Nové skiny LOL škádlily pro Ekko, Janna a Kled – The Rift Herald, League of Legends Horrowing 2021: Nové Halloweenské kůže, herní režimy, datum vydání a další

League of Legends Horrowing 2021: Nové Halloweenské kůže, herní režimy, datum vydání a další

Ačkoli většina hráčů League of Legends má jedno oko na mistrovství světa 2021 a další velkou aktualizaci, je těžké ignorovat, že ve vzduchu je určitý chlad; A to znamená události Halloween!

V noci se objevují nové kůže s tématem Halloween pro Ekko, Janna a Kled (aktualizace)

Je téměř říjen, což znamená, že je to roční období, kdy dostáváme nové Halloweenské dílo League of Legends. Dříve svázaná s událostí s názvem „The Hariwing“, Riot začal loni volat každoroční událost „Tales from the Rift“.

Letošní kůže zahrnují Ekko, Janna a Kled, jak je vidět ve videu Riot vydané v úterý škádlení nadcházející události Worlds.

Trik nebo léčba ekko

Skin Ekko je ve videu nejtěžší vidět, ale můžete vidět, že má dýňový batoh, co vypadá jako baseballová pálka a kosterní bodypaint. Vypadá také v krátkém klipu, který – uhodli jste – vypadá také jako dýně.

Ekko byl původně propuštěn v květnu 2015 se svou základní kůží a pískovkou Ekko. Toto bude jeho čtvrtá nová kůže od té doby, připojit se k akademii Ekko, Project: Ekko a SKT T1 EKKO.

Bewitching Janna

Janna má ve svých příbězích z The Rift Skin docela standardní nastavení čarodějnice, doplněné koštětem a kloboukem. Její vzduchový elementární v kůži je nějaký druh kočky/netopýra/dýňového hybridu, který dokáže být ohavností přírody a také velmi roztomilý.

Janna je jedním z nejstarších šampionů liga, A to bude její devátá kůže (bez její základní kůže). Je to její první od Sacred Sword Janna, který byl propuštěn v září 2017.

Hrabě Kledula

Ani nevím, kde začít s Kled Skin, ale je to velmi odlišné od jeho normálního vzhledu. Pro začátek je tu spousta fialových a zdá se, že Kled má na sobě nějakou masku. Skaarl vypadá jako frilovaný ještěr nebo drak nějakého druhu, ale je těžké to říct, dokud nedostaneme více informací o kůži. (Aktualizace: Vypadá to, že Kled je upír a Skaarl je netopýr. Huh!)

Toto bude první Kledova kůže od jeho vydání v srpnu 2016, kdy byl spuštěn se sirem Kledem Skin.

Tento příspěvek bude aktualizován, jakmile bude k dispozici více informací.

V tomto proudu

League of Legends Patch 8.21: Změny rovnováhy, kůže a další

  • Průvodce událostí K/DA: Mise, Crafting a další
  • V noci se objevují nové kůže s tématem Halloween pro Ekko, Janna a Kled (aktualizace)
  • K/da Kai’sa, Akali, Ahri a Evelynn Oživte linii Skin Popstar (aktualizace)

League of Legends Horrowing 2021: Nové Halloweenské kůže, herní režimy, datum vydání a další

Ačkoli většina hráčů League of Legends má jedno oko na mistrovství světa 2021 a další velkou aktualizaci, je těžké ignorovat, že ve vzduchu je určitý chlad; A to znamená události Halloween!

Od první trýznivé události Ligy v roce 2010 Riot Games zajistila poskytnout hráčům LOL aktualizovanou verzi akce každý rok během Halloweenu. Trávení představuje různé nové kůže, herní režimy a další s každou novou iterací této události.

Kdy je trýznivá 2021
Nové kůže v trýznivé 2021
Trýznivé herní režimy
Nová kosmetika s tématem Halloween

Očekává se, že se událost Halloween v roce 2021 vrátí do League of Legends. S říjnem začínajícím tento týden, doufejme, že brzy uvidíme nějaké strašidelné teasery na letošní akci, a tady je vše, co víme o této události.

Poslední zprávy

27. října 2021 –

Vzhledem k tomu, že Riot Games neodhalily žádné informace o trýznivé 2021 s méně než týdnem na Halloween, zdá se, že nakonec nemusí existovat sezónní událost. Zavedení série Dragonmancer Skin však má o tom strašidelnou auru.

Přesto to může komunita čekat pouze na oficiální vydání od vývojářů v tomto bodě. Všichni však všichni doufáme, že v roce 2021 proběhne i událost ve hře. 25. října 2021 – S pouhými několika dny před Halloweenem 2021 celá komunita League of Legends stále čeká na vydání trýznivé 2021. Vzhledem k tomu, že LOL Worlds 2021 stále probíhá, vývojáři by mohli odložit sezónní událost o několik dní. Toto zpoždění je však pro celou komunitu, které už velmi dlouho čeká. 22. října 2021 – I když jsme hluboko ve strašidelné sezóně, fanoušci League of Legends stále dychtivě čekají na vydání trýznivého 2021. Přesto se očekává, že sezónní událost bude brzy žít na hlavním herním klientovi. Kromě toho se také spekuluje, že vzpoury mohou mít nějaké velké plány na nadcházející událost ve hře. Tato spekulace byla poháněna většinou zpožděním vydání události v roce 2021. 20. října 2021 – I když nedošlo k oficiálnímu oznámení od Riot Games týkající se trýznivé 2021, došlo k těžkým spekulacím, které se sezónní událost uvolní později dnes. Tato spekulace byla založena na skutečnosti, že aktualizace 11.Očekává se, že dnes bude uvolněno 21 a má být také poslední oprava naplánovaná na vydání před Halloween 2021. 18. října 2021 – Doufejme, že jsme mohli tento týden vidět spuštění trýznivé akce se spuštěním Patch 11.21. Pokud dorazí, mohli bychom před zahájením nové aktualizace vidět nějaké předčasné zprávy ve středu. 11. října 2021 – Je tu ještě nějakou dobu, než se odrážíte do League of Legends, ale doufejme, že se o akci uvidíme nebo slyšíme více před tím, než se režim (teoreticky) spustí 20. října spolu se spuštěním Patch 11.21. 5. října 2021 – League of Legends Patch 11.20 je nastaveno na vydání tento týden a doufejme, že s tím získáme více informací o tom, co lze očekávat, pokud jde o Halloweenské akce v LOL. Máme podezření, že tvorba nepřijde až do další aktualizace, Patch 11.30 Vydáno 20. října. 21. září 2021 – Zdá se, že španělský účet League of Legends Spanial Twitter sdílí náš první pohled na další nové kůže a stříkající umění přicházející do hry, potenciálně v Patch 11.20. Jak vidíte (níže), existuje určitý halloweenský vkus ke kůži a umění, což naznačuje. Skins se jeví jako součást nové série kůže s názvem “Příběhy z Rift 2021” a zahrnuje nové kůže pro Poppy, Fiora, Yuumi, Syndra, Nami a také novou prestižskou zmatenou kůži Morgana. V nadcházejících dnech pevně visíte pro další zprávy. Prozatím si užijte tento nový obsah z týmu Riot Games.