Nextrized RAID Destiny 2 má datum spuštění | PCGamesn, Destiny 2 Lightfall: Datum vydání, nové zbraně, detaily nájezdu a vše, co víme – Mirror Online

Destiny 2 Lightfall: Datum vydání, nové zbraně, detaily nájezdu a vše, co víme

Rozšíření Lightfall zahrnuje novou podtřídu Strand, příběhovou kampaň (s legendární možností stejně jako královna čarodějnice), cíl Neptunu, nové zbraně, exotika a zbrusu nový nájezd, který by měl dorazit pár týdnů po spuštění.

Příští reprizovaný nájezd Destiny 2 má datum spuštění

Příští reprized RAID Destiny 2 má datum spuštění a Bungie také sdílí podrobnosti o tom, co mohou strážci očekávat od režimu Contest.

Příští reprized RAID Destiny 2 má datum spuštění: Výbava z kořene nočních můr

Publikováno: 27. července 2023

Destiny 2Příští reprizovaný nájezd oficiálně má datum spuštění. Podle nejnovějšího příspěvku v Bungie’s tento týden v sérii Blogů Destiny, další nájezd bude žít jako součást Destiny 2 Season 22 1. září 2023. Bohužel Bungie stále nesdílela žádné podrobnosti, o nichž mohou hráči reprizovaní raid očekávat v populární hře FPS. Bungie však zveřejnila informace o tom, co by hráči mohli očekávat od nadcházejícího režimu soutěžního režimu RAID.

Po spuštění RAID povolí Bungie režim soutěže po dobu 48 hodin. Abychom získali tajný triumf, aby se kvalifikovali k získání prvního závodu na světě, budou hráči muset vyčistit nájezd pomocí soutěžního režimu pro přístup k režimu Challenge v režisérovi, což také poskytuje přístup k tajnému triumfu.

To zahrnuje seznam kurátorských výzev, které mají být vyplněny v režimu výzvy. Tým, který dokončí ty první, získá první titul na světě a pás vítězství zadku.

Thumbnail YouTube

Blogový příspěvek také poznamenává, že týmy, které sledují dokončení režimu soutěže. Stručně řečeno, první uchazeči na svět nebo ti, kteří hledají triumf.

Zatímco hráči stále zůstávají hádáním, který nájezd se vrátí, většina spekulací naznačuje, že je to buď hněv stroje nebo konec Croty, a to jak z původního osudu, tak z druhého, o kterém někteří navrhli, je příliš krátký na to, aby se vrátil jako nájezd. Někteří spekulují, že by to mohl být dokonce reprizovaný Destiny 2 Raid, což by s největší pravděpodobností byl Leviathan, i když se zdá, že rozhovor s vývojářem před zahájením světelného spuštění potvrzuje, že by to byl původní osud nájezd.

Zatímco čekáte na naplnění svědění nájezdu, nezapomeňte se podívat na náš průvodce Destiny 2 Root of Nightmares, který můžete brousit pro jeho sladký kořist ve hře pro více hráčů, kdykoli je na rotaci.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Destiny 2 Lightfall: Datum vydání, nové zbraně, detaily nájezdu a vše, co víme

Všechny tři třídy Destiny 2 na sobě nové neonové vybavení z Lightfall

Lightfall je předposlední rozšíření probíhajícího světla a temnoty Destiny 2, která se vydává po boku sezóny vzdoru, aby hráči udržovali zapojené čerstvé obsah a několik změn kvality života.

Destiny 2 jednoduše odmítá stát v klidu a od svého spuštění z roku 2017 zacházet s hráči na expanze a roční období, což pomáhá dávat zcela nový smysl pro střelbu mimozemšťanů v hlavě. Lightfall je nadcházející expanze, jehož cílem je zahájit rok volna. Zavádí různé změny a vylepšení hraní, které by mohly vidět soupeřit s největším posunem od původního osudu vzaného krále, nebo dokonce velmi milovaného expanze královna čarodějnic Destiny 2.

Bungie podrobně popsala, co lze očekávat od Lighfall s Destiny 2 prostřednictvím rozsáhlého blogového příspěvku na vlastním webu. Hráči se mohou těšit na nové umístění, novou třídu, novou exotiku a ještě mnohem více. Ať už máte zájem zjistit, kam příběh míří, jaké budou nejlepší zbraně nebo se zajímají, jak skočit zpět po dlouhé době, mnoho z těchto podrobností bylo před startem rozděleno. Zde je vše, co víme, o Destiny 2 Lightfall.

Datum vydání osudu 2 2

Vydání Destiny 2 Lightfall v úterý 28. února 2023, vedle sezóny aktualizace obsahu Defiance. Období vzdoru bude mít možnost skočit pro všechny, udržet se v pohybu rozšiřujícího se Lighfall Expansion a poskytovat mnohem více aktivit, předmětů a kosmetiky, aby se zapojilo do osudu 2 ještě příjemnější.

Bungie odhalila konkrétní časy, kdy Destiny 2 bude dole, zatímco dokončí údržbu potřebnou k zahájení Lightfall. Destiny 2 bude dočasně offline den před 2:00 GMT / 9AM ET / 6AM PT, ale to je, když lze Lightfall předem nahradit na všech platformách včetně PS5, Xbox Series X | S. Poté bude Destiny 2 přiveden zpět online a Lightfall bude k dispozici ve 14:00 GMT / 9AM ET / 6AM PT v den zahájení.

Existují výhody pro hráče, kteří si chtějí před jeho vydáním předobjednat Lighfall, jmenovitě okamžitý přístup k novému exotickému duchu a legendárnímu znaku. Ti, kteří chtějí pony na každoroční průsmyk, mezitím také dostanou přístup k exkluzivní exotické emoci, ale co je důležitější, exotická automatická puška s rychlým Storm Storm Storm.

Edice Destiny 2 Lightfall Collector

Bungie slaví spuštění Lightfall ve stylu Destiny 2 s vydáním sběratelské edice na PlayStation, Xbox a PC. Neobsahuje disk, protože hra je technicky ke stažení zdarma na všech platformách. Lidé, kteří si ji kupují, však obdrží roční průsmyk, tak i rozšiřování světelného průchodu, stejně jako spoustu fyzických dárků. Zde je to, co je součástí edice Destiny 2 Lightfall Collector’s Edition:

 • Destiny 2: Lightfall + Roční průkazský herní kód
 • Destiny 2: Lightfall Digital Soundtrack
 • 8 ”POUKA Replika postavy s LED světly a stojanem
 • Knihy Vanguard Lore
 • Dopis od Zavaly
 • Mini-litografie
 • Vinylová nálepka
 • Plus exkluzivní edici sběratelů

Detaily Destiny 2 Lightfall RAID

Očekává se, že nájezd osudu 2 bude žít krátce po zahájení samotné expanze. Poskytování všeho jde do plánu a nic není zpožděno, Bungie potvrdila, že 10. března 2023 bude datum, kdy bude naživo pro všechna území v 17:00 GMT / 12:00 ET / 9:00 PT. To poskytne novým a vracejícím se hráčům trochu času na přepracování toho, co je nové, a dokončí doprovodnou kampaň Lightfall.

Destiny nájezdy jsou skvěle dobře udržovaná tajemství od Bungie. Část kouzla k osudovému náletu není žádná ponětí, co se děje, a pracuje s těsným týmem, aby se pokusil dokončit ji prostřednictvím komunikace a řešení hádanek.

Jedna věc, kterou víme, je, že nájezdy Destiny 2 jsou obvykle tematické kolem odpovídající expanze nebo sezóny. Jako takový očekáváme, že získáme lepší představu o tom, co lze očekávat od Lightfall RAID po dokončení příběhové kampaně.

Osustové 2 Lighfall zbraně a nové umístění

Při vydání expanze přichází mnoho čerstvých zbraní, které přicházejí do Lightfall Destiny 2. Katalyzátor Storm Storm Qucksisilveru a Stazis Glaive jsou na plném displeji, stejně jako řada dalších standardních a exotických zbraní, které vypadají perfektně v souladu s novým neonově promotaným městem Neomuna. Samotná Neomuna byla představena v škádlení od Bungie.

Zřídka předtím bylo mezi prostředím a zbraněmi tolik synergie, než v tom, co vypadá přinést Lightfall. Nebudeme vědět, jak je každý odemknut až do dne zahájení, ale zde je seznam každé zbraně a kusu Gear předvedený v přívěsu Destiny 2 Lightfall, který také podrobně popisuje účinky, které na bitevním poli.

 • Konečné varování (exotické pramene Sidearm) – nabitá kola sledování.
 • Deterministický chaos (exotický prázdný kulomet) – rytmické debuffy, čtvrtý výstřel oslabuje nepřátelům.
 • Cyrtarachneova fasáda (exotická lovecká helma) – Grapple dává tkanou poštu s odolností proti drzému.
 • Abeyant Leap Titan (exotická brnění nohou) – Barikáda vyvolává další řasy.
 • Storm StormSilver Storm (Exotic Auto Rifle) – Grenáty vytvářejí spleti na zabíjení.
 • Swarmers (Exotic Warlock Leg Armor) – Ničení Tangles Spawns Threadlings.
 • Winterbite (Exotic Stasis Glaive) – Zmrazte nepřátele s mrázskými koulemi.

Destiny 2 Lighfall Nové funkce

Ne všechno v Destiny 2 Lightfall bude nové, protože to, co už je ve hře, už bylo docela dobré. I tehdy však ve Forbesu popisuje, jak Bungie považovala za vhodné přepracovat některé známé instituce a mechaniku, aby zajistila, že střelec hraje lépe než kdy jindy. Od jednoduchosti konečného schopnosti změnit načítání za běhu spíše než ponořit se do nabídek (dokonce z vašeho trezoru) na zcela přepracované bojové mody, bylo přepracováno mnoho stávajících systémů.

Snad největší novou funkcí je zavedení nové podtřídy Strand, která přináší novou sadu schopností založených na temnotě, ať už hrajete jako lovec, Warlock nebo Titan. Připojuje se k podobným jako solární, prázdnota, oblouk a stázi, které byly buď k dispozici, nebo se zavedly v předchozí expanzi, což přináší všechny nové síly, ve kterých má být smrt.

S Lightfall je také příslib osvěžených úderů, změn toho, jak funguje řemeslná práce a mnohem více. Mnoho z těchto změn ve stávajících systémech je nepatrné, ale když je odebrána jako celek.

Všechno, co víme o rozšiřování Lighfall Destiny 2

Destiny 2 Datum vydání Lightfall - Strážci na Neptunu

The Destiny 2 Lightfall Expanze teď není příliš daleko, vezme nás do neonově namočeného Techtropolis v hlavním městě Neptunu, abychom bojovali. Poprvé nemíříme do nějaké zničené kolonie nebo planety zamořené úlem, ale do plně naplněného sci-fi město.

Spolu s novým cílem přichází Strand; Druhá podtřída temnoty, vše o tkaní a osvobození psychických pramenů vesmíru, aby svázala nepřátele, hrala si s ozdobným vyhlížejícím lanem a potlačila se přes futuristickou panorama Neptunu. Kromě toho máme nový nálet a nejrůznější změny přicházející na zbraně, řemeslné a exotiky.

Pokud se stále připojujete v sezóně Seraph, některé informace o tom, jak získat Revize nula a jeho katalyzátory mohou být užitečné a také kde najít všechny Místa rezonance zesilovačů Pro více zbraní Ikelos. Existuje také seznam Umístění bezpečnostních dronů Takže můžete tyto tajné dveře otevřít v misi SHIELD SHIELD SHIELD. Ať tak či onak, tady je všechno, co víme o rozšiřování Lighfall Destiny 2.

Datum vydání osudu 2 2

Datum vydání Lighfall je 28. února, 2023 na Steam, která se bude shodovat s vydáním sezóny 20. Bungie uchovávala podrobnosti o sezóně drancování a sezóny Seraph docela blízko k jeho hrudi a oznamuje je pouze v den vydání, takže je pravděpodobné, že o nové sezóně nic nebudeme vědět, až do spuštění.

Rozšíření Lightfall zahrnuje novou podtřídu Strand, příběhovou kampaň (s legendární možností stejně jako královna čarodějnice), cíl Neptunu, nové zbraně, exotika a zbrusu nový nájezd, který by měl dorazit pár týdnů po spuštění.

Osud 2 Lighfall Trailers

Zatím existovaly čtyři světelné přívěsy. První byl během předvádění odhalení, druhý byl během loňského roku během herní ceny, třetí předváděl Neomunovo prostředí a čtvrtý je o nových zbraních a exotice:

Přívěs pro životní prostředí:

Přívěs zbraní:

Destiny 2 Lighfall Strand

Lightfall představuje do hry novou podtřídu: Pramen. Podobně jako Stazis In Beyond Light je Strand podtřídou „temnota“, která efektivně roztrhne realitu a umožňuje hráčům „přitahovat dráty, které spojují všechny živé bytosti.„Co to znamená v praxi, je zapletení, čepele a nechtěné.

Funkce podtřídy standout je a hák který vám umožní zápasit na tenký vzduch nebo se připojit k konkrétním objektům. Vidíte, jak se Hunter potýká s Titanem, který dělá Thundercrash Super v přívěsu nebo na pohybující se vlak v původní vitríně. Háček se potýkáním také přidá další vrstvu k průzkumu hlavního města Neptunu s tajemstvím a oblastmi, které jsou přístupné pouze pomocí jeho používání. I když nevíme mnoho o konkrétních schopnostech, viděli jsme pro každou třídu Strand Supers:

 • Threadrunner (Hunter): Roaming Super, kde lovec vytváří lanový šipku vyrobený z pramene, který může provádět útoky AOE, nebo bodnout na konkrétní cíle
 • Tyran (Titan): Roaming Super, který vypadá podobně jako pěsti z chaosu, kde vytváříte čepele z pramene a můžete provádět útoky AOE, nebo udeřit na jednotlivé nepřátele
 • Architekt (Warlock): Projektil super vypálí palbu tří řezaných střel, které napadení na dopad. Mírně nejasné, co to znamená, ale zdá se, že po účinku přidá druh poškození AOE

Vypadá to také, že Hunter má schopnost ShatterDive-esque, která může zvednout nepřátele do vzduchu a připnout je na místo s pramenem.

Destiny 2 Lightfall Neptun

Neomuna je novým cílem v Lighterfall Destiny 2; Dlouho ztracená lidská kolonie, která přežila od kolapsu, když se pyramidy poprvé objevily v Sol. Říkám člověku, ale obyvatelé Neptunu jsou možná srovnatelnější s probuzením, kteří byli také lidskými kolonisty, kteří byli sami odříznut a vyvíjeni sami. Jeden klíčový rozdíl je v tom, že Neomuniáni nemají světlo a místo toho mají samozvaní obránce známé jako cloudstriders. Z toho, co jsme viděli, jezdí na létajících surfy, jsou super vysoké a mají docela pokročilé technologické zbraně.

Samotné hlavní město Neptun je „jasná neonová metropole s přístavem, kancelářskými budovami a arkádou.„Se zavedením Strandův háček na drapák mohou hráči očekávat mnohem větší verticitu, pokud jde o to, jak procházejí hlídkovou zónu, ale také z hlediska objevování tajemství. Neomuna žije, ale oblast, do které se pustíme, je obsazena Calusovou stínovou legií klonovaného Cabal, přičemž jeho gigantická loď představovala prominentně na panoramatu. V Nedávný twab, Associate Game Director, Robbie Stevens, hovoří o Bungieově cíli „Vkládat více tajemství do Destiny 2“ z Lightfall a dále, takže stejně jako trůnový svět by Neomuna měla mít nějaké skryté objevy.

Destiny 2 Lighfall Raid a Dungeons

Přichází také nálet s Lighfall. Stejně jako u slibu učedníka v expanzi čarodějnice Queen by měla být zahájena o víkendu v týdnu po spuštění, čímž se datuje jeho vydání 10. března. Neexistuje mnoho informací o nájezdu, kromě stručného popisu na oficiálním webu, který zní: „V rámci [redigované] byla detekována strašidelná přítomnost]. Strážci musí prozkoumat tajemství a objevit vše, co mohou o této hrozbě.”

Během roku 2023 můžete očekávat dva nové dungeony a vracející se nájezd. Stejně jako u duality a věže pozorovatele v sezóně strašidelné a sezóny Seraph, sezóna 21 a sezóna 23 obdrží své vlastní žaláře se sadami brnění, zbraněmi a exotickou. Pokud je chcete odemknout, musíte si zakoupit roční průsmyk/dungeon klíč. Vracející se nájezd se objeví v sezóně 23, ale stejně jako King’s Fall, měl by být pro všechny hráče zdarma.

Destiny 2 Lighfall Exotics and Weapons

Od odhalení přívěsu zbraní a ozubeného zařízení nyní víme, že Lighfall Exotics přichází s expanzí:

 • Konečné varování (řetězec strana): Postavitelská vedlejší zbraň, která může vystřelit kola sledování, když je nabitá
 • Deterministický chaos (void MachineGun): Kruhohlavá prázdnota založená na rytmu, která oslabuje nepřátele každý čtvrtý výstřel a činí nepřátele těkavými 16.
 • Winterbite (Stasis Glaive): Tato stasis Glaive může vystřelit mráz koule, které zmrazí nepřátele a vypadají trochu podobně jako věžičky Warlock Stasis
 • Quiksilver Storm (Kinetic/Strand Auto Rifle): V současné době kinetická automatická puška, která by mohla být aktualizována na Strand, Katalyzátor umožňuje jeho granátovým zabitím vytvářet spleti, které můžete hodit na nepřátele

Exotické brnění

 • Fasáda Cyrtarachne (Hunter Helma): Používání Strand Grapple dává tkanou poštu, která nabízí odolnost proti trhu a možná i další odpory
 • Abeyant Leap (titan nohy): Barikády vyvolávají další řasy, což jsou pozemní projektily, které se zapletly
 • Swarmers (Warlock Legs): Zničení spleti podobných Warmind Cells Treps the threadlings, které hledají nepřátele a zaútočí na ně

Víme také, že Bungie plánuje znovu vyvážit těžké zbraně. Chcete -li citovat příslušný TWAB: „Tinking s tím, že snižuje několik méně účinných možností a zároveň snižuje nějaké odlehlé poškození“ a „velký převážnost statistiky efektivity vzduchu“. Zdá se pravděpodobné, že odpalovače energetických granátů obdrží dlouho očekávaný buff, ale je téměř jisté, že lineární fúzní pušky budou nerfikovány, protože jsou současnými králi DPS. Pokračování trendů exotických přepracování, několik starších exotických zbraní také obdrží podtřída klíčových slov, aby je zvýšila na standard.

Destiny 2 Lightfall LFG, načítání a zkušenosti s hráčem

Bungie se snaží zlepšit zážitek pro nové i stávající hráče v Lighffall přidáním načtení ve hře a Mod Manager, stejně jako Guardian řady Systém. V prezentaci byla nabídka MO porovnána s kosmetickým systémem Bungieho brnění a umožní hráčům vytvořit načítání a poté je aplikovat mezi aktivitami. V současné době většina hráčů používá správce položek Destiny pro načtení a správu zásob, ale spoléhá se na API, které způsobil problémy tuto sezónu.

Spolu s těmito nakládkou Bungie nedávno nastínila, jak obecně přepracovává mody. Příslušný blogový příspěvek má všechny změny, ale hlavní body jsou:

 • Elementární studny jsou nahrazeny nábojem z brnění. V závislosti na nastavení modu můžete získat buffy, když máte hromádky brnění nebo můžete tyto zásobníky konzumovat, aby poskytovaly konkrétní účinky. Můžete dále vyladit, kolik obvinění z brnění, jeho doba trvání a doba trvání vašich buffů pomocí slotů jiných modů
 • Podtřídy dostávají verzi iontových stop: Firesprite pro solární, prázdné kalhoty pro prázdnotu a Stasis Shards for Stazis. Vytvoříte je na základě vašeho nastavení podtřídy a poskytnou schopnost energie a efekty na základě aspektů a fragmentů, které máte štěrbinu
 • Budete moci omráčit různé šampióny pomocí klíčových slov podtřídy. Například volatilní kola omráčí šampióni bariéry, Jolt omráčí přetížení šampionů a oslepení omráčí nezastavitelné šampióny. Úplný seznam je k dispozici ve výše uvedeném blogu.

Kromě toho existuje nový systém Guardian řady jedenácti závorek, který pomáhá hráčům házet, jak hra funguje, a odrážejí vaše celkové mistrovství v různých obsahu Destiny. Zní to, že některé z řad vyžadují, abyste byli Sherpa nebo pomohli novějším hráčům dokončit aktivity, dungeony nebo nájezdy. Na konci aktivit můžete také rozdat pochvalu, což bude dále odrážet, jak spolehlivé jste člena FireTeam.

Ačkoli to nebude spuštěno spolu s Lightfall, Bungie má také plány na LFG FireTeam Finder. Vypadá to trochu podobně jako systém, který aplikace Destiny 2 v současné době používá a umožní vám hledat fireteams provádějící konkrétní činnosti, nebo zveřejnit reklamu, která hledá hráče, s nimiž provádí aktivitu. Očekává se někdy v roce 2023.

Destiny 2 Lightfall Enemaes

Zatímco velkým špatným světelným svědkem bude čelit exilovanému císaři Cabal, Calus, který se stal nejnovějším učedníkem temnoty. Calusova armáda klonů Cabal se nyní nazývá Stínová legie, A vedle vizuální generální opravy mají přístup k některým schopnostem temnoty, například schopnost nasadit střepy, které mohou blokovat použití schopností.

Boj se Shadow Legion jsou Tormentoři, Starověcí obyvatelé temnoty trochu podobné Rhulku ze slibu učedníka nájezdu. Tito bezplatné roam šéfy zní jako verze Lightfall’s Version of the Hive Lightbearers, schopné zaútočit z dosahu, ale také vypouštět strážce života. Nevím, co to přesně znamená, ale zní to smrtí.

Destiny 2 Lighfall Crafting

Systém pro tvorbu zbraní dostává také některé generální opravy s Lighfall. Široké tahy jsou:

 • Odstranění nezbytných hlubokých zbraní
 • Více způsobů, jak vydělat řemeslné měny jiné než hluboké zbraně
 • Více možností, jak nechat hráče zacílit, na které řemeslné zbraně chtějí odemknout
 • Zbraně Master Raid získají vylepšené výhody, aby nespadly za řemeslné

Pokud máte nějaké nezbytné hluboké rezonanční zbraně zastrčené pryč, měli byste je dokončit před lislem, což je, když bude odstraněno. Více podrobností o tvorbě se objeví, když se objeví rozšiřování.

Destiny 2 Lighfall Economy

Jednou z velkých změn přicházejících s Lightfall je odstranění modrých engramů, takže jakékoli činnosti, které udělují modrý výstroj, nyní místo toho poskytne legendární fialové vybavení místo toho. Umbralské engramy jsou také nahrazeny novými sezónními engramy, které můžete použít k zaostření starších zbraní a brnění.

V příslušném blogu Bungie je docela rozsáhlý seznam o tom, co bude k dispozici, ale zahrnuje Iron Banner a Trials of Osiris Armor a Vanguard konečně zaostřuje také zbraň, a to i pro zbraně Nightfall. Od osvětlení dále bude ADA také prodat širokou škálu shaderů, které nebyly již nějakou dobu k dispozici – úplný seznam je také k dispozici v tomto blogovém příspěvku.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.