Nový světový vlákno: Nejlepší umístění konopí a jak získat prádlo | PCGamesn, Nový světový konopí umístění: Jak získat vlákno | Shotkul skalního papíru

Místa konopí nového světa: Jak získat vlákno v Novém světě

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Fiber New World: Nejlepší umístění konopí a jak získat prádlo

Chcete vědět, jak získat konopí v Novém světě, abyste získali vlákno a prádlo? Konopí je cenným zdrojem ke shromažďování, a to nejen pro zvýšení úrovně shromažďování. Můžete si proplétat konopí do povlečení, abyste vyrovnali své tkané dovednosti, a můžete použít prádlo k výrobě oblečení a brnění. Toto je dovednost, kterou budete používat brzy, takže pokud jste ve hře MMO novým, proč se podívat na našeho průvodce novým světovým začátečníkem, abyste mohli začít s tipy, jak začít.

Důležitou součástí hry jsou dovednosti shromažďování a měli byste je začít vyrovnat brzy – více se o tom dozvíte v našem novém průvodci vyrovnávání světa. I když byste mohli teoreticky chodit sklizeň byliny a zemědělské rostliny, abyste snadno zvýšili dovednosti sklizně, konopí vám poskytne velké množství zážitku z včasné sklizně. Musíte výrazně zvýšit svou dovednost sklizně, abyste sklízeli některé z neobvyklejších flóry, takže stojí za to investovat do této dovednosti co nejdříve.

I když byste se mohli bezcílně bloudit po celém světě a snažit se najít nejlepší místo, kam jít a shromáždit tyto vysoké fialové rostliny, existuje jedno místo zemědělství, které přináší značné množství této vzácné plodiny. Tato příručka vám ukáže nejlepší umístění konopí nového světa.

Jak získat povlečení v Novém světě

Chcete -li vytvořit povlečení, potřebujete čtyři vlákna, shromážděná z konopných rostlin na poušti. Shromažďování vláken je stejně jednoduchá jako výroba srpku. Chcete -li zdokonalovat vlákna na povlečení, najděte tkalcovský stav ve vaší nejbližší osadě. Kdokoli může vyrobit prádlo, protože se jedná o recept na úrovni 0.

Oranžový kruh zdůrazňující nejlepší umístění konopí nového světa na farmě pro vlákno a prádlo

Nový svět nejlepší umístění konopí

Nejlepší místo pro zemědělství v novém světě je v Primrose. To je západně od větru a východně od svatyně rychlého cestování poblíž starého muže. Pokud kroužíte kolem Primrose, můžete shromáždit více než dost konopí a v době, kdy se vrátíte na dříve shromážděné místo, bude konopí respawn respawn. Pokud samozřejmě existují konkurenční zemědělci konopí.

Konopí můžete také získat otevřením mapy (ve výchozím nastavení klávesy M) a poté kliknutím na umístění zdrojů na levém pruhu zobrazíte všechny oblasti s konopím v něm.

Jakmile dosáhnete sklizně úrovně 25, odemknete schopnost sledovat konopí na vaší mapě, abyste ji mohli sbírat, když se potulujete po Aeternum. Brzy jste shromáždili dostatek konopí, abyste zvýšili úroveň sklizně do bodu, kdy si můžete vyzvednout další exotické zdroje.

Pokud máte zájem o vyrovnávání svých dalších dovedností, máme průvodce, jak najít Nový svět železnou rudu nebo Nový svět Briar, a také dva spíše komplexní průvodce na nových světových drahokamech a rybolovu Nového světa.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Místa konopí nového světa: Jak získat vlákno v Novém světě

Hráč shromažďuje vlákno z konopné rostliny v Novém světě

Nejste si jisti, jak získat vlákno nebo konopí v novém světě? Nebojte se, zdá se, že je to běžný blok úrazu pro nové hráče. Nový svět má poměrně dobrý proces na palubě (jak byste doufali z MMO), ale stále je toho hodně, co vás neučí – například kam jít na nalezení konopných rostlin, ze kterých můžete shromažďovat vlákno, a materiál používaný při tvorbě nejrůznějších užitečných předmětů.

Učit se Jak získat vlákno v Novém světě S níže uvedenou mapou Místa konopí, A všechny věci, které můžete udělat s vlákny, od oblečení po rybářské póly.

Mapa všech umístění konopných rostlin v Novém světě

Je zřejmé, že existuje mnoho oblastí mapy, které jsou docela bez konopí, ale stejně několik oblastí, které jsou neuvěřitelně husté konopí. Doporučil bych vám nastavit tábor v blízkosti jedné z těchto oblastí, abyste získali snadný přístup k dalšímu konopnému, než můžete nést.

Nyní jste vybaveni všemi informacemi, které potřebujete, abyste odešli shromáždit konopí a vlákna pro všechny vaše potřeby, ale nový svět je plný dalších zdrojů. Když se držíte tématu Flory, jsou tu briarské pobočky a Fronded Petalcaps, ale tam je spousta fauny, od krůt po pulci po pulci. Pokud právě začínáte v Novém světě, podívejte se na našeho průvodce nejlepšími postavami, které vám pomohou sestavit sestavu, která vyhovuje vašemu stylu Play, nebo se podívejte na náš seznam vrstev nejlepších nových světových zbraní.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Amazon Game Studios Follow
  • MMO následovat
  • Následuje nový svět

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.