Netherwing Drake Mounts | Wowwiki | Fandom, jak získat MOUNT NETHERDDRAKE v WOW Burning Crusade Classic | PCGamesn

Jak získat MOUNT NETHERDDRAKE V WOW Burning Crusade Classic

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak získat hory Netherdrake ve WoW. Může vám to chvíli trvat, ale podle našeho názoru je to víc než jen za to čas a úsilí, protože si užíváte stoupání kolem jednoho z nejlepších MMO ve stylu.

Wowwiki

Tato wiki obsahuje nepřesné a zastaralé informace. Přejděte na https: // wowpedia.fandom.com pro přesnější a aktuální informace o herně.

Nemáte účet?

Netherwing Drake Mounts

 • Cross-Reference tohoto článku je sporný obsah s oficiálním zdrojem, jako je World of Warcraft Community Site (USA, EU).
 • Informace o tom, jak přidat citace.
 • Kromě toho zkontrolujte jakoukoli diskusi na diskusní stránce .
 • Důvod: Možná změněno Chyba lua v balíčku.LUA AT řádek 80: Modul ‘Modul: InlineGFX/IMG_LINK_DATA.JSON ‘nebyl nalezen.Patch 7.3.5.

Netherwing Drake Mounts jsou sbírkou horských, po celého účtu Netherwing Drakes. Většina z těchto draků lze získat po zdlouhavé reputaci rozdrcení do vznešeného stavu s Nizozherwingovou frakcí, ale také existují čtyři hory Drake, které byly rozdány jako odměny za hodnocení arény za první čtyři sezóny arény arény.

Obsah

 • 1 Drakes vydělané reputace
 • 2 Arena Season Reward Drakes
 • 3 poznámky
 • 4 média
  • 4.1 obrázky

  Drakes vydělané reputace []

  Hráči začínají netherwing quest line na krystalech jižně od Warden’s Cage v Shadowmoon Valley. Po krystalech se potuluje dárce krve elfů. Řetězec Quest vezme hráče do Netherwingovy římsy, kde začínají dělat denní úkoly. Kromě těchto úkolů mohou hráči také získat pověst shromažďováním vejců z kopců kolem Netherwing Ledge, dolů pod Netherwing Ledge a tábora Orc Southeast Warden’s Cage.

  První vejce uděluje pověst +350 a každá z nich dává pověst +250. Vejce se objevují venku a snadno se objeví: jsou pokryty hroty a mají z nich kouř. Vejce se vynoří na určitých místech.

  Když hráč dosáhne vyvýšené frakce Netherwing, dostanou příležitost získat bezplatnou Netherwing Drake Mount prostřednictvím úkolu. První Drake je zdarma, ale hráči mohou letět do Netherwingovy římsy, aby si koupili dalších pět barev. Prodejce Drake Dealer Hurlunk prodává každého draka za 200 . Kupující Drakes jsou následující:

  • [Azure Netherwing Drake]
  • [Cobalt Netherwing Drake]
  • [Onyx Netherwing Drake]
  • [Purple Netherwing Drake]
  • [Veridian Netherwing Drake]
  • [Violet Netherwing Drake]

  Recenze expertů GameSpot

  Jak získat MOUNT NETHERDDRAKE V WOW Burning Crusade Classic

  Altruis s Nizozemstrátem v WoW Burning Crusade

  Přemýšlel, jak odemknout Mount Netherdrake? Jednou z nejkrásnějších létajících host ve World of Warcraft Classic’s Burning Crusade Expansion je Nizomdrake, kterou můžete získat pouze dokončením questline a získání pověsti v Shadowmoon Valley.

  Vypadá to, že samotný Drake ještě nelze získat. Očekáváme, že to bude odemykatelné v pozdější fázi TBC Classic, ale nyní můžete začít s požadavky tím, že pracujete na vaší pověsti s frakcí Netherwing. Než začnete linii Quest, abyste vyzvedli toto slavné létající zvíře, budete také muset vybrat frakci v Shattrathu a brousit 5 000 zlata potřebné k nákupu epické letové dovednosti – jsou zde také náklady na horu a předchozí letové dovednosti na Zvažte, takže doporučujeme začít brzy.

  Drakes ještě nejsou viditelné v klasice, takže jsme pro tuto příručku od maloobchodního průvodce pořídili snímky obrazovky, s výjimkou Altruis a jeho Netherdrake Buddyho výše uvedeného. Zde je vše, co potřebujete vědět o Netherwingově Drakeovi a jak odemknout hory Netherdrake ve WoW Burning Crusade.

  Wow Netherdrake Mount Prerequisites

  Musíte být na klasické říši pro hořící Crusade a mít postavu na úrovni 70, abyste mohli dokončit netherwing questy. Létání není k dispozici na serverech WOW Classic ERA.

  Neltharaku ve WoW Burning Crusade

  Chcete -li provést questline, musíte mít základní dovednosti letu a létající horu, protože potřebujete mluvit s Neltharaku, drakem, který kruh nad údolím. V budoucích fázích budete potřebovat létat dovednost k dosažení Netherwingovy římsy, kde se denní úkoly otevřou, a budete potřebovat epické létající dovednosti (úroveň dovedností 300), abyste realisticky soutěžili v závodech, které odměňují frakce. Až to získáte, jezdíte na horu, budete také potřebovat epické létání.

  Chcete-li dokončit jednorázové linky hledání nabízených na Netherwingově římse, budete muset v Shattrathu vyhlásit frakci (Aldor nebo Scryers), protože jeden úkol vyžaduje, abyste bránili základnu zvolené frakce v údolí Shadowmoon Valley. Nejste si jisti, který z nich si vybrat? Máme průvodce hořící křížovou výpravou WoW, který vám pomůže rozhodnout.

  Jak získat netherwingovou reputaci ve Wow Classic

  Úkoly reputace začínají Mordenai ve Shadowmoon Valley. Díky nedávnému Hotfixu najdete putování Mordenai v oblasti s rockovými flayers a orky v dalekém jihovýchodním rohu Shadowmoon Valley, mezi svatým hvězdám a pevností Dragonmaw. První úkol se otevírá na úrovni 70. Pátrání s ním vás přiměje začít s získáváním netherwingové reputace frakce. Začnete nenávidět a budete potřebovat vyvýšeni pro jednu z těchto nádherných hor.

  Dělat úplnou questline Mordenai (počínaje laskavostí) vás přiměje neutrální pověst. Celkově existuje devět úkolů. Nebojte se, že pověst je pomalá, když jdete – konečný úkol je místo, kde získáte všechny zástupce.

  Netherdrake hora ve WoW Burning Crusade

  WOW Classic Netherdrake Mount Questline

  Není jasné, ve kterém se otevřou Burning Crusade Classic Fáze. Zdá se pravděpodobné, že to bude Fáze tři, což zahrnuje nájezd Black Temple, protože to je nejblíže, když se to původně objevilo. Dosud nebyla stanovena žádná data pro budoucí klasické fáze TBC. Až bude k dispozici questline, zde je to, jak odemknete Mount Netherdrake.

  Pokud jste dokončili úvodní questline, měli byste obdržet úkol, který vás pošle Netherwingová římsa, plovoucí ostrov v dalekém jihovýchodním rohu zóny. Jakmile tam obdržíte sérii jednorázových úkolů, které vedou k denním, opakovatelným úkolům. Každá quest uděluje pověst a na každé hlavní úrovni reputace (přátelská, poctěná, ctihodná, vznešená) otevřete přístup k více jednorázovým a denním úkolům, takže reputace grind jde rychleji o vyšší úroveň, kterou získáte.

  Netherwingová římsa ve WoW Burning Crusade

  Počínaje Přátelský pověst, obdržíte drobnosti, která předvolá dragonling, aby za vás bojoval. Tato cetka se stává silnějším na každé úrovni reputace. Na Poctěno pověst, obdržíte také questline vedoucí k dalšímu drobnosti, který zvyšuje rychlost vaší hory o 10%.

  Bylinkáři, horníci a skinners získávají na ostrově další úkoly, které používají jejich živnostníci. Můžete také najít vajíčka na bind-on-pickup a obrátit je pro další pověst, ale konkurence o nich bude pravděpodobně divoká, když se tento questline poprvé otevře.

  Když jste dosáhli Vznešený, Dostanete jednu barvu netherdrake zdarma. Nákup kterékoli z ostatních vás bude stát 200 zlatých.

  To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak získat hory Netherdrake ve WoW. Může vám to chvíli trvat, ale podle našeho názoru je to víc než jen za to čas a úsilí, protože si užíváte stoupání kolem jednoho z nejlepších MMO ve stylu.

  Heather Newman Senior Games and Tech přispěvatel pro Forbes – to, co Heather neví o World of Warcraft, nestojí za to vědět.