Neuvěřitelný Hulk přichází do Fortnite: Jak získat jeho outfit? Všechny podrobnosti – meristace, jak získat neuvěřitelnou Hulk Skin ve Fortnite – Dot Esports

Jak získat neuvěřitelnou kůži Hulk ve Fortnite

Hulk Skin a její příslušenství jsou položky v obchodě Fortnite Battle Royale, které je třeba zakoupit u V-Bucks, virtuální měny hry. V době psaní je směnný kurz 1 000 V-bucks za 7 $.99. Tyto nové kosmetické položky Fortnite poprvé zasáhly obchod 9. prosince 2022:

Neuvěřitelný Hulk přichází do Fortnite: Jak získat jeho outfit? Všechny podrobnosti

Sdílíme s vámi, jak vypadá nový outfit ve Fortnite, s jakými položkami přichází a kolik to stojí. Všechno o neuvěřitelném oblečení Hulk ve Fortnite Battle Royale.

Aktualizace: 9. prosince 2022 11:43 EST

Hulk, oblíbená postava Marvel, dorazila do kapitoly 4 Fortnite jako nový outfit. V tomto článku sdílíme, jak dostat Hulk ve Fortnite a také vám ukážeme, jak vypadají všechny jeho položky. Všechny podrobnosti o této nové spolupráci kapitoly 4 sezóny 1:

Jak získat outfit Hulk ve Fortnite?

Hulk Skin a její příslušenství jsou položky v obchodě Fortnite Battle Royale, které je třeba zakoupit u V-Bucks, virtuální měny hry. V době psaní je směnný kurz 1 000 V-bucks za 7 $.99. Tyto nové kosmetické položky Fortnite poprvé zasáhly obchod 9. prosince 2022:

Jaké jsou všechny položky Hulk ve Fortnite?

Těsně pod ní necháme seznam všech položek Hulk ve Fortnite a jejich ceny ve V-Bucks:

Neuvěřitelný Hulk dorazí do Fortnite: Jak získat jeho outfit? Všechny podrobnosti

Abyste mohli komentovat, musíte být zaregistrováni a přihlášeni. zapomenuté heslo?

Jak získat neuvěřitelnou kůži Hulk ve Fortnite

Fortnite se podařilo znovu vytvořit některé z nejmocnějších hrdinů Země prostřednictvím svého silného partnerství s Marvelem.

Během posledních několika let byli hráči představeni postavám jako Doctor Strange, Spider-Man a mnoho dalších ikonických znaků Marvel. Jedna z největších postav byla dosud vynechána.

Neuvěřitelný Hulk byl konečně přidán Fortnite v celé své síle a zuřivosti. Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět o tom, jak získat neuvěřitelnou kůži Hulk Fortnite.

Kde získat neuvěřitelnou Hulkovu kůži Fortnite

Hráči, kteří chtějí neuvěřitelnou pokožku Hulk, budou pravděpodobně muset koupit pokožku z obchodu s položkami, až bude k dispozici. Vzhledem k tomu, že se kůže v souborech právě dešifruje, je pravděpodobné, že hráči uvidí, že je v nadcházejících dnech odhalena v obchodě s položkami.

Někteří horníci dat předpokládali, že kůže začne být dána tvůrcům obsahu dnes před uvolněním v obchodě s položkami zítra večer při resetu. Toto je jen spekulace, ale to by se seřadilo s předchozím Fortnite kůže z minulosti, které následovaly podobný vzorec uvolnění.

Neuvěřitelný svazek Hulk přichází s řadou různých položek, včetně:

  • Hulk Skin s variantou
  • Gama komora zpět bling
  • Demolisherova sklizeň
  • Hulk Smash Emote
  • VAROVÁNÍ: Spray gama paprsků

I když neznáme cenu svazku, bude to pravděpodobně zlevněno po propuštění. Epické hry to v minulosti udělaly s novými kožními vydáními.

Přidání Hulku dělá Fortnite o krok blíže k dokončení Avengers, s více Marvel Skins, jako je Miles Morales. To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak dostat neuvěřitelnou kůži Hulk Fortnite.

Christian je spisovatel na volné noze pěti let, který byl s Dot Esports více než 15 měsíců, pokrývající Fortnite, General Gaming a News. Mezi jeho oblíbené hry patří Yakuza 0, The Witcher III, Kingdom Hearts 2 a Inscryption.

Fortnite Skin umožňuje hráčům kanál Marvel Hero The Incredible Hulk

Fortnite Skin umožňuje hráčům nasměrovat Hulk brzy. Tento obrázek ukazuje hulk před modrým pozadím .

Fortnite Skin for Marvel Superhero, neuvěřitelný Hulk by mohl přijít do hry Battle Royale od Epic již tento týden, podle posledních úniků Fortnite. Byl by to skvělý doplněk a nabídl hráčům ještě větší katalog Marvel Heroes ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1.

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 1 již představila pro hráče spoustu nových věcí, včetně šťávy z Fortnite, schopnost překážet nad objekty a dokonce i nový Fortnite, aby se každý zápas udržel trochu jinak. Jak je však tak často v případě hry Battle Royale, velkou součástí odvolání jsou crossovers a startovací přívěs byl plněn je plný.

Spolu s jako Doom Guy, Deku z mé hrdinské akademie a Geralt z čarodějnice jsme také krátce nahlédli o neuvěřitelného Hulku, který se přinášela v prostoru – což je velmi normální věta. Dalo by se snadno předpokládat, že tyto crossovery budou rozloženy po celou sezónu, ale podle jednoho úniku s názvem Notpalo by Hulk mohl přijít již ve čtvrtek 8. prosince.

Podle Notpalo obdrží tvůrci obsahu Hulk ve středu a poté se objeví v obchodě s položkami den poté. Vzhledem k tomu, že Hypex i Shiinabr tweetovali citování Notpalo jako zdroje pro tento, jsme si docela jistí, že budete pobíhat kolem křiku „Hulk Smash!”Než týden vyjde. Je škoda, že ve Fortnite není o něco více rozmanitosti velikostí hitboxu nebo váhové třídy, které by představovaly, jak silný je Hulk, ale pravděpodobně by bylo těžké vyvážit.

Pokud jste novější na Fortnite a chcete vědět, jak koupit nové kůže, musíte se dozvědět o Fortnite V-Bucks. Také byste se také dobře podívali na náš seznam tipů a triků Fortnite. Také jsme dostali snížení hrudníku a umístění Fortnite Oathbound, pokud se snažíte najít některé z nejsilnějších nových Fortnite zbraní ve hře.

Jason Coles Jason tráví většinu času pobíhající po svých dětech nebo mazlíčcích, ale když hraní tráví většinu z toho, že se kolem ve Fortnite, Minecraft, posedlá hraním dopadů Genshin nebo hraním raketové ligy. Jeho práce najdete roztroušenou přes internet na webech, jako jsou Dicebreaker, NME a IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.