Nelze hrát „Bradavice Legacy“ Early Access on Steam? Zde je oprava, nemůžete předběžně načíst dědictví Bradavic na Steam nebo Epic, omlouvám se | PCGamesn

Nemůžete předběžně načíst dědictví Bradavic na Steam nebo Epic, promiň

“Bude ne být funkcí před zatížením K dispozici pro Steam nebo Epic Games, “píšou. „Měli byste však být schopni si jej stáhnout na Early Access 7. února, pokud máte edici Digital Deluxe Edition nebo Fyzikální sběratelské vydání.“

Nelze hrát „Bradavice Legacy“ Early Access on Steam? Tady je oprava

Bradavice Legacy Předobjednávky sběratelských a digitálních edicí hry na PS5, Xbox Series X a PC je nyní naživo. Můžete do hry naskočit právě teď . hurá!

Je to opravdu fantastická hra a nemůžu se dočkat, až budu zapsat své dojmy, jakmile se dostanu dále do čarodějného světového dobrodružství a slyším, co si všichni myslíte o RPG také.

V každém případě jsem si dnes ráno něco všiml, když jsem šel hrát hru na PC (hraji také na PS5). V mém účtu Steam, navzdory předobjednání digitálního deluxe verze hry, bylo tlačítko přehrávání šedé. Nebyl jsem schopen hrát! Předobjel jsem si nesprávnou verzi?

Zkontroloval jsem potvrzení a ne, to tak nebylo. Za digitální deluxe jsem zaplatil 70 $ a už to bylo 10:00, takže co dává? (Budete se chtít ujistit, že máte také verzi Digital Deluxe!)

Ukazuje se, že existuje jednoduchá oprava. Jednoduše opusťte páru a poté naložte. Jakmile to uděláte, tlačítko přehrávání bude zelené a měli byste být schopni načíst přímo dovnitř bez problému. Pokud to nefunguje, můžete zkusit:

  • Ověření herních souborů. Chcete-li to provést pravým tlačítkem myši na hru, vyberte Vlastnosti a poté vyberte místní soubory. Odtud vyberte ověřit integritu herních souborů.
  • Odinstalujte a přeinstalujte hru, poté opusťte a znovu zadejte páru.

Nemůžete předběžně načíst dědictví Bradavic na Steam nebo Epic, promiň

Warner Bros potvrdil, že nemůžete předběžně načíst Bradavice Legacy na Steam nebo Epic, což znamená, že budete muset po vydání sedět a stáhnout hru Harryho Pottera po vydání.

Nemůžete předvídat dědictví Bradavic na Steam nebo Epic, Omlouvám se: bílá žena s tmavými vlasy nosit tmavé róby lemované zlatem, která drží koště s úsměvem na jiné osobě na zeleném poli

Publikováno: 19. ledna 2023

Když se stále blíží datum vydání Bradavic Legacy, Warner Bros. odhalil, že hráči nebudou moci předběžně načíst hru Harryho Pottera RPG na Steam nebo Epic, což znamená, že si budete muset stáhnout dědictví Bradavic v den.

Údajný snímek obrazovky z diskuse s Warner Bros. Tým podpory se dostal do oficiálního Reddit. V reakci na otázku týkající se předběžného zatížení se zástupce s názvem Viola docela pevně zavřel rakev.

“Bude ne být funkcí před zatížením K dispozici pro Steam nebo Epic Games, “píšou. „Měli byste však být schopni si jej stáhnout na Early Access 7. února, pokud máte edici Digital Deluxe Edition nebo Fyzikální sběratelské vydání.“

Podpůrná zpráva z her Warner Bros. diskutující o předběžném nakládání Bradavic na pozadí s oblohou modrý

Vzhledem k tomu, že hra bude využívat 85 GB úložiště podle oficiálních požadavků na starší Bradavice, je to docela zklamáním. Budete muset sedět a sledovat, jak váš internet vyprší a snaží se hru stáhnout (jsem ze Skotska, nemáme zde rychlé Wi-Fi) a překročit prsty, že máte šanci ji hrát ten stejný den.

Za účelem ověření těchto informací se PCGamesn obrátila na Warner Bros. pro komentář a bude aktualizovat tento článek, jakmile se dozvíme více.

Před zatížením nebo žádnou předběžnou zatížení však existuje spousta vzrušujících věcí, které budete chtít studovat, než se pustíte do svého čarodějného světového dobrodružství. Máme seznam všech dědických postav Bradavic a také všech aktuálně známých kouzel Bradavic, takže můžete nasměrovat svou vnitřní Hermionu. Máme také sbírku nejlepších PC her, které vás udržují, dokud dorazí váš dopis Bradavice.

. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a Mořské panny ve Velké Británii.

Lauren Bergin kovaná v srdci Sanctuary, Lauren má zcela zdravou posedlost Diablo 4 Villainess, Lilith. Dříve představuje editorka v Dexerto, ona plula tolik peněz do League of Legends, jako má dva univerzitní tituly. Ouch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.