Nový světový server Populace a velikost fronty: Jak zkontrolovat?, Populace serveru New World (září 2023) – Seznam a aktuální stav – Pro herní průvodce

Populace serveru New World (září 2023) – seznam a aktuální stav

Teoreticky by to učinilo EU Central nejlidnějším regionem v Novém světě, což naznačuje, že hru hraje více hráčů EU. Zkontrolujte níže uvedený graf, kde najdete další závažná čísla populace a celé populace serveru Nového světa.

Nový světový server Populace a velikost fronty (2022) – Jak zkontrolovat?

Zde je návod, jak zkontrolovat velikost nového světového serveru a velikost fronty.

Podle Nikita Naposledy aktualizováno 5. září 2022

Velikost populace nového světového serveru

Nový svět získává obrovskou popularitu a dosáhl top 5 na nejlepších hrách Steam současným počtem hráčů v době psaní. Toto je velká vítězství pro Amazon Game Studios a výbušná sláva se odráží v dlouhých dobách fronty. Navzdory skutečnosti, že Devs zvýšil kapacitu serveru, se zdá, že počet hráčů, kteří chtějí skočit do této hry. Pokud tedy chcete zjistit populaci nového světového serveru a velikost fronty, zde je návod, jak to udělat.

Jak zkontrolovat seznam populace nových světových serverů a velikost fronty

 • Vývojáři vydali oficiální stránka kde budete moci zkontrolovat velikost fronty serveru.
 • Vyberte oblast z následujícího:
  • USA VÝCHOD
  • Sa East
  • EU Central
  • AP Southeast
  • USA na západ

  Všechna tato data vám poskytnou představu o tom, že budete moci hrát hru v tu chvíli, nebo se budete muset připojit později. Navíc můžete snadno zjistit, jaké servery se musíte připojit a kterým se lépe vyhýbáte. Podívejte se na graf a zjistěte časy, kdy jsou hráči nižší v číslech, a zkuste to během těchto načasování.

  Velikost populace nového světového serveru

  Kromě toho mohou hráči sledovat Seznam nových světových serverů RedzyTV který zahrnuje všechny regiony, jazyky a servery streameru. Proč zmínit streamery, ptáte se? Protože pokud streamery hrají někde, kde chcete hrát, je pravděpodobné, že fronty budou mnohem delší.

  Pokud jste zvědaví znát seznam světů, které se přidávají, podívejte se na toto seznam.

  S tím, co se vyčistilo, přejděte k našemu praktickému průvodci, jak na to Přenos serveru, světa a charakteru v novém světě. Navíc, zde je návod, jak zůstat v aktuálním dni s Stav serveru New World a zjistěte, zda probíhá doba údržby nebo ne.

  Populace serveru New World (září 2023) – seznam a aktuální stav

  Zde je úplný seznam a aktuální stav populací serveru New World.

  Screenshot od Pro Game Guides

  Aktuální počet aktivních hráčů Nového světa je kolem 60k na 100k. Je však třeba zdůraznit, že tento rozsah čísel je velmi obecný a ne přesné číslo. Stručně řečeno, populace Nového světa je volatilní než většina MMO a od svého spuštění se snížila. Z tohoto důvodu je nejlepší zkontrolovat několik online sledovačů, pokud chcete aktuální stav.

  Jeden takový web je Status nového světa, který poskytuje odhady přesné populace serveru pro všechny servery Nového světa. Jejich čísla však pravidelně kolísají, takže může být obtížné určit přesné číslo. Z tohoto důvodu důrazně doporučujeme použít řadu online zdrojů k porovnání populací k určení vzdělaného odhadu/rozsahu. Následuje další online sledovače, které můžete použít ke kontrole populací hráče/serveru v Novém světě.

  • SteamCharts (poskytuje pouze čísla páry)
  • SteamDB (poskytuje pouze čísla páry)
  • NewWorldStatus (všechny populace serveru)

  Proč se snížila populace hráčů Nového světa?

  Populace nového světa se drasticky snížila kvůli mnoha problémům. Některé problémy zahrnují následující:

  • Šílené doby fronty
  • Bugs pro zlomení hry
  • Vykořisťování
  • Drama změny serveru
  • Nedostatek obsahu PVE

  Navzdory nesčetným problémům však Nový svět nedávno provedl comeback se svou expanzí Brimstone Sands a populace hráčů se stabilizovala při přibližně 70k až 100kk.

  Aktuální populace serveru New World

  Populace serveru New World je rozdělena na několik serverů. Stejně jako v předchozích měsících je většina hráčů na Serverech EU Central. Podle sledovače databáze New World se nachází celkem hráčů na EU Central kolem 36k.

  Teoreticky by to učinilo EU Central nejlidnějším regionem v Novém světě, což naznačuje, že hru hraje více hráčů EU. Zkontrolujte níže uvedený graf, kde najdete další závažná čísla populace a celé populace serveru Nového světa.

  Kraj Aktuální populace serveru Stará populace serveru
  EU Central 36k+ hráči 27k+ hráči
  AP Southeast 4K+ hráči 1K+ hráči
  USA na západ 4K+ hráči 3K+ hráči
  Sa East 4K hráči 3K+ hráči
  USA východ 14K+ hráči 11K+ hráči

  Celkový počet hráčů se nachází na 47 kB

  Pro více o Novém světě, Pro Game Guides vás pokryl masivním a neustále se rozšiřujícím katalogem průvodců. Doporučujeme také zkontrolovat naše průvodce rozšiřováním Brimstone Sands jako: kdy je datum vydání nového světa Brimstone Sands? A všechny požadavky na rozšíření nových světových kamenů.

  Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

  o autorovi

  Andrew Vaughan je přispívající spisovatel v Pro Game Guides, který již několik let píše o populárních titulech RPG a FPS pro přežití. Andrew Vaughan se specializuje na přežití a hraní her a byl celoživotním hráčem.