Nový balíček Valorant zahrnuje kůži nemocné – ale je tu chytat., Všech 85 kůží Valorant Knife, hodnocené (2023) – WhatIfgaming

Všech 85 kůží Valorant Knife, hodnocené (2023)

Contents

Sparkswitch Magepunk je elektrizující melee, přinejmenším. Je vybaven základnou nože motýlů s pevnou animací, zatímco jiskry létají všude kolem, když se pohybuje.

Nový balíček Valorant zahrnuje kůži nemocného nože – ale je tu chytání

Nový balíček Valorant zahrnuje kůži nemocného nože - ale je tu chytání

Hráči Valorant milují nové zbraně a tento nový je doozy. Nazvaná Kitana Tato nová kůže, která byla uniká v herních souborech, obsahuje červenou čepel se zlatým skořápkou, ale když ji upgradujete, může být použita jako ventilátor pro vaši postavu. Je tu však úlovek a většina hráčů to nebude moci získat vůbec. Překvapivě je to exkluzivní pro jeho nadcházející čínskou verzi, která má být spuštěna 12. července 2023.

Bohužel, Kitana Melee Skin je exkluzivní pro čínskou verzi Valorant, která se spustí za dva dny 12. července. Chcete -li získat kůži, nemůžete použít ani VPN – musíte si vytvořit účet na vyhrazených čínských serverech, takže nemůžete získat kůži na svůj hlavní účet, pokud nemáte v Číně.

Kitana Skin není jedinou jedinečnou věcí na čínské verzi Vaalorant. Představuje také vylepšený způsob, jak zaznamenat a přehrát své nejlepší momenty ve hře podle jiného úniku, příhodně pojmenovaně „Fearless Moment.„Hráči mohou snadno nahrávat a sdílet své nejlepší zabití s ​​podrobnými statistikami.

Globální hráči Valorant žádají tuto funkci přehrávání na chvíli. V blogu v květnu 2022 Riot uznal, že tuto myšlenku zkoumal. Přesto však neexistovaly žádné okamžité plány na verzi, kterou mohli všichni hráči použít. Steven Eldredge, producent hry na Valorant, však ujistil fanoušky, že neustále pracují na nových funkcích.

Hra bude debutovat v Číně se 16 agenty a čtyřmi mapami, zatímco zbývající obsah ve standardní verzi hry je plánován pro budoucí aktualizace. Zde je 16 agentů zahrnutých po spuštění:

Mezitím jsou čtyři hratelné mapy:

Pokud hledáte více obsahu Valorantu, podívejte se na zprávy, které hráči zřejmě chtějí být schopni skrýt Zbraňové kůže od svých spoluhráčů. Máme také průvodce pokrývající data a rozvrh nočního trhu Valorant.

Všechno 85+ valorantových nožů, hodnocené (2023)

Nejlepší karta Valorant Knives

Valorant může být v srdci bezplatný střelec, ale zamiloval svou hráčskou základnu s placenými zbraněmi, které slouží jako estetické nádoby radosti a bohatství. A co je ikoničtější ve světě střelců FPS než dobrá kůže nože?

Zatímco někteří hráči jsou vypnuty myšlenkou utrácení chladné tvrdé hotovosti za pixely na obrazovce, nelze popřít přitažlivost dobře navržené a vyhledávané položky.

To znamená, že se podívejme na nejlepší kůži Valorant Knife ve hře právě teď!

Power Fist – 5 950 VP

Power Fist

Chcete vypadat jako něco přímo z arkádové hry? Pak je power pěst pro vás melee. Je to vlastní hands-down z nejchladnějších melees ve hře kvůli jeho ovladači vzhledu s více odrůdami.

Araxys Bio Harvester – 4 350 VP

Araxys Bio Harvester Valorant Knife Skin

Na vrcholu našeho seznamu není nikdo jiný než Araxys Bio Harvester. Tato jednoruční melee vypadá a cítí se jako mimozemská technika ve vaší ruce. Má zlatou rukojeť se světle modrou čepelí, která se jednou upgraduje. Má také fialové, černé a stříbrné varianty.

Ignite Fan – 4 170 VP (balíček pouze exkluzivní)

Ignite fan

Fan Ignite je krásná melee, která se použila k památku oficiálního spuštění Valorant v Číně. Je silně inspirován designem Phoenixu s jasnými plameny a je nejnovější kůží nože valorantu venku.

Terminus a quo – 4 350 VP

Obrázek terminálu Quo nůž ve Valorant

Terminus rukojeť quo vypadá jako mikrobot od Big Hero 6 s zářící laserovou hranou jako čepel. Snadno má jednu z nejlepších inspekčních animací ve hře, a to samo o sobě z něj činí jednu z nejlepších valorantových kůží, které stojí za to utratit viceprezidenta.

RGX 11Z Pro Firefly – 4 350 VP

Obrázek RGX 11Z Pro Firefly

Zatímco nože motýlů, jako je Recon Balisong, se již dlouho nacházejí v nesčetných varorantních mapách a hrách, živý a barevný design RGX 11Z Pro Firefly z něj dělá mírně lepší výběr.

Neo Frontier Ax – 4 350 VP

Neo Frontier Axe

Neo Frontier Ax nabízí perfektní mix mezi starými a novými. Má vzhled tradiční těžební sekery s některými novými elektronickými upgrady. Je to pevný nůž s jedinečným designem.

Knife Xenohunter – 3 550 VP

Obrázek nože Xenohunter ve Valorantu

Xenohunter nůž, která má elegantní a lesklou stříbrnou čepel s černou koženou rukojetí. Má pouze výchozí pokožku a jednu aktualizaci animace, což z ní činí perfektní nože.

Onimaru Kunitsina – 5 350 VP

Onimaru Kunitsina

Onimaru Kunitsina je melee zahrnutá do druhého oni balíčku. Představuje design Oni v těle velké katany. Díky tomu je kolekce Oni jedním z nejlepších svazků ve Valorantu.

Blade of Chaos – 4 350 VP

Obrázek čepele chaosu

Čepel chaosu je perfektní elektrizující kůže varorantního nože, pokud máte rádi statné zbraně na blízko. Je to chonky boi, díky kterému se cítíte, jako byste ovládali velký meč ve Valorantu. Je vybaven černou základnou s drahokamem uprostřed, který pohání ohnivou elektrickou hranici kolem zbraně.

Champions 2022 Butterfly Knife – 5 350 VP

Obrázek mistrů VCT 2022 Butterfly Nůž ve Valorantu

Tento šampióni VCT inspirovaní Galaxy 2022 Butterfly Knife je skutečná krása. Představujeme vířící mlhovinu jako pozadí nože, lesklé, zlaté středové sekce a tmavou fialovou rukojeť, ve Valorantu není žádná jiná kůže motýlů, která křičí stejně jako tato.

Relic of the Sentinel – 4 350 VP

Fotografie relikvie Sentinel Valorant Knife Skin

Relic of the Sentinel je jedním z mečů na melee. Je to jedna z Melees představených během událostí League of Legends and Valorant Crossover a obsahuje ikonický vzhled Sentinels of Light Skin Line.

Čepel zničeného krále – 4 350 VP

Čepel zničeného krále

Je to vhodné dát dvě ligy legend inspirovaných mečů zády k sobě. Čepel zničeného krále je valorantová verze zbraně, kterou Viego používá v lol. Je to určitě populární mezi hráči LOL a Valorant.

Reaver Karambit – 4 350 VP

Obrázek kůži nože Reaver Karambit v Valorantu

Dále máme jednu z nejpopulárnějších a milovaných karambitských kůží v karambity Reaver. Vyznačuje se tradičním tmavě fialovým odstínem nalezeným ve sbírce Reaver s zářící značkou na čepeli nože.

Elderflame dýka – 4 950 VP

Obrázek dýky Elderflame

Dýka Elderflame je vytesána z šupiny draka a ze základny vyčnívá tři malé drápy a větší ostrá dráp působí jako okraj. Je to fantastický koncept, který upustil tunu čelistí, když byl poprvé vydán.

VCT LOCK // V MiSericórdia – 5 400 VP

VCT LOCK // V MiSericórdia

Knife pro zámek VCT // v Event má velmi solidní design. Má řadu barev a má úžasnou záři s ikonickým designem inspirovaným VCT.

Tvar vlny – 5 350 VP

Obraz pleti nože v průběhu ve Valorantu

To, co dělá tento valorantový nůž tak zvláštní, je jeho uspokojivé zvukové animace, které se přesouvají do rytmu vlastních zvukových efektů. Pokud vás jeho vyšší cena neodradí, je to dobrý nůž, který se má zaseknout, když rozbijete y (nebo cokoli, co je váš valorantový keybind pro kontrolu zbraní).

OFSKANE RITUAL BLADE – 3 550 VP

OFFEAKEN RITUAL BLADE

Bladeová čepel o opuštěném obsahu má zakřivenou hranu s tmavě zelenými a stříbrnými odstíny. Vypadá to strašidelně úžasně a funkce, které ikonický vzhled OFSKANE Skinline vzhled.

Magepunk 2.0 – 3 550 VP

Fotografie kůži magepunk šoku

Nechcete si pohrávat s někým, kdo má magepunk 2.0 Melee. Má ostrou čepel podobnou šipce s měděnou a bronzovou základnou, která se dokonale hodí do vaší pěsti.

Oni Claw – 3 550 VP

Obrázek oni drápu

Je to malá profilová zbraň, která je ve tvaru démonské tváře, přičemž jeho tesáky působí jako čepel. Kůže je také obklopena zelenou démonickou aurou, která prochází očima a nosem zbraně. Zářící aura vykoupí pokožku a stále z ní dělá jeden z nejlepších nožů ve Valorantu.

Sovereign Sword – 3 550 VP

Obrázek svrchovaného meče

Sovereign Sword je hlavním nožem ve sbírce panovníka. Má zlatou přilnavost, zlatý křížový stráž a čepel se zakřivenou hranou. Z čepele meče byla také vyříznuta díra, pravděpodobně pro lepší aerodynamiku.

Prime 2.0 Karambit – 3 550 VP

Obrázek Prime // 2.0 Karambit

Prime 2.0 Karambit je ztělesněním stylu a suaveness. Tato zbraň, která má zlatý bezpečnostní prsten, napůl potažený zlato a kovovou čepel a ostrý, špičatý okraj, je pro každého hráče Valorantu dobrou volbou, který chce koupit svůj první nůž.

Glitchpop Ax – 4 350 VP

Obrázek sekery Glitchpop

Kolekce Glitchpop je jednou z prvních několika kůží, které dostaly druhý svazek. Sekera Glitchpop byla uvolněna jako součást Glitchpop 2.0 Bundle. Okamžitě se to stalo oblíbeným kvůli jeho jedinečnému skládatelnému designu.

Původ – 3 550 VP

Původ

Původ Melee má šílenou inspekci animace, přičemž všechny jeho části jsou ve vzduchu levitující. Vypadá to jako futuristický úhloměr, a proto ji jiní trochu zesměšňují. Je to však stále celkově skvělá kůže varorantního nože. Je to stejně fascinující jako jeho protějšek kůže operátora.

Knife Reaver – 3 550 VP

Fotografie pleti Reaver Dagger Valarantu

Reaver nůž byl jedním z prvních vysoce vyhledávaných nožů ve Valorantu. Všichni na to čekali ve svém obchodu s valorantem. Poprvé se objevil ve verzi beta, ale nakonec byl do hry také představen.

RGX 11Z Pro Blade – 4 350 VP

RGX 11Z Pro Blade

Čepel RGX 11Z Pro je perfektní zbraň na melee pro každého hráče. Je vybaven RGB, špičkovým rozvržením PC a prodlouženou čepel. Co jiného byste chtěli?

Prime Ax – 3 550 VP

Prime Ax

Prime Axe byla první sekera zavedená do Valorant. Je vybaven stylingovou zlatou a fialovou kombinací s různými geometrickými otvory rozptýlenými na zbrani.

Glitchpop dýka- 4 350 VP

Glitchpop dýka

Knife OG Glitchpop má jasné neonové barvy, které jsme se z kolekce zamilovali. Má také zářící hranu, což mu dává futuristický vzhled.

Recon Balisong – 3 550 VP

Recon Balisong

Recon Balisong je jedním z původních motýlů zavedených do hry. Má hladkou vypadající animaci a je docela podobná pokožce, která se může objevit v CS: GO.

Magepunk Sparkswitch – 4 350 VP

Fotografie pleti magepunk Sparkswitch Valorant Nůž

Sparkswitch Magepunk je elektrizující melee, přinejmenším. Je vybaven základnou nože motýlů s pevnou animací, zatímco jiskry létají všude kolem, když se pohybuje.

Ion Karambit – 4 350 VP

Ion Karambit

Ion Karambit obsahuje jeden z nejhorších Karamitů ve hře. Má prvky linie iontové kůže, ale modré jádro uprostřed způsobuje, že celá věc vypadá trochu divně.

Nebeský ventilátor – 3 550 VP

Obrázek nože nebeského ventilátoru ve Valorantu

Od své jedinečné animace remízy po tematický design není nic jako nebeský ventilátor ve Valorant. Čepel je inspirována tradičními čínskými fanoušky skládacími, kompletní s gradientem modrých a teplých barev a čínských symbolů, které se rozlétají po celé délce.

Yoru’s Stylish Butterfly hřeben – 3 550 VP

Obrázek Yoru's Stylish Butterfly hřeben

Tento motýlový nůž má v zubech čistou čepel a symetrické křivé mezery, jako hřeben. Střed nůž má animované zobrazení ulting yoru a rukojeť je natřena červenou, bílou a modrou štětcem.

Radiant Crisis 001 Baseball Bat – 2 550 VP

Radiační krize 001 Baseball Bat

Hop na palubě grafického vlaku Borderland s The Radiant Crisis 001 Baseball Bat. Je vybaven animovanou stříbrnou pálkou s vyskakovacím objevem podobným komiksu pokaždé.

Kryostáza Impact Drill – 3 550 VP

Kryostáza Impact Drill

Impact Drill Cryostasis Impact je opravdu chladivá zbraň na blízko. Je vybaven jedinečným designem kladiva, který zamrzne čím déle, že jej nepoužíváte. Nemluvě o jedinečných známkách, které opouští, když je zasáhnete na zdi.

CrimsonBeast Hammer – 3 550 VP

Fotografie kůže CrimsonBeast Hammer Valorant Knife

Dokážete si představit, jak by Thor’s Mjolnir Hammer vypadal, kdyby byl místo toho bohem ohně? No, CrimsonBeast Hammer vydává tuto přesnou vibraci.

Osobní administrativní jednotka Melee – 4 950 VP

Osobní administrativní jednotka melee

Osobní jednotka pro administrativní melee obsahuje jeden z nejlepších konceptů ve Valorantu. To má hlasový hlas AI, který s vámi mluví, šílenou inspekcí a animací vytažení, s různými barevnými cestami.

Soulstrife Scythe – 3 550 VP

Soulstrife Scythe

SCYTHE SOULSPIFE vypadá jako Orcus Grim Reaper, a to mě upřímně zneužívá, proč to není tak populární. Vypadá to úžasně, elegantně, čistě a strašidelně zároveň.

Neptunská kotva – 3 550 VP

Neptunová kotva

Zajistěte své zabíjení bonking nepřátel v hlavě pomocí Neptunové kotvy. Je vybaven zvalou kovovou kotvou s hvězdicí uprostřed a nějakým lanem se používá jako rukojeť. Je to perfektní, pokud opravdu chcete ztělesnit ten vánek život.

Blade of Serket – 2 550 VP

Čepel Serketa

Čepel Serketa je jedinečný varorantový nůž kvůli jeho pevnému tvaru a chladnému vzhledu s duálním ovládáním. Vypadá to také jako něco přímo ze starověkého Egypta se svou zlatou barvou.

Magepunk Electroblade – 3 650 VP

Fotografie pleti Magepunk Electroblade Valorant

Elektroblade Magepunk má velmi jednoduchý design, díky kterému byl docela ohromující, zejména s tím, jak skvělé ostatní zbraně vypadaly. Má však elektrické jádro s měděnými a bronzovými akcenty.

Singularita – 4 350 VP

Knife singularity

Melee singularity má jednoduchý design základny, ale je z malých gravitačních linií chladnější, drží nůž pohromadě. Má různé barevné cesty, ale fialová a černá jen zasáhne jiné.

Ion Energy Sword – 3 550 VP

Ion Energy Sword

Ion Energy Sword je og iontová melee, která byla většinou populární pro to, aby vypadala jako sedadlo na kole. Má elegantní bílou/stříbrnou barvu s černými a modrými akcenty. Iont Phantom Skin je nejoblíbenější kůží ve sbírce, ale iontová energie nebyla ani napůl špatná.

Gaia’s Wrath – 3 550 VP

Gaia's Wrath

Pokud jste milovníkem přírody, nebudete milovat melee. Je vybaven několika různými colorways, přičemž větev stromu působí jako rukojeť s zářícím jantarem jako čepel.

Winterwunderland Candy Cane – 2 550 VP

Winterwunderland Candy Cane

Neexistuje žádný lepší způsob, jak oslavit Vánoce, než s cukrovinkami Winterwunderlandu. Skvělou vlastností na této kůži je, že se nakonec zlomí poté, co ji několikrát otočí. Je to určitě jedna z nejlepších nožů nože ve Valorantu.

Nůž potahovaný polymerem BLASTX – 4 350 VP

Fotografie z polymerního Knifetech potaženého nožem BLASTX

Knife potahovaný polymerem BLASTX vypadá přesně jako něco, co byste dostali z plastové sady hraček. Vyznačuje se světlé fialové, zelené a oranžové barvy jako základnu s lesklým plastovým stříbrem pro čepel.

Valorant Go! Vol. 1 – 3 550 VP

Valorant Go! Vol. 1

Přemýšleli jste někdy? No, nehledejte nic jiného než valoranta! Kůže. Valorant Go! Vol. 1 Melee vypadá přesně jako Jett’s Kunai’s s Anime White-Haired verze Jett.

Black Market Butterfly Knife – 3 550 VP

Black Market Butterfly Knife

Knife motýlů na černém trhu má velmi jednoduchý, ale elegantní design. Je to určitě jeden z realističtějších návrhů a je dokonce srovnatelný se základními nožemi v CS: Go.

Gravitační uran neuroblaster – 3 550 VP

Gravitační uran neuroblaster

Gravitační neuroblasterský melee uranu má velmi zřetelný vzhled. Je vybaven zelenou a černou barvou a komunita ji nazývá „Alien Prober.“

Prosperita tethered říší – 3 550 VP

Přivázaná říší prosperita

Během svého oficiálního vydání obdržela melee na tethered realms Prosperity Melee. Byla to první zbraň s dvojím vedením ve Valorantu a měla jedinečný efekt vnitřního/venkovního efektu. Vypráví příběh dvou zcela odlišných světů, United prostřednictvím mečů.

Catrina – 2 550 VP

Fotografie kůže Catrina Valorant Knife

Catrina Blade je elegantní malá malá čepel, která obsahuje design inspirovaný mexickou dovolenou Día de los Muertos. Je vybaven dvěma různými colorways ovlivněnými živou stříbrnou čepelí a věčnou modrou čepelí.

Caeruleus – 2 550 VP

Caeruleus

Caeruleus je melee, která vypadá přímo z oceánu. Má základnu sekery, ale má téměř skleněnou texturu vody. Vrchol je také průhledný, kde žije několik korálů.

Titanmail Mace – 2 550 VP

Titanmail Mace

Titanmail Mace má tyto žluté elektrické hroty s odpovídajícím žlutým jádrem uprostřed. Rotující „čepele“ jsou také docela fascinující, aby se podívali a přidali k chladu melee.

Hůlka sněžení – 2 550 VP

Hůlka sněžení

Jsem to já, nebo se tady cítí trochu chladno? Snowfall Wand Melee má design s proužkou cukrovinek se sněhovou koulí nalezenou na vrcholu.

Rovnováha – 2 550 VP

Rovnováha

Rovnováha je to jedna z jednodušších kůží nože dostupných ve Valorantu. Stále to však vypadá skvěle, s rybami koi plavání po celém ventilátoru.

Zříhnutí – dosažitelné pouze prostřednictvím epizody 1, Act 3 Battle Pass

Fotografie z ruiny varorantního nože

Epizoda 1, Act 3 Melee je jednou z nejlepších kolíků nože Valorant, které můžete získat z bitevních průchodů. Je vybaven černým a zlatým designem, který mu dává velmi elegantní vzhled.

Lunaův sestup – 3 550 VP

Lunin sestup

Lunaův sestup je nožem s dvojitou lonou, který je tvarován jako karambit. Má elegantní vodní povrch s vlnovou texturou. Rukojeť má také zlatý povrch pro dokončení designu.

Obsidiana – Dostupné pouze prostřednictvím epizody 5, Act 2 Battle Pass

Obsidiana

Knife obsidiany z epizody 5, Act 2 Battle Pass je další podceňovaný melee. Vyznačuje se aztéckými vzory s jazykem aztécké sluneční kamenné hlavy vyčnívající. Je to jeden z těch, které se vám líbí, nebo se vám líbí typ vzorů.

Nůž na Altitude Knuckle – 2 550 VP

Nůž na Altitude Knuckle

Toto další je velmi podceňovaná kůže nože. Nůž na nadmořskou výšku je jedním z více jedinečných typů nožů ve Valorantu. Je také vybaven roztomilou animací podobnou letadlu.

Bound – Dostupné pouze prostřednictvím epizody 6, Act 3 Battle Pass

Vázaný

Upřímně řečeno, vázaná melee je dobrá, zejména pro něco, co se nachází v bitevním průchodu. Má kovové hroty s tmavou vinnou obklopenou kolem něj.

Iridian Thorn Blade – Dostupné pouze prostřednictvím epizody 5, Act 3 Battle Pass

Fotografie iridiánského trnního čepele Valorantova nože

Toto je další docela solidní nůž s bitevním průchodem, který má čistou stříbrnou a fialovou barvu. Možná je čas získat herní průkaz a trychtýř XP, který navíc XP směrem k tomuto bitevnímu průchodu.

Spline Dagger – 3 550 VP

Spline dýka

Spline dýka má zkroucenou větev podobný design s malými jantarovými krystaly ve tvaru koule. Je to určitě jeden z více jedinečných konceptů ve Valorant a také obsahuje různé barevné varianty.

Žádné limity Bat – 2 550 VP

Žádné limity netopýra

Hlavním prodejním bodem netopýra bez omezení je jeho schopnost změnit barvu v závislosti na oblasti mapy, ve které jste. Získává bílý a červený odstín v přímém světle, ale ve stínu se změní na černou a červenou.

Hack – 3 550 VP

Zaseknout

Hack je překvapivě solidní melee. Většina lidí tomu říká Rozpočet Glitchpop Kvůli jejich podobnému vzhledu. Hack však má s dvojím hlavním ovládáním nůž a kombo a sekerou, což mu pomůže vyniknout při otáčení kolem mapy.

HU Else – 3 550 VP

HU jinak

Nikdo jiný by se neodvážil vyzvat vás, jakmile se podívají na vaši novou hnu else melee. Je vybaven dlouhou čepelí potaženou černou a červenou designem s elegantně vyhlížejícím zlatým a červenou rukojetí.

Rychlost karambit – lze získat pouze prostřednictvím epizody 4, Act 1 Battle Pass

Fotografie pokožky nože na karambit karambit

Karambit Velocity je první typ karambitů, který je k dispozici prostřednictvím Battle Pass. Je vybaven jednoduchým designem s varianty oranžové, žluté, fialové a akvamaríny.

Artisan Fólie – Dostupné pouze prostřednictvím epizody 3, Act 2 Battle Pass

Řemeslná fólie

Dále máme dlouhou a elegantní zbraň melee navrženou jako meč oplocení šavle. Má bílou čepel s modrými otisky, přelitý zlatými akcenty.

Tilde Knife – Dostupný pouze prostřednictvím epizody 6, Act 2 Battle Pass

Tilde nůž

Epizoda 6, nůž Battle Pass Act 2 není příliš populární. Myslím si však, že to vypadá jedinečně a má plnou barevnou cestu. Krátká dýka způsobuje velmi minimální, ale skvělou kůži varorantního nože.

Ego Knife – 3 550 VP

Ego nůž

Ego Knife je jedním z nejzákladnějších nožů ve hře. Je to v podstatě výchozí nůž s nádobou s zlatou, bílou a černou barvou a japonské psaní.

Prism Knife- 2 550 VP

Prism nůž

První Prism Melee vzal výchozí nůž a vyrovnal ho. Je vybaven reflexní kovovou fialovou čepelí s černou rukojetí. Je to slušný vyzvednutí, zejména pokud jste ho dostali na prodej na nočním trhu.

Reverie Sword – 1 750 VP

Fotografie kůže Valorantového nože s Reverie

Meč snění je obecně považován za Rozpočtový suverénní meč kvůli jeho velmi podobnému vzhledu. Je to určitě skvělý nákup, vzhledem k tomu, že je to pro Valorant přátelské k rozpočtu, ale je také levnější než některé CS: Go Knives.

Luxe Knife – 1 750 VP

Luxe Knife

Luxe Nůž má tělo podobné dýce kvůli svému velmi malému designu. Má reflexní stříbrnou základnu s modrými akcenty a byl super levný, což z něj činí solidní nákup během časných varorantových dnů.

Knife mlhoviny – 3 550 VP

Knife mlhoviny

Nůž mlhoviny je Lowkey a rozpočtový nůž singularity kvůli svému designu mimo tento svět. Má hvězdu mlhoviny uprostřed odrážející tmavé fialové barvy ve vesmíru.

Venturi Knife – Dostupný pouze prostřednictvím epizody 6, Act 1 Battle Pass

Venturi nůž

Venturi nože má velmi futuristický design s jednoduchým a moderním povrchem. Je silně inspirován valorantovým hrotem. Bohužel to nelze zakoupit v novém obchodě s příslušenstvím, spuštěn s novým systémem progrese Valorant.

Genesis Arc – Dostupné pouze prostřednictvím epizody 3, Act 3 Battle Pass

Genesis Arc

Epizoda 3, Act 3 Battle Pass, obsahuje oblouk Genesis jako jeho odměnu na melee. Oblouk Genesis je vytvořen vysokou formou společnosti, která používá zlaté a fialové akcenty po celé zbrani.

Smite – 1 750 VP

Fotografie pleti Smite Valorant Knife

Smite je další reskin výchozího nože ve Valorantu. Má plně modrý nůž s bílými trhlinami všude.

Song Steel – Dostupné pouze prostřednictvím epizody 2, Act 3 Battle Pass

Píseň Steel

Epizoda 2, Act 3 Battle Pass Melee je dlouhý stříbrný meč s dřevěnou základnou jako rukojeť. Má jedinečný řez v čepeli, který je silně inspirován elfskými mýty.

Outpost Melee – Dostupné pouze prostřednictvím epizody 2, Act 1 Battle Pass

Outpost Melee

Outpost byl melee dostupný v epizodě 2, Act 1 Battle Pass. Představoval krátký design podobný dýce se žlutými a černými akcenty. Je inspirován stavebními nástroji, s podpisovou zelenou kapalinou nalezenou v hladinách uprostřed.

Prism III AX – dosažitelné pouze prostřednictvím epizody 2, Act 2 Battle Pass

Prism III AX

Řádek Skins Prism III z epizody 2, Battle Pass Act 2 měl základnu sekery. Vypadalo to čistě a elegantně, i když to byla odměna na prémiovém bitevním průchodu. Má také celkem čtyři různé lesklé varianty.

Hivemind Sword- získatelný pouze prostřednictvím epizody 1, Act 2 Battle Pass

Hivemind Sword

Epizoda 1, Act 2 Battle Pass Melee byla určitě bangerem. Je vybaven hivemindovým mečem, který je inspirován mimozemským druhem. Má šedou rukojeť s fialovými akcenty a jedinečně tvarovanou čepel.

Knife Striker – Dostupné pouze prostřednictvím epizody 4, Act 2 Battle Pass

Fotografie kůže Valoranta Knife Skin

Strike je velmi krátký nůž, který má žluté, stříbrné a fialové barvy. Upřímně to vypadá, že je vyrobeno z plastu, a vypadá to, že to nikomu neublíží.

Task Force 809 Knife – Dostupné pouze prostřednictvím epizody 5, Act 1 Battle Pass

Task Force 809 Knife

Task Force 809 Knife je velmi základní melee, což není překvapivé, protože je to z epizody 5, Act 1 Battle Pass. Je vybaven černobílým designem a relativně velkou čepelí.

Composite Knife – Dostupný pouze prostřednictvím epizody 7, Act 1 Battle Pass

Kompozitní nůž

Epizoda 7, Act 1 Battle Pass Knife není v žádném případě největší. Má však jedinečný úhlový design, který není k dispozici v jiných nožkách.

K/TAC Blade – Dostupné pouze prostřednictvím epizody 3, Act 1 Battle Pass

K/TAC BLADE

K/TAC Battle Pass Episode 3, Act 1 Melee má růžovou tekutinu podobnou záři s dlouhou stříbrnou čepelí. Vypadá to docela podobně jako RGX 11Z Pro Blade, což z něj dělá perfektní Rozpočet RGX.

.SYS Melee – Dostupné pouze prostřednictvím epizody 4, Act 3 Battle Pass

.Sys Melee

Epizoda 4, Act 3 Battle Pass Melee má design sekery s kovovým povrchem a narůžovělá červená záře běží všude.

Kingdom Knife – Dostupný pouze prostřednictvím epizody 1, Act 1 Battle Pass

Fotografie kůže Kingdom Knife Valorant Nůž

Poprvé Battle Pass Melee byl tak základní, jak můžete získat. Byl to sotva reskin výchozího nože, který měl jinou černou rukojeť s některými zubatými okraji a žlutými akcenty.

Závěr

Power Fist si nárokuje nejlepší místo na našem seznamu všech nožů Valorant. Není pochyb o tom, že tato část retro-gamingové arkádové technologie přináší styl a úžas za srovnání.

Tyto kůže Valorant Nůž nijak neovlivňují hraní hry, tvaru nebo formy, ani nepomáhají zlepšovat cíl. Autor je řadí čistě na základě jejich estetických a vizuálních vlastností.

Jaký je váš oblíbený nůž k použití ve Valorantu? Komentovat to.