Nový svět rybářských hotspotů Odemkněte seznam objednávek, nejlepší rybářské spoty v New World – Pro Game Guides

Nejlepší rybolovná místa v Novém světě

Trochu jižně od Fort Mourningdale, existuje tříhvězdičkové rybářské místo, které nemusí být nejblíže hlavnímu městu nebo centru aktivity, přesto je stále nesmírně cenné. Při rybolovu je často hráč v náladě sběrujícího materiálu. Proto je toto místo perfektní, protože obsahuje velké množství hrudníků, hub a rudy oblasti. Jen si dávejte pozor na nedaleký aligátor!

Objednávka odemknutí hotspotu

Pomocí oranžového posuvníku níže nastavte úroveň rybářského dovedností. Seznam hotspotů, které máte k dispozici, se zobrazí níže. Vyberte hotspot a podívejte se na mapu, pokyny a seznam možných ryb, které můžete chytit dovnitř.

Vytvořeno společností Dynomega – Zvláštní poděkování do databáze New World a MapGenie, bez nich by vytvoření tohoto nástroje nebylo možné.

Jak používat Moje úroveň rybářských dovedností: 200
Doporučené hotspoty pro tuto rybu:
Tato ryba má svá vlastní kritéria, nezvolené ryby, které ukazují další možnosti.

 • Široký
 • Vzácný
 • Tajný
 • Oba (výchozí)
 • Sladkovodní
 • Slaná voda

Zobrazit hotspoty v této oblasti:

Vybrali jste a běžný Ryba! Společné ryby najdete pouze v otevřené vodě a jedno hvězdných hotspotech. Podívejte se na seznam míst ryb a podívejte se na všechny oblasti, na které se tato ryba nachází mimo hotspoty.

Vybrali jste neobvyklé Ryba! Vaše nejlepší sázka je vzácná (2-hvězdička) nebo široká (1hvězdičková) hotspoty. Možná je občas najdete v tajných (3hvězdičkových) hotspotech.

Vybrali jste a vzácný Ryba! Vaše nejlepší sázka je Secret (3-Star) nebo vzácné (2-hvězdičkové) hotspoty. Možná je občas najdete v širokých (1hvězdičkových) hotspotech.

Vybrali jste a legendární Ryba! Můžete je chytit v obou typech vody a každá oblast má jedinečný. Všechny hotspoty mají dobrou šanci, ale tajné (3hvězdičkové) a vzácné (2-hvězdičkové) hotspoty jsou vaše nejlepší možnosti. Můžete je také chytit mimo hotspoty, stejně jako všechno ostatní.

Trunice pokladů lze nalézt v libovolné oblasti, v jakémkoli typu vody, v hotspotech a venku. Nejlepší místo pro jejich lov je v tajných hotspotech. Vzácné hotspoty jsou vaše druhá nejlepší volba.

Na rybolovu na úrovni 200 budete mít přístup k těmto hotspotům:

Kliknutím na hotspot pro seznam mapy a ryb. Pokud jste tento nástroj považovali za užitečný, sdílejte jej se svými přáteli.

EBONSCALE REACH

 1. Mandje Mandje
 2. Pokladní truhly
 3. Pulec
 4. Losos

Nahoru další . Rybářská návnada, póly a vybavení

Tato příručka byla vytvořena (s láskou) fanouškem hry. Pokud je to užitečné, podělte se prosím o odkaz se svými přáteli. Máte oprávnění k odkazování a psát o mých článcích a můžete dokonce použít moje data ve svých videích, pokud do tohoto webu zahrnete verbální nebo vizuální přiřazení (NewWorldfishingGuide.com) v rámci tohoto videa. Nemáte povolení kopírovat mé články pouze pro repostování na jiném webu ve formátu textu. Některé z těchto informací pocházely z zdrojů těžených dat, ale většina z nich mi trvala mnoho hodin rybolovu, než jsem zjistil. Pokud máte opravy, otázky nebo obchodní příležitosti, kontaktujte mě.

Představováno v Bibli Tradesman’s Bible

Uvedeno na databázi New World

Nejlepší rybolovná místa v Novém světě

Je čas zavěsit znamení Gone Fishin a Platedge přes některé mokřady.

Obrázek přes Amazon Games

Jedna věc, kterou se nejvíce může dohodnout na Novém světě, je, že jeho mapa je obzvláště velká, dokonce i pro hru ve svém žánru. Může být těžké si vzpomenout, kde jsou ve hře všechna města a regiony, mnohem méně si pamatujte nejlepší místa pro rybaření. Ať už jste dostatečně vysoká úroveň, abyste viděli jedno, dvě nebo tříhvězdičkové skvrny, na každé úrovni je skvělá místa, která můžete najít.

Nejlepší jednohvězda

Na severozápad od prvního světelného města najdete rybářské místo na jezeře vedle rybolovu Hatchburg. Toto umístění je snadno přístupné a má těsnou blízkosti mnoha dalších relevantních částí hry. Nebudete muset jít příliš daleko na to, abyste rybařili. Přímo vedle místa jsou dokonce dvě bedny a dvě zásoby.

Nejlepší dvouhvězdičková

Toto rybářské místo je zasazeno v aktivní oblasti zálivu a je asi stejně ekvidistant mezi městem větrem a městem Reekwater. Toto umístění je velmi přístupné, bez ohledu na to, ze kterého směru pocházíte. Je to také nesmírně rušná oblast, která je jen z kopce z Cascade Cavern. Existuje mnoho dalších úkolů, bitvy, kořistí a další k dokončení, zatímco v této oblasti.

Nejlepší tříhvězdičková

Trochu jižně od Fort Mourningdale, existuje tříhvězdičkové rybářské místo, které nemusí být nejblíže hlavnímu městu nebo centru aktivity, přesto je stále nesmírně cenné. Při rybolovu je často hráč v náladě sběrujícího materiálu. Proto je toto místo perfektní, protože obsahuje velké množství hrudníků, hub a rudy oblasti. Jen si dávejte pozor na nedaleký aligátor!

Chcete si přečíst více o novém světě? Podívejte se na všechny nepřátele v Novém světě na průvodcích Pro Game.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Bethany je spisovatelkou v Pro Game Guides více než dva roky, ale ona byla v hraní a psaní po nespočet let. Když nepíšete užitečné průvodce pro kolegy hráče, najdete ji na svém počítači nebo přepínají, psají povídky a sledují hororové filmy.

Nejlepší místa pro rybaření v novém světě/ rybářských hotspotech

Tak či onak Nový svět povzbudí hráče, aby vyzkoušeli různé aspekty hry. Ať už je to pro úkol, nebo si jen užíváte chytání ryb Nový svět, Je jen přirozené, že to možná budete chtít udělat co nejoptimálnějším způsobem.

I když je těžké se pokazit s rybolovem kdekoli poblíž vody, existují rybářské hotspoty, které mohou hráči použít ke zvýšení své šance na získání vzácných ryb. Rybářské hotspoty jsou relativně těžké minout, protože se oba objevují na mapě a také vypadají viditelně odlišně na povrchu vody.

Od této chvíle jsou tři různé rybářské hotspoty v Nový svět, A to jsou:

 • Široké hotspoty – jedna hvězda
  • Počet ryb: 30
  • Šance chytit běžnou rybu: 45 procent
  • Šance chytit neobvyklou rybu: 40 procent
  • Šance chytit vzácnou rybu: 10 procent
  • Šance chytit legendární ryby: Méně než pět procent
  • Vzácné hotspoty – dvě hvězdy
   • Počet ryb: 20
   • Šance chytit běžnou rybu: Nulové procenta
   • Šance chytit neobvyklou rybu: 65 procent
   • Šance chytit vzácnou rybu: 30 procent
   • Šance chytit legendární ryby: Asi pět procent
   • Secret Hotspots – Tři hvězdy
    • Počet ryb: 10
    • Šance chytit běžnou rybu: Nulové procenta
    • Šance chytit neobvyklou rybu: 70 procent
    • Šance chytit vzácnou rybu: 20 procent
    • Šance chytit legendární ryby: Asi 10 procent

    Rybářský hotspot se objevuje na pevných místech na mapě, ale hráči budou muset vyrovnat své rybářské dovednosti, aby je mohli objevit a sledovat na mapě. I když na mapě nevidíte rybářské hotspoty, stále budete mít možnost je navštívit a použít je, pokud víte, kde jsou. Téměř všechny rybářské hotspoty jsou umístěny uvnitř oblastí ve tvaru šestiúhelníku na mapě a můžete také použít video průvodce na YouTube, které předvádějí rybářské hotspoty v některých regionech.

    Alternativně tento seznam všech míst rybářských hotspotů, které Nový svět Zkompičený rybářský průvodce by vám měl pomoci najít slušný počet rybářských hotspotů, než se dostanou do Cooldown.

    Typ ryb, které budete moci chytit v těchto místech, bude záviset na regionu, ve kterém jsou, a zvažování použití těchto hotspotů je jedním z nejlepších způsobů rybolovu, konkurence bude také vysoká. Můžete zvýšit své šance na nalezení těchto míst tím, že je hledáte během mimo hodinu, nebo můžete také počkat na resetování serveru.

    Spisovatel strategického obsahu a vedení Fortnite pro dot eSports. Gökhan Çakır absolvoval v roce 2020 jako průmyslový inženýr a od té doby aplikoval své analytické a strategické myšlení na mnoho snah. Jako přirozený hráč honil své dovednosti na profesionální úrovni v Dota 2. Když se v roce 2019 vzdal Aegis of Champions, Gökhan zahájil svou kariéru v psaní a pokrýval všechny věci, zatímco jeho srdce zůstává celoživotním obráncem starověku.