Okno pro uvolnění bajky 4, novinky, zvěsti a další | Tom S Guide, Fable 4: Vše, co zatím víme o nové hře FABLE | Gamesradar

Bajka 4: Všechno, co zatím víme o nové hře

Originální tvůrce bajky, Peter Molyneaux, skvěle měl vždy velké vize o tom, jaký systém morálky Fableho by mohl být, ale ve skutečnosti se hratelnost nikdy zcela nesplnila očekáváním nebo sliby. Doufejme, že se silou Xbox One X a PC jsme mohli vidět morální systém – a celkové rozhodování – získat slušnou přepracování pro bajku 4.

Bajka 4 – Všechno, co zatím víme

Snímek obrazovky z přívěsu Fable 4 ukazující hrdinu při pohledu na hrad v dálce

Xbox Games Showcase 2023 nabídla některé z prvních oficiálních informací FABLE 4 za několik let. I když není jasné, zda bylo předvedeno skutečné herní záběry, přívěs byl vytvořen in-Engine a poskytl představu o vzhledu a stylu bajky 4. To znamená, polo-tmavá fantazie, která si zachovává styl předchozích bajkových her s kabátem virtuální barvy nové generace.

Opět jsme stále pěkně světlo na konkrétních detailech o bajce 4. Ale víme, že se to vyvíjí podle her Playground, kteří také vytvořili vynikající Forza Horizon 5. A bajka 4 bude o hrdinech, kteří si vybírají svůj vlastní osud suchou zábavnými způsoby.

Takže zatímco čekáme na další podrobnosti o tom, co by mohlo být velmi přesvědčivý RPG pro Xbox Series X a Series S, zde je to, co víme o FABLE 4, s velkou dávkou spekulací, která je pro dobrou míru hodena.

Bajka 4 zprávy a zvěsti

Xbox Games Showcase 2023 nám dal nový trailer pro Fable 4, představující téměř fotorealistickou verzi britského komika a IT dav hvězdy Richard Ayoade, hrající roli Dave, zeleninového nadšence.

V přívěsu Dave diskutoval o tom, jak hrdinové věnují veškerou pozornost, naznačují, jak bude hrdina v bajce 4, podobně jako v předchozích herních hrách. Kromě toho a několika vtipných okamžiků nebylo v přívěsu mnoho rozdáno.

Lukas Koelz, hlavní umělec osvětlení na hrách Playground, pracující na Fable 4, však poznamenal, že záběry v nejnovějším přívěsu byly skutečné herní záběry. Vypadá to velmi působivě a mohla by ohlašovat skutečnou grafiku příští generace na Xbox Series X.

Doufáme, že se dozvíme více o Fable 4 v průběhu roku, ale očekáváme, že jako Starfield ukradne reflektor, až do září přijde a odejde.

Přívěs Bajka 4

Nejnovější přívěs FABLE 4 je ponořen do britského humoru a používá ve hře záběry. Pokud je to náznak grafiky, kterou bychom mohli očekávat od FABLE 4, pak to může být velmi dobře vypadající hra. Zkontrolujte přívěs níže.

První přívěs FABLE 4 nedává moc pryč, i když by to mohlo být záběry z in-motoru, se svolením síly Xbox Series X’s Power. Ale určitě bychom očekávali hru s otevřeným světem s atmosférou, která je ponořena do britského tmavého pohádky.

Podívejte se na debutový trailer pro Fable 4 níže:

Spekulace datum vydání bajky 4

Než se vrhnete na komentáře, abyste si stěžovali: Ne, nevíme, kdy bude vydána Fable 4. Vše, co víme, že je to ve vývoji. Bez ohledu na to, vezměte to jako zástupné symbol pro budoucí aktualizace.

Bajka 4 se pracuje, ale to je o všem, co víme oficiálně mimo dva přívěsy.

Nebyli bychom překvapeni, kdyby se 2024 skončilo, že je to drsné okno pro uvolnění pro bajku 4. Zjevně dorazí před Elder Scrolls 6, ale tato hra je téměř jistě pár let pryč.

Bajka 4 úniky a spekulace

Kromě některých drobných informací jsme neměli velký pokles informací o FABLE 4 od roku 2019.

Asi před třemi lety se kolem E3 2019 objevila masivní únik bajky 4 na Reddit, ačkoli hra nebyla nikdy předvedena. Únik detailní, jak Albion, země bajky, byla zcela zničena asteroidem zvaným šíleným králem, který převzal kontrolu nad věží, na které si fanoušci FABLE 2 pamatují, bylo něco, co jste potřebovali k tomu, abyste mohli zabývat kontrolou od Tyranta Lucien Fairfax.

Jeden pozoruhodný nugget informací přichází ve formě vývojáře zasvěceného zdůrazňujícího, že Fable 4 bude RPG s otevřeným světem, nikoli masivně multiplayerová online hra. Bylo to obavy, že když přívěs hry škádlil velký svět, bylo by to něco v žíle World of Warcraft.

Ale i když budou existovat online prvky, jako jsou kooperativní funkce nebo omezené sdílené otevřené prostory, zdroj informací řekl Windows Central, že hra rozhodně nebude MMO. Jako takový můžeme očekávat, že to bude hra s velkým světem, který bude prozkoumat se silným prvkem pro jednoho hráče; Vítejte novinky pro oddané fanoušky bajky.

V rozhovoru s The Guardian, Microsoft Head of Studios Matt Booty poznamenal, že takové zvěsti MMO pramení z myšlenky, že Fable 4 musí udělat něco nového v seriálu, aby ji udržoval svěží, ale neklouzl příliš daleko od vyšlapané cesty. MMO by byl jedním z takových způsobů, jak toho dosáhnout, ale FABLE 4 nechodí po této silnici.

“S jakýmkoli takovým druhem franšízy, kde jste měli existující verze, vždy existuje rovnováha mezi tím, co se chystáte přivést vpřed, co se stále postaví a co chcete přidat, je to nové,” vysvětlil Booty Booty. “Je to jako výzva na výrobě nového filmu Star Wars – jsou tu věci, které si každý chce přinést, ale pak máte za to odpovědnost, na nová místa a věřím, že hřiště má pro to dobrou vizi.”.“

Nastavení a hraní bajky 4

Dopad asteroidu má za následek „a půda redukována na bajky“ a uniklé informace naznačily, že Fable 4 se bude konat na jiném kontinentu. Jo, a budou tu i jiné planety, protože cech a záhadný charakter hrdinů, které musí Theresa vzít na jinou planetu, k němuž lze přistupovat prostřednictvím dveří démonů – myslím portál do jiného světa nebo oblasti.

Jak to zní, únik znamená, že Fable 4 bude mít podobné středověké nastavení jako první hru, s mušketami a pistolemi FABLE 2 nahrazenými dalšími meči a čarodějnami. Očekává se také multiplayer, pravděpodobně ve formě kooperačního průzkumu, ačkoli neexistovalo ponětí, jak bude implementováno.

Zajímavější je návrh, že Fable 4 bude zcela otevřený, což naznačuje větší hru na otevřeném světě než předchozí hry Fable. Hráči mohou údajně ignorovat hlavní snahu stát se hrdinou a místo toho chodit po budování měst.

Ale pokud se budou plnit úkol, bude to zjevně zahrnovat čas cestování a uvidí návrat antagonisty první hry Jacka Jacka z Blades. Protože se jedná o hru bajku, bude existovat hloubková tvorba postavy a pravděpodobně mnoho morálních rozhodnutí, aby to vliv na to, jak lidé vnímají charakter hráče. Mělo by to také vypadat docela dobře, protože je nakloněno k použití Unreal Engine (možná nový Unreal Engine 5, který jsme již viděli v akci na PS5).

Co chceme od bajky 4

Na rozdíl od Skryim nebo nedávných her Grand Theft Auto Games byly hry Bajky vždy o tom, jak vám poskytnout přiměřeně omezený otevřený svět nabitý věcmi, které můžete dělat spíše než místa, kde můžete prozkoumat a příběh odhalit. I když nechceme ztrácet některé z kouzla a hlouposti bajky, které nám nabídly, jako je nákup celých měst nebo oženit se s více lidmi a sledovat, jak o vás měli argumenty na ulici, rádi bychom viděli trochu víc Hloubka s bajkem 4.

Větší otevřený svět s větším prostorem pro běh a schopnost efektivně jít dále na místa může být vaše postava špatně vybavena k řešení, je něco, co bychom chtěli mít možnost dělat. A některé hlubší vedlejší úkoly s výsledky a důsledky, které zanechávají známku na světě.

Neočekáváme stejnou úroveň hloubky spiknutí jako Witcher 3, protože by to nebylo vyhovováno bajce. Ale trochu více masa na příběhu a vedlejších dotazích by bylo skvělé.

Bylo by také úhledné, kdyby bylo možné manipulovat s světem způsobem, jak slíbil Peter Molyneux. Síla Xbox Series X a Windows 10 PC by neměla mít potíže s tím, aby se to stalo realitou.

Boj v bajce by se také mohlo zlepšit, takže by se cítil spíše kinetičtější a strategičtější než mírně plovákový směs kladiva několika knoflíků a projížďováním nepřáteli, dokud nenarazili na palubu. The Legend of Zelda: Breath of the Wild dokázal, že hloubku lze přidat do boje s různými pohyby parry, dodge a zbraně, aniž by se herní komplex stal nebo příliš jako Dark Souls.

Nakonec bychom rádi viděli, jak se pes vrátí. Bylo to jádro a vynikající část Fable 2, ale jeho role byla poněkud zmenšena v bajce 3.

Takže bajka 4 by místo toho mohla psovi dát více roli ve hře, možná vám to umožnit sic na nepřátele v žíle D-Dog v Metal Gear Solid V.

Krátký příběh bajky

Poslední správná hra bajky byla Fable 3 vydána na Xbox 360 v roce 2010, následovala úspěch roku 2008 FABLE 2 na stejné konzole. Třetí hra v sérii Fable byla přiměřeně dobře přijatá, ale nevyhrála kritické uznání svého předchůdce nebo původní bajky.

Odchod vývojáře legendárních her Peter Molyneux a dalších klíčových vývojářů z Lionhead Studios vyústil ve změnu směru pro studio Fable a jeho konečný zánik v roce 2016, přestože byl ve vlastnictví společnosti Microsoft. Toto opustilo bajku v polostátu limbo.

Byly tam spin-off bajky ve formě bajkových hrdinů, beat ’em em up pro Xbox 360, Kinect-zaměřené průzkum a kouzla hraba bajka: The Journey and Fable Fortune, bezplatné-to-play digitální Karetní hra, která byla spuštěna v roce 2018 pro Xbox One, ale poté přerušila březen 2020. Žádná z těchto bajkových her se příliš nezískala, pravděpodobně potopila sérii.

V roce 2013 byla Hope zapálena upoutávka na teaser pro legendy Fable Legends. Ukázalo to pěti hráči Xbox One, která měla čtyři lidi hrající jako hrdinové postavy a jeden hráč je forma dungeona mistra darebáka posílající nepřátele k útoku na hrdiny. Ale uzavření Lionhead znamenalo, že se zrušily legendy bajky.

To nás přivádí na E3 2018, kde šéf Xbox Phil Spencer naznačil, že to, co by mohlo být bajkem 4, může být v dílech. Spencer neopustil fanoušky moc dál, ale díky přehlídce her Xbox 20/20 nyní víme, že Fable 4 je skutečná a vyvíjí ho hry.

Mohlo by to být zpívat, že přijde více bajkových her? No, ještě si nejsme jisti, ale je hezké vidět, že se série bajků nezaregistrovala do historie videa slávy.

Bajka 4 se vlastně děje

Báli jsme se, že navzdory všemu výše uvedenému se FABLE 4 nestane. Alespoň ne brzy; Dříve jsme řekli, že Microsoft ještě není s řadou Fableto. Možná bychom měli mít.

Důvodem těchto počátečních myšlenek bylo, že Fable 3 vyšla také v době před Skyrimem, čarodějcem 3 a dechem divokých nastavených vysokých vodoznaků v tom, jak by mohly být doručeny fantasy hry na otevřeném světě. Pravděpodobně, ve světě s takovými hrami, může nová hra bajka cítit tad archaic.

Hry hřiště by mohly otřesit vzorec, ale pak existuje riziko, že se nemusí cítit jako hra bajka. Jistě, někteří fanoušci by byli šťastní pro více stejného. Ale aby byla bajka 4 přesvědčivá, bude muset šlapat hranici mezi věrným sérií, ale má něco nového a čerstvého, aby bylo přesvědčivé a zabrání lidem v návratu k další nové verzi konzoly Skyrimu.

Takže teď, když víme, že Bajka 4 je skutečná, jsme tiše optimističtí, že poskytne Xbox Series X eso v díře. Čas to řekne, pravděpodobně asi dalších 12 měsíců.

Bajka 4: Všechno, co zatím víme o nové hře

Bajka 4

Bajka 4 se na letošním letním přehlídce Xbox Games standout vystoupila. Představující drsný britský humor, hraní pohledu třetí osoby a Richard Ayoade jako zeleno-hýřel obří, objevily se hry s prvním vlastním přívěsem pro bajku, aby nám všem daly něco, co by potopily naše čepele do našich čepelí do našich čepelí.

Studio může být nejznámější pro vývoj série Forza Horizon, ale hřiště vypadá, že si zachová super hloupý duch, který upravil původní sérii Lionhead. Pokud však je hyper-britský odhalení přívěsu, ale středověké království Albionu bude mít ohromující fotorealistické člověka, až příště půjdeme prozkoumat.

Brzy budeme mít více podrobností o Fable 4, ale mezitím si můžete přečíst, abyste našli vše ostatní, co jsme věděli o nadcházející hře Xbox Series X, která pro nás ukradla show. Níže najdete všechny největší zvěsti a naše pokračující pokrytí bajky, takže se pojďme zaseknout.

Nedávné aktualizace

Naše centrum Bajky 4 bylo aktualizováno 15. září a přestože nebyly přidány žádné nové informace, zajistili jsme, že vše zde je aktuální.

Bajka 4: Co víme zatím

Přívěs bajky 4 upoutávky

Meče, magie, víly, Albion zářivý v dálce – zdá se, že všechny bajkové ingredience jsou v pořádku. Voiceover je také známý, jen to křičí Royal Shakespeare Company.

„Svět je plný příběhů legendárních hrdinů a zrádných darebáků. Fantastických tvorů a úžasných míst. Kde příroda a magie žijí v dokonalé harmonii. Ne všechny příběhy mají šťastné konce! Ale vaše ještě musí být napsáno.”

První přívěs s plným bajkem spadl na Xbox Games Showcase 2023 a odhalil, že Richard Ayoade Crowd hraje gigantu s dřevěným brýlem jménem Dave, který se popisuje jako zeleninový nadšenec, ale ve skutečnosti působí jako bojový šéf za hru. Má v něm nějaký brilantní britský humor, zejména použití slova wanker.

Hra bajka

Z krátkého pohledu na hru Bajku, který jsme viděli během červnové showserse Xbox Games, to vypadá, že budeme moci být znovu naším vlastním hrdinou. Byli jsme ukázáni bojovníky a také kouzlo ohně, mezi chraním přes hospoda. Zabití legendárních zvířat je také zřejmě na programu pro našeho hrdinu, spolu se sundáním gigantů s názvem Dave, kteří také šťastní, že jsou Richard Ayoade. Cue zabouchnutí pěsti a hodně, hodně chaosu.

Bajka 4 používá stejný herní stroj jako Forza Motorsport

Vzhledem k tomu, že se nové dobrodružství bajky vyvíjí na hrách Playground Games, dává dokonalý smysl, že bude vytvořen pomocí stejného herního motoru jako ostatní tituly studia. Seznam pracovních míst Turn10, který se v roce 2021 vynořil zpět, potvrdil, že motor Forzatech napálí tři „tituly AAA ve vývoji napříč dvěma milovanými franšízy“ a zahrnovala zmínku o „obohacení sady nástrojů na podporu RPG Open World Action“.

Xbox Game Studios Head hovořila o hrách na hřištích, které při rozhovoru během PAX West 2022 převzaly FABLE 4, a ujistily fanoušky, že studio „dostane“. Buďme upřímní, dávat bajku závodnímu týmu by mohlo být trochu škrábání hlavy, “řekl Booty,” ale dokázali, že to dostanou, a jsem nadšený, až přijde čas ukázat více.”

Bajka 4 „bude hra na hraní rolí“

Fanoušci budou potěšeni slyšet, že další bajka bude následovat podněty stanovené předchozími hrami v hlavní sérii, s Fante 4 pravděpodobně dalším akčním RPG na otevřeném světě zaměřeném na příběh a postavy.

„Chcete -li dát franšízu bajky – a dát jí úplně nový začátek – v rukou jednoho z největších vývojářů her na světě a také přímo v Anglii s hrami hřiště, je to trochu sen,“ řekl Aaron Aaron Greenberg, generální ředitel Xbox Games Marketing v Microsoftu, po počátečním odhalení.

„Necháváme je, aby dostali nový začátek s franšízou a opravdu vidíte, že stále má klasický britský humor, který je skutečně pravdivý franšíze, zjevně to bude hra na hraní rolí, máme ty nejlepší lidi V oboru pracuje na tom. Dnes to bylo jen odhalení hry a jsme nadšeni, že můžeme oficiálně říci, že Fableová přichází, a budeme sdílet více, až budeme připraveni.”

Je zajímavé, že však v roce 2020 se objevila pověst, která navrhovala, že Bajka 4 nemusí být nový vstup RPG, v který jsme doufali, ale spíše sada MMO „ve světě bajky“. Zprávy přišly s laskavým svolením francouzského novináře @Cronotk na Twitteru, který přesně předpověděl celou řadu her Xbox Games před proudem.

Bajka 4: Datum vydání

I když o hře víme více, stále nemáme datum vydání bajky nebo dokonce volné okno.

Bude někdy vydání bajky 4 ps5?

Nikdy nebudeš hrát na PS5 Fable 4. IP je ve vlastnictví společnosti Microsoft, a proto můžete dát všechny své peníze na skutečnost, že to bude exkluzivní pro Xbox Series X/S a PC, když nakonec dorazí.

Únik bajka 4 naznačil hlavní změny na cestě

Ještě dřívější únik Bajky 4 v roce 2019 také zdánlivě odhalil, že masivní kus hry a základní témata se mohl změnit, včetně toho, že hra je pravděpodobně nastavena na více planetách, a mohla by dokonce zahrnovat cestování časem.

Albion byl zřejmě zničen asteroidem, který si přál existenci šíleného krále, který převzal kontrolu nad potrhanou věží, vůli poháněnou věž z Fable 2, která udělila osobě, která ji ovládala, jakmile byla postavena. Takže teď je na vás, abyste použili čas na cestování k uložení … myslíme si.

Theresa a Cech se skrývají pryč na jiné planetě, ke které máte přístup prostřednictvím démonských dveří, ale pokud chcete, můžete ignorovat celý hlavní úkol a nikdy se nikdy stát hrdinou. Hráči mohou také stavět vlastní města v zcela otevřeném světě, který se váže na hlavní úkol (nepřekvapivý pro každého, kdo hrál nějaké bajkové hry), plus tvůrce postav je hlavně do hloubky. Pro ty, kteří byli nadšeni o zbraních v bajce 3 a 2, si můžete být jisti, že v bajce 4 jsou nulové zbraně. Ach jo, a konečně je tu multiplayer!

Samozřejmě, že nic z toho zatím není potvrzeno, tak si vezměte všechno se špetkou soli prozatím.

Původní tvůrci bajků mají smíšené pocity ohledně pokračování

Vzhledem k tomu, že původní tým za bajkou není, je pochopitelné, že lidé za původní sérií měli určité obavy ohledně pokračování, které vytvořil zcela nový tým.

“Mám mírně smíšené pocity,” řekl spolutvůrce Fable Simon Carter v rozhovoru s Eurogamerem v roce 2017. “Na jedné straně je to skvělé pro britský průmysl her a velmi příjemný, že bajka není mrtvá; Ve skutečnosti bude krásné hrát jeden jako sázkař, aniž by vyšel v úlech. Na druhé straně je trochu zvědavé zbavit se týmu, který je jedinečně odborník na výrobu bajky, a pak se pokusit vytvořit bajku. Bajka je divná hra a těžká, která dekonstruuje pro nový tým. To znamená, že dotyčný tým je velmi talentovaný a jsem si jistý, že odvedou fantastickou práci.“

Co chceme vidět z bajky 4

Dokud neuvidíme nějakou hratelnost, budeme tu jen, čekáme, až uvidíme kuřata a hospody a vytvoříme seznam 4 věcí, které bychom rádi viděli.

1. Učinit boj s více epickým, ale také osobnějším

Ačkoli boj byl v předchozích hrách bajkových her skvělou zábavou, další vstup do série by mohl udělat dobře, aby se věci staly o něco větší, a to ve velkém i malém měřítku. Za prvé, aby někteří nepřátelé měli větší důraz; občas zpomalte věci a navádějte na hlavní boje, které se cítí vážněji. Bude to zabránit boji v pocitu světského postupem času a zajistí, že vaše rozhodnutí opravdu záleží, pokud jde o větší postavy.

To by samozřejmě mohlo rozšířit i na rozsah bitev. Spíše než vás žonglovat mezi půl tuctem nepřátel najednou, proč neznamenat, že příležitostná bitva vypadá jako smazaná scéna od Pána prstenů nebo Game of Thrones? Hrálo by to do fantasy dobrodružství trochu víc a udržovalo si svůj styl hry na nohou.

A zatímco tam jsou, vývojový tým mohl také přidat trochu více odrůdy zbraní. Důraz byl vždy důraz na meče a luky, ale Melee mohl udělat s určitou pozorností v bajce 4. Dejte nám štáby nebo kopí nebo jiné nové typy zbraní, s nimiž zasáhnou padouchy, prosím.

2. Dejte psovi větší roli

To by mělo být samozřejmé, ale ačkoli předchozí psi bajky byli velmi dobří chlapci, bylo by pro ně lepší mít trochu více účelu skutečné hry. V bajce 2, on by vykopal poklady a pomohl vám v bitvě, s dalšími triky, pokud jste našli správné knihy. Změnil by také vzhled v závislosti na vaší morálce. V bajce 3 se však stal menší částí vaší cesty Albionem. Mohl byste ho mazlit, hrát ho nebo ho disciplinovat, a občas vám najde poklady.

Mít pes hrát na vaší cestě větší roli – podél linie věrného psího psího Fallout 4 Fallout 4 – by se cítil jako nedílnou součást hry, spíše než jen roztomilá tvář, která vás pokaždé pozdraví spustíte hru. I když to říkám, to je také v pořádku.

3. Udělejte všechny své rozhodnutí více záleží

Originální tvůrce bajky, Peter Molyneaux, skvěle měl vždy velké vize o tom, jaký systém morálky Fableho by mohl být, ale ve skutečnosti se hratelnost nikdy zcela nesplnila očekáváním nebo sliby. Doufejme, že se silou Xbox One X a PC jsme mohli vidět morální systém – a celkové rozhodování – získat slušnou přepracování pro bajku 4.

Pomohlo by to také, kdyby vaše volba oblečení nebyla jen kosmetická. Ano, vaše morálka změnila váš vzhled, zejména pokud jde o pokožku, ale vaše oblečení nemělo vliv na atributy nebo styl přehrávání vaší postavy. Možná v bajce 4 mohli.

4. Zapněte další obsazení All-Star

Seznam hlasových herců na palubě pro Fable 3 byl oslnivou řadou talentu, od Stephena Fryho a Ben Kingsleyho po Sean Pertwee a Michael Fassbender a dokonce Simon Pegg, John Cleese a Zoe Wanamaker, hlasový talent ve hře byl brilantní. Slyšení známých hlasů ve vaší hře bylo obrovským přínosem pro Fable 3, a pokud by Bajka 4 mohla mít podobně obsazení hvězdného obsazení, nevadilo by nám to vůbec.

5. Přiveďte zpět mini-hry

Ah, RSI. Cesta nebezpečí práce zpět Bajka 2 a Bajka 3 Díky těm minihřem souvisejícím s prací, které se testovaly palec, a my jsme si jisti 97%, že pokud se znovu objevili v bajce 4, že se svalová paměť znovu probudila z jeho spánku. Každá aktivita vyžaduje, abyste bodli různá tlačítka v určitém pořadí (duh), ale s každou propagací se obtížnost zvyšuje – hlavně tím, že tlačítko vyvolává zip přes obrazovku mnohem, mnohem rychlejší. Je tu šance vydělat si vážné zlato a až se dostanete opravdu dobře na tom, jaksi se trochu zamlžíš, kde vaše prsty jednají samostatně a probudíte se od studory s pytlem zlata u nohou. Nebo jsem to jen já?

6. Udržujte hloupost

I když je snadné jít trochu přes vrchol – díváme se na vás Saints ‘řádek – existuje skvělé místo, které mezi tím leží a je opravdu nuda. A to je místo, kde bajka vždy seděla, objasnila hloupost, občasný černý humor a vždy, vždy individuálně tréninství. Pokud hry hřiště nebo kdokoli dělá bajku 4, mohou nasměrovat tento étos a kouzlo, pomůže to sérii i nadále vyniknout od ostatních RPG venku tam.

Sledujte vše na obzoru pro Xbox s naším zaokrouhlením Nadcházející hry Xbox Series X.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.