NPC | Nápady fanoušků Terraria Wiki | Fandom, Terraria Best House Design Ideas 2023

Terraria House Designs Ideas 2023

. Je to však docela tvrdé sestavení. . Jak již bylo řečeno, úsilí se obvykle vyplatí a máte v lesích pěkně vypadající dům.

Nápady House Terraria NPC

Znaky bez hráče, , jsou přátelské postavy, které pomáhají hráči v celé hře. Vyžadují dům (budova nejméně 10 bloků širokých a vysokých šest stop, která je plně zděná a s alespoň jedním světelným zdrojem, stolem a židlí), aby se mohli vynořit a většina z nich vyžaduje specifické okolnosti nebo úspěchy, aby se pro ně vytvořily.

, „[Název NPC] by se chtěl usadit.”

  • .1 Zobrazeno na obrázku
  • 2.

  Existující NPC

  Hlavní článek: NPC#město NPCS (Terraria wiki)

  Nápady NPC

  .

  Terraria House Designs Ideas 2023

  Podívejte se na nejlepší návrhy domů Terraria, které můžete použít jako inspiraci k vytvoření vaší jedinečné základny.

  Mihir nenávist 19. července 2023

  Terraria House Designs

  nápady postavit dům od nuly? Sestavili jsme pro vás seznam, abyste mohli učinit informovanou volbu a postavit nejlepší domov pro NPCS. Tento průvodce Terraria House má veškerou inspiraci, kterou potřebujete na tom, jak zdobit domov, aby se stal pěkným a jednoduchým místem, ve kterém se můžete pověsit.

  Obsah

  .

  . . Budete to muset založit kolem základní oblasti a rozvětvení je trochu obtížné. .

  Dům na stromě

  Prožijte své dětské sny a stavějte svůj dům v koručce. Nejlepší na tom je, že pro svůj dům můžete použít již existující kufr stromů. . Vypadá to nesmírně útulně zvenčí a určitě vás přiměje k přemýšlení o takových domech v reálném životě.

  Terraria Underground House Design

  . A hra vám dokonce dává hotovostní základnu ve formě ruin a jeskyní. . Tyto domy jsou velmi snadné začít a jsou také docela pohodlné.

  Hrad je pravděpodobně každý design Go-to House. . Můžete také použít různé složité detaily a dotyky, aby byl hrad jedinečný pro váš vkus.

  Zimní kabina

  Jděte ven do divočiny a vytvořte si vlastní zimní domov, domov daleko od domova. Nastavte se na zasněžené pozadí, můžete experimentovat s různými typy bydlení a přístřešky. !

  Pouštní dům

  Můžete si postavit svůj vlastní dům v poušti a udělat oázu. Použijte prvky kolem sebe ve svůj prospěch, abyste měli nejlepší možný vzhled. Existuje mnoho NPC, které dokonce preferují písčité prostředí ve hře. .

  Terraria Jungle House Design

  Design džungle je populární mezi mnoha hráči. . Budete muset pracovat kolem životního prostředí a udělat něco jedinečného. Jak již bylo řečeno, úsilí se obvykle vyplatí a máte v lesích pěkně vypadající dům.

  Dům na pláží

  . To je, pokud se vám líbí pocit písku mezi prsty. Plážové domy jsou relativně snadné a také vypadají docela nádherně s pozadím. Můžete také připojit svůj plážový dům s podvodním domem a vytvořit pěknou expanzi.

  Ship House

  . . . Rozhodně stojí za úsilí a snadno vás povýší na postavení Boha.

  Terraria Floating House Design

  . Postavte si dům vysoko v oblacích, když se podíváte dolů na další pouhé smrtelníky. Jak se očekávalo, bude to docela složitý postup ve hře. .

  . Vypadají zvenčí docela úžasně a jsou to krásné kousky architektury, na které můžete stále zírat. .

  To je vše, co potřebujete vědět o nejlepších nápadech na design Terraria House. .

  Nápady House Terraria NPC

  Zatímco mnoho hráčů může jít obvyklou cestou pro své NPC tím, že buduje příležitostné dřevěné čtvercové chatrky, aby uspokojily požadavky „platného bydlení“, někteří dokonce postaví vysoké vězeňské buňky, aby byly snadno přístupné pro hráče. ! .

  • Příliš složitý Systém štěstí Terraria NPC

  Terraria NPC vhodné bydlení

  . NPC musí mít správný zdroj světla, židle, na které sedí (nebo pohodlný předmět jako postel) a položku s rovným povrchem pro jejich věci (například stůl). .

  . . Zvažte alternativně tvarované domy, které pojmou bunkmates, kteří jsou jako navzájem ve správných biomech. Fanoušci zpřístupnili neuvěřitelnou kalkulačku NPC Happiness To-Discount Calculator, takže to určitě zkontrolujte před stavebnutím!

  Jedním z nejchladnějších domů v Terraria (a nejchladnějších NPC v Terraria) je lanýže, Hardmode Exkluzivní muž houba, který prodává exkluzivní výstroj houby. Je také jedním z exkluzivních způsobů, jak odemknout brnění SHOOMITE, druhý nejvýkonnější rychlostní stupeň ve hře. Abychom se však skutečně přiměli nastěhovat, musíte nastavit zcela umělý biom sběrem kusů modrých hub z podzemního biomu houby.

  . . Průvodce by z toho mohl být méně šťastný, ale pokud je tyto dva přesunete dohromady, budete platit pouze 80% na lanýžových výrobcích.

  Zářící houba biome terarie

  Stavba v Terraria může být únavným úkolem, pokud hrajete normální vanilkovou terarii online s přáteli. . , A jeden mod, který výrazně zlepšuje stavební zážitek, se nazývá „Cheat Sheet“. .

  Terraria House Designs

  • Cheat list tmodloader

  Používání cheat list je skvělý způsob, jak uvolnit svou kreativitu ve formě, kterou si Terraria už dávno zasloužila. Terraria Mods byly neuvěřitelným doplňkem hry, ale na rozdíl od Minecraftu je tvorba mapy Terraria navždy ztracená do času. Vzhledem k chybějícím dostupnosti mnoho klasických map PvP pro více hráčů a mapy dobrodružství přestanou být vytvářeny v Terraria, s jen hrstkou mistrovských vytvořených map tam venku. .

  Terraria Perfektní dům pro všechny NPC

  Nesnáším, že jsem nositelem špatných zpráv, ale kolektivní hotel, který terarická komunita vždy vytváří během svých Terraria Playthroughs. je to nesmírně špatná praxe. Z toho, co můžete vidět níže, smíchání každého z NPC dohromady do jediného města skutečně strčí všechny nejvíce nenáviděné NPC dohromady na jedno místo, což následně maximuje všechny své ceny. Pokud jste někdy přemýšleli, proč byly předměty tak drahé, ale prodané za tak málo. ! !

  . . S více než 6 NPC v těsné blízkosti je negativní negativita ještě dále zkomplikována, což způsobuje, že téměř veškeré princesní NPC trpí touto formou hotelu NPC hotel.

  Terraria NPC Hotel

  . Nejste tu pro všechny tyto moddingy nebo optimalizaci NPC, jste tady jen pro nějakou dobrou hrou Terraria a hledáte pěkný nápad, jak okořenit svůj nejnovější Terraria Multiplayer Playthrough s The Boys. Pokud jste na serveru Shockbyte, měli byste si naprosto dostat ruce na nějaké zapojení, jakmile budete v hardmode. Kabeláž umožňuje mnoho neuvěřitelně skvělých doplňků do vašeho domova, jako jsou teleportní podložky, zapojení světla ve vašem domě a zapojení soch po městech.

  . . Nechte svou fantazii běžet divoce a nechte Shockbyte zvládnout zbytek!

  Terraria Teleporter zapojení

  ?

  • Starbound vs Terraria
  • Nejlepší videohry Halloween

  Shockbyte je hostitel herního serveru pro Terraria, Minecraft, LeftDead a další.

  ? Kliknutím sem zobrazíte naše plány hostingu serveru Terraria.

  James Zinn

  Hráč věnovaný produkci nejlepšího obsahu pro hráče. Píšu blogy, vytvářím grafiku a hostitelské akce pro všechny žánry hraní a miluji to všechno pro vás zde, v Shockbyte.

  Terraria

  • Terraria – jednoduchý průvodce nastavení třídy
  • Nejlepší valentýnské mody pro hráče

  !

  Barotrauma je hrůza přežití, post-apokalyptický 2D ponorkový simulátor pro až 16 hráčů v multiplayeru, který postaví tyto mnoho statečných duší proti novému domovu lidstva, Jupiterův měsíc. Navzdory těsné blízkosti

  James Zinn

ARK: Přežití vystoupeno rozpis komunitního tvora

S možným vydáním ARK: Survival vzestupné a rekreací mapy Ragnarok se Studio Wildcard rozhodl, že budou hostit své vlastní převzetí Minecraft Live Mob Hlasování tím

James Zinn