Odhad datum vydání GTA 6, nastavení mapy v Miami a únik hry | Rozhlasové časy, GTA 6: Datum vydání, úniky, zvěsti, hraní, mapa, postavy a další

GTA 6: Datum vydání, úniky, zvěsti, hraní, mapa, postavy a další

Contents

Pověsti o datu vydání stále přicházejí a všichni ukazují na spuštění 2024. Nejnovější pochází z zasvěcených her a nejnovějšího výdělku s výdělky, ve kterém generální ředitel a předseda Strauss Zelnick vysvětluje, že příští rok „bude zahrnovat nové rekordní úrovně provozního výkonu“.

GTA 6 Datum vydání Odhad: Únik hry a hlášené podrobnosti příběhu

Rockstar konečně oznámil, že pracuje na Grand Theft Auto 6.

Publikováno: Čtvrtek 7. září 2023 ve 16:02

Datum vydání GTA 6 je stále neznámé, ale mohlo by to být v roce 2024!

Několik úniků nyní ukázalo na potvrzení brzy. Jsme skrz vypadající sklo tady, lidi.

.

Díky jednomu z nejhorších úniků v historii her, ale ve kterém více než 90 videí a screenshotů z rané pre -alfa sestavení hry vynořené online – víme více o hře s otevřeným světem než kdy jindy.

Od té doby se očekávání a zvěsti kolem hry každodenně rozrostly. To vedlo k jednomu ošklivému okamžiku, kdy se chlap během hry Gamescom Otevírá noc spěchal na pódiu.

Spolu s těmito úniky nám nejnovější náznaky z Interactive Take-Two Interactive dávají nejlepší pohled na potenciální datum vydání Grand Theft Auto 6.

Nedávná pověst naznačuje, že bychom mohli dokonce vidět, jak se hra ve hře koná v říjnu 2023, s jeho datem vydání v říjnu 2024.

I když to všechno vezmete s masivní hromadnou mísou soli, nelze popřít, že se věci začínají zahřívat. Prsty zkřížené vidíme alespoň brzy logo.

Zde je vše, co potřebujete vědět o datu vydání GTA 6, zvěsti o hraní, nastavení, hratelných postavách a dalších.

A protože bychom mohli mít ještě nějakou dobu na to, abychom čekali, možná se podívejte na některé podvody GTA 5 a mody GTA 5, které vás baví až do tolik očekávaného pokračování, nebo se podívejte na to, jak hrát GTA RP.

Kdy je datum vydání GTA 6? Náš odhad

Datum vydání GTA 6 vypadá, že někdy přistane 2024, i když to ještě musí být oficiálně potvrzeno.

Jedna z posledních pověstí naznačuje, že se uvolní Říjen 2024, Ačkoli to bylo od té doby odhaleno jako potenciální nahrávání hlasu AI.

Ani zaměstnanci Rockstar, kteří Bloombergův Jason Schreier dotazovali pro svou široce čtenou zprávu o hře.

Článek Bloomberg poznamenává: „Analytici průmyslu předpokládají, že další automatické automobily bude někdy ve fiskálním roce 2024, který běží od dubna 2023 do března 2024, ale vývojáři jsou skeptičtí.”

Společnost Microsoft také uvedla, že GTA 6 by měla dorazit kolem této doby, s odpovědí na vyšetřování britské soutěže a úřadu pro trhy, pokud jde o získání Activision Blizzard Reading: „Vysoce očekávané Očekává se, že Grand Theft Auto VI bude vydán v roce 2024.

Další zvěsti, spatřená společností GamesRadar, naznačuje, že vývoj GTA 6 by mohl být ve své konečné leštící fázi.

Vzhledem k tomu, že leštění hry může stále trvat rok nebo déle (zejména ten tak velký jako GTA 6), tyto nejnovější zvěsti směřují k datu vydání 2024 a podporují výše uvedený nárok společnosti Microsoft výše.

Pověsti o datu vydání stále přicházejí a všichni ukazují na spuštění 2024. Nejnovější pochází z zasvěcených her a nejnovějšího výdělku s výdělky, ve kterém generální ředitel a předseda Strauss Zelnick vysvětluje, že příští rok „bude zahrnovat nové rekordní úrovně provozního výkonu“.

Tyto nové rekordní úrovně provozního výkonu musí z něčeho pocházet – tato věc je s největší pravděpodobností GTA 6. Prsty zkřížené do konce roku dostaneme plné oficiální odhalení.

Bez oficiálního slova od vývojáře to však nemůžeme s jistotou říci. Vždy si vezměte zvěsti se špetkou soli nebo dvou (nebo celou miskou).

GTA 6 úniky

GTA Key Art, se ženou fouká polibek na kameru

Díky sérii úniků gargantuanu nyní lidé z celého světa viděli hodně záběrů z raného rozvoje GTA 6. Předtím, než byl odložen, se zdálo, že záběry potvrdily novou ženskou protagonistku a předvedla nějakou hratelnost s otevřeným světem.

Rockstar ve svém prohlášení potvrdil platnost úniků a dodal, že „je velmi zklamané, že jakékoli podrobnosti o naší další hře sdílí s vámi všemi tímto způsobem“. Navzdory úniku však Rockstar tvrdí, že jeho „práce na další automobilové hře Grand Theft bude pokračovat podle plánu“.

. Hra by se měla stále spuštěna podle plánu a Rockstar bude „správně představit„ nás do hry “, když je připravena“.

Spíš takhle

Můžete předobjednat GTA 6?

Ne. Vy V současné době nelze předobjednat GTA 6.

Vzhledem k tomu, že stále neznáme datum vydání a pravděpodobně nebude na chvíli nepřekvapit, že si nemůžete předobjednat Grand Theft Auto VI. Když se to změní, určitě vám dáme vědět.

GTA 6 mapa by mohla být nastavena v Miami

Kde bude nastavena mapa GTA 6? Podle výše uvedené zprávy Bloomberg je GTA 6 v současné době zasazena do a kolem smyšlené verze Miami (podobně jako předchozí herní Vice City).

Před tímto zaměřením na Miami zpráva tvrdí: „Včasné návrhy požadovaly zahrnutí území modelovaných po velkých řádcích Severní a Jižní Ameriky [[. ] Ale společnost se v těchto ambicích navíjela.”

Zní to však, jako by se hra mohla rozšířit za Miami po spuštění. Bloomberg tvrdí: „Plán Rockstar je nyní neustále aktualizovat hru v průběhu času a pravidelně přidávat nové mise a města.”

Hlasový herec Bryan Zampella se říká, že hraje potenciálního protagonisty.

Štěpači již dlouho navrhovali, že mapa bude stále větší než GTA 5 a Red Dead Redemption 2 a herní komentátor Tez2 poznamenal, že nedávný průzkum GTA+ se zeptal Select hráčů, zda by používali funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkce rychlého cestování – což je proto funkce rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto funkci rychlého cestování – což je proto Pravděpodobně se uvažuje o GTA 6.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Příběh GTA 6 zahrnuje první protagonistku

Pokud jde o příběh a postavy v GTA 6, Bloombergova zpráva to také zahrnuje. Článek tvrdí, že GTA 6 “bude podle lidí obeznámit se s hrou poprvé hratelného protagonisty. .

Zpráva dále poznamenává: „Žena, která je Latina, bude jednou z dvojice předních postav v příběhu ovlivněném bankovními lupiči Bonnie a Clyde.”

Zpráva se dotýká toho, jak by mohl být tón GTA modernizován touto novou splátkou, dodává: „Vývojáři jsou také opatrní, aby se„ punčovali “tím, že si udělali vtipy o marginalizovaných skupinách.”

Na jakých platformách bude GTA 6?

S jistotou můžeme předvídat, že budete moci hrát GTA 6 na PS5 a Xbox Series X/S, ale zbývá vidět, zda GTA 6 také dosáhne PS4 a Xbox One. Tyto konzole předchozího generace by mohly být docela zastaralé do doby, kdy je GTA 6 připravena, nakonec.

Představujeme si, že vydání GTA 6 PC bude také na cestě, ale to, co je záhadou, je, zda GTA 6 udělá skok na přepínač Nintendo – GTA 5 ještě ne, i když to udělal trilogů definitivní edice, takže to udělal, takže to tak bylo definitivní ediční trilogy, takže V žádném případě to není záruka. Budeme vás informovat, když se dozvíme více.

Přečtěte si více o Grand Theft Auto:

  • GTA SAN Andreas Cheats
  • GTA Vice City Cheats
  • GTA 3 Cheaty
  • Trilogie GTA: Definitivní podrobnosti o vydání

GTA 6 oznámila – co řekl Rockstar?

„Jsme rádi, že můžeme potvrdit, že aktivní vývoj dalšího záznamu v sérii Grand Theft Auto je dobře probíhající,“ nedávno odhalili vývojáři GTA z Rockstar v prohlášení.

“S bezprecedentní dlouhověkostí GTA V víme, že se nás mnozí z vás ptali na nový záznam v sérii Grand Theft Auto,” dodal Rockstar ve svém prohlášení.

„S každým novým projektem, na který se pustíme, je naším cílem vždy výrazně překročit to, co jsme dříve dodali.”

Existuje přívěs pro GTA 6?

. Prozatím si budeme muset jen představit, jak to vypadá v našich hlavách.

Doufejme, že to bude oznámeno brzy a my sem můžeme přidat jeden – ale prozatím si budete muset představit přívěs GTA 6 ve vaší hlavě. Užívat si!

Přihlaste se k odběru našeho bezplatného herního zpravodaje pro týdenní poznatky a Sledujte nás na Twitteru pro všechny nejnovější aktualizace.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 10 čísel za pouhých 10 GBP, plus 10 GBP John Lewis a Voucher Partners doručené do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times.

GTA 6: Datum vydání, úniky, zvěsti, hraní, mapa, postavy a další

Datum vydání GTA 6, přívěs, mapa, úniky a další

Je to už deset let, co GTA 5 zasáhla trh a změnila videohry, jak to víme. Avšak ani po desetiletí není žádné pokračování v dohledu. Toto je největší mezera, jakou kdy byla automatická franšíza Grand Theft vzata mezi spuštěním dvou významných titulů. Ale pokud věříme, že GTA 6 úniky a rady, zpoždění ve vydání hry by mělo stát za to čekat. Nejnovější vstup do franšízy GTA bude obsahovat rozsáhlou, ale známou mapu, skutečně jedinečné protagonisty a mnoho dalšího. Přestaňme tedy bít kolem keře a rozvinout vše, co víme o Grand Theft Auto 6 (GTA 6).

Datum vydání GTA 6: Kdy vychází GTA 6?

obrazovka profilu LinkedIn

Rockstar Games, vývojář franšízy Grand Theft Auto, nejprve nejprve potvrdil, že „Další záznam v řadě Grand Theft Auto je v plném proudu„V únoru 2022 prostřednictvím oficiálního příspěvku Newswire. Tento příspěvek byl vytvořen s cílem oznámit aktualizace komunity kolem GTA V, ale skončil jemnou poznámkou o budoucnosti franšízy.

To naznačuje, že vytvoření GTA 6 mělo Již začalo v určité funkci v roce 2015, Což je pouze 2 roky po spuštění GTA 5. Podle prohlášení zasvěceného Tez2 však byla produkce restartována v době, kdy byla vydána Red Dead Redemption 2. .

GTA 6: znaky (dynamické duo?)

Podíváme -li se na historii Rockstar, máme ve franšíze GTA šestnáct her. Pouze dva z těchto titulů, první dvě hry GTA, měly hratelné ženské postavy. Muži zcela ovládli každou další iteraci hry.

Postavy z příběhů GTA VC

Jak se však zdá, GTA 6 bude mít údajně a ženská protagonistka jménem Lucia. Připojí se k ní úzce příbuzné Mužské vedení jménem Jason. Díky tomu je Lucia První hratelná ženská postava v historii GTA. To také znamená, že automatické automatické automobily budou mít dvě hlavní postavy, které budou pravděpodobně postupovat v příběhu společně.

Latina. Pár bude možná stylizován Bonnie a Clyde obraz. Pro ty, kteří nevěděli, byl B&C americkým trestním párem notoricky známým pro své bankovní loupeže. Z tohoto důvodu budou postavy s největší pravděpodobností fungovat v tandemu pro děj a mohou mít dokonce sdílený inventář.

Nárok byl zálohován U GTA 6 unikl hraní záběry ze září 2022, kde jsme viděli ženské i mužské postavy. Jiné uniklé klipy ukazují hratelnost obou perspektiv znaků a naznačují přepínací systém, který bude pravděpodobně ještě rychlejší než GTA 5.

I když neexistují žádné oficiální obrazy Lucie od Rockstar, to nezabránilo fanouškům v tom, aby s některými přišli. Umělec postavy Hossein Diba zkompiloval uniklý GTA 6 hraní a generoval 3D vykreslení toho, co si myslí, že postava bude vypadat. Výstupní obrázky jsou živé a ve skutečnosti by mohly naznačovat Lucii, jak se objeví.

GTA 6: Datum vydání, úniky, zvěsti, hraní, mapa, postavy a další

Vzhledem k sféře změn rockstar hry provádí ve své pracovní kultuře zahrnutím dalšího zastoupení žen, můžete zvážit výše uvedené postavy téměř potvrzené.

Říká se třetí protagogonista, který by mohl provést jejich vstup

I když jsme zmínili pravděpodobnost, že na scénu vládnou dvě hlavní postavy, relativně nové video naznačuje třetí postava. V Sdílený uživatelem Twitteru vidíme třetího protagonisty. Postava měla na sobě bílé tričko a šedé kalhoty. Klip měl údajně chůzi sekvence a postava držela několik zbraní a chůze, ale kvůli povaze předl-alfa záběru to bylo všechno zvrácené.

Video uploader také zmínil, že postava bude nazývána ‘Kai‘A zmínil se, že záběry byly potvrzeny. Od té doby však bylo video smazáno a od Rockstar nebylo oficiální slovo, je to opět spekulace. Pokud však skutečně existuje třetí postava, bude to sledovat s titulárním protagonistou GTA 5, který pro hru fungoval velmi dobře.

GTA 6: Story/Plotline

. Duo protagonisty má být nějakým způsobem spojeno. Už víme, že duo bude s největší pravděpodobností stylizováno Bonnie a Clyde.

Byl však odhalen Tomem Hendersonem, únikem hry se spolehlivým záznamem, že se bude konat GTA 6 Moderní Vice City. Tohle je částečně potvrzeno Když někteří úniku herní záběry ukázaly, že Jason vstupuje do vlaku Vice City Metro. Mohlo by to také zálohovat některé zvěsti, které tvrdily, že Lucia a Jason budou společně postavit drogovou říši ve Vice City. Kromě toho však v tuto chvíli nemáme moc co pokračovat.

Podle nedávného zpravodajského kusu Gamerant, GTA 6 Hlavní příběh může být v tomto bodě plně napsán, signalizace, že hra je připravena k přesunu do další fáze. Publikace zakládá svou teorii o nových výpisech práce Rockstar na plný úvazek Grand Theft Auto 6 Hlasový ředitel pro hlasování a zachycení. .

GTA 6: Hraní a grafika

Mluvit o hraní mechanice GTA 6 je v tomto bodě těžké kvůli nedostatku oficiálních oznámení. Takže zatímco Rockstar neposkytl žádné přívěsy, máme nějaké poznatky z dříve uniklých herních záběrů.

Pohyb, řízení a nové předměty

Zdá se, že pro začátek, pohyb a mechanika řízení. Různé postavy, včetně protagonistů, se nyní pohybují s plynulou plynulou a mají přirozenou chůzi. Toto je zlepšení z GTA 5, kde se pohyb někdy cítil naprosto neohrabaně. Ve stejném duchu uniknutí hraní také ukazuje lepší boj proti ruce, pokud jde o házení údery a uhýbání se. Zdá se, že se také z klipů, které jsme viděli, také zlepšil.

. Postavy se nyní mohou také plazit a jít náchylné místo prostého krčení. Vidíme také nové předměty jako léky proti bolesti, Lockpicks, USB disky a další. Některé věci však byly přijaty z předchozích iterací, včetně GTA V Zbraňové kolo To zpomaluje čas při výběru.

Přepracovaná policie

. Nyní smazané minutové video ukázalo, že se úředníka města skrývá, zatímco se pokusil přistupovat k Lucii. Potom vstane a chodí, když je téměř bezpečná vzdálenost. Zdá se, že nepřítel AI v GTA 6 bude chytřejší a zjevně nepřátelnější vůči Lucii a Jasonovi.

Policie GTA 6 může také použít nový mechanik Spawn, kde AI čeká na načasované odpočítávání Předtím, než se blížíte na místo činu. Kombinace výše uvedeného pohybu a bojových změn by to mělo být pozoruhodné zlepšení.

Fanoušci chtějí zpět hledané šest hvězdiček

I když mluvíme o zlepšeném policejním chování v GTA 6, není pochyb o tom, že policajti v sérii GTA jsou obecně velmi nepřátelští. Je to ještě horší, když se vloupete do vojenských oblastí a získáte úroveň šestihvězdičkových hladin. . I když důvod nebyl nikdy odhalen, mnoho fanoušků spekulovalo, že to odpovídalo počtu jeho jmenovky.

Mnoho hráčů na subredditu GTA 6 však vyjádřilo zájem získat zpět šest hvězdiček. Mnoho hráčů také žádá Více vojenské zapojení to přichází s tím. Pokud se názvy her mají co projít, mohl by v GTA 6 velmi dobře návrat šesti hvězd, které sbalí více síly než kdy předtím.

Zbraně a zásoby

  • Omezené úložiště zbraní s jedním slotem pro každý typ zbraně je funkce, kterou může mít GTA 6. Některé mise, jako jsou založené na loupech, však mohou obsahovat další úložiště pro vyplenění položek.
  • Po trendu předchozích her očekáváme, že většina zbraní GTA 5 se vrátí v GTA 6. Ale podle uživatelů s přístupem k uniklým videím může být také Některé nové zbraně Ve hře, včetně pochodeň, Speargun, Golf Ball, Tracker Jammer, Pool Cue a Specialized Golf Sticks.
  • Někteří uživatelé sociálních médií také tvrdí, že únikové záběry představovaly schopnost střílet při plavání. Je to nová funkce pro franšízu. Stejně jako Modern Warfare 2 se však může omezit pouze na pistole.

Nový herní motor

Příběh každé videoher je vysoce ovlivněn schopností motoru používaného k vývoji této hry. Herní stroj je základní platformou, na které se svět hry načítá, funkce a interakce s hráčem. S ohledem na to, Chris Klippel, únik, který nám dal časovou osu vydání GTA 6, tvrdil, že Grand Theft Auto se vyvíjí pomocí Nový vztekový motor.

. Pokud je toto tvrzení platné, můžeme očekávat nejen grafiku s poklesem čelistí, ale také propracovanější mise. S výkonnými platformami a chytřejším herním motorem nám GTA 6 může dát více než mise „Go and Kill“, které v současné době dominují franšíze.

GTA 6 přijde s mimořádnou fyzikou vody

Pokud je teorie motoru RAGE co projít, mohly by dojít k nějaké monumentální upgrady do GTA 6. Mluvíme konkrétněji o fyzice vody, která měla trochu více informací ve formě úniku. .

Rockstar prakticky vedl toto odvětví svou grafickou zdatností, pokud jde o hity studia. Podle Aleix je však společnost najímání specializovaného týmu 20 členů pracovat výhradně na přivedení mimořádného realismu vody na GTA 6. Tento nový fyzický systém bude v přímé konkurenci s vlnovými prostředky NVIDIA, což byl další systém fyziky vody, který byl považován za příliš drahý na použití prakticky.

I když neexistuje žádný hmatatelný důkaz, který by podporoval tvrzení, pokud je to pravda, přepracovaná fyzika vody změní, jak je voda sama ošetřena ve hrách.

Bude GTA 6 mít online režim pro více hráčů?

Pokud je současný GTA online multiplayer (založený na GTA V) obrovský úspěch hry, pak se GTA 6 online rozhodně stane. Nemusíme se však jen spoléhat na spekulace. . Tento klíčový detail ukazuje vývoj online obsahu multiplayerů potenciálních GTA 6. Mohlo by to však také znamenat nový obsah pro GTA 5 Online, což je velmi nepravděpodobné, že by měl mít na paměti svůj současný tým.

GTA 6 Mapa: Vrácení zpět do Vice City?

Když zkoumáme všechny hry GTA dosud, máme dvě hry v plném rozsahu se sídlem v Los Santos, několik různých titulů v Liberty City a pouze jeden hlavní titul ve Vice City. Na základě uniklých herních a minulých vzorů nebude překvapivé vidět . Uvedená pověst také odpovídá Bloombergově zprávě, která popisuje umístění GTA 6, které má být založeno na .

Možný vzhled gatorových klíčů

Mnoho uživatelů sdílelo uniklé záběry směřující k Místa jako Malibu Club a Ocean’s View Hotel Nostalgický návrat s GTA Vice City. Pokud se to splní, nebude překvapivé vidět, že místa, jako je Starfish Island.

Tentokrát však mohou hry Rockstar Games dobře tlačit mimo Vice City a do sousedních oblastí. Jedním z takových umístění je „Gator Keys“, umístění poblíž Vice City. Zatímco to bylo naplánováno, aby byl zahrnut do starší GTA, Gator Keys byl snížen v konečném vývoji. Tentokrát to však můžeme vidět poprvé. .

Kromě toho došlo také k únikům různých dalších map. Jedním takovým případem je tato koncepční mapa GTA 6, která obsahuje mnoho detailů. Koukni na to.

Částečně ai generované mapy náznaky směrem k dalším místům

Zatímco výše uvedený únik ukazuje na Vice City, další nedávný únik naznačuje zcela odlišnou oblast. Údajné únik mapy se dostal na různé tweety a je to středně zvětšená verze neznámého místa.

Levá strana mapy ukazuje sousední domy spojené přes hlavní dálnici spolu s parkovištěm. Na levé straně je také jezero, které, když je spojeno s jinými únikovými mapami, naznačuje nábřeží nábřeží. Centrum také drží svěží otevřenou oblast, která je docela typická v GTA 5. Je však třeba poznamenat, že pravá strana mapy je s největší pravděpodobností generováno AI.

Přizpůsobte si tlačítko Akce na iPhone 15 Pro a 15 Pro Max

Jak používat a přizpůsobit tlačítko Akce na iPhone 15 Pro

Whatsapp pro iPad App představoval obrázek

WhatsApp pro iPad je tady; Tady je to, co si myslím, že po tak dlouho čekání

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Review

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Review: Obran, který jsme potřebovali

Intel Meteor Lake - 14. gen architektura

Intel představuje CPU 14. gen meteor jezera s grafikou oblouku, NPU a dalšími

Intel Malaysia Tour - Jak se vyrábějí procesory Intel - Beebom

Intel Factory Tour 2023: Zde je způsob, jakým se vyrábějí procesory Intel

13 komentářů

Vzhledem k tomu, že mapa hry bude větší, než je to okamžité předvolby, a pokud by hráči musí provést vážný pohon nebo let, bylo by to považováno za nudné/únavné.
Doufám, že rocková hvězda přidá mechanik, že si může objednat kabinu nebo jiné prostředky veřejné dopravy, přičemž hráči musí určit svůj cíl na mapě umístěním cíle, také přijede Plaťte konkrétní částku peněz jako u realismu.
Stojí za to vědět, že každá GTA kdy vyrobila kabinu, přesto si hráči nemohli objednat žádné.Mohl by být také přidán další mechanismus, kde
.

Kromě zvláštních schopností, které zpomalují čas, mohou postavy mít tuto schopnost: ovládat stejnou zbraň z různé třídy zbraní současně, jako jsou brokovnice a pistole, přičemž získávají regeneraci. Na maximum se doplňují zdraví i brnění.

Ten poslední kousek o Rockstar možná uvolňuje GTA 6 na konzolech Next Gen než současný gen a hráči GTA by byli šťastní. Mohu vám říct jako hráče GTA, že bych nebyl příliš nadšený z toho, že bych si musel koupit novou konzoli

Mohu vám to říct, pokud Rockstar skutečně implementuje to, co plánují s probuzením hry, společnost spáchá finanční sebevraždu. Důvod, proč jsou hry Rockstar Populární, je to, že společnost tradičně vyrábí hry, které Don;. Odchylit se od této strategie je hrozné obchodní rozhodnutí a poslední věc, kterou si lidé budou pamatovat za 5 až 10 let o herních hrách Rockstar, je: probudili se a zlomili se. Stejně jako každé jiné studio, které se probudilo, a pak ztratilo miliony a v některých případech miliardy. Řeknu vám to, pokud má GTA6 nějaké politicky korektní odpadky, nebudu ho kupovat a ani miliony jiných lidí nebudu.

Chris Rood říká:
Hledáte neuvěřitelné hackery Google Demoninvader Hacker
Marius Ottesen Høllesli říká:

Chci, aby to bylo více založeno na misi jako příběh s novými městy DLC NRE, možná vezměte letiště do nových měst. . Možná to přehrajte online v kampani založené na misích. Nikdy jsem to nehrál online, protože to byl jen závod zachytit vlajku, takže se mi líbí online závody San Andreas

Pokud hra půjde plně probudit nebo pokud se pokusí vyčistit svůj image na hodně, jen čekám na nákup použité hry a vyhnout se online, abych jim nedal své peníze. . Prosím, řekněte mi, že Rockstar neztratí své koule a začne na nás šňupat. Kastrace hry by byla špatným tahem. Rockstar však pravděpodobně vytáhne Netflix v této další hře, která si neuvědomuje, že probudí lidé jsou menšinou a že si pravděpodobně svou hru nekoupí kupovat. To, co by měli udělat, aby byla hra opravdu urážlivá, je učinit hlavní postavy konzervativní Kubánci, kteří bash komunismus a Castro. Možná vytvořili příběh, kde jejich prarodiče vlastnili hlavní doutníkovou společnost a tabákovou farmu a unikli Kubě, aby se vyhnuli vycházení Castrem. Což by bylo realistické, pokud jde o Miami. Ne. Nemají koule na to. Pravděpodobně to budou hrát bezpečně a budou poprvé dokončeny. V této hře pravděpodobně nebudou ani žádné titty bary. Pokud jde o cestování do různých měst, bylo by skvělé, kdyby byla taková místa vždy k dispozici poté, co byla odemčena létáním k nim letadlem … a můžete tam cestovat kdykoli po odemknutí … a pokud byly mapy také masivní. Opravdu jsem si užil pocit otevřeného světa 5. bylo to vynikající. Lov, potápění, freedivingové, orkové, delfíni, hory letadla, vrtulníky atd. Jo a další věc, která by byla v pohodě, je přinést zpět vzpírání, aby se zvýšilo statistiky jako v San Andreas, a bojová umění dojos, boxerské tělocvičny atd. Změnit svůj styl boje. . Lokty, kliniky, házení, kloubní zámky, roztočení zadních kopů, práce. Myslím, že by to bylo zbytečné proti zbraním, ale bylo by docela skvělé mít plné bojích MMA a tak s NPC. Možná mohou dát nějaké odzbrojení, které lze použít pouze tehdy, pokud je člověk se zbraní opravdu blízko.