Okopas hlas, SMS a textové ověření – skutečná americká čísla, Overwatch 2 S Požadavek na telefon: potrestán za to, že je chudý

Overwatch 2 S Požadavek na telefon: Je to jako potrestán za to, že je špatná aktualizace:

Aktualizace 11:20 str.m. ET: S ohledem na stížnosti ze Overwatch 2 Hráči na požadavek, Blizzard oznámil, že již nepožaduje telefonní číslo pro „většinu“ „stávajících“ hráčů, předplacených nebo ne. Zde je Blizzard, na nový blogový příspěvek, který se zabývá problémy s uvedením na spuštění:

Žádný problém.

Všechna naše čísla jsou založena na USA a budou pracovat s jakoukoli službou.

 • Okopas ověření telefonu a ověření SMS
 • Okolný telefonní hovor a ověření hlasu
 • Skutečná americká čísla pro všechny hlavní online platformy a mobilní aplikace
 • Dlouhodobá čísla a podpora pronájmu
 • Použijte naše čísla k ochraně vašeho soukromí – nedělejte své
 • Nedovolte, aby společnosti prodaly vaše osobní informace
 • Silné šifrování pro všechny online relace
 • Kryptoměna byla přijata
 • API Access + Dedicated Support
 • Integrujte a rozšiřte vaši aplikaci
 • Kompletní reference API
 • K dispozici jsou hromadné slevy

Jak to funguje

SMS/text

SMS/textový hlasový pronájem ostatních

Posudky

Už několik týdnů používám reálná čísla Un-VOIP v textifikovaných. Při nařizování jídla a jezdce mi dává klid! Snadno obejít textové ověření a chránit mé soukromí.

Doslova mi trvalo 2 minuty na vytvoření nového anonymního Twitteru a Discordu pomocí vaší dočasné ověřovací služby telefonu. Dobrá práce lidi.

Toto je nejlepší nástroj pro obcházení ověřování SMS. Moje transakce procházejí opravdu rychle a moje rovnováha je vždy okamžitě aktualizována. Jejich podpůrný tým je skvělý.

Miluji textifikovaná jednorázová dočasná čísla. Používám jejich služby pro všechno: ověření SMS, ověření textu, ověření hlasu. Reagují, když máte problém se službou. A+

Textified poskytuje nejvyšší čísla kvality. Čísla jsou vždy ne-voip skutečnými americkými čísly, což znamená, že mohu získat své ověření SMS pro jakoukoli službu. Milujte flexibilitu!

Textified usnadňuje automatizaci s přístupem API a specializovaným týmem podpory. Jejich služby mohou být do vaší aplikace rychle a spolehlivě integrovány, což usnadňuje rozšiřování vašich potřeb.

Overwatch 2Požadavek na telefon: „Je to jako potrestán za to, že jste chudí“ [Aktualizace: Gone pro většinu]

FPS Blizzard by mělo být zdarma, ale stále podporuje bariéry vstupu

Publikováno 5. října 2022
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Kiriko v Overwatch 2

“Je to jako potrestán za to, že jste chudí,” Overwatch Hráč Richard Meunster řekl Kotaku přes e -mail. Spolu s 19 miliony dalších lidí používají Richard i jeho bratr kriket Wireless, jednu z předplacených telefonních služeb Overwatch 2 nepřijme pro svůj nově zasazený, povinný dvoufaktorový autentizační systém, SMS Protect .

Nové příběhové mise Overwatch 2: Stojí za peníze?
Tato mini sega arkádová skříňka plná retro her by udělala skvělý dárek
Stylový střelec s bruslením ve stínu Rollerdrome Vypadá to, že je to čistá radost na kolech

Každý Overwatch 2 hráč, včetně těch, kteří dříve zakoupili Overwatch, Potřebujete poskytnout telefonní číslo, které odpovídá určitým požadavkům, aby mohla zahájit hru. V rámci těchto požadavků nemusí být čísla připojena k předplacenému telefonnímu plánu, pevnině nebo používat VoIP. I když se zdá, že to, co zbývá z Blizzardova srdce na správném místě – vývojář doufá, že požadavek sníží „podvádění i rušivé chování“ – hráči jako Richard jsou zapomenuty. Ne proto, že nehrají dobře, nebo se nestarají nebo se nechtějí bavit, ale protože si nemohou dovolit ten správný druh telefonu.

Předplacené telefonní plány, jako je kriket a mincovní mobilní, umožňují lidem platit náklady na jejich použití dopředu. Ačkoli nespravedlivě zhoubné jako Perníkový táta-Typ „Phony hořáků“, předplacené telefony se snadněji začleňují do rozpočtů s nízkými příjmy, s měsíčními náklady obvykle mezi 15 a 50 $. Některé společnosti jako AT&T dokonce inzerují předplacené služby přímo zákazníkům s nízkými příjmy .

Richard, vysokoškolský student, používá měsíční plán kriketu 50 USD, protože „Pokud to ten měsíc nemůžete zaplatit, jen zavřeli telefon místo toho, aby vás přivedli do sbírek.“

“Pokud dostanu pravidelný telefonní plán a pak nemůžu zaplatit, moje kreditní skóre se zničí,” řekl.

V jednom okamžiku v roce 2020 bylo v U 7 74 milionů předplacených uživatelů telefonního plánu.S. sama. Richard zdaleka není jediný Overwatch Hráč byl fázován.

“Stydím se za předplacený telefon,” řekl jeden uživatel Reddit, který zveřejnil v R/Overwatch a obdržel tisíc upvotes za méně než 24 hodin, řekl. “Nikdy si nemyslel.” Overwatch na základě mé schopnosti dovolit si telefonní smlouvu, ale tady jsme. Blizzard je první společnost, díky které se cítím příliš chudý na to, abych mohl hrát hru.“

„Nemůžu uvěřit, že Blizzard popírá lidi s předplacenými telefonními plány Overwatch 2,„Jeden uživatel Twitteru napsal . “Proč na tom záleží na tom, jak platím svůj telefonní účet.”?? 6 let mého života, po celou dobu, peníze a postupující po odtoku.“

Zdá se, že omezení telefonu Blizzardu primárně a široce naruší.S. Uživatelé předplaceného telefonního plánu a společnost se nevrátila KotakuŽádost o komentář včas k publikaci. Předplacení uživatelé telefonu v jiných zemích uvedli, že se mohou přihlásit do hry bez hry, což někteří hráči spekulují, buď proto, že jejich země vyžaduje identifikaci, aby si zakoupila předplacený telefon, nebo proto, že Blizzard pouze zakázala známé předplacené telefonní plány.

“To je důvod, proč systém nezastaví hackery nebo šmoula,” napsal jeden uživatel Reddit. “Budou používat pouze virtuální číslo, o které Blizz neví.”.“

Zatímco to Blizzard vypracuje, bolí Richard a nespočet dalších předplacených uživatelů s nízkými příjmy.

“Je to jako velká nespravedlnost,” řekl Richard. „Levné plány odstoupení jsou kolem 90 $. Pokud jste majitelem předplaceného telefonu, který opravdu chce hrát Overwatch 2, Díváte se na 50 $ více měsíčně, abyste získali telefon schválený vánicí. Mluvte o tom, že půjdete zdarma.“

Aktualizace 11:20 str.m. ET: S ohledem na stížnosti ze Overwatch 2 Hráči na požadavek, Blizzard oznámil, že již nepožaduje telefonní číslo pro „většinu“ „stávajících“ hráčů, předplacených nebo ne. Zde je Blizzard, na nový blogový příspěvek, který se zabývá problémy s uvedením na spuštění:

Každý hráč Overwatch s připojenou bitvou.Čistý účet, který zahrnuje všechny hráče, kteří hráli od 9. června 2021, nebude muset hrát telefonní číslo. Pracujeme na provedení této změny a očekáváme, že bude žít v pátek 7. října. Jakmile to bude ve skutečnosti, budeme aktualizovat hráče.

Nadále jsme odhodláni bojovat proti rušivému chování v Overwatch 2 – účty, které nebyly spojeny s bitvou.Síť i nové účty budou stále muset splňovat požadavky na ochranu SMS, což pomáhá zajistit, abychom chránili naši komunitu před podváděním. Pokud je hráč chycen zapojený do rušivého chování, může být jejich účet zakázán, zda mají nový účet nebo ne.

Jako tým budeme i nadále poslouchat pokračující zpětnou vazbu a pokud to bude nutné, provedeme další úpravy v této oblasti.

Zeptali jsme se o formulaci tohoto prohlášení, protože zatím nevíme, zda, řekněme, absolutně noví hráči, kteří nemají existující účet, se kvalifikují, nebo kteří jsou vyloučeni vzhledem k tomu, že to specifikuje většinu, a nikoli celek hráčské základny.

Modern Warfare 2 má stejný požadavek „bez předplaceného telefonu“ jako Overwatch 2

Stejně jako Overwatch 2 budete muset připojit telefonní číslo do své bitvy.Čistý účet pro hraní moderní války 2 – a předplacené telefony nejsou povoleny.

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) Screen

(Image Credit: Activision)

Blizzard minulý týden oznámil, že všichni hráči Overwatch 2 budou povinni připojit telefonní číslo do své bitvy.Čisté účty za účelem přehrávání hry. Požadavek byl přidán jako součást úsilí Blizzardu bojovat proti toxicitě a zneužívání ve hře. Ale je tu jeden hlavní problém: nový systém 2FA s názvem SMS Protect, nepřijímá určité typy čísel, „včetně předplacených a VoIP.„To pochopitelně způsobilo rozruch, protože to účinně znamenalo, že pokud vlastníte předplacený mobilní telefon, nemůžete hrát Overwatch.

Je to nepochopitelný tah. Vyžadování telefonního čísla pro hodnocenou hru není nic nového – DOTA 2 implementoval takovou politickou cestu zpět v roce 2017 a Rainbow Six Siege má stejný požadavek – ale požaduje, aby se k hře vůbec dostali do hry a vyloučili výhradně velký kus potenciálních hráčů pouze založený Na výběr telefonního plánu je zcela odlišná úroveň omezení. Vůle proti politice byla dostatečně silná, že Blizzard rychle zmírnil požadavek na telefonní číslo pro některé hráče Overwatch.

Přesto Overwatch 2 není s tímto pravidlem jediná hra: Ukazuje se, že nadcházející moderní válka 2 chce to samé.

Stránka telefonu v bitvě.Stránka čisté podpory uvádí, že Modern Warfare 2, Overwatch 2 a „Nově vytvořené“ moderní účty války vyžadují telefonní číslo, aby umožnily přístup.

„Přidání telefonního čísla umožní Blizzard Entertainment zasílat vám oznámení, když jsou na vašem účtu provedeny důležité změny,“ uvádí stránka. „Jakýkoli mobilní telefon v podporované zemi s datovým plánem, a to není předplacené nebo číslo VoIP, lze s touto službou použít.”

Zdá se to docela definitivní, i když je situace zmatená poněkud dále na stránce, kde se uvádí, že „mobilní telefony s předplacenými plány nemusí fungovat se službou telefonického oznámení.„Ale to je v přímém odkazu na telefonní oznámení z bitvy.Síť a ne přístup k hře.

Někteří hráči jsou určitě uzamčeni: Jeden fanoušek Call of Duty z Floridy řekl PC Gamer, že po instalaci moderních beta verzí Warfare 2 v září byli požádáni o „post-placené telefonní číslo“, aby jej spustily. Bitva.Net odmítla přijmout své předplacené telefonní číslo – jsou s kriketem bezdrátového připojení, který také údajně selhal s Overwatch 2 – a tak nebyli schopni hrát.

„Zdá se velmi špatné vyžadovat, aby hráči videoher uzavřeli smlouvu s telekomunikační společností, než bude moci hrát hru, za kterou zaplatili,“ uvedli. „Zvláště když se předplacené telefonní plány jako moje stávají stále běžnějšími. Už to není benzínová stanice specialita na minulá stanice, mám iPhone a telefonní plán, který v praxi funguje nic jiného než jakýkoli jiný smluvní plán: neomezený rozhovor, text, data atd. Přesto, protože provádím měsíční platbu, jsem nějak nezpůsobilý hrát budoucí tituly Activision?”

Je to rozhodně divné a rozhodnutí Blizzarda zrušit požadavek na telefon pro některé stávající účty Overwatch o omezení předplacených telefonů. To ponechává nováčky na overwatch 2 a kdokoliv Kdo chce hrát moderní válku 2, z štěstí, pokud mají předplacený plán. Natáhl jsem se do Activision Blizzard, abych se vyjádřil k požadavku telefonu, a aktualizuji se, pokud obdržím odpověď.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.