Nová mapa „City of Flowers“ by mohla přicházet do Valorant, odhalena nová mapa Valorant Map: Rozvržení, datum vydání – Dexerto

Nová mapa Valorant Map Odhaleno: Rozložení, datum vydání

Bez ohledu na to, zda máte oblíbeného (nebo nejvíce nenáviděného), máme přehled všech map Valorant a jak je zde položen každý z nich.

Nová mapa „City of Flowers“ by mohla přicházet do Valorant

Město květin se pravděpodobně nachází ve Valorantově Omega Earth.

Harbor a Astra byli chyceni mluvit o umístění v nejnovější aktualizaci PBE Valoranta.

Nejdříve můžeme očekávat, že nová mapa je na konci roku 2022 nebo na začátku roku 2023.

Nejnovější veřejné beta prostředí Valoranta (5.08) Právě spuštěno a existují skryté zvukové pásky, které se připojí k vydání nové mapy. Velikonoční vajíčko skryté v kanceláři Cyphera hovoří o „městě květin“, které bude pravděpodobně další mapou ve Valorant. Slyšeli jsme, jak Astra a nejnovější agent hry Harbor mluví o městě květin, které bylo zničeno na Alpha Earth, ale stále by mohlo být neporušené v Omega Earth, paralelním vesmíru našich hrdinů ve Valorantu.

Mohli bychom mířit na Omega Earth na další mapě Valorant

Ve skrytém nahrávání slyšíme, jak Habor a Astra mluví o artefaktu. Astra dokázala částečně dešifrovat skript „Guardians“ a přišel na význam některých slov. Artefakt má něco společného s opatrovníkem, květinou, dárky a klíčem.

Vychovává Nexus, což je město postavené strážci. Zatímco agenti Alpha Earth nevědí, jaký klíč má odemknout Nexus, Legie Omega Earth by mohla být schopna odhalit tajemství. Valorantova tradice se od spisovatelů na Valorant hodně zaměřuje a můžeme očekávat, že se brzy dozvíme více o vesmíru Mirror a záhadných agentů.

Během diskuse Astra a Harbora přináší Harbor město květin a říká, že by to mohlo být stále neporušené na Omega Zemi a mohlo by mít odpovědi, které agenti potřebují odemknout Nexus. Už je to několik měsíců od vydání Pearl a my pravděpodobně dostaneme další mapu před koncem roku.

Nejdříve očekávané datum vydání pro město květin by bylo po končích valorantové epizody 5 akt III nebo kolem začátku roku 2023. Když se přiblížíme k vydání nové mapy, můžeme očekávat, že se objeví více upoutávek na spuštění nové mapy.

Další hlavní aktualizace obsahu je Valoranta Episode 5 Act III, který vydává 18. října spolu s novým bitevním průsmykem, novými skiny a samozřejmě přístavem. Je prvním agentem z Indie a tradice kolem něj naznačuje, že může být nápomocný při odhalování tajemství Omega Earth a možná jiných paralelních vesmírů.

Nová mapa Valorant Map Odhaleno: Rozložení, datum vydání

Sunset Valorant

Riot Games

Valorant Episode 7 Act 2 uvidí vydání mapy inspirované Los Angeles s názvem Sunset, která bude proti sobě hráče proti sobě uprostřed obchodů a nástěnných maleb připomínajících město West Coast City. Zde je vše, co potřebujete vědět, od jeho rozložení po datum oficiálního vydání.

Je to déle než šest měsíců, co nová mapa vstoupila do rotace ve Valorant, s Lotusem posledním bojištěm, které má být vydáno zpět 10. ledna 2023, v epizodě 6 Act 1.

Článek pokračuje po reklamě

V epizodě 7 Act 2 budou fanoušci Valorant uvítáni s novým místem k boji, když zápal slunce vstupuje do rotace. Mapa obsahuje žádné „triky“, které fanoušci Valorantu očekávali od nových map, jako jsou rotující nebo uzavření dveří a teleportéry.

Článek pokračuje po reklamě

Místo toho je západ slunce poměrně jednoduchou mapou, kterou by hráči měli cítit, že je dech čerstvého vzduchu s jeho jednoduchostí.

Kdy se to uvolní? A jak to vypadá? Zde je vše, co potřebujete vědět o Sunset, Nová mapa Valorant.

Článek pokračuje po reklamě

Sunset Valorant

Sunset je Valorantova desátá mapa, která se připojí k bazénu.

Valorantová mapa západ slunce: Datum vydání

Západ slunce zasáhne servery Valorant spolu s epizodou 7 akt 2 29. srpna 2023. Nový akt také přinese do hry více obsahu ve zbrusu novém bitevním průchodu.

Valorantová mapa západ slunce: Nové rozložení mapy

Západ slunce má více standardní rozvržení než některé jiné mapy Valorantu. Na rozdíl od Lotus a Haven bude západ slunce obsahovat pouze dvě stránky špiček. Mapa přesto představí tři pruhy pro hráče, kteří budou projít. Nové bojiště Valorant byl navržen s důrazem na střední kontrolu, s více krabicemi pro krytí pro útočníky a obránce.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Všechny mapy Valorant: umístění, rozvržení, datum vydání, další

Mapa rozsahu ve Valorantu

Riot Games

Valorant v současné době nabízí deset různých map a každá je nastavena na jiném místě na budoucí Zemi s různými rozvrženími a triky. Zde je to, co potřebujete vědět o všech mapách Valorant.

Valorant, který je taktickým FPS, vyžaduje několik klíčových věcí. Jedním z nich jsou mapy pro hráče, do kterých mohou skočit a předvést své dovednosti.

Je stejně důležité naučit se vstupy a výstupy každé mapy Valorantu, protože se naučí mechaniku každého agenta. Koneckonců, pokud pobíháte bez hlavy, nebudete moci nic dělat proti hráčům s více znalostmi mapy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Bez ohledu na to, zda máte oblíbeného (nebo nejvíce nenáviděného), máme přehled všech map Valorant a jak je zde položen každý z nich.

Mapy Valorantu

Svázat

Vázání valorantové mapy

Vazba obsahuje dva teleportéry, které vytvářejí rychlé a dlouhé rotace.

 • Umístění: Rabat, Maroko
 • Datum vydání:Beta (7. dubna 2020)

Vázat, zasazený do zaprášeného Maroka, nabízí teleportéry, které umožňují hráčům snadno se otáčet z A do B a naopak. Tito teleportéři jsou však pouze jedním způsobem ⁠ – a vyplivnou vás na stejných místech ⁠ – dělají z nich hlavní místa pro snadné tipy nebo snadné návnady.

Článek pokračuje po reklamě

Neexistuje také žádné „uprostřed“, s teleportem mezi A a B, který se zabývá tímto kusem mapy. To nutí útočníky, aby protlačili A nebo B krátké a poté provedli dlouhou rotaci (s teleporty nebo bez něj), pokud se rozhodnou věci přepínat.

Článek pokračuje po reklamě

Útočiště

Haven Valorant Map

Valorantova útočiště namísto tradičních dvou míst bombových stránek.

 • Umístění: Thimphu, Bhútan
 • Datum vydání:Beta (7. dubna 2020)

Haven je Valorantovým jediným místem tří mapových bomb a odtrhne se od osvědčené metody, že má jen dva. To způsobuje zajímavou hru pro obě strany, zejména pro obránce, kteří musí šířit zdroje tenké, aby pokryli všechny tři.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Mapa je zasazena v klášteře hluboko v Bhútánu, přičemž centrální svatyně označuje místo bomby B. Stránky A a C jsou na obou stranách, se spoustou dlouhých památek, což útočníkům ztěžuje tlačení bez řádného užitečnosti.

Rozdělit

Screen načítání mapy varorantu

Split má tunu vertikálnosti.

 • Umístění: Tokyo, Japonsko
 • Datum vydání:Beta (7. dubna 2020)

Nastaveno na vysokorychlostní nádraží v Tokiu, Split obsahuje spoustu vertikát a ziplíny, díky nimž je pro útočníky noční můrou tlačit na každé místo. Je to jedna z nejvíce jednostranných map Valoranta, která silně upřednostňuje obranu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Kolem mapy je spousta malých bodů sytiče, takže výbušné užitečnosti, jako jsou Raze’s Grenades nebo Viper’s Snakebites, velmi výkonné nástroje.

Výstup

Výstup ve Valorantu

Výstup je nastaven vysoko v oblacích budoucí Země.

 • Umístění: Benátky, Itálie
 • Datum vydání:Patch 1.0 (2. června 2020)

Ascent byl první mapou vydanou po verzi Valorantova beta a v rámci oficiálního spuštění hry klesl. Italská mapa s širokým otevřeným prostorem dolů má klouzavé a destruktivitelné dveře, které mohou odříznout rotace.

Je to jedna z nejvíce dominantních map, přičemž udržování kontroly je klíčem k úspěchu obou stran, protože umožňuje snadné rotace od místa k lokalitě.

Článek pokračuje po reklamě

Icebox

Icebox ve Valorantu

Icebox je velmi rychlá mapa, s malou vzdáleností mezi útočníky a obránci.

 • Umístění: Ostrov Bennett, Rusko
 • Datum vydání:Patch 1.10 (13. října 2020)

Frigid Icebox, zasazený do studených tundrů severního Ruska, má pro útočníky i obránce spoustu zajímavých úhlů, které mají použít díky přepravním kontejnerům posetým kolem. Může to být jako občas procházet bludištěm, zejména tlačení na web.

Článek pokračuje po reklamě

S horizontálními ziplinicemi, které se mohou spěchat na místo a široký otevřený prostor, který vytváří boje s velkými zbraněmi na B, není mnoho míst, kde by se mohla skrývat navzdory všem přepravním kontejnerovým krytí.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Vánek

Mapa Valorantu Breeze

Není čas na odpočinek na plážích Breeze.

 • Umístění: Atlantický oceán
 • Datum vydání:Patch 2.08 (27. dubna 2021)

Možná budete chtít mosy kolem na idylických plážích Atlantického oceánu vánku, ale je zde hraná hra valorantu. Mapa obsahuje dva extrémně velké bomby a spoustu způsobů, jak k nim přistupovat ⁠ – ať už prostřednictvím velkých tlumivek nebo malých chodů a halů.

Mezi stránkou A a MID se otáčí „ventilační“ rotace, což může překvapit jakékoli Lurkers.

Zlomenina

mapa zlomenin

Poprvé se rozdělily zlomeniny ve Valorantu.

 • Umístění: Nové Mexiko, USA
 • Datum vydání:Patch 3.05 (8. září 2021)

Zlomenina byla dalším neuvěřitelně experimentálním pohledem na tradiční taktickou mapu FPS, což útočníkům umožnilo otáčet z jedné strany mapy na druhou se dvěma rozdělenými třeními a podzemní ziplinou.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Každý web bomby je na opačných stranách mapy, což znamená, že je pro obránce klíčem k tomu, aby na obou obhajovali velkou obranu, protože je to docela cesta k otáčení mezi nimi.

Perla

Mapa valorantu Pearl

Pearl nabízí podvodní zážitek pro hráče Valorant

 • Umístění: Lisabon, Portugalsko
 • Datum vydání:Patch 5.0 (22. června 2022)

Pearl je první tradiční mapa ve Valorantu, která nemá žádné hraní dynamické prvky nebo mechanické háčky. S cílem vytvořit tradiční mapu má Pearl tři pruhy se dvěma místy rostlin.

Pearl je tradičně dobře propojená mapa, která umožňuje hráčům vybírat mezi bojem v polovině regionu nebo přes křídla dlouhého dosahu rozšířená po celé mapě.

Článek pokračuje po reklamě

Lotus

Mapa lotosu ve Valorantu

Lotus má poprvé rotující dveře.

 • Umístění: Western Ghats, Indie
 • Datum vydání: Patch 6.0 (10. ledna 2023)

Lotus je první tradiční mapa ve Valorant, která obsahuje architektonické prvky. Stepwells, skála řezaná architektura a Dravidian styl spolu s novou mechanikou-rotující dveře, ničitelné dveře/zeď a tichá kapka.

Článek pokračuje po reklamě

Stejně jako Haven, Lotus má také tři místa rostlin. Mapa se může zpočátku zdát jako bludiště, zejména za to, že má tolik způsobů, jak cestovat mezi různými weby. Budete muset zkontrolovat každý roh v lotosu, protože jich je spousta, kde se mohou odpůrci potenciálně skrývat.

Článek pokračuje po reklamě

Západ slunce

Sunset Valorant

Západ slunce je desátá mapa, která se připojí k seznamu.

 • Umístění: Los Angeles, Kalifornie
 • Datum vydání: Oprava 7.04 (29. srpna 2023)

Západ slunce se vrací k kořenům a nezahrnuje žádné „triky“, ale čistá hratelnost. Je to jednoduché a přímočaré, představující tři pruhy a dvě místa pro výsadbu špice.

Tato mapa Valorantu byla navržena tak, že zdůrazňuje, že převzetí střední kontroly. Najdete dostatek krytí při západu slunce ve formě více krabic a stěn pro útočníky i obránce.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, to je vše, co potřebujete vědět o všech mapách ve Valorant.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud máte zájem o více obsahu valorantu, nezapomeňte zkontrolovat některé z našich dalších průvodců: