře, když vrhne hlavu dozadu a vypustí zvukový útok, který může dokonce proniknout zdi.

Půjdeme podrobněji na Warden ve svém vlastním oddaném průvodci, ale prozatím je to všechno na úžasných, záhadných a širokoúhlých starověkých městech. Šťastné objevování!

Více struktur Minecraft

  • Jak najít struktury pomocí cheats v Minecraft
  • Jak najít lesní sídla
  • Vše, co potřebujete vědět o starověkých městech
  • Jak otevřít tajné staré město Redstone Redstone
  • Vše, co potřebujete vědět o lodi Minecraft

A vydejte se do našeho Minecraftova centra pro ještě více novinek, průvodců a toků!

WEPC je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace