NI no Kuni Cross Worlds Best Class Guide: All Class – Mrguider, Ni No Kuni: Cross Worlds Best Class Guide.

Ni No Kuni: Průvodce nejlepší třídy Cross Worlds

Contents

Inženýr pro svou všestrannost a Přátelství zdarma, zaujímá první místo v našem žebříčku Ni no kuni: Cross Worlds Nejlepší třídy.

Nejlepší průvodce třídy Ni No Kuni Cross Worlds: Všechny třídy

Čtěte dále pro ni no kuni Cross Worlds Best Class Guide, který pokrývá všechny dostupné třídy na začátku, na globálním vydání.

Ni No kuni Cross Worlds Best Class Guide

Ni žádné kurzy Cross Worlds

Nejnovější MMORPG ni no Kuni Cross Worlds Funkce X5. Všechny tyto třídy jsou uzamčeny pohlaví; Hráči mohou změnit svůj vzhled, ale ne jejich pohlaví. Toto jsou třídy X5, které si můžete vybrat na začátku hry při globálním vydání:

 • Třída šermíře
 • Třída čarodějnice
 • Rogue třída
 • Inženýrská třída
 • Třída ničitelů

Zde jsou stručné podrobnosti každé třídy:

Průvodce třídou Swordsman

Ni No Kuni Cross Worlds Swordsman Class

Swordsman je třída Role Role Melee-DMG ozbrojená ostrým jednoručním mečem. Může na nepřátele způsobit obrovské množství DMG. Pokud hledáte charakter rolí DMG s schopnostmi útoku na blízkého dosahu, je Swordsman třídou, kterou si můžete vybrat. Pomocí své jednoruční zbraně meče vyhodíte těžké údery na nepřátele, pronikáte do jejich brnění a vyrazíte je.

Swordsman schopnosti (Core):

 • Blikat – vrhá nával Atks a zpomaluje nepřátele kolem vás! Způsobuje 232% + 124 dmg a zpomaluje nepřátelský pohyb o 20% za x3 sekundy!
 • Flying Slash – Skákání ATK houpající se dolů ze vzduchu způsobujícího DMG a zpomalení nepřátel! Způsobí 208% + 114 dmg a zpomaluje nepřátelský pohyb o 15% po dobu 3 sekund!
 • Spinning Swords – Swordsman se točí kolem a dopředu a slíží všechny nepřátele v jeho cestě! Způsobuje 164% +89 DMG a klepe nepřátele dolů pro x1.5 sekund!
 • Magical Sword Cut (ult schopnost) – Obří magický meč se rozřezává proti nepřátelům způsobujícím masivní DMG! Způsobuje X456% DMG a 100% zvýšené DMG proti nepřátelům PVE!

Průvodce třídou čarodějnic

Ni No Kuni Cross Worlds Třída čarodějnice

Čarodějnice nebo mág je magický třída charakteru DMG prodejce vyzbrojená magickou kopí zbraní, která způsobuje vysoký objem DMG na nepřátele z krátké až střední vzdálenosti. Může také aplikovat debuffy na nepřátele, snižovat jejich statistiky/blokovací pohyb/nepřetržitý DMG v průběhu času.

Schopnosti čarodějnice (jádro):

 • Pronikavá bouře – strhněte kopí směrem k nepříteli a sražte je! Způsobí 180% +96 dmg a knockdown pro x1.5 sekund!
 • Tančící oštěp – skočí do vzduchu a vrhá se točící ATK, zatímco se podporujete! Vyvolejte 246% +132 DMG a zároveň poskytnout 10% ochranný štít po dobu trvání ATK.
 • Storm Spear – Otočte kopí kolem. Zvolte DMG a pomalé nepřátele! Způsobujte 172% +92 dmg a pomalý nepřátelský pohyb o 20% za x3 sekundy!
 • Rain of Spears (Ultimate schopnost) – Déšť o kopí z oblohy, aby se vaše nepřátele odstranily! Každá kopí se zabývá 80% DMG a Monstra zabere o 100% více DMG.

Rogue Class Guide

Ni No Kuni Cross Worlds Třída čarodějnice

Rogue je jednou z nejpopulárnějších tříd ve hře Ni No Kuni Cross Worlds. Je to prodejce DMG s dlouhým doletem, který používá lukovou zbraň k udeření nepřátel z velké vzdálenosti a udělení nadšenců spojencům. Stávky s dlouhým doletem s dobrým objemem DMG z dálky na nepřátele dělají z Rogue jednoho z nejlepších prodejců DMG mezi všemi třídami.

Rogue’s Skills (Core):

 • Déšť šípů – Uvolněte mocné šipky na nepřátele! Každý ATK způsobuje 15% +187 DMG. Také zpomaluje nepřátelský pohyb o 11%
 • Multi-shot – Odtlačte nepřátele pryč! Způsobuje 170% DMG a skočí zpět s Rogue!
 • Evasion Shot – střílejte vpřed v linii, zatímco se vyhýbáte zpět! Způsobuje 180% DMG v kuželu před Rogue a odstrčí všechny! SPD postižených nepřátel klesá o 11% za sekundy x3!
 • Duchovní šipka (konečná schopnost) – Vyvolejte velkého ducha a střílí mocnou šíp na nepřátele. Způsobit 460% DMG všem nepřátelům vpředu. Monstra získají 100% zvýšené DMG.

Průvodce třídou inženýra

Ni No kuni Cross Worlds Engineer Class

Engineer je třída charakterů léčitele/podporovatele ve hře Ni No Kuni Cross Worlds se schopností uzdravit spojence během bitvy a udeřit nepřátele pomocí střelných zbraní/Summon Skills. V týmových bitvách dokáže dobře; může přispět uzdravením spojenců zaneprázdněných bojů z přední části (role tanku/melee). Můžete čelit určitým potížím při čištění vln nepřátel sólo kvůli nízkému DMG síle.

Dovednosti inženýrů (Core):

 • Burst Coil – Zavolejte záběry dělostřelectva ze vzduchu! Způsobí 150% + 84 dmg a 1 sekundové omráčení v poloměru!
 • Elementární výbuch – Vložte prvek zbraně do řady DMG! Způsobujte 212% +16 dmg a zpomalte nepřátelský pohyb o 15% po dobu x2 sekund!
 • Výbušná střela – vyzařuje silnou kulku v linii! AOE DMG
 • Artillery Strike (Ultimate schopnost) – Vyvolání děl x2, které způsobují nepřátele DMG vpředu. Způsobí X447% DMG v linii před inženýrem. Monstra dostávají 100% zvýšené DMG.

Průvodce třídou ničitelů

Ni No Kuni Cross Worlds Destroyer Class

Destroyer je třída charakteru rolí tankové role ve hře, která může bojovat z frontové linie, co nejvíce nepřátelských hitů, zatímco spojenci v polovině back line mohou vykonávat svou práci, aby způsobili DMG, bušení/léčivé spojence. Má působivé statistiky HP/DEF.

Torpédobodní schopnosti (jádro):

 • Plná houpačka – Destroyer se točí a způsobuje 32% + 17 dmg.
 • Brutální stávka – Destroyer houpe kladivem a způsobuje DMG na nepřátele! Knockdown pro x1.5 sekund. 1. ATK Dealt 76% DMG a 2. ATK Dealt 114% DMG!
 • Pozemní zabouchnutí – skočí do vzduchu a pak zasáhne nepřátele! Skoků vpřed způsobuje 180% + 97 dmg a zpomalte nepřátele o 20% po dobu 3 sekund!
 • Hammer of Fury (Ultimate schopnost) – Destroyer předvolá obří kladivo, aby udeřil nepřátele! Způsobuje 469% DMG všem nepřátelům v oblasti AOE. Nabízí o 100% více DMG proti příšerám.

Nejlepší třída Ni No Kuni Cross Worlds:

 • Swordsman – nejlepší třída melee/dmg
 • Čarodějnice-Nejlepší třída střední třídy/DMG se schopnostmi debuffů
 • Rogue – Nejlepší prodejce DMG
 • Inženýr – nejlepší třída podporovatelů
 • Destroyer – nejlepší tanková třída

Všechny třídy jsou jedinečné, mají pozoruhodné schopnosti a daří se dobře. Doporučujeme si vybrat třídu založenou na bitevní hře, kterou preferujete. Pokud rádi uvolníte stávky z dálky v bitvách, Rogue je nejlepší třída, kterou si můžete vybrat. Pro milovníky blízkého bojového boje je třída Swordsman nejlepší. Pokud hledáte postavu s dobrou vytrvatelností, jděte s třídou ničitelů. Prodejce DMG středního rozsahu? Jděte s třídou čarodějnic. Léčitel/podporovatel? Jděte s třídou inženýra.

To je vše, co jsme dostali v tomto příspěvku na Ni No Kuni Cross Worlds Best Class Guide.

Milujete hraní mobilních her? Přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube – Gaming Soul, pro nová videa z mobilních her. Pro více aktualizací, herních zpráv, herních průvodců, nových herních vydání a upozornění – jako my na Facebooku – herní duše, sledujte nás na Twitteru – Gaming Soul. Podívejte se – nejlepší mobilní hry. Máš nějaké návrhy? Odeslat zde

Ni No Kuni: Průvodce nejlepší třídy Cross Worlds

Ni No Kuni: Průvodce nejlepší třídy Cross Worlds

V tomhle Ni No Kuni: Průvodce nejlepší třídy Cross Worlds, Představujeme vám 5 různých tříd: Šermíř, Čarodějnice, ničitel, Darebák a Inženýr. Každá z těchto tříd má silné a slabé stránky. Také dovednosti některých postav je obtížnější odemknout v hraní zdarma. Abychom vám pomohli vybrat typ hry, která vám nejlépe vyhovuje, dali jsme to dohromady Ni No Kuni: Průvodce nejlepší třídy Cross Worlds. Abychom to sestavili Seznam úrovníAbychom vytvořili tuto příručku, založili jsme ji na výkonu postav, ale také na tom, jak získat své nejlepší dovednosti.

Vyberte si NI no Kuni: Cross Worlds Best Character Class

Udělali jsme to NI NE KUNI: Seznam tříd Cross Wordys Class Abychom vám pomohli vybrat vaši třídu. Hra nabízí obrovský obsah, takže se svou postavou strávíte mnoho hodin. Proto vám doporučujeme vybrat si hratelnost, která se vám líbí: DPS, Tank, Support nebo Ranged Fighter. Pokud máte pochybnosti, neváhejte vyzkoušet dostupné znaky.

5 tříd Ni no Kuni: Cross Worlds

Zatímco všechny třídy jsou stejné, jejich dovednosti se nesmí ignorovat. Určité odemknutí Zvláštní dovednosti a pasivní, jako jsou ty melovíka a čarodějnice, vyžaduje významnou investici: budete se muset spolehnout na štěstí nebo je koupit přímo z obchodu hry. Kromě toho, pokud chcete Upgradujte své dovednosti, Budete muset sbírat více kopií.

Inženýr, Ni no Kuni: Cross Worlds Nejlepší třída pro hraní zdarma v hraní

Představení učence: Nejlepší třída zdarma v Ni No Kuni: Cross Worlds

I když to není nejsilnější charakter z hlediska čistého DPS, inženýr má pro ni hodně. Nejprve můžete Odemkněte své nejlepší speciální dovednosti a pasivy zdarma A docela brzy ve vašem dobrodružství.

Nejlepší speciální dovednosti Ni no Kuni: Cross Worlds Engineer Class

Inženýr je v podstatě a Podpora role. Bude s ní schopna uzdravit celý tým Léčivý strom hláskovat. Je také jedinou třídou, která může oživit postavu zpět se zvláštní dovedností Vzkříšení. Toto kouzlo můžete odemknout výměnou Dominantní medaile.

Také se dostanete Časový skok, Jeden z nejlepších buffů v RPG, když poprvé začnete používat inženýr. Tato dovednost snižuje cooldown na schopnostech všech postav a zvyšuje poškození normálních dovedností.

Nejlepší závazky inženýra

Pokud jde o závazky inženýra, můžete snadno získat přístup k těm nejzajímavějším: Medic výměnou za 1 000 dominantních medailí a Ochrana světla, který odemkne zdarma na začátku MMORPG.

Budete však muset jít do obchodu, abyste se dostali Rychlé načtení. Pasivní nabízí šanci snížit cooldown zvláštní dovednosti po použití normálního útoku.

Fotografie inženýra v Ni No Kuni: Cross Worlds

Pokud jde o hratelnost, kromě zvláštních dovedností inženýr Útoky z dálky s její zbraní. Může hrát Letecké útoky že omráčí nepřátele, snižují jejich pohybovou rychlost a střely střelby, které explodují při nárazu.

Pokud chcete hrát jako součást týmu a chcete být léčitel, Měli byste si vybrat inženýra. Pokud dáváte přednost čisté roli DPS, vyberte čarodějnici nebo šermíře.

Inženýr pro svou všestrannost a Přátelství zdarma, zaujímá první místo v našem žebříčku Ni no kuni: Cross Worlds Nejlepší třídy.

Ni no Kuni: Cross Worlds Rogue Guide, vynikající DPS

Baví vás rychlé a dynamické DPS? Pak se vám bude líbit hratelnost Darebák. Jako bonus přidané, stejně jako Savant, lze její nejlepší dovednosti odemknout, aniž by musela platit peníze, což z ní činí vrchol Ni no Kuni: Seznam úrovně třídy Cross Worlds.

Rogue Prezentace

Rogue bude schopen způsobit hodně škod s lukem a zaměňujte nepřítele. Jeho posilovací schopnosti také zvýší vaši divizi při hraní jako tým.

Vyberte a získejte nejlepší speciální dovednosti Ni no Kuni: Cross Worlds Rogue Class

Odemknete dvě z nejlepších kouzel Rogue jednoduše dokončením příběhu. Planoucí srdce zvyšuje ATK Rogue a členů vaší divize a Sluneční erupce zpomaluje a omráčí nepřátele.

Nicméně, dostat Šipka gravitace, Budete si ho muset koupit v obchodě hry, nebo doufáte Zanícení.

Pasives, aby vybavili Rogue pro optimalizovanou stavbu

Pokud jde o pasivy, doporučujeme Rychlý pohyb Chcete -li zvýšit rychlost pohybu, Burst Charge urychlit nabíjení rozchodu dovedností a Nepřátelství Zvýšení poškození při útoku, ale také poškození, které obdržíte.

Fotografie Rogue

Stručně řečeno, Rogue to dělá Velké poškození z dálky, oslabuje nepřátele a Zvyšuje své spojence. Můžete snadno dostat ruce na jeho nejlepší dovednosti a poté je upgradovat v režimu zdarma.

Na druhou stranu, Rogue je spíše křehký. Pokud hrajete výhradně sólo, může vám to představit určité potíže.

Ni no Kuni: Cross Worlds Swordsman Průvodce: impozantní melee DPS

Prezentace Swordsmana

Pokračujeme v našem nejlepším Ni No Kuni: Průvodce třídami Cross Worlds s Šermíř, který bojuje s rukou s mečem. Může Snižte obranu nepřátel Chcete -li způsobit více poškození. Útočí na blízký dosah a zvyšuje vaše hrací partnery, což z něj dělá zvláště všestranný charakter. Bude vynikající volbou pro PVE i PVP.

Získejte nejlepší speciální dovednosti Ni No Kuni: Cross Worlds Swordsman Class

Dostaneš Siphon Blade, nejsilnější dovednost šermíře, přímo ve hře a může ji zvýšit výměnou za Dominantní medaile. Schopnost vrhá nepřítele do vzduchu a způsobuje škody stínu a zároveň snižuje jejich obranu, aby zvýšila tým.

Doporučujeme vám sbírat Guardian Sanctuary Výměnou za dominantní medaile pro zvýšení ATK, rychlosti ATK a rychlost pohybu celého týmu.

Pokud však chcete odemknout Arcane bariéra Chcete -li snížit poškození vaší divize a slepých nepřátel, budete muset buď farmovat nebo zakoupit dovednost v obchodě hry.

Výběr závazků šermíře

Také někteří z nejlepších pasiv šermíře jsou obzvláště těžké získat, aniž by za ně zaplatili. To platí zejména Pevnost, což zvyšuje vaši obranu, kdykoli na vás nepřátel zaútočí. Totéž platí pro Seal Death, který omráčí nepřítele v pravidelných intervalech, když používáte normální útok a také zvyšuje ATK.

Obranný volání je přesto získán zdarma. Tento pasivní pravděpodobně zvýší DEF divize po úspěšném útoku.

Fotografie Ni no Kuni: Cross Worlds Swordsman

Pokud chcete plně využít výhody síly šermíře, budete muset v určitém okamžiku natáhnout peněženku, pokud nebudete mít velké štěstí s kořistí. Ale i bez přístupu k těmto dovednostem je šermíř stále a solidní a zábavné DPS hrát.

Ni no Kuni: Průvodce čarodějnicemi Cross Worlds: mocný DPS, ale s obtížným získáním dovedností

Druhý v našem posledním Ni No Kuni: Průvodce nejlepší třídy Cross Worlds, The Čarodějnice také bojuje s rukou, ale s kopí. Umí Zvyšte její útoky S jejími kouzly a způsobit vážné poškození na bojišti. Má však nižší odpor.

Prezentace čarodějnice

Pokud bychom měli soudit pouze síla čarodějnice, Mohli bychom ji snadno umístit na vrchol tohoto seznamu úrovní nejlepších tříd Ni No Kuni: Cross Worlds. Bohužel, ona Nejlepší dovednosti A pasivní jsou Těžko přijít. Nebudete moci snadno využít svého plného potenciálu, pokud nemáte velké štěstí s vašimi kořisti nebo investujte nějaké peníze.

Jak získat nejlepší dovednosti pro Ni No Kuni: Cross Worlds Witch Class?

Křišťálová vlna, Nejvhodnější útok čarodějnice se získává s nízkou mírou kapky na Ardor nebo v obchodě hry. S tím uvolníte mocnou ledovou bouři schopnou ohromující nepřátele.

Podobně, Blikat je jedním z nejvzácnějších kořistí Kotel Al-Kemiho štěstí. Tato schopnost vám umožňuje teleportovat a být imunní vůči poškození 1.5 sekund po teleportování.

Budete se však moci zotavit Deady Spike Snadněji výměnou za 3 500 dominantních medailí. Tento útok je ideální pro zahájení komba.

Nejlepší závazky pro čarodějnici

Nejlepší pasives čarodějnice bude stejně těžké získat: Havárie brnění a Meikyon Shisui jsou vzácné kořisti z kotle Al-Kemi.

Havárie brnění snižuje obranu nepřítele při normálním útoku. Meikyon Shisui zvyšuje poškození vašich normálních útoků a umožňuje vám provádět kritičtější hity.

Fotografie Ni no Kuni: Cross Worlds Witch

Nicméně, Rychlý proud se získá jednoduše hraním. Pasivní může po úspěšném útoku zvýšit rychlost ATK a DMG Crit.

Máš to: čarodějnice svítí díky jejímu DPS, ale bohužel je nejméně bezplatná třída NI No Kuni: Cross Worlds.

Pokud se nemusíte nutně snažit odemknout nejlepší dovednosti a chcete se jen bavit s čarodějnicí, hrát sólo a způsobit velké magické poškození, je to stále dobrá volba. Bude to Snadné vyzvednutí Pokud jste hráč začátečníků.

Ni no Kuni: Průvodce ničitelstvím Cross Worlds: Robustní tank

Prezentace ničitelů

Dokončíme naše nejlepší Ni no Kuni: Průvodce třídami Cross Worlds s Zerstörer. The nádrž má velkou údernou sílu a může snadno vyjmout několik nepřátel najednou. Odolný, může být posílen. Na druhé straně jsou jeho útoky poměrně pomalé.

Nejlepší dovednosti třídy torpédoborců, které dávají přednost tankovému stavbě v Ni No Kuni: Cross Worlds

Hračky torpédoborce je soustředěna kolem silné útoky ruky. V divizi bude většinou hrát jako tank. Litujeme toho však Válečný pokřik lze získat pouze na ARDOR (se vzácnou sazbou kořistí) nebo v obchodě. Tato dovednost je však nezbytná pro správné tanky. Vyvolává nepřátele a omráčí je.

Naštěstí dostanete Frost Shield (mocný štít) na začátku hry a Graviton Power Výměnou za nadvládu.

Nejlepší závazky k vybavení na Ni No Kuni: Cross Worlds Destroyer Class, aby se zvýšila její odpor

Pokud jde o nejlepší pasives, které mají být vybaveny na torpédoborci, doporučujeme Přísaha pomsty (Zvyšuje obranu, rychlost útoku a rychlost pohybu, když způsobíte těžké poškození), Čítač pomalu (Když způsobíte poškození, máte šanci snížit útok a rychlost pohybu svých nepřátel) a Nesvítitelná duše (Dočasně se uzdravíte, když vaše zásahové body klesnou pod 30%). Posledně jmenované lze získat v obchodě hry.

Fotografie Ni no Kuni: Cross Worlds Destroyer

Ničitel je Tvrdý charakter, který čelí nepříteli přímo s jeho kladivem. Se správnými pasivy, čím více hitů, tím silnější bude. Ale abyste ho hráli jako tank, budete muset odemknout dovednosti jako War Cry.

Skupinová fotografie všech Ni No Kuni: Cross Worlds Class

To je pro to NI no kuni Cross Worlds Best Class Seznam úrovní úrovně. Stručně řečeno, vyberte si čarodějnici nebo šermíře pro boj proti ruce a maximální poškození, Rogue nebo Engineer for Team Play, posílit své spojence a útoky na dálku a torpédoborec pro tankování. A místo toho hrát bezplatného hraní, místo toho najmout inženýra nebo Rogue.

Abychom vám pomohli začít s MMOPRG, podívejte se na náš kompletní Ni No Kuni: Cross Worlds začátečník Průvodce a také náš článek, který pokrývá všechny herní kódy.

Považovali jste tento článek za užitečný?

Kliknutím na hvězdu ji hodnotíte! Děkuji! 🙂

Průměrné skóre 5/5. Počet hlasů: 2

Zatím žádné hlasy! Být první, kdo ohodnotil tento příspěvek.

Prosím, řekněte nám, jak můžeme tento článek vylepšit.

Nebo pokud máte jiné návrhy o Jeumobi. 🙂

Vylepšejme to! (Pomoc nebo dotazy, přejděte níže v sekci komentáře)