Oko Cthulhu – oficiální Terraria wiki, Eye of Cthulhu – Terraria Guide – Ign

Oko Cthulhu

Klasický

Oko Cthulhu

Nesmí se zaměňovat s okem Cthulhu, hardmode yoyo nebo opravdovým okem Cthulhu, přisluhovače měsíčního pána.

The Oko Cthulhu je šéf před hardmode. . Může být také svolán ručně s podezřelým vypadajícím okem v noci (Viz předvolání níže).

Ve verzi konzoly Old-Gen, šéf 5 https: // teraria.Wiki.GG/Wiki/File: Music-Boss_5.MP3 bude hrát.

Obsah

Předvolání

. Pouze jedno oko cthulhu lze svolat ručně najednou.

Má také 1/3 (33.

 • Oko Cthulhu dosud nebylo v současném světě poraženo.
 • Alespoň jeden hráč na světě má nejméně 200 maximálních zdraví a více než 10 obrany.
 • . Zatímco se starý muž, cestovní obchodník (stolní počítač, konzola, stará genová konzole a mobilní verze) a městská mazlíčci (stolní počítač, konzole a mobilní verze) spočítají na tento součet, obchodník s kosterou (stolní, konzole a mobilní verze) ne.

Pokud se tímto způsobem vynoří, je jeho příjezd oznámen stavovou zprávou „Cítíš, jak tě sleduje zlá přítomnost. “. Oko Cthulhu se po zobrazení této stavové zprávy vynoří přesně 81 minut ve hře (ve 20:51). Pokud hráč zůstane ve vrstvě pod povrchem po celou noc nebo po uložení a opuštění světa během Singleplayera v časovém časopisu šéfa přirozeně způsobí zoufalství.

Pokud je hráč dostatečně daleko pod zemí, oko Cthulhu se nikdy nevynoří, dokud se nevrátí na povrch. Hráči budou muset zůstat po většinu noci pod zemí, aby zabránili oka Cthulhu v tření. .

Chování

Oko Cthulhu má dvě fáze a je schopno proletět bloky v obou z nich. Během prvního se pokouší vznášet se přímo nad hráčem a zároveň třpyt 3–4 služebníky Cthulhu, kteří při smrti upouštějí srdce a hvězdy. .Wiki.GG/Wiki/File: NPC_HIT_1.wav . Poté se účtuje u hráče třikrát za sebou, než opakuje cyklus.

Když oko Cthulhu klesne pod 50% / 65% zdraví (1 400 /2 366 /3 016), točí se na místě a transformuje se do své druhé podoby (vrhá jeho duhovku do úst), což potom třikrát agresivněji, agresivněji, třikrát, agresivně po určitou dobu visí ve vzduchu. Oko Cthulhu již nevytváří služebníky Cthulhu a nemá žádnou obranu, ale nyní má zvýšené poškození kontaktu. Nyní také vyvolává řev https: // teraria.Wiki.GG/Wiki/File: Roar_0.WAV pokaždé, když se účtuje.

V expertním režimu (stolní, konzole a mobilní verze) šéf vynoří více služebníků Cthulhu než obvykle, stejně jako 4–5 služebníků po transformaci. .Wiki.GG/Wiki/File: EOC_EXPERT_ROAR.. Nejprve se po svých běžných očích Cthulhuovy řetězové pomlčky provádí, ale nakonec nahradí standardní pomlčky a bude rychlejší a spuštěno častěji, když se oko Cthulhuho života snižuje a téměř nepřetržitě se přiblíží k smrti.

Pokud Eye of Cthulhu není poraženo úsvitem (4:30), pokud zemřou všichni hráči, nebo pokud jde příliš daleko mimo obrazovku, zoufal.

 • Najednou lze svolat pouze jedno oko cthulhu. Nic se nestane, pokud se podezřelé vypadající oko použije, zatímco oko Cthulhu je v současné době naživu nebo je čas nevhodný.
  • Pokud však člověk použije položku poté, co se objeví zpráva přirozeného tření.

  Úspěch

  • • . “
  Porazte oko Cthulhu poprvé. (Desktop, konzola a mobilní verze)

  Tipy

  .

  • Oko Cthulhu kapky buď démonitu nebo crimtane rudy. Zatímco odpovídající sada brnění a řada nástrojů navíc vyžadují stínové stupnice nebo vzorky tkáně – které oko neklesne – meč, luk, sekera, yoyo a rybářský pól lze vytvořit pouze s tyčinky.
  • Vzhledem k snadné tvorbě své předvolání a relativně nízkým potížím je zemědělství Cthulhu jedním z efektivnějších způsobů vydělávání peněz před hardmode. Klesá 3 GC / 7 GC 50 Sc Přední strana, plus rudy, které lze prodávat jako bary dvakrát (démonitu) nebo trojitý (Crimtane).
  • Oko Cthulhu se vynoří náhodně, pouze pokud má hráč více než 10 obrany. Sundávání vybavení s posílením obrany, než může soumraku zabránit tomu, aby se náhodně tření.
  • Šéf se dívá na hráče, kterého bude následovat, což může být užitečné informace v multiplayeru.
  • Během své transformace je to nejzranitelnější, protože se nepohybuje ani útočí. K tomu je však jen krátké okno příležitosti.
  • Protože neexistují žádné požadavky na polohu na předvolání, může být poražení více očí Cthulhu v oblasti účinným nastavením pro tvrdší boje šéfa, protože upuštěná srdce lze podle potřeby vyzvednout v polovině boje, i když za to zabijí oko Cthulhu Účel musí být vyvážen s časem, který zabírá od zabití šéfa pouze pro nocí.
  • .
  • V SinglePlayer může hráč opakovaně pozastavit hru pomocí autopauzy, aby se správně zaměřil na oko Cthulhu během útoků na pomlčku.

  Trivia

  • Oko Cthulhu, mezi několika dalšími šéfy, je založeno na Cthulhu, stvoření, které si poprvé představoval americký autor H. . Lovecraft ve svém povídce „Call of Cthulhu“.
  • Existence pravého oka Cthulhu (stolní, konzolová a mobilní verze), entita vytvořená měsíčním lordem (který má podobnost s Cthulhu), může znamenat, že oko Cthulhu není Cthulhuovým skutečným okem.
   • To bylo později převráceno Retcons z oficiální hry Lore a Bestiary, které potvrzují, že byl skutečně oddělen od Cthulhu.
  • Za předpokladu, že hráč je 5 ‘9½ ″ (1.75 m) Z hlediska výšky by oko Cthulhu bylo asi 13 ‘(4 m) vysoké a široké ve své první podobě. .6 ‘(0.8 m) dlouhé.
  • Merchanttnpc zmíní snímání zlé přítomnosti, která ho sleduje, jakmile jsou splněny požadavky na boj Cthulhu.
  • Přestože irelevantní pro postup hry, oko Cthulhu bude přirozeně tření, dokud nebude poraženo alespoň jednou.
  • Je možné porazit oko Cthulhu, aniž by se někdy proměnila v druhou podobu, e.G. S zbraněmi pozdní hry nebo srdcerny srdce (verze 3DS) . Jeho gore však nebude po zabití ovlivněn.
  • Oko trofeje Cthulhu je zub oka Cthulhu, který je fyzicky viděn pouze ve své druhé podobě.
  • Zdá se, že oko Cthulhu má centrální heterochromii iridum, oční stav, kde jsou ve stejné duhovce dvě barvy.
  • Oko Cthulhu spolu s jedlíma světových a kosterů byly prvními šéfy přidanými do Terraria, Debutování s vydáním hry v Update 1.0.
  • Oko Cthulhu je někdy zkráceno jako „EOC“.
  • (Desktop, konzola a mobilní verze) Pokud hráč používá RGB-Keyboard, lze během bitvy vidět mini oko Cthulhu.
  • (Desktop, konzola a mobilní verze) Oko Cthulhu může být někdy vidět létání v pozadí jako prostředí v noci.
   • V pozadí se mohou také objevit dvě mraky ve tvaru oka první a druhé formy Cthulhu.
  • Defenders Dungeon 2 , Místo toho pod názvem „Eye of Terror“.
  • Oko Cthulhu se objeví ve dne místo v noci v nějakém uměleckém díle Terraria. To je nejvýznamnější v obálce PS3 a obálce Xbox 360.
  • Bestiary vstup pro oko Cthulhu: . Putuje nocí a hledá své hostitelské tělo. ! “

  Oko Cthulhu

  Oko Cthulhu je obecně prvním šéfem, se kterým se hráč setká, protože se ve hře poměrně brzy vynoří. Po splnění následujících kritérií bude mít šanci 1 z 3:

  • Vytvořily se nejméně 3 NPC (bez starého muže)
  • Oko Cthulhu ještě nebylo na světě poraženo

  Oko Cthulhu lze také svolat ručně pomocí podezřelého vypadajícího oka v noci.

  Být jedním z prvních šéfů, je to považováno za nejjednodušší ve hře, ale hráči to poprvé mohou považovat za velmi náročné

  Expertní režim: Při hraní v expertním režimu zasáhne oko tvrději a pohybuje se rychleji, ale co je důležitější, získá nový útok během své poslední fáze. . Chcete -li to vyřešit, ujistěte se, že s ním bojujete ve velkém, otevřeném prostoru, kde máte dostatek prostoru pro pohyb.

  Jednou z strategie pro porážku oka Cthulhu, zejména později ve hře, je kopat malou jámu a umístit špičaté koule (od Goblinů) nebo lávu, pak nechat oko projít jámou.

  .

  Staticita

  Poškození Maximální život Obrana
  15 2800/2800 12
  Poškození Maximální život Obrana
  23 1400/2800 0

  Kapky

  Strategie expertního režimu

  Oko Cthulu je jedním z nejjednodušších šéfů tvrdého režimu, protože se moc nezměnil. Strategie pro boj proti němu zůstává do značné míry stejná, má dostatek prostoru a zbraň na dálku.

  Jedna věc, která je důležitá, je mít spoustu prostoru k pohybu. Jeho nový útok je pomlčka, která může zabírat hodně místa, takže při boji s ním budete potřebovat ještě více běžecké místnosti než obvykle. Zajistěte, aby vaše bitevní aréna pro boj prodloužila délku několika obrazovek, aby se to přizpůsobilo. Mít rychlost pohybu bonusového pohybu je také užitečné, aby vás držela dál od něj, nebo mít boty, které vám umožňují běžet, jako jsou Hermes Boots.

  Další strategie

  Existuje několik strategií pro porážku tohoto šéfa. Jedna strategie je aréna. Aréna je velká krabice, která je tvarována jako obdélník nebo diamant, s dřevěnými platformami uvnitř mobility hráče. . To také poskytuje pozadí pro vaše šípy. Pokud hráč získal Hermes Boots nebo Specter boty nebo předměty, které silně zvyšují rychlost, mohou hráči vyrobit dlouhý most na obloze, aby běželi tam a zpět, zatímco zabíjeli šéfa s na dálku zbraně.

  Poznámky

  -Pokud je podezřelé oko použito během dne, šéf se nebude vynořit.

  -Dobrou strategií, jak získat spoustu démonitu, je obhospodařování tohoto šéfa několikakrát zabitím.

  Terraria wiki

  Chybí stará pokožka Hydra? Vyzkoušejte náš hydralizovaný gadget! Navštivte stránku předvoleb, když se přihlásíte a zapněte gadget.

  Nemáte účet?

  Terraria wiki

  • Space NPC
  • Šéf NPC
  • Duke Fishron ai npcs
  • Stránky s informacemi založenými na zastaralých verzích zdrojového kódu Terraria
  • Prvky související s úspěchem

  Oko Cthulhu

  Klasický

  Expert

  Mistr

  Oko druhé formy Cthulhu

  Klasický

  Expert

  Mistr

  Badgerův klobouk (když je poražen ve stejný den
  jako stěna masa) [3]

  Treasure Bag (Eye of Cthulhu)

  „Cítíš, jak tě sleduje zlá přítomnost. “

  Nesmí se zaměňovat s okem Cthulhu, hardmode yoyo nebo opravdovým okem Cthulhu, přisluhovače měsíčního pána.

  The Oko Cthulhu je šéf před hardmode. Je to jeden z prvních šéfů, s nimiž se hráč může setkat, protože se automaticky vynoří, když je dosaženo relativně včasné úrovně postupu her. Viz froste níže).

  Ve verzi konzoly Old-Gen, šéf 5 https: // teraria.fandom.com/wiki/file: music-boss_5..

  Obsah

  Spawn []

  Oko Cthulhu lze svolat ručně pomocí podezřelého vypadajícího oka v noci (počínaje 19:30 v době hry).

  Má také a 33.33*1/3 (33.33%) šance na automaticky tření každou noc, pokud se použijí následující podmínky:

  • Oko Cthulhu dosud nebylo v současném světě poraženo.
  • Alespoň jeden hráč na světě má nejméně 200 maximálních zdraví a více než 10 obrany.
  • Ve světě jsou přítomny nejméně čtyři městské NPC (včetně cestovního obchodníka a městských mazlíčků).

  „Cítíš, jak tě sleduje zlá přítomnost. “. Pokud je hráč dostatečně daleko pod zemí, oko Cthulhu se nebude vynořit, dokud se nevrátí na povrch. .

  Chování []

  Oko Cthulhu má dvě fáze a je schopen proletět bloky v obou z nich. . .fandom.com/wiki/soubor: npc_hit_1. . Poté se účtuje u hráče třikrát za sebou, než opakuje cyklus.

  . Už to nevyvolává služebníky Cthulhu a nemá žádnou obranu, ale nyní má zvýšené poškození kontaktu. .fandom.com/wiki/soubor: roar_0.WAV pokaždé, když se účtuje.

  V expertním režimu šéf vynoří více služebníků Cthulhu než obvykle, stejně jako 4–5 služebníků po transformaci. Ve druhé fázi získá další výkonný útok rychlého řetězce pomlčky, během kterého vydává řev https: // teraria.fandom..WAV pokaždé, když se to pomlčí. Tyto pomlčky se zrychlují, když se oko Cthulhuho života snižuje, a může se téměř nepřetržitě poblížit, když se blíží smrti.

  Pokud Eye of Cthulhu není poraženo úsvitem (4:30), pokud zemřou všichni hráči, nebo pokud jde příliš daleko mimo obrazovku, zoufal.

  Zdraví v multiplayeru []

  V expertních a hlavních režimech závisí zdraví šéfů na počtu hráčů v multiplayeru. Zadejte prosím počet hráčů (celé číslo mezi 2 a 256) na vašem serveru do vstupního pole níže. Pokud nevidíte vstupní pole a tlačítko Vypočítat, zkontrolujte, zda máte JavaScript povoleno ve vašem webovém prohlížeči (pokyny pro nejpopulárnější webové prohlížeče). Pokud jste si jisti, že je povolen JavaScript, ale tlačítko a vstupní pole se stále neobjevují, obraťte se na administrátory na Terraria Wiki: Admin Brandboard.

  Bohužel tento skript funguje na mobilních zařízeních. Můžete přejít na stolní verzi stránky.

  Poznámky []

  • Při přirozeném tření se oko Cthulhu vynoří přesně 81 sekund poté, co se objevila stavová zpráva.
   • Být ve vrstvě nižší než povrch v tomto okamžiku, nebo, nebo v jednom hráči, opouštějícím světu během tohoto časového období, zabrání oku Cthulhu v přirozeném tření.
    • Hráči budou muset zůstat po většinu noci pod zemí, aby zabránili oka Cthulhu v tření. Návrat na povrch pomocí kouzelného zrcadla před koncem Night způsobí, že se to vynoří jako obvykle.

    Úspěch []

    Oko na tebe • • “Porazte oko Cthulhu, oční hrozby, která se objevuje pouze v noci.”. “
    Porazit Oko Cthulhu poprvé.

    Tipy []

    Další komplikovanější strategie o porážce Eye of Cthulhu, včetně doporučení zbraně a arény, viz průvodce: Eye of Cthulhu Strategie.

    • Oko Cthulhu kapky buď démonitu nebo crimtane rudy. Zatímco odpovídající sada brnění a řada nástrojů navíc vyžadují stínové stupnice nebo vzorky tkáně – které oko neklesne – meč, luk, sekera, yoyo a rybářský pól lze vytvořit pouze s tyčinky.
    • Vzhledem k snadné tvorbě své předvolání a relativně nízkým potížím je zemědělství Cthulhu jedním z efektivnějších způsobů vydělávání peněz před hardmode. Poklesne 3/7 50 dopředu, plus rudy, které lze prodat jako bary dvakrát (démonitu) nebo trojitý (Crimtane).
    • Oko Cthulhu se vynoří náhodně, pouze pokud má hráč více než 10 obrany. Sundávání vybavení s posílením obrany, než může soumraku zabránit tomu, aby se náhodně tření.
    • Šéf se dívá na hráče, kterého bude následovat, což může být užitečné informace v multiplayeru.
    • V klasickém režimu je během jeho transformace nejzranitelnější, protože to ani nepohybuje, ani útoky, ale pro to existuje jen krátké okno příležitosti. V expertním režimu nebo vyšších se po transformaci vrhá nepřeberné množství přisluhovačů, což ji chrání při transformaci.
    • Protože neexistují žádné požadavky na polohu na předvolání, může být poražení více očí Cthulhu v oblasti účinným nastavením pro tvrdší boje šéfa, protože upuštěná srdce lze podle potřeby vyzvednout v polovině boje, i když za to zabijí oko Cthulhu Účel musí být vyvážen s časem, který zabírá od zabití šéfa pouze pro nocí.
    • I když se může zdát, že jeho zabití na světu generovaném korupcí by přineslo více peněz, než tomu bylo ve světě generovaného karmínem, protože klesne další bezbožné šipky, Crimtane Ore a bary prodávají za 30% vyšší cenu než jejich démonitní protějšky , což jsou mnohem ziskovější.
    • V SinglePlayer může hráč opakovaně pozastavit hru pomocí autopauzy, aby se správně zaměřil na oko Cthulhu během útoků na pomlčku.

    Trivia []

    • . Str. Lovecraft ve svém povídce „Call of Cthulhu“.
     • Jedna z titulních zpráv ve verzi PC se týká tohoto: „Terraria: Cthulhu je šílený. a chybí mi oko!”
     • To bylo později převráceno Retcons z oficiální hry Lore a Bestiary, které potvrzují, že byl skutečně oddělen od Cthulhu.
     • V pozadí se mohou také objevit dvě mraky ve tvaru oka první a druhé formy Cthulhu.

     Bestiary vstup pro oko Cthulhu: „Kus Cthulhu se z jeho těl vytrhl před staletími v krvavé válce. Putuje nocí a hledá své hostitelské tělo. a pomsta! “