Oculus Air Link Quest 2, jak používat Air Link na Meta Quest 2 | PCGamesn

Jak používat Air Link na Meta Quest 2

Meta Portál: Portalin äänikomentojen Saatavuus vaihtelee. Lue lisätietoja: https://www.meta.com/legal/portál/použití. . Käyttäjän Kokemus voi olla erilainenen. Edellyttää langattoman internet-yhteyden ja facebook- tai whatsapp-käyttäjätililin. Whatsapp ei ole saatavilla tabletilla. Ominaisuudet, toiminta ja sisältö saattavat vaihdella, eivätkä ne ole Välttämättä Saatavilla Kaikille Portal-Malleille Tai Kaikilla Alueilla Tai Kielillä. JoiHinkin OMINAISUUKSIIN Saatetaan Tarvita Facebook-Käyttäjätili JA Portál-Mobiilisovelluksen Lataaminenenenen. Voi edelyttää tilin rekisteröintiä. Käyttöehtoja ja maksuja voidaan soveltaaaa. Amazon, Alexa Ja Muut Aiheeseen Liittyvät Logot Ovat Amazon.com, Inc: n Tai Sen Tytäryhtiöiden Tavaramerkkejä. Muut Nimet JA Brändit Saattavat Olla Muiden Omaisuutta.

Oculus Air Link Quest 2

Odota. Pyyntöäsi Käsitellään. Jos Tämä Sivu ei lataudu uudelleen automaattisesti, yritä ladata seudelleen.

Kaikki Meta-Laitteet MaksutTomilla toimituksila ja palautuksialla!
Pidä Kokemuksesi Ajan Tasalla

Rekisteröitymällä Suostut Ottamaan Metalta Vastaan ​​Päivityksiä Ja Markkinointiviestejä (Esimerkiksi sähköpostia tai yhteisöllisiä viestejä), Jotka koskevat metan nykyisiä ja tulevia ja Palvelaita Ja Palvelaita Ja Palvelait Jalveita Ja Palveliata Ja Palvelia.

Voit Koska Tahansa Perua Suostukuksesi JA Lopettaa Tilauksen Klikkaamalla Vieseissä Olevaa Lopeta Tilaus -linkkiäääää.

Tilaukseesi Sovelletaan Käyttöehtoja Ja TietosuojakäytäntöääääääääääääääääÄntöä.
Sivuston Käyttöehdot Ja Käytännöt
Virtuaalitodellisuus
Kaupan tuki ja oikeudelliset tiedot
Sivuston Käyttöehdot Ja Käytännöt
Virtuaalitodellisuus
Kaupan tuki ja oikeudelliset tiedot
Sivuston Käyttöehdot Ja Käytännöt
Virtuaalitodellisuus
Kaupan tuki ja oikeudelliset tiedot
Sivuston Käyttöehdot Ja Käytännöt
Virtuaalitodellisuus
Kaupan tuki ja oikeudelliset tiedot

Meta Quest: * Vanhemmille: * Katso Täältä Tärkeitä Ohjeita Ja turvallisuusvaroituksia, Kun Käyttäjänä on Lapsi: https: // wwwwwwwwwww.meta.com/quest/parent-info/. Vähintään 10-Vuotiaat Voivath Käyttää Meta-Tilejä Meta Quest 2: Lla Ja 3: Lla. Kaikki Muut Meta Quest -Virtuaalilasit na Tarkoitettu 13 Vuotta Täyttäneilleil. Tietyt Sovellukset, pelilit ja kokemukset voivat Olla vanhemmalle yleisölle tarkoitettuja. Meta quentin ominaisuus-, toiminto- ja sisälöilmoitus: laitteen ominaisuudet, toiminnot ja sisältö voivat Muuttua tai ne voidaan poistaa milloin tahansa. Ne eivät ole Välttämättä Saatavilla Kaikilla Alueilla Tai Kielillä, Tai Niiden Saatavuutta Voidaan Rajoittaa. Ne saattavat edelyttää tiettyä käytössä olevaa ohjelmistoa tai Palvelun Aktivointia. Huomioi myös mahdolliset lisäehdot ja veloitukset.

Tärkeä meta questin turvallisuusilmoitus https: // www.Oculus.com/quest-2/odnímatelné-facial-rozhraní-Alert/

Rahoitusvaihtoehdot. Sinulle saatetaan tarjota rahoitusvaihtoehtoja meta-ostoillesi. Lue lisätietoja täällä: https: // www.meta.com/help/quest/články/účty/platební usazování/finance-your-meta-nákup/

† Seuraavan Sukupolven Snapdragon -sirun Grafiikkasuoritusky meta quest 2 -Siruun

Meta Portál: Portalin äänikomentojen Saatavuus vaihtelee. Lue lisätietoja: https://www.meta.com/legal/portál/použití. RuutukaappaukSet ovat peräisin simuloidusta ympäristöstä. Käyttäjän Kokemus voi olla erilainenen. Edellyttää langattoman internet-yhteyden ja facebook- tai whatsapp-käyttäjätililin. Whatsapp ei ole saatavilla tabletilla. Ominaisuudet, toiminta ja sisältö saattavat vaihdella, eivätkä ne ole Välttämättä Saatavilla Kaikille Portal-Malleille Tai Kaikilla Alueilla Tai Kielillä. JoiHinkin OMINAISUUKSIIN Saatetaan Tarvita Facebook-Käyttäjätili JA Portál-Mobiilisovelluksen Lataaminenenenen. Voi edelyttää tilin rekisteröintiä. Käyttöehtoja ja maksuja voidaan soveltaaaa. Amazon, Alexa Ja Muut Aiheeseen Liittyvät Logot Ovat Amazon.com, Inc: n Tai Sen Tytäryhtiöiden Tavaramerkkejä. Muut Nimet JA Brändit Saattavat Olla Muiden Omaisuutta.

Příběhy Ray-Ban: Příběhy Ray-Ban Edellyttää Matkapuhelinta, Jossa na Android- (Sijaintipallut Käytössä) tai ios-käyttöjärjestelmä, langatonta internetttä ja tilin rekisteröinti. Ei yhteensopiva kaikkien älypuhelinten kanssa. Příběhy Ray-Ban o Saatavilla marně Tietheissä Maissa. Hlasový asistent na Saatavilla marně Englanniksi, Italiakksi Ja Ranskaksi. Ominaisuuksia, toimintoja ja sisältöä voidaan muuttaa tai poistaa milloin tahansa. Katso alantasaisimmat Tiedot Osoitteesta Ray-Ban.Com/FAQ-Ray-Ban-Stories. Marně yli 13-Vuotiaille. Tuote saattaa aiheuttaa häiriöitä henkilökohtaisissa lääkeelisissä laitteissa. EDELLYTTTRY TIETTYJEN Päivitysten ASENTAMISTA AIKA AJOIN, MYös Ennen Ensimmäistä Käyttökertaa. Käyttäjä vastaa aina ray-ban-ban-ban-ban-ban.

YhteystieDot: Meta Platforms Technologies Ireland Limited, Merrion Road, Dublin 4, D04 X2K5, Irsko

Jak používat Air Link na Meta Quest 2

Oculus Quest 2, kompatibilní náhlavní souprava s Air Link Periperhal

Chcete vědět Jak používat Air Link na Meta Quest 2? Přišli jste na správné místo. Navzdory spuštění před dvěma lety si Meta’s udržovala svou oblíbenou samostatnou náhlavní soupravu VR v popředí prostřednictvím aktualizací po spuštění. Spolu s podporou 120Hz a nových možností nahrávání videa umožňuje Air Link bezdrátové streamování pro PC VR hry prostřednictvím Quest.

. Stojí za zmínku, že kabelové připojení jsou také možností pro hraní her PC VR, ale to neguje bezdrátovou výhodu úkolu.

Protože se Air Link spoléhá na vaše Wi-Fi, uvědomte si, že váš počet najetých kilometrů se může lišit, pokud jde o kvalitu připojení. Přesto, pokud se chcete ponořit do některých her PC VR na Meta Quest 2, tady je vše, co musíte udělat.

Náhlavní souprava Oculus Quest 2 na vrcholu bílého soklu, koupající se ve fialovém odstínu

1. Počáteční kontrolní seznam

Air Link vyžaduje slušný herní počítač, proto zkontrolujte požadavky systému Meta Link, abyste zjistili, zda vaše kritéria splňuje. Ujistěte se, že jste také stahovali aplikaci Meta PC.

Pokud jde o vaši náhlavní soupravu, Air Link obdržel v aktualizaci V42 úplné vydání, takže zkontrolujte, že jste nainstalovali nejnovější firmware. Chcete -li ručně zkontrolovat svou verzi, vyberte „Nastavení“, poté „systém“ a konečně „aktualizace softwaru“. Zde si můžete stáhnout nové aktualizace. Pro jasnost bude Air Link pravděpodobně kompatibilní s Meta Quest Pro a Meta Quest 3 také.

V opačném případě Air Link vyžaduje silné domácí připojení Wi-Fi pomocí sítě 5GHz, která není přenášena prostřednictvím rozsahu rozsahu. Meta také doporučuje být ve stejné místnosti jako váš router, pokud jí můžete pomoci. Alternativně spustil D-Link nový bezdrátový USB adaptér Oculus Quest 2 s názvem VR Air Bridge. To přímo připojí náhlavní soupravu s herním počítačem, což může být spolehlivější, pokud vás Wi-Fi týká.

The

2. Co dělat na vašem PC

Na počítači spusťte aplikaci Meta PC. Ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější verzi; Pokud ne, to se automaticky stáhne. Zkontrolujte aktualizace Windows v nastavení systému, abyste zajistili, že je vše aktuální. Pokud používáte nejlepší herní VPN, Meta doporučuje vypnout, aby se zabránilo rušení připojení.

Po dokončení vyberte z hlavní nabídky „Zařízení“ a za předpokladu, že jste ji již nepřipojili, vyberte „Přidat náhlavní soupravu“. Vyberte náhlavní soupravu a aplikace se pak zeptá, zda byste chtěli použít „Link (Cable)“ nebo „Air Link (Wireless)“. Vyberte Air Link a pak budete muset nasadit náhlavní soupravu Meta Quest.

Nastavení nabídky pro odkaz na quest

. Co dělat na vašem meta úkolu

Na vaší náhlavní soupravě Meta Quest se ujistěte, že je připojen ke stejné síti Wi-Fi jako váš počítač. Meta doporučuje připojení počítače pomocí kabelu Ethernet, aby poskytoval kvalitnější proud. Poté vyberte nabídku „Nastavení“, vyberte „Odkaz na quest“ a ujistěte se, že je zapnutý přepínač „odkaz na quest“. To pod přepínačem přidává možnost „odkaz na odkaz na spuštění“.

Po spuštění odkazu na Quest se objeví druhý přepínač, který se zeptá, zda byste chtěli použít Air Link. Zapněte to a najděte seznam dostupných počítačů; Klikněte na svůj a získáte šestimístný párovací kód, který zadáte do aplikace Meta PC. Po připojení jste připraveni jít a můžete zkontrolovat, zda vaše Wi-Fi splňuje všechny doporučené požadavky v nabídce Quest Link.

Alternativy leteckého spojení

4. Alternativy leteckého spojení

Pokud Air Link nefunguje, nebo byste upřednostňovali alternativní rozhraní, jsou k dispozici dvě další možnosti pro přehrávání her PC VR. Meta Link je nejjednodušší. To vyžaduje USB-C 3.0 kabel (doporučuje se 5m kabel). Protože je zapojeno, snižuje to riziko zpoždění vstupu. Jak již bylo zmíněno dříve, to neguje bezdrátovou výhodu úkolu, ale kompromis stojí za zvážení.

Virtual Desktop je aplikace třetích stran, která hráčům umožňuje bezdrátově streamovat hry PC VR na Quest, které dorazilo dlouho předtím, než existovala vzduchová propojení. Stojí to 14 GBP.99/$ 14.99, ale na rozdíl od Air Link, Virtual Desktop vám umožní vyladit nastavení výkonu, jako je kvalita grafiky, bitová vozidla a framerate. Ujistěte se, že si jej koupíte prostřednictvím meta obchodu místo páry; Tato verze nefunguje pro uživatele Quest. Nakonec si stáhněte aplikaci PC Streamer pro připojení vašich platforem.

Henry Stockdale Henry Stockdale je spisovatelem štábu společnosti UploadVR a napsal pro PCGamesn o meta a jejích hrách, včetně Bonesworks VR, Spatial Ops a dalších. Více jeho slov najdete na IGN, Eurogamer a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.