Nová hra Harry Potter Quidditch vysvětluje Bradavice Legacy Sitch, fanoušci Bradavic Legacy volají novou hřiště pro famfrpál za to, že jsou pouze řezaný obsah | Gamesradar

Bradavice Legacy Fanoušci volají novou hru famfrín za to, že je pouze snížený obsah

Uprostřed frustrace však uživatel Reddit Kelpie007 připomíná svým spoluobčanům, že vyhrazená hra ve frřičce není nic nového. „Pamatujte si, jak hrajete videohra World Fumdditch Cup? Myslel jsem, že to byla taková skvělá hra, “řekli a kladli na věci pozitivní roztočení. „Tyto ovládací prvky byly těsné, byla to rychlá hra, doufám, že to není příliš daleko. Ale možná mnohem více personalizovanější z hlediska kostýmu, jako je HL.”

Harry Potter Ohlášena hra chvění, vysvětluje Bradavice Legacy Absence

WB Games otevřely „Limited Playtest Signups“ pro Harry Potter: Champions Champions

Aktualizováno 18. dubna 2023
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Hráč famfrpálu točící quaffle jako basketbal v Harry Potter: Chuiddich Champions

Důvod pro do očí bijící nedostatek famfrín v kontroverzním RPG Bradavice Legacy Zdá se, že je teď jasné: Warner Bros. Hry právě oznámily Harry Potter: Champions Champions, Nová hra zasazená do kouzelnického světa, která se soustředí na milovaný smyšlený sport. Tweet oznámení také slíbil „Limited Playtest Signups“ s odkazem na vyplnění formuláře pro šanci přehrát nadcházející titul, který zatím nemá žádné okno vydání.

Tato série se zeptá, co kdyby Harry Potter nemohl udělat magii, byl swole
Týden ve hrách: Bradavice Sylabus Week
Prvních deset nejvíce hraných her na Steam Deck: April 2023 Edition

Harry Potter: Champions Champions je ve výrobě z WB Games, Portkey Games a Unbroken Studios, z nichž poslední pracuje na nedávno zpožděném Suicide Squad: Zabijte Justice League. Hry WB a hry Portkey byly pozadu Bradavice Legacy , RPG s otevřeným světem, který, i když byl velmi úspěšný . Hra měla také slušnou mechaniku létající koště. Vypadá to Champions Champions je odpověď WB Games na tento nedostatek, i když z vizuálů hry je jasné, že studio jde spíše pro stylizovanější vizuální styl karikatury než DědictvíJe více uzemněná estetika.

“Fanoušci dlouho požadovali hru ve svědomí, a my jsme několik let spolupracovali s nepřerušenými studiími na vytvoření hraní hry za jejich očekávání,” uvedl prezident WB Games David Haddad ve svém sdíleném prohlášení s prohlášením Kotaku prostřednictvím e-mailu. “Nyní oslovujeme fanoušky a zveme hráče do.” Harry Potter: Champions Champions Abychom nám pomohli s touto fází budování zážitku.

Přihlášení k Harry Potter: Champions Champions Playtest se cítí trochu, jako byste byli grilovaní na svém Harry Potter a znalosti videoher z tisíciletí s tetováním smrti Eater na sobě dítě jménem Draco připoutané k jejich hrudi. Formulář vás žádá, abyste zařadili váš zájem Harry Potter a hry zasazené do svého světa na stupnici od nuly do 10, přičemž 0 ukazuje, že se vám „nelíbí Harry Potter a nikdy by nehrál Harry Potter hra “a 10 naznačující, že„ milujete Harry Potter a hrál by Harry Potter hra.„V tomto měřítku není žádné číslo, které by vás kdysi milovalo Harry Potter Ale vyrostl z toho, protože jste ve třicátých letech a nelíbí se vám trans-exkluzivní radikální feministky jako J.K. Rowling.

Spolu s uvedením vaší věrnosti Harry Potter Vesmír, forma se také ptá, jaké jsou vaše motivace pro hraní hry, a žádá vás, abyste se přiblížili, kolik hodin jste hráli v různých žánrech, jako jsou Looter Shooters, Mobas, Battle Royals a Sports Games.

Po vyplnění formuláře vám nabídne možnost zaregistrovat se Harry Potter: Champions Champions Discord, který nabízí několik dalších podrobností o nadcházejícím titulu. Budete si moci hrát jako jedna ze čtyř pozic (Chaser, Seeker, Beater a Keeper) a zdá se, že hra chce, abyste se na jednom z nich specializovali. Můžete si také přizpůsobit svého přehrávače famfrín.

Harry Potter: Champions Champions Zřejmě byl také ve výrobě v nepřerušených studiích po dobu „několika let“ a je „v současné době v omezených playthests.„Bude to vyžadovat, aby si to přehrálo připojení k internetu, což mě vede k přesvědčení, že nemůžete hrát offline hry proti robotům, ale zdá se, že má nějakou formu dohazování, která vám pomůže najít jiné spoluhráče. FAQ na oficiálním nesouhlasu zmiňuje j.K. Rowling několikrát, ostře připomenutí, že nemůžeme uniknout skutečnému čarodějnici nebo náhodnému světu, který se otočila v kavárně v Edinburghu před těmi lety před všemi těmi lety. Koneckonců, navzdory Rowlingově anti-trans rétorice Harry Potter Franšíza prosperuje: HBO pracuje na televizním seriálu, který bude opakovat příběh knih, a ne, nebudou mluvit o Rowlingově transfobii .

Zajímavé je, že studia se rozhodla vložit „Harry Potter“ do názvu, spíše než v Bradavicích, což by mohlo znamenat buď to, že hra bude začlenit protagonistovi nějakým způsobem, nebo že provedli nějaké vyhledávání Google a zjistili, že Harry měl více objemu vyhledávání než v Bradavicích. Ať tak či onak, je to více peněz v kapsách Rowlingu.

Aktualizace: 4/18/2023 ve 12: Oo P.m. ET: Aktualizováno tak, aby zahrnovalo prohlášení z WB her.

Bradavice Legacy Fanoušci volají novou hru famfrín za to, že je pouze snížený obsah

Champions Champions

„Čas spiknutí: Jediným důvodem, proč ve hře neměli famfrpál. S více než tisíc upvoty není překvapivé, že ti v sekci komentářů souhlasí s teorií.

„Nemyslím si, že se to kvalifikuje jako spiknutí; to je docela zřejmé,“ řekla jedna odpověď, doprovázená výraznou litanií Snape Gifů zobrazující důrazné „Alana Rickmana“ zjevně “od příkazu Phoenixu.

Zdá se, že šampióni z famfrín, kteří se nyní účastní nejmodernějších registrací. Omluvou ve hře za nulovou přítomnost famfrín bylo, že ředitel Black zrušil turnaj toho roku, ale nespokojení hráči vzali Reddit, aby vyjádřili obavy, že by byl famfrpál vynechán z Bradavic dědictví záměrně.

V reakci na jeden takový dotaz na Twitteru, vývojář hry v důchodu Troy Leavitt zvážil. „Věřím, že hra Champions byla zelená, aby vyplnila díru, která zůstala jeho nepřítomností v Bradavickém dědictví – ale ne dříve, než to bylo jasné, že by to nebyl v HL,“ řekl v odpovědi. Dále to objasnil a řekl, že „nevěděl o tom, že na něm pracuje“, zatímco před dvěma lety pracoval na dědictví Bradavic.

Byl jsem hlavním obhájcem pro zahrnutí famfrpálu do dědictví Bradavice a byl jsem velmi smutný, když se ukázalo, že to nebudeme schopni. Ačkoliv se AVALANCHE nevyvinul a nebyl svázán s HL (AFAIK), stále mám velké naděje na tuto online verzi pro více hráčů. https: // t.CO/6KJBSZCENVAPRIL 17, 2023

Uprostřed frustrace však uživatel Reddit Kelpie007 připomíná svým spoluobčanům, že vyhrazená hra ve frřičce není nic nového. „Pamatujte si, jak hrajete videohra World Fumdditch Cup? Myslel jsem, že to byla taková skvělá hra, “řekli a kladli na věci pozitivní roztočení. „Tyto ovládací prvky byly těsné, byla to rychlá hra, doufám, že to není příliš daleko. Ale možná mnohem více personalizovanější z hlediska kostýmu, jako je HL.”

Hra famfrín v realističtějším stylu dědictví Bradavic by byla v pohodě. Ale protože se vyvíjí spíše nerušená studia než lavinou a soudě podle karikaturního uměleckého stylu, jak je uvedeno v oznámení Twitteru, Chamdiutch Champions se podobá mobilním hrám Harry Potter těsněji než nedávný RPG.

Zdá se však, že to bude pravděpodobně konzolová hra; Po zaregistrování na playts a mobilní platformy nejsou požádány o výběr konzole, a mobilní platformy nejsou mezi možnostmi. Počkejte, až o tom Black uslyší.

Podívejte se na tyto další Hry jako dědictví Bradavic udělat magii mimo kouzelný svět.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.