Okno pro vydání vydání Manor Lords, hraní, přívěsy a další., Manor Lords – Steam

Запланированная дата ыхода: 2023

Stejně jako každý městský stavitel, Manor Lords vás uvidí mikromanage malou populaci a použije řadu rozhraní ve hře k jejich nastavení pro práci s shromažďováním zdrojů, stavebních struktur a modernizaci budov. Stále se však snaží zasáhnout svou vlastní identitu v žánru, takže pro městské systémy je to trochu víc než jen to, než jen to.

Okno pro vydání vydání Manor Lords, hraní, přívěsy a další

Finlay Cattanach

Aktualizováno 1. srpna 2023 Finlay Cattanach

Hledám Okno datum vydání panství panství? Název strategie v reálném čase od Slavic Magic Studios se již nějakou dobu vyvíjí, ale vypadá to, že vydání může být konečně v dohledu.

Zprávy a očekávání hry byly v poslední době na vzestupu. Projdeme okno datum vydání Manor Lords, hraní, přívěsy, které jsme dosud viděli v této příručce. Pokud jste po více nadcházejících hrách, podívejte se na datum vydání Cities Skylines 2.

Okno vydání lordů Manor Lords: Malá vesnice hluboko v lese údolí obklopená hory

Okno datum vydání panství panství

Manor Lords je nastaven na uvolnění času v roce 2023. Vzhledem k tomu, že jsme v polovině roku a dosud jsme neobdrželi určité datum, zdá se pravděpodobné, že se konečně dostaneme na hru později do roku. Položili jsme své peníze na vydání do poloviny do pozdního podzimu. Hra se již nějakou dobu vyvíjí; Přestože je nepravděpodobné, není nemožné, abychom viděli, že se titul zpožďuje ke spuštění někdy v roce 2024.

Platformy Manor Lords

Momentálně se Manor Lords připraví pouze na PC. Bude k dispozici prostřednictvím Steam a již má stránku v obchodě Steam. Není jasné, zda nebo kdy může být hra k dispozici na Xbox One a PS4, Xbox Series X/S a PS5 nebo Nintendo Switch.

Hračka Manor Lords

Manor Lords je hra kombinující dva žánry do jednoho. Zčásti je hra civilizační tvůrce, která vidí, jak pracujete na organickém růstu a rozvíjí se středověké osídlení v prosperující město. Budete muset spravovat aspekty obchodu a diplomacie spolu s péčí o své občany,. Druhá polovina hry je aspekt strategie v reálném čase. Budete moci vychovávat a trénovat armády ve svých osadách a přistání a účastnit se taktických bitvy proti nepřátelské frakce. Pojďme rozebrat mechaniku hry pro každou z nich.

Okno pro vydání Manor Lords: Kostel bílé cihly na okraji malého města s výhledem na silnici směrem k horám

Budování města, obchod a diplomacie v panství

Stejně jako každý městský stavitel, Manor Lords vás uvidí mikromanage malou populaci a použije řadu rozhraní ve hře k jejich nastavení pro práci s shromažďováním zdrojů, stavebních struktur a modernizaci budov. Stále se však snaží zasáhnout svou vlastní identitu v žánru, takže pro městské systémy je to trochu víc než jen to, než jen to.

Mapa na panství Manor je rozdělena do více regionů, z nichž každá má množství různých zdrojů. Horské oblasti mohou mít více kovů a kamene, zalesněné oblasti více dřeva, řeky více hlíny atd. Každý region má vývojový strom.

Když stavíte a upgradujete struktury, získáte vývojové body. Tyto body můžete utratit za odemknutí nových částí vývojového stromu, zase odemknout speciální budovy a funkce. To v podstatě znamená, že můžete optimalizovat vývoj ve svých regionech a poskytnout každou oblast zaměření na konkrétní oblast. Někteří by se mohli zaměřit na těžbu, jiní například na výrobu.

V závislosti na tom, jak dobře spravujete své regiony a optimalizujete své osady, budete moci vytvořit drahé zboží a zároveň udržovat nízké náklady. To přiláká více cestovních obchodníků na vaše území a budou obchodovat s vašimi lidmi a kupovat zboží pro stříbro.

Budete také moci stanovit daně. Existují různé druhy daní, ale všechny budou sloužit jako prostředek k převodu bohatství získaného obyvatelstvem z obchodníků na vás nebo na instituce, jako je církev. Církev je jednou z metod získávání vlivu v království. Další jsou vaše interakce s ostatními pány a dámami, kteří ovládají jiné regiony a území. Budete moci posílat personalizované zprávy, abyste mohli ovlivnit a způsobit spojence, nebo vliv na únos a učinit nepřátele. Nejvlivnější pánové země občas získávají nové regiony krále.

Okno Datum vydání Manor Lords: Řada zkrvavených těžkých rytířů trpících Fatiuge

Strategie v reálném čase v panství Lords

Když selže diplomacie, musíte být připraveni bránit své území. Prvním krokem je nábor. Máte k dispozici tři možnosti náboru.

 • Rolnická milice. Můžete zvýšit své rolníky, aby za vás bojovali. Chytí jakékoli improvizované zbraně, které mohou, a bojují za vás. I když jsou nejpočetnější, jsou také snadno zabiti. Zatímco bojují, vaše ekonomika také zasáhne jejich nepřítomnost. Budete je však moci trochu trénovat se správnými zařízeními.
 • Žoldáci. Žoldnéři jsou lépe ozbrojeni a více obrněni. Jsou to profesionální bojové síly a budou mnohem schopnější v bitvě. Avšak musíte zaplatit, abyste je najali, a nepřijdou levně.
 • Lordova družina. To jsou nejvzácnější a nejsilnější bojová síla ve hře. Jsou to vaši osobní rytíři, a ačkoli to bude jen málo, budou vynikat v boji na bojišti. Můžete je také přizpůsobit podle svých představ.

Jakmile budete mít připravenou bojovou sílu, můžete je vzít do bitvy. Z toho, co jsme dosud viděli, budou tyto boje mít podobu vás velící divize do různých formací, útočí, obrany a lemování z režijního pohledu. Ve hře však bude mnoho faktorů. Velikost armád a kvalita vojáků jsou zřejmé. Ale také jsme viděli, že počasí jako déšť nebo sníh, únava, terén a hustota vašich formací budou faktory, které musíte zvážit.

Přívěsy Manor Lords

Zatím máme čtyři přívěsy pro panství lordů zvláštního důležitosti. Prvním z nich je oznámení, který jsme viděli v létě 2020. To byl náš první pohled na hru.

Později na podzim téhož roku jsme dostali náš první přívěs o přehledu hry, do značné míry se zaměřujeme na městské budování, obchod, diplomacii a aspekty náboru hry.

Velmi krátce poté, co jsme dostali přívěs s bitevními funkcemi, a zdůrazňují bojové prvky hry trochu těsněji.

Naposledy jsme viděli krátkou demonstraci hry na Steam Next Fest, asi před osmi měsíci.

Ještě jsme neviděli víc než tohle, ale je docela možné, že o hře brzy uslyšíme více. Určitě vás aktualizujeme, jakmile budeme mít přívěs o datu vydání.

Požadavky systému Manor Lords

Pokud jste nadšeni, že hrajete hru, až vyjde, víme, že specifikace, které se váš počítač bude muset setkat, aby ji mohl spustit. Minimální požadavky na hru jsou:

 • OS: Windows 10
 • Procesor: I5-3470, AMD FX 6350 nebo ekvivalent
 • GPU: Nvidia GTX 670, Radeon R9 285 nebo ekvivalent
 • RAM: 8 GB
 • Úložiště: 16 GB

V dnešní době to nejsou příliš vážné požadavky. Pokud to chcete spustit optimálně, doporučené požadavky jsou:

 • OS: Windows 10
 • Procesor: I5 4960K, Ryzen 5 1400 nebo ekvivalent
 • GPU: Nvidia GTX 1070, Radeon RX 5700 nebo ekvivalent
 • RAM: 16 GB
 • Úložiště: 16 GB

To dosud pokrývá vše, co víme o panství. Nezapomeňte se s námi podívat, když se dozvíme více o hře v nadcházejících měsících. Podívejte se na naše datum vydání Silk skladby pro duté rytířské hedvábí a pronásledované průvodce vydáním čokolády.

Kdy vyjde panství Manor?

Manor Lords je připraven vyjít nějakou dobu během roku 2023, pravděpodobně v polovině nebo později v polovině nebo později.

Na jakých platformách jsou panství Manor?

Manor Lords je v současné době nastaven na PC pouze.

Je panství pans rts?

Manor Lords má prvek strategie v reálném čase, ale je to také středověký stavitel města.

Запланированная дата ыхода: 2023

Добавьте список желаемого другие стратегии от kapuce koně

Об эой игре

Manor Lords – это стратегия, в которой каждый сможет почувствовать. Развивайте свою стартовую деревню и превратите ее в болш гоз palhod и и и иеооиы с и иесурзз и иесес přátel ы и гесеоов palhod и у !! „.

Беря за основу франконскую живопись и архитектуру конца xiv в д д д д д д в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в – как и игровых механиках, так и внешнем оорорлении. Привычные средневековые образы, с už к už к т с с т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т. игры более реалистичны ještě moje.

Manor Lords предлагает вам полную свободу градостроительства – врâщмй и юхео ю ю юю !!. Основе строительной механики лежат принципы возведе někdo итие поселений во многом зависело от ландшафта и расположения важных торговых пtnoй.

 • Начните с центрального рынка и постепенно расширяйтесь, достраивая жилые, торговые и промышленные районы с учетом естественного ландшафта. Стройте фермы на плодородных почвах, выбирайте места для охотничьих угодий в местах обитания диких животных и обеспечьте доступ к древесине и другим ресурсам, необходимым для строительства и дальнейшего развития.
 • Обозначайте зоны жилых районов с с, как селяне начинаюю с с п п п п п п п п п п п п п п п п п п. мой аренды феодальной земли. Кажжый регион б 14 долнvalo р р ч учетом расположениdělá д и и и и д д д и и и и д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д ещатьсu соответствующим образом.
 • Делайте пристройки сзади болших дов, чтобы и н и и д с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с. Домовладелцыцы не просто платят налоги – они ыыращивают овощи, разво část и и и с bush с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с. мым воополнение к тому, что производят ваши фермы, пастстаща и мануфактуры.
 • Кажжый сезон приносит новые возможности и новые испытан provede ждей и с поčovanice.

От башмаков до ячменя, от шкур до меда – в Manor Lords представлено огромнотововот и и и и и и и и и и и эпохе. Материалы нужно перевозить и обрабатывать, а а а а а изготовления товаров нужно прозны ц ц п п п з т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т тж т т т тж. Приготовьтесь решать, что для вас важнее: удовлетворение базм и и и и с сер и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и , производство товаров на экспорт или оружия и доспехов для военных.

 • Ресурсы раззросаны по вс карте – и чтобы добраться до них вам преит р разз в разз л разз в разз с разз л раз с с раз с с раз с раз с рая с разз с р раз с с рая с раз с рая с раз р рая с рая с р рая р раз анные поселения. Шахтерские колони б již , будут приносить.
 • При этом бесконтрольное расширение будет иететь отрицательные последстви д už. Под натиском цивилизаци стада оленей покинďhan свои леса, недостаточч ш— п п п п с с с с с с с с с п п с с с п п п п п п с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с. м активная ырубка деревьев приведет тому, что ваших владенияво.
 • Продавайте излишки товаров странствующим торговцам или соззавайте собствые торговые поти. Производство и экспорт ь налоги своеему господинrání, брать на с už н н и о открывать тов.

Ваши владения – это лишш н клочок зем všichni ыльется вооруженный конфликтт. Когда ыы поведете своих людей б б, помните, что перед вами не расхотю к з з з к к к з к к к к к к к к к к к к к к к к ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю. имые подданные, и каждая н на поле б иметь болшшую цену.

 • Обучайте опытных воинов, которые будут сражатьс бок о б б б б ополчченио ополченио. Солдаты будут нжны как для б б б б с с з з захо и з зз з з зз с з з з с с и и с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с р с р с р р р р р р р с р р р с р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р р. При необходимости можно даже восползоваться услугами наемник bychom.
 • Глубокая система дипломати позволит ваяhod я с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с ďvice ние и силу. Онако не забывайте, что эти самые лорды преслеrání. Они gleчно так же будут обращаться к вам, и от вашей р р р л в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в.
 • Ччаствуйте т т т т т т б реальном времени, приним я с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с. е снаряжения. Размещайте войска с youмом: при грамотном руководстве даже малое вой п витч в чиог ччччч вохч читьч чохохч ччить в чит !!.
 • Ощутите цену войны: даже если ы победили, к к к к к ж павшим солдатом ыв ж с г г г г г г г г г г г ж ж жителvět. Победа, равносильная поражению сулит серьезный экономический упадовых рес р р р р р р р р р рпуз дже буув д р рпадо.

Эта игра – проекты мечты, разработ staro вего один человек. Ы можете связаться со мной и поделиться свои мнением, идея4 и критикой. Будdé.

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • 64-разрядные процессор и
  • О: Windows® 10
  • Процессор: Intel® Core ™ I5-3470 nebo AMD® FX ™ 6350
  • Оперативная память: 8 GB озу
  • Видеокарта: NVIDIA® GeForce ™ GTX 670 nebo AMD® Radeon ™ R9 285
  • DirectX: Версии 12
  • Место на диске: 16 GB
   Рекомендованные:

   • 64-разрядные процессор и
   • О: Windows® 10
   • Процессор: Intel® Core ™ I5 4690K nebo AMD® RYZEN ™ 5 1400
   • Оперативная память: 16 GB озу
   • Видеокарта: NVIDIA® GeForce ™ GTX 1070 nebo AMD® Radeon ™ RX 5700
   • DirectX: Версии 12
   • Место на диске: 16 GB

   Okno datum vydání Manor Lords, přívěsy, hraní a novinky

   Živý život jako středověký šlechtic v Manor Lords, nadcházející hra RTS. Zde je, kdy očekávat datum vydání panství a to, co víme zatím.

   Datum vydání panství

   Publikováno: 14. září 2023

   Jaké je datum vydání panství? Chcete vládnout středověké říši, ovládnout ekonomiku a rozdrtit všechny, kteří se odváží postavit se vám s nádhernou armádou? Nadcházející strategická hra v reálném čase městské budovy, umožňuje vám to všechno a další.

   Manor Lords je stvoření od slovanské magie, která je působivě dostatečně sólový vývojář. Strategická hra RTS, inspirovaná koncem 14. století Franconia, si klade za cíl poskytnout historicky přesný zážitek s přirozeným růstem města a intenzivními bitvami. Pokud se chcete dozvědět více, zde je zatím vše, co víme o panství.

   Okno datum vydání panství panství

   Aktuální okno s vydáním lordů Manor Lords je 2023 a bude spuštěno pouze na PC. Zatím nejsou žádné zprávy o tom, zda Manor Lords přijdou na PS5, Xbox Series X nebo Nintendo Switch.

   Přívěsy Manor Lords

   První přívěs Manor Lords odhaluje nádherný výhled na hory za svěží zelené kopce a lesy. Uprostřed této malebné krajiny si můžete všimnout zemědělců, kteří pracují po zemi, lovci prohledávají lesy a pracovníci chovají nové budovy. Je to kuriózní scéna, dokud nepřijdou nepřátelské síly.

   Thumbnail YouTube

   Ve druhé polovině přívěsu je zřejmé, že panství Manor je také velmi vojenskou strategickou hrou. Video zblízka ukazuje různé stupně vybavení, od řetězového mail po brnění desky. Z pohledu shora dolů dostaneme demonstraci formací vojska, která bude bezpochyby hrát obrovskou roli při dominanci hry.

   Hračka Manor Lords

   Budování města

   Manor Lords používá stavební systém bez grid, s velkou svobodou umístit budovy, jak se vám líbí. Cílem je napodobit přirozený růst středověkého města, zohlednit vliv obchodních cest a životního prostředí.

   Nová města se nevyskočí jen; Vyvíjejí se kolem centrálního trhu. Každé rodící se osídlení potřebuje řádnou infrastrukturu, aby mohla růst a propojit své komerční čtvrti, průmyslové čtvrti a obytné čtvrti. Máte sílu utvářet tyto okresy umístěním a upgradem konkrétních budov. Zde je výběr typů budov, které jsme dosud spatřili:

   • Rolník
   • Carpenter Camp
   • Protokolování tábora
   • FORAGER HUT
   • Weaver Workshop
   • Výběrčí daní
   • Kostel

   Budovy Manor Lords přirozeně mohou udělat mnohem víc, než jen poskytnout zboží. Například církev je nákladná instituce, ale může vrátit investici tím, že vám poskytne vliv.

   K vybudování všech těchto farem a pracovišť potřebujete zdroje. Protože jsou rozptýleny po mapě, je důležité podle toho upravit typ nových osad, výběr mezi farmářskými vesnicemi, těžebními základnami a mnoha dalšími. Přežití je dobré a budování velké ekonomiky je ještě lepší, ale pozor; Pokud expandujete příliš rychle, můžete dojít základní materiály. Nechci čelit zimě bez dřeva, my?

   Bojový systém RTS

   Manor Lords má masivní, realistické středověké bitvy. Umístění hraje důležitou roli, ale také jednotlivé formace jednotek, vybavení, morálka, únava a povětrnostní podmínky. Budete si moci vybrat mezi postojemi a příkazy, jako je „push“ nebo „dávat pozemní“ rozkazy pro jednotky Melee, a „Solley“ nebo „QuickDraw“ pro Archers. Pokud se věci strašně mýlí, vždy existuje ‘Retreat!„Možnost.

   Thumbnail YouTube

   Jak je znázorněno v přehledu hry Manor Lords Gameplay, vojáci jsou rozděleni do tří kategorií, rolnické milice, žoldáci a lordova družina. Rolníci vyžadují, aby se dobrý výcvik stal efektivnějším, žoldáři jsou dobře vyškolení, ale drahé, a Pánova družina je malá, silně obrněná (a přizpůsobitelná) skupina elitních bojovníků. Zatímco poslední dva jsou stále „nedokončenou prací“, můžeme v konečné verzi hry očekávat následující typy jednotek:

   • Šermíři
   • Spearmen
   • Archers
   • Kavalerie
   • Okrájené motory

   Jak ukazuje další video o bojovém systému Manor Lords, budete moci upgradovat nebo snížit vybavení vašich jednotek pomocí posuvníku statistiky. Pokud například zvýšíte „ochranu hlavy“, pokrývka hlavy se viditelně zlepší.

   Thumbnail YouTube

   Jako městský stavitel má bitevní systém Manor Lords také další aspekty hraní hry. Například těžce vyhraná bitva může mít za následek velmi tvrdou zimu. Naštěstí pro diplomaty s stříbrným jazykem venku vám systém Manor Lords Diplomacie umožňuje vyjednat, možná se vyhýbat bojováním úplně … nebo pokud mír nikdy nebyl možností, můžete být pro své sousedy opravdu hrubý a sledovat drama se rozvíjejí.

   Manor Lords News

   Ačkoli se očekávalo, že panství Lords bude propuštěno v raném přístupu v roce 2020, dosud se to nestalo. Steam Next Fest 2022 však zahrnoval demo s omezením časově omezeného panství. Zatímco demo již není k dispozici, existuje spousta herních videí, která se najdete na YouTube, včetně oficiální kompilace reakce vývojáře.

   Thumbnail YouTube

   Pokud se nemůžete dočkat, až uslyšíte, jaký druh soundtracku dorazí s datem vydání Manor Lords, náhled (nebo spíše předběžný) je již na YouTube k dispozici. Píseň s názvem „Rolníci“ byla financována příznivci Patreon.

   Zatímco čekáte na datum vydání Manor Lords, podívejte se na nejlepší PC hry a nejlepší zdarma hry.

   Marloes Valentina Stella Jeden z našich odborných průvodců, Marloes vás zakryl, pokud potřebujete vést hry jako Minecraft, Baldur’s Gate III, Genshin Impact nebo mezi námi. Možná už jste viděli Marloesova slova na Gamesradar+ a Game Rant.

   Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

   Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.