Nocingale vydává do Early Access v únoru – Informer Game, Nightingale: Trailer, Story, Gameplay a další | Shotkul skalního papíru

Nightingale: přívěs, příběh, hraní a další

Budova je také velká část slavíka. Můžete označit jakoukoli sféru, kterou se rozhodnete být svou „oddechovou říší“. To je místo, kde respawn, pokud zemřete a kde máte dovoleno začít stavět svůj majetek. Nightingale obsahuje modulární systém budování základny podobný ostatním RPG pro tvorbu přežití, jako jsou uzemnění nebo Valheim.

Slavící se vydává do prvního přístupu v únoru

Slavík

Nightingale, vysoce očekávaná debutová hra od Inflexion Games, obdržela nové datum vydání včasného přístupu během dnešního zahájení Hry Comming Night Live Stream. Nyní víme, že hra s přežitím sdíleného světa zasáhne obchod Steam a Epic Games ve stavu raného přístupu 22. února 2024.

V Nightingale ovládáte říši, když se pustíte do Arcane Portals v procedurálně generovaném viktoriánském Gaslamp Fantasy Universe. Ačkoli tvorba přežití slouží jako základní hrací smyčka, studio nabízí své budování světa a vynikající vizuální prvky. Studio také tlačí vpřed své neustále se vyvíjející vyprávění, které zdůrazňuje autonomii hry.

„[Datum předčasného přístupu] je o několik měsíců později, než bylo dříve oznámeno,“ řekl generální ředitel Inflexion Games Aaryn Flynn v tiskové zprávě. „Ale jako studio jsme odhodláni kvalitu a bereme spokojenost hráče velmi vážně. Chceme zajistit, aby hra vyvolala očekávání naší komunity, která dosud hrála zásadní roli ve vývoji. Snažíme se zajistit, aby Nightingale nejen splňoval naši vizi, ale také se stal milovaným místem pro naše hráče, aby prozkoumali a objevovali se svými přáteli po mnoho dalších let.”

Níže můžete sledovat datum vydání s časným přístupem Nightingale:

Nightingale dorazí do prvního přístupu přes obchod Steam and Epic Games 22. února 2024 za 30 $. Podle inflexních her bude toto spuštění označit začátek silnice na 1.0 Spuštění s vysokou úrovní spolupráce s komunitou. Inflexe doufá, že bude pokračovat v iteraci, zlepšování a přidávání do hry, jak pokračuje v předčasném přístupovém období.

Nightingale: přívěs, příběh, hraní a další

Snímek obřího fae v nadcházejícím přežití hry

Co je slavík a kdy to vyjde? Jak budete vědět, zda si přečtete náš kompendium našich nejočekávanějších her z roku 2023, slavík je hra, kterou jsem letos nejvíc nadšený, že mohu hrát letos. Je to Gaslamp Fantasy Survival Crafting Game od Inflexion Games, která úkol hráčů s procházením nekonečné sítě Fae říší, shromažďování zdrojů, budování základů, úžasně bojující – strašně – navržená stvoření a další.

Níže vám dáme šanci stát se tak nadšení z slavíka jako já. V této příručce vás projdeme všemi, co víme doposud o Nightingale, od jejího plánovaného data vydání a beta testy po jeho příběh, nastavení, hraní, aspekt multiplayer a další.

Nová hranice na snímku Sníckingale

Nightingale je hra s přežití první osoby. Začnete s ničím a musíte nasekat stromy, shromažďovat kameny, najít jídlo, najít nebo udělat úkryt, odrazit útoky z nepřátelských Eldritch zvířat atd. Je to všechno velmi známé věci pro hráče přežití tvorby her, ale Nightingale dělá některé věci spíše odlišně pro nejvíce.

Největším jedinečným prodejním bodem hraní Nightingale je jeho portální síť, která vám umožňuje generovat nové říše, skrze které může vaše postava procházet. To se provádí pomocí pomocí karet Realm (níže), což vám dává spravedlivý stupeň kontroly nad tím, co najdete na druhé straně. Je to důležitý aspekt progrese ve světě slavíka, protože vaše startovní říše nebude obsahovat vše, co potřebujete. Chcete -li postupovat po určitém bodě, budete potřebovat zdroje a tajemství jiných říší, které vám pomohou.

Snímek obrazovky obří vázané monstrum ze sdíleného světa přežití hry Nightingale

Boj je částečně na blízko, částečně založená na střelných zbraních, s četnými okamžiky v přívěsech Nightingale předvádějící nějaké krásně vypadající pušky, brokovnice a pistole, které může hráč pravděpodobně řešit a používat, aby se postavil proti stvoření Fae, které vás narazují, které vás narazují, které vás narazí na Fae Creature, které vás narazí. Stejně jako The Fae Beasts se také setkáte s „vstupy zkroucených fae mimicries lidstva známé pouze jako Bound“, podle webových stránek hry.

Budova je také velká část slavíka. Můžete označit jakoukoli sféru, kterou se rozhodnete být svou „oddechovou říší“. To je místo, kde respawn, pokud zemřete a kde máte dovoleno začít stavět svůj majetek. Nightingale obsahuje modulární systém budování základny podobný ostatním RPG pro tvorbu přežití, jako jsou uzemnění nebo Valheim.

Jaké jsou karty v oblasti říší v Nightingale?

Nová hranice na snímku Sníckingale

Nightingale je skutečně hra pro více hráčů, s hráči, kteří se dokážou spojit ve skupinách až 10 na server a dobrodružství napříč FAEWILD a Portální sítí dohromady. Hra je popisována spíše jako hra PVE (Player vs Environment) než hra PVP (Player Vs Player), což znamená, že je nepravděpodobné, že by hráči budou moci navzájem bojovat na serveru. Místo toho budou spolupracovat na zkrocení faewildu. Víme také, že hráči budou moci sledovat ostatní až do nové říše, i když to nejsou ten, kdo ji vytvořili – ai když ještě nemají schopnost vytvořit takovou říši takové říši.

Co-op multiplayer samozřejmě není na hráče žádným způsobem nucen a je naprosto životaschopné hrát sólo slavík.

To je vše, co zatím víme o nadcházející fantazii přežití hry pro inflexní hry. Ale určitě budeme tuto stránku informovat o všech nejnovějších zprávách, přívěsech a informacích, jakmile dorazí, takže pokračujte v kontrole zpět!

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.