Notch vysvětluje, proč nemůžete najít Minecraft na Steam | ARS Technica, je Minecraft na páře? Ne, tady je proč – Techshout

Je Minecraft na Steam? Ne, tady je důvod

Nyní je čas začlenit Minecraft do vašeho parního odpalovače, aby zažil většinu služeb, které nabízí. Je to docela jednoduchý proces, snazší dokonce než vybudovat jednoduchý dům ve hře.

Notch vysvětluje, proč nemůžete najít Minecraft na páře

Proč není Minecraft na prodej přes Steam? Tvůrce hry vysvětluje…

Ben Kuchera – 30. srpna 2011 14:10 PM UTC

Komentáře čtenářů

Minecraft Prodal něco na pořadí padesáti kopií Hojillion, díky čemuž je jeho tvůrce Markus “Notch” Persson, hrdina mezi nezávislými vývojáři. O tomto úspěchu je však zvláštnost: Minecraft stále není k dispozici k nákupu prostřednictvím Steam. Poté, co se na to zeptal na důvody v PAX, se Persson rozhodl na svém blogu učinit veřejné prohlášení.

Začne příspěvek efuzivní chválou za platformu digitálního doručení, než vysvětluje, proč tam neprodává vlastní hru. „Být na páře omezuje spoustu toho, co se nám dovoluje s hrou a jak jsme dovoleno mluvit s našimi uživateli,“ napsal Persson. „My (pravděpodobně?) by nemohl, řekněme, prodat Capes nebo mít na mapovém trhu na Minecraft.síť, která pracuje se zákazníky Steam takovým způsobem, který udržuje ventil šťastný. Efektivně by to rozdělilo komunitu Minecraft na dvě části, kde mají pouze někteří hráči přistupovat ke všem podivným obsahu, který chceme do hry přidat.”

To připomíná důvody EA, aby se nenabízela Battlefield 3 na páře. „Když služba stahování zakazuje vydavatelům z kontaktování hráčů s opravami, novými úrovními, položkami a dalšími službami – narušuje to naši schopnost poskytovat od nás přetrvávající podpůrné hráče,“ uvedla EA ve svém prohlášení. „V současné době je tomu tak pouze s jednou službou stahování. Zatímco EA nabízí celé své portfolio na tento web, rozhodli se nezveřejnit mnoho našich her.”

V případě Minecraft, Neexistuje žádný velký argument ani nesouhlas mezi sebou a Valve a Persson uvedl, že o těchto otázkách mluví se společností se společností. Jednoduše poznamenal, že „určitá inherentní nekompatibilita mezi tím, co chceme dělat a tím, co chtějí dělat.”

Je Minecraft na Steam? [Ne, tady je důvod]

Je Minecraft na Steam

Nebo možná jste tady, abyste znali záhadný důvod jeho omezených distribučních kanálů. Nebo přesně zjistit, jak a z místa, kde si jej můžete stáhnout.

Obsah

Je Minecraft na Steam?

Jak víte, Minecraft není k dispozici ke stažení přes Steam. PC hráči to tedy musí chytit z Microsoft Store. To znamená, že jejich hrací doba se nezaznamenává do Steam a jejich přátelé si nemohou vidět, co hrají.

Proč tedy není Minecraft na Steam? No, není to jako by to bylo přítomno na páře a bylo to v určitém okamžiku odebráno.

Tvůrce hry ji nikdy nevydal přes platformu Valve. Microsoft ani poté, co zakoupil Mojang a hru IP za 2 $.5 miliard v roce 2014.

Markus Persson-populárně známý jako Notch-je tvůrcem hry a nikdy ji nepřivedl do páry kvůli způsobu, jakým obchod omezuje transakce ve hře.

Být na digitální distribuční platformě by mi Minecraft nedovolil zahrnout samostatný trh na Minecraft.síť.

To, Persson si pomyslel: „Efektivně rozdělil komunitu Minecraft na dvě části, kde mají přístup k celému divnému obsahu, který chceme přidat do hry.“

Na vedlejší poznámku, dungeony Minecraft, což je úplně jiný typ hry od videohry s karanténou, o které diskutujeme, je na páře. A Minecraft Legends přijde do internetového obchodu v roce 2023.

Jak koupit Minecraft a kolik to stojí?

Nejprve si můžete vzít Minecraft zdarma, pokud máte dostatek bodů, nebo pokud máte aktivní předplatné Ultimate, PC nebo Console Game Pass.

Hra je součástí knihovny. Takže vše, co musíte udělat, je stáhnout si jej do svého stroje a začít v něm stavět stodolu nebo hrad.

Pokud toto předplatné nemáte, musíte za to zaplatit. Minulá praxe prodeje Java a Editions Editions samostatně zmizela a oba se přeměnili na jeden balíček.

Hra se nyní prodává jako Minecraft: Java & Bedrock Edition pro PC. Stručně řečeno, dostanete obě verze hry za jednu cenu.

Jaká je ta cena, ptáte se? Je to 29 $.99. Hru můžete chytit tak, že se vydáte na Minecraft.Net, která vás požádá o vytvoření účtu Mojang, než vás nasměruje do obchodu Microsoft Store, odkud je hra skutečně k dispozici ke stažení.

Další metodou je zakoupit si kód ke stažení Minecraft prostřednictvím maloobchodníků třetích stran a zadat jej do průčelí, abyste získali vlastní herní kopii.

Jak přidat Minecraft na váš účet Steam?

Jak přidat minecraft do páry

Nyní je čas začlenit Minecraft do vašeho parního odpalovače, aby zažil většinu služeb, které nabízí. Je to docela jednoduchý proces, snazší dokonce než vybudovat jednoduchý dům ve hře.

  • Jakmile je Minecraft nainstalován na počítači, můžete spustit Steam a kliknout na ‘Přidejte hru„Možnost v levém dolním rohu.
  • Dále vyberte ‘Přidejte hru netestující‘A přejděte do souboru spustitelného souboru Minecraft (může být na vašem počítači nazýván MinecraftInstaller) a přidejte jej do své knihovny Steam.

Nejenže mohou zákazníci Steam využít svého rozhraní ve hře, ale mohou také zobrazit svým přátelům, že hrají hru.

Jaké jsou systémové požadavky na Minecraft na PC?

Hra na karanténu Minecraft

V průběhu let se Minecraft rozrostl na docela náročnou hru. Takže pokud nemáte správný druh hardwaru, nebudete to moci správně spustit.

Devs doporučují, aby PC hra byla nejlépe zkušená na stroji s intel i7-6500u nebo AMD A8-6600K CPU. Spolu s tím budete také potřebovat NVIDIA GeForce 940M nebo AMD Radeon HD 8570D GPU.

Tento druh nastavení kombinovaný s 8 GB v hodnotě RAM umožní hře běžet s nejvyšším potenciálem.

Pokud jde o minimální požadavky, Patří mezi ně Intel Celeron J4105 nebo CPU AMD FX-4100. Můžete to zkombinovat s Intel HD Graphics 4000 nebo AMD Radeon R5 GPU a 4 GB RAM, abyste zkontrolovali uvedený hardware potřebný pro přehrávání Minecraft.

Mějte na paměti, že Windows 10 nebo vyšší je nutné, pokud si přejete přehrávat edici hry. Neběží na MacOS. Verze Java pracuje s Windows 7 nebo novějším a Mac 10.14.5 Mojave nebo vyšší.

Zabalení

Jak nyní víte, hry jako Minecraft, které nejsou k dispozici ve Steam. Ačkoli to neumožňuje všechny funkce Steam, umožňuje vám to zažít mnoho oblíbených atributů platformy.

Další výhodou hraní Minecraft na Steam je to, že režim velkého obrazu vám umožňuje hrát také pomocí gamepadu.