Nová mapa Fortnite odhalena | Mega City Umístění a zájmové body | Radio Times, Fortnite Kapitola 3 Finále se zakončí prvním pohledem na novou kapitolu 4 mapa a kůže – Informer Game Informer

Fortnite kapitola 3 Finále se uzavírá s prvním pohledem na novou kapitolu 4 mapa a kůže

Epic Games uvolnil novou sezónu Fortnite – to je Fortnite Kapitola 4 sezóna 2 pro kohokoli, kdo se počítají doma – což znamená, že pro hráče je nyní k dispozici nová mapa Fortnite.

Nová mapa Fortnite odhalená s lokalizací japonského a „mega město“

Klíčové umění pro novou sezónu Fortnite

.

Hlavní název této sezóny je „Mega“ a nyní víme, že se to týká nového místa na mapě ostrova.

Byla by Mega City, Japonsko inspirovaná metropoli, kde se hráči mohou brousit na kolejích, čistý nový přírůstek do zážitku Battle-Royale.

Řekneme to – není snadné vyjmout nepřátele, když broušíte na kolejnici, ale určitě to vypadá a cítí se v pohodě! Pokračujte ve čtení a dozvíte se více o nové mapě Fortnite.

Nová mapa Fortnite: Kapitola 4 Sezóna 2 Změny byly odhaleny

Epic Games se ještě musí podělit o oficiální pohled shora dolů na mapu Fortnite Season 4, ale víme několik skvělých věcí o novém ostrově.

Nová mapa Fortnite má nejen tokyo podobné město pro hráče, aby to vévodovali (to by bylo výše uvedené mega město), ale má také nový „biom“ venkovských oblastí, které také vypadají zřetelně japonsky.

Podívejte se na naše video výše, které obsahuje koncepční umění pro novou mapu a všechny nové kůže Battle Pass, a uvidíte, co tím myslíme! Pro více specifik pokračujte ve čtení.

Nová mapa Fortnite: Body zájmu a památky

Klíčové umění pro novou sezónu Fortnite

První věc, kterou pravděpodobně budete chtít udělat v nové sezóně, je podívat se na Mega City, nové centrum městského města, které je určitě webem, kde se mezi hráči zahajuje Carnage.

Podle oficiálních webových stránek hry jsou hráči vyzváni, aby „překročili Neon Towers do zbytku nového biomu“.

Epic States: „Potřebujete přestávku od městské bitvy? . Toto město není jediným novým umístěním v kapitole 4 sezóny 2 – je to jen jedna část zbrusu nového biomu!”

V nové mapě Fortnite kapitoly 4 existuje spousta nových bodů zájmu a orientačních bodů a my jsme pro vás uvedli některé z hlavních níže uvedených.

 • Mega City – Hustě zabalená panoráma města, kde můžete brousit na kolejnice (přemýšlejte o nakloněných věžích, ale neonové, s nádechem overdrive s západem slunce)
 • Zapařené prameny – Dobré místo pro „způsobit chaos“, říká Epic
 • Drift Ridge – Automatická stopa, kde byste mohli chtít „řídit nitro drifter“
 • Kenjutsu Crossing – kde budete chtít „zaostřit své dovednosti kinetické čepele“

. Podívejte se a ujistěte se, že co nejdříve navštívíte všechna pojmenovaná místa!

Přečtěte si více o Fortnite:

 • Je Fortnite dolů?Jak zkontrolovat stav serveru
 • Fortnite Battle Pass – Všechny skiny kapitoly 4
 • Co je dnes v obchodě Fortnite Item Shop?
 • Fortnite odkazuje přítele – Jak získat pleť zdarma
 • Pack Fortnite Anime Legends Pack – Všechny podrobnosti
 • Jak sklouznout ve Fortnite – Jaké je to tlačítko?
 • Herní židle Fortnite – cena a kde koupit

Hlad po více hraní? Navštivte náš rozvrh vydání videoher nebo otočte naše rozbočovače pro více herních a technologických zpráv.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 12 čísel za pouhých 1 GBP s doručením do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times.

Fortnite kapitola 3 Finále se uzavírá s prvním pohledem na novou kapitolu 4 mapa a kůže

Nová mapa Fortnite Kapitola 4 Sezóna 1 Skins Geralt, Hulk, pan Beast, Doom Slayer

Kapitola 3 začala loni v prosinci a nyní oficiálně víme, že kapitola 4 začíná zítra 4. prosince. Stejně jako u předchozích spuštění kapitol, kapitola 4 s sebou přináší zcela novou mapu, která bude hrát, bude naplněna novými místy a vracející se oblíbené. Na konci kapitoly 4 „Nový začátek“, který můžete sledovat níže, je na konci této nové mapy: níže:

Zde je další pohled na mapu kapitoly 4:

. Bestie.

Předtím však hráči dostali šanci zažít finále „zlomeniny“ kapitoly 3 dnes na 4 p.m. ET (pokud jste to zmeškali, bohužel se nemůžete od nynějška vrátit k hraní). V něm jsme viděli bitevní ostrov v podstatě implodovat s kousky a jeho kousky rozptýlenými přes hvězdy.

Hráči byli pověřeni shromažďováním fragmentů nulových bodů rozptýlených kolem malé části této mapy plovoucí ve vesmíru. Čím více hráčů shromáždilo, tím více kusů bylo přidáno do hratelné oblasti. Hráči mohli dokončit úkoly, jako je házení sněhových koulí na nepřátele nebo skákání hráčů do vesmíru jako plážové koule. Mohli byste také dokončit závody, ostrovní rekvizity a další. Všechno, co jste udělali, vám odměnilo fragmentem nulového bodu. Asi po 30 až 40 minutách začala přívěs kapitoly 4. V něm jsme viděli, co se zdálo být vytvořením mapy kapitoly 4, přičemž nulový bod se tahal z kusů z prostoru, aby ji vytvořil.

Fortnite Kapitola 4 oficiálně začíná zítra 4. prosince, ale dosud nebyl odhalen čas zahájení.

Zúčastnili jste se finále kapitoly 3? Co sis o tom myslel? Dejte nám vědět v komentářích níže!