Nová kolekce Asus Rog Evangelion je k dispozici v Amazonu, Newegg – Gamespot, Rog Strix Helios Eva Edition | Případy | ROG Spojené státy

Rog Strix Helios Eva Edition

Nové komponenty ROG PC Asus inspirované EVA Unit 2-Red Eva Mech Piloted by Asuka Langley-jsou nyní k dispozici k nákupu.

Nová kolekce Asus Rog Evangelion je k dispozici na Amazonu, Newegg

Přizpůsobte si herní počítač pomocí těchto částí a příslušenství s těmito jednotkami EVA.

19. září 2023 v 7:00 PDT

Nové komponenty ROG PC Asus inspirované EVA Unit 2-Red Eva Mech Piloted by Asuka Langley-jsou nyní k dispozici k nákupu.

Nová řada EVA-02 zahrnuje základní desku, Geforce RTX 4090, kapalinovou chladicí jednotku a obří pouzdro PC, aby se vešly všechny, plus několik periferií, jako jsou herní myši, klávesnice a další. Každá část byla navržena společností ROG a obsahuje červená a oranžová barevná schémata a jedinečné formy, které vyvolávají design EVA Unit 2. Někteří dokonce mají umění Asuka Langley a další obtisky související s evangelion.

Příslušenství EVA-02 se připojují ke zbytku řady produktů Evangelion Collab Asus Rog, která zahrnuje četné části tematické na fialové jednotce Eva 1 pilotované protagonistou série Shinji Ikari.

Nyní je k dispozici celá sbírka hardwaru ASUS ROG EVO-02 Edition a několik komponent je k dispozici na Amazonu a Newegg.

Asus Rog Maximus Z790 Hero EVA-02 Edition ATX základní deska

700 $

Edice Maximus Z790 Hero EVA-02 je základní deska velikosti ATX s zásuvkou CPU Intel LGA 1700-Mnoho IT podporuje 12. a 13. jádro Intel Core, Pentium Gold a Celeron procesory. Zahrnuje také palubní kartu WiFi 6E a obsahuje exkluzivní přetaktování, chlazení, chlazení, síť a nástroje pro zrušení šumu ASUS.

Další připojení zahrnuje jeden PCIe 5.0 m.2 slot, čtyři PCIe 4.0 m.2 sloty, dva PCIe 5.0 x16 SafeSlots, dva Thunderbolt 4 USB Type-C porty šest dalších portů USB 10Gbps, HDMI 2.1, a Ethernet.

Základní desku Edice Asus Rog EVA-02 můžete chytit za 700 $ na Amazonu.

Asus Rog Hyperion EVA-02 Edition PC Case

744 $

Tento obří pouzdro PC je dostatečně velké na to, aby držela téměř každou součást, kterou byste mohli chtít, včetně vestavěného držáku grafiky, takže může podporovat velké grafické karty a dostatek místa pro až 2 420 mm chladicí radiátory, plus čtyři 140mm ventilátory s postaveným -V rámci fanoušků. Boční panel kloubů pro přístup bez nástrojů k interiéru a je zde dokonce zásuvka pro další úložiště. Porty Case Sports 2 USB-C s podporou rychlého nabíjení 60 W a osvětlovací panel RPG s podporou synchronizace aury.

Asus Rog Ryujin III 360 Argb EVA-02 Edice All-In-One Liquid CPU Cooler

400 $

Chladicí jednotka ASUS X Evangelion EVA-02 je vybavena 360 mm radiátorem se třemi magnetickými ventilátory 120 mm a 8. gen ASETEK čerpadlo. Jednotka také sportuje 3.5palcový displej OLCD, který poskytuje systémové statistiky a dokonce i vlastní animace GIF. Chladicí jednotka také přichází s volným rokem softwaru pro sledování systému AIDA 64.

Asus Rog Ryujin III 360 Argb EVA-02 Edition All-In-One Liquid CPU Cooler je k dispozici na Amazonu za 400 $.

Asus Rog Strix Nvidia Geforce RTX 4090 OC EVA-02 Edition Gaming

2 300 $

GPU GeForce RTX 4090 je již nejvýkonnější grafickou kartou NVIDIA na trhu a verze Asus Rog Strix OC EVA-02 obsahuje 24 GB GDDR6X, čímž se uvede na špičkový konec modelů RTX 4090. GPU je asi 14 palců dlouhá a 2.75 palců vysoký, což odpovídá případům velikosti ATX. Je dodáván také s držákem grafické karty ROG pro zabezpečenou instalaci.

Tato bestie GPU vás vrátí zpět 2 300 $. V současné době je vyprodáno, ale můžete se zaregistrovat, abyste byli upozorněni, když se akcie vrátí na NewEgg.

Asus Rog Herculx EVA-02 Edice držitel grafické karty

50 $

Většina GPU je velká a těžká a může zatěžovat základní desku, případ nebo kolíky konektoru GPU, pokud není nainstalováno správně, ale držák grafické karty ASUS pomáhá udržovat v bezpečí a správně namontované. Držák má nastavitelné kolo, tlačítko rychlého uvolnění a integrovanou magnetickou úroveň pro instalaci bez nástrojů. Jeho výška je nastavitelná mezi 72 a 128 mm a nepoužívá slot PCIe, takže se vejde do různých případů PC a velikosti GPU. Tento model s tématem EVA-02 má 3D ARPG obtisky kompatibilní s aurou synchronizací.

Spolu s těmito komponenty PC zahrnuje nová linka ASUS ROG EVA-02 také další periferie, jako je Rog Gladius III EVA-O2 Edition Wireless Mouse, ROG Strix Scope RX EVA-02 Edice Mechanical Keyboard, Scabbard II EVA Edition Mouse Pad a další. Podívejte se na celou sbírku Asus Rog EVA-02 na webových stránkách Asus.

Nejlepší herní a technické nabídky tento týden

  • Final Fantasy 7 Recorth Preorders přicházejí s pouzdrem Steelbook At Best Buy
  • Herní klávesnice inspirovaná Nintendo-inspirovaná 8bitdo je nyní k dispozici na Amazonu
  • Edice Berserk Manga Deluxe jsou v prodeji za hvězdné ceny v Amazonu
  • + Zobrazit další nejlepší odkazy na herní a technické nabídky (2)
  • Manuální předobjednávky pilota z obr. Core 6 jsou na Amazonu strmě diskontovány
  • Marvel’s Spider-Man 2 Special-Edition PS5 a DualSense Controller je stále k dispozici

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Rog Strix Helios Eva Edition

Loga Rog a Evangelion Crossover

ROG X Evangelion – Ultimate Eva vybavení. Navrhl ROG

Je to 2022. Republika hráčů uvádí na trh nové vybavení pro projekt Evangelion. Edice Rog Strix Helios Eva je prvotřídní herní podvozek se třemi panely s temperovaným sklem, rafinovaným hliníkovým rámem a integrovaným osvětlením RGB předního panelu předního panelu. Interiérové ​​a exteriérové ​​detaily byly vytvořeny tak, aby odpovídaly estetice EVA-01 a usilovaly o další komponenty Evangelion Rog X, což z něj činí základní kámen spolupráce.

45 stupňů předního úhlu Rog Strix Helios Eva Edition Projekt ROG x Evangelion @KHARA

Vyráběno pro sestavení předvádění

Rog Strix Helios Eva Edition PODVOZEK

Prémiová estetika
Snadná správa kabelů
Připraveno k vážnému chlazení
Pohodlné kliky pouzdra

Rog Strix Geforce RTX 3080 12GB EVA Edition s upgradovanými axiálními technologickými fanoušky

Axial-tech upgrady

Náš design ventilátoru axiálního technologie byl optimalizován pro nový, větší chladič, který obsahuje více ploutve a povrchové plochy než poslední gen. Počet čepelí byl zvýšen u všech tří fanoušků, s 13 na ventilátoru středu a 11 na pomocných fanoušcích. Bariérový prsten na boku byl ztenčený, aby umožnil další boční příjem a zajistil lepší proudění vzduchu v chladicím poli chlazení. Ventilátor středového ventilátoru 檚 檚 Extra čepele a prsten s plnou výškou poskytují zvýšený statický tlak na výbuch vzduchu přímo na rozmetadlo tepla.

45 stupňů předního úhlu Rog Strix Helios Eva Edition bez bočního panelu

Prémiový design a estetika

Rog Strix Helios je vyroben pro předváděcí sestavy se třemi uzenými panely s temperovaným sklem namontované v rafinovaném kartáčovaném rozhraním rámu. Do předního panelu je integrován ohromující zobrazení dynamického osvětlení RGB, aby se zastínila konkurence.

Boční úhel Rog Strix Helios Eva Edition bez bočního panelu

Snadte správu kabelů

Multifunkční kryt s rovnátkami GPU, pláštěm PSU a průsvitným zadním krytem pro bez námahu uklizeného sestavení.

Horní pohled na Rog Strix Helios, aby zobrazoval úchyty na horní straně

Pohodlné kliky pouzdra

Snadno přenášejte svou cennou sestavu na večírky LAN pomocí ergonomických a stylových tkanin, které jsou přísně testovány na podporu až 50 kg