Nekravol – Doom Wiki AT, Doom Eternal Nekravol Collectables: Všechna tajemství v desáté misi | Shotkul skalního papíru

Doom Eternal Nekravol Collectables: Všechna tajemství v desáté misi

Nekravol je město Titanic Hell, označované jako továrna i pevnost. Soustředí se kolem Citadely, která hraje velmi důležitou roli: vytvoření argentní energie pro Urdak.

Nekravol

Nekravol je desátá úroveň zkázy věčné. Poté, co získal kelímek z Taras Nabad, dokázal zabiják doom do Nekravolu v úmyslu použít svůj argentský energetický vysílač k dosažení Urdaka a zastavení Khan Maykr v vzkříšení ikony hříchu. Nekravol je ve skutečnosti rozdělen do dvou částí – první část vidí, jak zabiják získá přístup k Citadelu Nekravolu a prochází jeho nižší úrovně, zatímco druhá část vidí, jak zabijáka stoupá na vrchol zařízení, aby dosáhla vysílače, aby dosáhla vysílače, aby dosáhla vysílače, aby dosáhla vysílače.

Tato úroveň je bodem bez návratu – po vstupu do Slipgate k ní nelze pevnost Doom znovu přistupovat až do post -hra.

„S kovaným čepelí kelímky se začnete na Nebeskou říši Urdaku k Khan Maykr, abyste jí zabránili získat plnou kontrolu nad spící ikonou hříchu. Chcete -li dosáhnout světa Maykr, musíte projít Nekravolem, městem zatraceně. V jádru Nekravol Towers překročená citadela, kde jsou lidské duše tříděny, mučeny a přeměněny na argentní energii. Na vrcholu věže je Argent přenášen přímo do Urdaku, což vám poskytne jediný známý vstup do města Maykr.”

Obsah

 • 1 tradice
 • 2 průchod
  • 2.1 cíle
  • 2.2 Essentials
  • 2.3 výzvy
  • 2.4 tajná setkání
  • 2.5 speciálních položek
  • 2.6 sběratelských předmětů

  Lore [Edit]

  Nekravol je město Titanic Hell, označované jako továrna i pevnost. Soustředí se kolem Citadely, která hraje velmi důležitou roli: vytvoření argentní energie pro Urdak.

  Vytvoření argentu začíná třídění obětí pekelu Kalibasem The Bezdiktní soudce. Lidé, kteří jsou považováni za nehodné za zpracování dále, jsou vyřazeni do krevních bažin. Ti, kteří jsou hodni, jsou převzati do zařízení a mučeni, dokud nejsou jejich duchové rozbité, v tomto okamžiku jsou jejich duše extrahovány evulsorem a proměněny v pekelnou podstatu, zatímco jejich těla jsou vyhozena v pustině pekla, kde se proměňují na démony přesčas. Pekelná podstata je pak kombinována s Wraith Energy k vytvoření argentské energie, která je poté přepravena do Urdaku. Továrna používá technologii Sentinel i Maykr, protože ji postavili Argenta Slaves pod vedením Khan Maykr a The Hell Priests.

  Návod [Upravit]

  Cíle [Upravit]

  Battle skrz továrnu duše Zničte oči Kalibase (0/4)

  Essentials [Edit]

  Sledujte platformy přes lávu, dokud se nedostanete na nějaké schody, zabijte arachnotron a dva kybernetické mancubi čekající nahoře. Odbočte doprava na vrchol schodů a přejděte přes dva odpalovací kuličky a poté vyšplhejte se po blocích před vámi – čas pečlivě stoupá na horní krok, protože plameny z něj v pravidelných intervalech stoupají a musíte načasovat své pohyby chytit opičí bar, jak stoupá. Otočte se k stoupatelné zdi a podívejte se přímo a vyskočte do tunelu, jděte za rohem a vypořádejte se s pinky, jatečně upraveným tělem. Pokračujte po cestě, dokud nedosáhnete velké venkovní plochy, pak zahněte doprava a vydejte se směrem k velké bráně, kde se teleportuje tyran, aby vám zablokoval cestu – tento super těžký démon vás bombarduje raketami a vlnami hledače, ale je pomalý Otočte tak co nejvíce, abyste se vyhnuli jeho ohni; Nad arénou je popínací nápor, který vám pomůže způsobit také více škody na tyranovi. Ve skutečnosti to může být ve skutečnosti jedním z nejjednodušších tyranů, kteří ve hře zabíjejí kvůli nápormu pohánění. Jakmile tyran spadne, zlikvidujte ostatní démony, které teleportují, pak postavte na zelenou tlakovou podložku, která se objevuje před bránami, aby je otevřela.

  Projděte brány a spadněte do jámy za ní, poté stiskněte přepínač lebky před vámi. Zastřelte zelený přepínač vedle dveří, kterým prošel baron, aby otevřel blízkou bránu, rychle prošli a zasáhl úderný blok za ním, abyste jej vytlačili – nyní musíte přepínač znovu střílet, abyste otevřeli bránu, projděte se k Blokujte a přeskočte na stoupatelnou stěnu, než se blok zasune. Jakmile se dostanete na vrchol, zahněte doprava a vstoupíte do klece, která vás přenese do komory Kalibas. Kalibasův mozek je chráněn štítem a čtyři sloupce kolem něj se otevírají tak často, aby odhalily oči, které na vás střílí plazmatické projektily; Musíte střílet oči, když jsou vystaveny, ale zůstaňte v pohybu, protože platformy, na kterých stojíte, spadnou do lávy a do oblasti vstoupí také bolesti a chrgoly. Jakmile budou všechny čtyři oči zničeny, spadne štít kolem mozku; Punch to zničí Kalibase a odhalte odpalovač vedoucí k stoupání.

  Jděte po svahu a podívejte se doleva a podívejte se na zelený přepínač; Tyto přepínače ovládají některé z drtiče v této oblasti a lze je použít k okamžitě zabíjení démonů (potřebné pro výzvu Tricks and Traps Challenge). Projděte kolem prvního drtiče a vydejte se nahoru po svahu, pak rychle zastřelte tlačítko nahoře, abyste svrhli dalšího drtiče na další démony, včetně dvou přízvuků hlídajících mistrovský token. Vydejte se nahoru po svahu vedoucí z této místnosti, abyste našli bod praetorského obleku, pak spadněte do jámy vedle ní a rychle se pomlžte dopředu, abyste chytili stoupatelnou zeď. Jakmile vyšplháte na zeď, použijte odpalovač před sebou, abyste se dostali na podlahu nad a najděte argentní buňku vedle jiné pasti na drtiče; V této oblasti se vynoří několik těžkých démonů, počínaje strašidelným rytířem a končícím obloukem, který se v prvním patře vynoří v prvním patře. Jakmile je aréna jasná, vraťte se zpět do druhého patra a vrátíte se do jámy, kterou jste procházeli dříve, zamířte na pravou stoupací zeď a použijte ji k dosažení nejvyšší podlahy.

  Zabijte Mancubus v horní části nedalekého svahu a vydejte ho nahoru, abyste našli další stoupající stěny kolem sloupu s ohnivými tryskami; na čase skočí kolem trysek, pak, když se dostanete na druhou stranu, podívejte se doleva a uvidíte některé klece plné lidí stoupajících zespodu. Jeďte jednou z těchto klecí až na podlahu nahoře, pak opatrně projděte kolem dvou drtičů, abyste vstoupili do haly s totem Buff, který je na sloupci po vaší pravici, když vstoupíte do místnosti, a můžete ji dosáhnout pouze sledováním horních říms. Jakmile je totem zničen, zlikvidujte Arachnotron, Cyber-Mancubus a Pinky, pak se podívejte na lidské klece stoupající z podlahy v této místnosti-jezdit po pravé straně klec, dokud se nestaví do zdi a rychle skočí do stoupání k stoupání k stoupání k stoupání a stoupání na stoupání a stoupání na stoupání a stoupání stoupá k stoupání a stoupá k stoupání k stoupání a stoupá k stoupání a stoupá k stoupání na stoupání a stoupá k stoupání a stoupá k stoupání a stoupá na stoupání a stoupá k stoupání k stoupání a stoupá k stoupání k stoupání k stoupání k stoupání k stoupání do stoupání na stoupání a zeď a pak skočte doleva do přistání v uzavřeném prostoru s lebkou. Stisknutím přepínače aktivujete dva drtiče na opačné straně haly, takže čas, kdy je protéká kolem nich, a pak se otočte doleva, aby čelili marauderovi, který se blíží k vaší poloze; Zabijte to spolu s whiplash a jděte nahoru po schodech na druhý lebkový přepínač, který otevře velkou bariéru vodorovných pruhů.

  S otevřenou bariérou vydejte ji do poslední arény, která je přehlížena sochou Olivie Pierce. Budete muset zabít různé těžké démony, vyvrcholit v bitvě se dvěma lovci zkázy – toto je vaše jediná příležitost získat výzvu Doom Hunt, takže si vyberte svůj okamžik, abyste pečlivě zaútočili. Jakmile je aréna jasná, použijte opičí tyčinky a otočte se k sloupu mezi vstupními dveřmi a poté odbočte doleva, abyste skočili na pasáž obsahující tři drtiče a ohnivé trysky; Po spuštění této rukavice sbírejte bod praetoru dopředu a poté se otočte doleva, abyste se dostali do zadní části sochy Olivie. Udeřte sochu, aby se narazila na podlahu, pak spadněte do díry a dokončete úroveň.

  Výzvy [EDIT]

  • Zemřít mečem – Zabijte dva démony s kelímkem
  • Triky a pasti – Zabijte osm démonů pomocí drtiče
  • Doom Hunt – Proveďte „levou stranu“ zabití slávy na lovce Doom

  Secret Encounters [EDIT]

  1. Z druhého praetorového obleku dorazíte do jámy; Gore hnízdo najdete v tunelu pod platformou, na které stojíte. Budete mít deset sekund na zabití pekelného rytíře a mecha zombie.
  2. Po otevření bariéry do závěrečné arény uložte kolem prvního páru pohyblivých drtičů, abyste zjistili, že se otevřela brána vedoucí k hnízdě Gore. Budete mít 30 sekund na zabití barona a dvě zombie.

  Speciální položky [Upravit]

  Stanice automapu na této úrovni je těsně pod druhým praetorovým bodem.

  • Tři další životy
   1. Po porážce prvního tyranu a otevření brány, kterou hlídal, použijte opičí tyče na obou stranách brány, abyste se otočili až k třetímu opičímu lištu vedle zamlčeného okna. Když procházíte oknem, podívejte se doleva a chytíte stoupatelnou zeď a vydejte se na vrchol a poté vyskočte a vstoupíte do otvoru vlevo. 1UP naleznete zde.
   2. Po průchodu pasti třetího drtiče a dosažení do nejvyššího patra nedaleké jámy zahněte doleva na t-křižovatku a zamířte na svah na 1up.
   3. 1UP je na vrcholu sloupu v závěrečné aréně, dosažitelný pomocí Monkey Bars.
  • Dvě argentní buňky
   1. Od třetí pasti drtiče.
   2. Těsně před závěrečnou arénou.
  • Dvě kelímkové poplatky
   1. Ve stejné místnosti jako cheat kód „hladomoru“
   2. V závěrečné aréně.

  Sběratelské předměty [Upravit]

  • Jeden Sentinel Crystal
   1. Odbočte doleva v horní části schodiště poblíž startu a přeskočte přes některé odpalovače ohnivých koulí, abyste našli krystal.
  • Tři praetorské oblek
   1. Po vyšplhání na svahu kolem Kalibase zahněte doprava a najděte cestu vedoucí k duchu Night Sentinel.
   2. Night Sentinel je na vrcholu svahu kolem druhého drtiče.
   3. Poslední noční Sentinel se setkává těsně předtím, než dosáhnete sochy Olivie.
  • Dvě stránky Codex
   1. „Nekravol – část I“ – Po vstupu dovnitř Citadely sledujte pasáž, dokud nebudete muset spadnout po díře. Místo toho přeskočte na římsu před vámi a sledujte ji na stránku.
   2. „Poliv na věčný plamen – část I“ – Po zabití Maraudera přejděte na konec pasáže, ze kterého pocházel, abyste našli stránku.
  • Tři hračky
   1. “Baron of Hell” – Po shromáždění prvního života navíc spadněte do díry vedle ní a najděte otazník.
   2. „Gladiátor“ – Z prvního tajného setkání vyšplhejte z díry a najděte otazník.
   3. “Doom Hunter” – Po vyšplžování první sady lidských klecí uvidíte před sebou dva drtiče. Na pravé straně prvního drtiče je prasklá zeď; prohněte to a najděte otazník.
  • Jeden cheat kód
   1. „Hladomorový režim“ – V oblasti, kde bojujete s Marauderem, jsou některé lidské klece stoupající z podlahy. Když vás prochází klece, spadněte po hřídeli a najděte místnost obsahující otazník.
  • Jedno album
   1. „Keen – musíš jíst svou zeleninu!!„ – hnízdem gore pro druhé tajné setkání.
  • Dva mistrovské žetony
   1. V místnosti s druhou pastí drtiče, hlídané přízraky.
   2. Na stejném místě jako hračka „Doom Hunter“.

  Doom Eternal Nekravol Collectables: Všechna tajemství v desáté misi

  Nyní se blížíte ke konci doom věčného a je tu také spousta sběratelských předmětů, které byste měli hledat na cestě nahoru. Ne tolik jako předtím, ale tato mise má pár, který je trochu dobře skrytý.

  Doom Eternal Nekravol Collectables Guide

  Tato mise Doom Eternal má 13 sběratelských tajemství. Klávesy zabijáků jsou vzdálená paměť, ale na cestě je spousta dalších setkání a předmětů. Nenechte se to zaměnit s Nekravolem částí II, protože to je celá samostatná mise.

  Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

  Jako vždy stojí za zmínku, že na konci úrovně odemknete schopnost Rychlá cesta na konkrétní body na úrovni. Pokud vám chybí nějaké sběratelské předměty, bude čas je najít neomezené. Automap je zde nalezen z druhého praetorového obleku. Odhoďte hranu na pravé straně a najdete mapu.

  Obsah

  • Sběratelská místa Nekravol
  • Tajná setkání
  • Výzvy

  Zde jsou všechna místa pro Každé skryté tajemství v desáté misi.

  Sběratelská místa Nekravol

  • Sentinel Crystal #1: Těsně před dosažením brány zahněte doleva a jděte po cestě. Skočte na ohnivou kouli plivat děly a zahněte doprava, abyste našli krystal.
  • Kodex položka č. 1: Po vyšplhání na zeď na pravé straně brány uvidíte v ní místnost s nepřáteli. Porazte je, pak, když se vydáte dále, přeskočte mezery a doleva od rohu a najdete stránku.
  • Hračka #1: Ve velké místnosti, kde bojujete s peklem, použijte rozbitý sloup k vyšplhání na druhou stranu. Skočte a obejměte zeď, otočte z pólu, stoupá nahoru po stoupání zdi dále. Vyskočte nahoru a mezerou pro 1-up a hračku po díře. Nezapomeňte nejprve otevřít velkou bránu.
  • Praetorský oblek bod č. 1: Po zabití velkého mozku vyšplhejte se po zeď a nahoru po římsech. Budete na křižovatce. Odbočte doprava a zjistěte, že rytíř drží minci.
  • Mistrovský token #1: Ve druhé místnosti s Trap Crusher (má dvě neviditelné pinkies), token je na druhém konci.
  • Praetorský oblek bod #2: Sledujte cestu doprava z místnosti Crusher Trap Room s Invisible Pinkies a najděte rytíře.
  • Hračka #2: Od druhého praetorového bodu, vydejte se rovně, dokud se nedostanete na římsu. Skočit, ale obrátit se dozadu. Uvidíte malou mezeru, kterou můžete projít, což vede k tajnému setkání. Stačí sledovat cestu a otočte doleva a najděte hračku.
  • Hračka #3: Když vidíte dva drtiče, udeřte zeď napravo od prvního drtiče a projděte ji, než se změníte na kaši. Hračka je uvnitř, stejně jako…
  • Mistrovský token #2: Nalezeno ve stejné místnosti jako třetí hračka.
  • Záznam č. 1: Poté, co porazili nepřátele v místnosti s totemem buffů, podívejte se na zeď vlevo od brány. Uvidíte několik stoupajících bloků. Vyšplhejte jeden, skákat směrem k stoupatelné zdi a poté přeskočit do mezery doleva. Stisknutím tlačítka otevřete bránu. Vraťte se zpět ke dvěma drtičům, od kterých jste vstoupili do místnosti, a brána obsahující tajné setkání by nyní měla být otevřená. Pokračujte v cestě k nalezení záznamu.
  • Cheat Disk #1: V místnosti s Marauderem a Whiplash těsně po druhých drtičích propadněte mezerou v vzdálené zdi, když vstoupíte a najdete cheatový disk.
  • Kodex položka č. 2: Po marauderu sledujte hlavní cestu a najděte položku Codex.
  • Praetorský oblek bod #3: V místnosti, kde bojujete s dvěma lovci zkázy, otočte pól do nejbližšího rohu doprava, abyste dosáhli mezery v krokvech. Abyste se dostali k rytíři, budete se muset brodit. To je na cestě, jak se dostat přes tuto místnost a srazit sochu.

  Tajná setkání

  • Tajné setkání #1: Je to na cestě k druhé hračce na této úrovni.
  • Tajné setkání #2: Je to blízko záznamu na této úrovni.

  Výzvy

  • Zemřít mečem: Zabijte dva démony s kelímkem.
  • Triky a pasti: Zabijte osm démonů pomocí drtiče. Střílíte tlačítka pro aktivaci drtičů. Použijte pravidelné zombie nebo dokonce jiné nepřátele, abyste se do toho spojili.
  • Doom Hunt: Proveďte „levou stranu“ zabití slávy na lovce Doom.

  Jakmile dokončíte Nekravol, jste až do poloviny tohoto poměrně velkého zařízení. Vysvětlíme, kde najít sběratele pro druhou část Nekravolu a všechny ostatní sběratelské předměty v doom věčném v následujících průvodcích:

  Doom Eternal Nekravol Collectables

  Doom Eternal Collectables

  • Peklo na zemi
  • Exultia
  • Kultistická základna
  • Základna lovců Doom
  • Super Gore Nest
  • ARC komplex
  • Mars Core
  • Sentinel Prime
  • Taras Nabad
  • Nekravol část II
  • Urdak
  • Poslední hřích a pevnost zkázy

  Série věčných průvodců Doom

  • Doom Eternal Guide – Návrat k našemu hlavnímu průvodci za 20 nejlepších tipů a triků.
  • Doom Eternal zbraně – všechny náklady na upgrade a výzvy pro mistrovství zbraní pro každou zbraň.
  • Doom Eternal Upgrades – Co utratit praetorské mince, Sentinel Sards a Weapon Body On.
  • Jak odemknout doom věčné tajemství – Doom Eternal má spoustu skrytých věcí, tady je návod, jak to získat.
  • Doom Eternal PC výkon – Jak získat nejlepší nastavení.

  Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

  Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

  Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
  Témata v tomto článku

  Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Bethesda Softworks následují
  • Doom následovat
  • Doom Eternal Follow
  • Funkce Sledujte
  • Následující průvodci následují
  • Následuje ID software
  • Střelec následovat

  Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

  Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

  Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

  Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

  Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

  Když byl Dave Guides spisovatelem pro Rock, Paper, Shotgun, bylo jeho privilegiem pochopit, jak dobře hrát určité hry, aby novější hráči pochopili složitější věci o nich.