Nová hra Counter-Strike je údajně ve vývoji a může dorazit později tento měsíc, Counter-Strike 2 Datum vydání: Counter-Strike 2: Datum vydání a vše, co budete chtít vědět-The Economic Times

Counter-Strike 2: Datum vydání a vše, co budete chtít vědět

Valve konečně učinil veřejné oznámení zavedení Counter-Strike 2. Nadcházející aktualizace je dlouhá splatná z Counter Strike.

Nová hra Counter-Strike je údajně ve vývoji a mohla by dorazit později v tomto měsíci

Valve údajně plánuje zahájit beta testování pokračování „CS: Go“ brzy.

Igor Bonifacic

Sun, 5. března 2023, 22:20 · 2 min Přečtěte si

Více než deset let po propuštění Counter Strike: globální útočné, Valve se údajně připravuje na oznámení nové verze svého orientačního taktického střelce. Navíc by verze beta mohla dorazit již v tomto měsíci. Podle novináře Esports (Via), Valve pracoval na pokračování CS: Jdi na nějakou dobu a ta hra je „o připravené jít.„Říká, že studio nedávno hostilo tajný playttest z střelce první osoby, která zahrnovala skupinu profesionálních hráčů, kteří odletěli do Seattlu. Podle Lewise, Valve předběžně plánuje zahájit beta testování hry s širší komunitou Counter-Strike do 1. dubna nejpozději. „Velkou prioritou je dostat to ven a pak to leštění, opravovat jakékoli chyby a přinést to na úroveň, kterou lidé očekávají od CS,“ řekl mu jeden ze zdrojů Lewise.

Pokud jde o vylepšení, nový Counter-Strike bude údajně obsahovat vylepšenou grafickou věrnost díky posunu zákulisí ke zdroji 2, nejnovější verzi interního herního motoru Valve. Lewis navíc říká, že hra bude podporovat 128-tick servery, což je funkce, která by CS přivedla do souladu a snížila latence a snížila latenci. Také se říká, že Valve výrazně zlepšil zážitek z dohazování, díky čemuž by se komunita snížila na službách třetích stran, jako je Faceit. Valve okamžitě neodpověděl na žádost o komentář Engadget.

Chcete -li zobrazit tento obsah, musíte aktualizovat nastavení ochrany osobních údajů. Klikněte sem a zobrazte „Partneři obsahu a sociálních médií“ Nastavení tak učinit.

Zvěsti naznačující, že nová hra Counter-Strike je hned za rohem, už roky se pohybují, ale existuje několik důvodů, proč této nejnovější zprávě přiřadit větší váhu. Pro začátek má Lewis silný záznam. V roce 2015 napsal zprávu potvrzující zvěsti, že jeden z předních profesionálů CS: Jdi týmy v té době měly . Existují také potvrzující důkazy na podporu jeho tvrzení. Na začátku měsíce, několik CS: Jdi Fanoušci našli důkazy, že řidiči GPU NVIDIA zahrnuli odkazy na „CSGO2.exe “a” cs2.exe “od února.

Counter-Strike 2: Datum vydání a vše, co budete chtít vědět

Counter-Strike 2: Datum vydání a vše, co budete chtít vědět

Po desetileté přestávce a žádné zprávě od vývojářů existuje velká zpráva pro závislé na CS, že pokračování je pro vydání. V první fázi by ne každý mohl být schopen hrát to, ale trochu čekání udrží vzrušení vysoko.

Poslední aktualizace: 23. března 2023, 19:55

  • ABC malý
  • ABC normální
  • ABC velký

Valve konečně učinil veřejné oznámení zavedení Counter-Strike 2. Nadcházející aktualizace je dlouhá splatná z Counter Strike.

Vzhledem ke své silné základní mechanice, populární scéně esports a prosperující digitální ekonomiku předmětů ve hře, počet hráčů pokračoval v růstu rok co rok. To je důvod, proč se vždy zdálo nepravděpodobné, že by Valve uvolnil novou verzi tak úspěšné a stále rostoucí hry.

Nicméně zvěsti o potenciálním „CS: Go 2“ se vynořily, když byly spustitelné soubory pro něj objeveny v aktualizaci ovladače NVIDIA a zpráva Richarda Lewise, ale potvrdila vydání Counter-Strike 2 Beta v březnu. Tato zpráva byla nyní potvrzena a Counter-Strike 2 se blíží.

Očekává se, že aktualizovaná verze přijde s přepracovanými mapami, vylepšeným osvětlením, úpravami kouření granátů a novými serverovými systémy pod peckem, který nahradí předchozí systém rychlosti klíšťat.

Navíc bylo potvrzeno, že kůže a další položky z inventáře hráčů v původní hře CS: GO se přenesou do aktualizované verze a budou také těžit z vylepšeného osvětlení.

Counter-Strike 2: Datum vydání

Valve oznámila, že omezená testovací verze Counter-Strike 2 bude vydána 22. března, ale bude k dispozici pouze vybraným hráčům vybraným společností Valve. Plná verze hry bude k dispozici zdarma všem hráčům v létě 2023.

Navíc je humbuk pro Counter-Strike 2 skutečný a hra se stala jednou z vysoce očekávaných her vůbec. Několik hráčů vyjádřilo své pocity na sociálních médiích o nadcházející hře Valve.

Časté časté

Kdy byl CS: Go propuštěn?
21. srpna 2012

Kde můžete hrát CS: Jděte?
Windows, MacOS, PlayStation, Linux, Xbox

Prohlášení o odpovědnosti: Tento obsah je napsán třetí stranou. Zde vyjádřené názory jsou názory příslušných autorů/ entit a nepředstavují názory na ekonomické časy (ET). ET nezaručuje, ručí, nebo nepodporuje žádný z jeho obsahu, ani za ně není vůbec odpovědný. Přijměte prosím všechny kroky nezbytné k zjištění, že jakékoli poskytnuté informace a obsah jsou správné, aktualizovány a ověřeny. ET se tímto zříká všechny a všechny záruky, výslovné nebo předpokládané, týkající se zprávy a jakéhokoli obsahu v něm.

Přečtěte si více novinek o

(Chyťte všechny obchodní zprávy, porušování zpravodajských akcí a nejnovější aktualizace zpráv o The Economic Times.)

Stáhněte si aplikaci Economic Times News a získejte denní aktualizace trhu a živé obchodní zprávy.