Nightingale в Steam, Home | Slavík

Sdílená hra přežití na světě

Не подděрживается руский
Этот проčova manželka не подňo. Пожалуйста, перед покупкой ознакомь со списком подерживаемых зы.

Игра в раннем

Приобретите игру и начните играть

Примечание: данная игра. Она может измениться в будущем, а может остаться в текущем состоянии, так что, если вам не по вкусу то, что игра может предложить сейчас, рекомендуем дождаться её дальнейшего развития. Узнать болше

Сообщение от разработчиков

Почему ранний доступ?

“Od začátku vývoje jsme věděli, že cesta do slavíka bude jedinečná.”. Early Access nabízí perfektní platformu pro náš tým, aby pokračoval v rozvoji, spolupracoval s komunitou oddaných hráčů a využíval jejich neocenitelnou zpětnou vazbu k plnému realizaci naší vize pro slavnostní.

Zpětná vazba během předčasného přístupu zmocní náš vývojový tým k formování a rozšíření možností světa Nightingale a vytvoří nový druh zážitku pro odkládání přežití.“

Сколько примерно эта игра будет?

„V současné době předpovídáme, že Nightingale bude v raném přístupu po dobu 9-12 měsíců. Nechceme se však držet rande a podceňování na zážitku. Zajistíme se, že Nightingale vyjde z raného přístupu, až bude připraven.“

Чем планируемая полная?

„Předpokládáme, že se Nightingale vyvíjí a výrazně se rozšíří v průběhu včasného přístupu, včetně přidání většího příběhového obsahu, nových říší, které se mají prozkoumat, a také zavedení legendárního města Nightingale samotného.“

Каково текущее состояние версии в?

„Na začátku předčasného přístupu očekáváme, že bude k dispozici následující funkce a obsah. To však podléhá změně a vše, co uvádí, je probíhá práce:

Obsah 1. sezóny je plně k dispozici
Množství říší k prozkoumání několika různých typů biomu, včetně lesa a pouště
Velká škála typů stvoření k lovu – od nejmenšího králíka až po uložení vrcholových tvorů
Komplexní nástroje pro stavbu a řemesla, vedle správy nemovitostí
Progresivní systém překlenující všechny aspekty hry
Sólová a online kooperativní hra “

Изменится ли цена игры после ыхода з раннего доступа?

“Ne. Neexistují žádné plány na zvýšení ceny při plném startu.“

Как ы планируете вовлекать сообщество разработку игры?

„Zpětná vazba komunity bude nedílnou součástí procesu vývoje a chceme, aby se naši hráči cítili jako rozšíření týmu studia. Proto povzbuzujeme naše uživatele včasného přístupu, aby se připojili k našemu nesouhlasu, kde mohou přímo komunikovat s vývojovým týmem. Posloucháme také hráče napříč našimi kanály sociálních médií a pečlivě sledují fóra komunity Steam.“

Не подděрживается руский
Этот проčova manželka не подňo. Пожалуйста, перед покупкой ознакомь со списком подерживаемых зы.

Запланированная. 2024

До ыхода этой игры осталось приблизительно 4 мес.
Заинтересовала игра?
Добавьте её в список желаемого и и уведомление, когда она
Открыть центр сообщества
Просмотреть обс už сообщайте об ошибках и оставляйй

Připojte se k komunitě

Об эой игре

Nightingale je hra o přežití PVE na Open-World Survival, která hraje sólo nebo kooperativně s přáteli. Stavět, řememe, bojujete a prozkoumáte, když se pustíte do mystických portálů do různých úžasných a fantastických říší.

Jste uvězněni mimo náš svět, odříznuto kolapsem tajemného portálu
síť. Tato katastrofa vám nechala bojovat o přežití v labyrintu krásných a nebezpečných Fae říší.

Váš cíl: Staňte se kvalifikovaným spravováním a navigujte síť transdimenzionálních portálů. Teprve potom můžete objevit cestu do magického města slavíka, poslední známé bašty lidstva.

Připravte se na cestu přes lesy Faewild, trýznivé bažiny a třpytivé pouště, když odemknete portály, které vedou hlouběji do zemí fae. Vařte jídla, stavíte přístřeší a shromáždí ducha, aby vytrval tváří v tvář protivenství.

Řemeslné nástroje ke sklizni stromů, rudy a rostlin, spolu s vzácnějšími zdroji, které se nacházejí hluboko v říších. Objevte novou schématu a sestavte vybavení a zbraně, které potřebujete k přežití. Pomocí specializovaných ingrediencí a tajemných technologií můžete vylepšit své vybavení magickými vlastnostmi.

Navrhněte a vytvořte působivý majetek z různých stylů a dlaždic. Upgradujte a přizpůsobte své struktury a vytvářejte komunity, aby bezpečně žili mimo zemi. Můžete dokonce najmout pracovníky NPC, aby pomohli rozšířit vaši usedlost, automatizovat produkci a pomáhat při shromažďování zdrojů.

Volně se potulují expanzivní říše, kde vás ohromující vizuální prvky přepravují do fantasy světa mystického gaslametu. Najděte opuštěné zbytky expedic v minulých realmwalkerů, prozkoumejte záhadnou architekturu fae, vyhledávání stinných podzemních jeskyní a skautských opuštěných ruin. Prostřednictvím každého nového portálu, krásy a nebezpečí na vás čekají ve stejné míře.

Adventure Solo, nebo hrát spolu s vašimi přáteli v online sdíleném světě Realmscape. Zkombinujte své silné stránky, dovednosti a zdroje, abyste přežili a prosperovali společně. Společně pracovat na budování komunálních statků, připojení k odhalení záhad říší a sjednotit se čelit výzvám Fae.

Vytvářejte a ovládejte různé melee zbraně a střelných zbraní, aby čelily strašidelným tvorům, které se skrývají v portální síti, včetně zkroucených mimikrií lidstva známé pouze jako Bound. Shromážděte svou sílu a připojte se k ostatním hráčům proti kolosálním vrcholům nalezeným v nejhlubších dosahu říší.

Sestavte Miscellany of Realm Cards, abyste přetvořili krajinu vašeho dalšího cíle. Zatímco každá oblast bude obsahovat nová nebezpečí, objevy a překvapení, máte moc ovlivnit jeho design, včetně prevalence nepřátel, hojnosti zdrojů a dokonce i samotného prostředí.

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • 64-разрядные процессор и
  • О: Windows 10 64-bit
  • Процессор: 3.0 GHz Quad Core
  • Оперативная память: 16 GB озу
  • Видеокарта: Nvidia Geforce GTX 1060 nebo AMD RX580 (nebo větší)
  • Сеть: Широкополосное подкan
  • Место на диске: 100 GB
  • Дополнительно: Požadováno SSD.
   Рекомендованные:

   • 64-разрядные процессор и

   Sdílená hra přežití na světě

   Vydejte se na cestu přežití a dobrodružství, do záhadných a nebezpečných Fae Realms of Nightingale! Staňte se neohroženým spravorem a vydejte se samostatně nebo s přáteli – jak prozkoumáváte, řešíte, stavíte a bojujete po vizuálně ohromujícím světu Gaslamp Fantasy World.

   Přežít

   Odemkněte tajemné portály vedoucí do mystických zemí Fae. Navigace Faewild Forests, trýznivé bažiny a třpytivé pouště, překonat výzvy a zlovolné síly jedinečné pro každou říši.

   Řemeslo

   Řemeslné nástroje ke sklizni drahých zdrojů nalezených v říších. Objevte schémaci a sestavte pokročilé vybavení a zbraně, abyste přežili. Když zvládnete mystic Spellcraft, naučte se vylepšit vaše zařízení s magickými vlastnostmi.

   Stavět

   Konstruktujte velké statky, které poskytují úkryt a oddech pro unavené říše. Přizpůsobte a rozšířte svou základnu odemknutím nových možností budovy a dokonce vytvořte komunity, aby bezpečně žili mimo zemi.

   Prozkoumat

   Vstupte do úžasného, ​​procedurálně generovaného světa Gaslamp Fantasy plněný intrikami a jiným světovým životem. Od opuštěných zbytků minulých expedic v realmwalkeru až po temné podzemní fae ruiny, za každým portálem leží krása a nebezpečí ve stejné míře.