Operace bílý šum | Rainbow Six Wiki | Fandom, Rainbow Six Siege Operation White Noise: Vše, co potřebujete vědět | Windows Central

Duhová šest obléhací operace White Noise: Vše, co potřebujete vědět

Pro ty, kteří mají roční sezónu Rainbow Six Siege, by měli být všichni tři operátoři k dispozici bez dodatečných nákladů, 5. prosince. Sedm dní po uvedení aktualizace bude 12. prosince tito operátoři k dispozici veřejnosti pomocí renomovaných nebo R6 kreditů.

Operace bílý šum

„V bílém šumu má Team Rainbow premiéry dva operátory ze 707. praporu zvláštního mise pro záchrannou misi High Up Mok Myeok Tower, naše nová mapa zdarma zdarma. Připojit se k nim je náš druhý specialista Grom, který se stal operátorem duhy.”
– Oficiální web Popis

Operace bílý šum je sedmá expanze, která má být uvolněna pro Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Rainbow. Přidává dva nové operátory ze 707. SMB se zbývajícím operátorem GOM a novou mapovou věží. [1]

Byl oficiálně vyhlášen 2. listopadu 2017 a je naplánován na vydání 20. listopadu 2017 pro účastníky technického testovacího serveru a o dva týdny později pro rok dva roční průsmyky 5. prosince 2017. [2] Stejně jako u jiných expanzí je veškerý uvolněný obsah zdarma pro hráče, ale lze jej přistupovat o týden dříve s vlastnictvím příslušného sezonního průsmyku.

Operace bílý šum byl nahrazen operací Chimera 6. března 2018.

Duhová šest obléhací operace White Noise: Vše, co potřebujete vědět

Rainbow Six Siege dosahuje nových výšin s operací bílý šum a dodává tyčící se hasičské hasičství nad Soul v Koreji.

Duhový šest obléhání stále roste, s robustním sledováním, konkurenční scénou a stálým tokem obsahu. Od svého počátečního vydání v roce 2015 se taktický střelec z první osoby přetvořil do svého nejsilnějšího stavu a nyní patří mezi dnešní největší střelce.

Ubisoft se tento měsíc zabalí druhý rok obsahu po spuštění pro Rainbow Six Siege, s osmou sezónou obsahu s názvem „Operace White Noise.„V rámci boje do Jižní Koreje poskytuje nejnovější expanze hry vlnu nového obsahu pro více hráčů, včetně nově hratelných operátorů, čerstvé mapy pro více hráčů a různých možností přizpůsobení přizpůsobení. Zde je vše, co potřebujete vědět o operaci Bílý hluk a změny, které lze očekávat v této sezóně.

Časy uvolnění

S vydáním operace White Noise 5. prosince představil Ubisoft časy pro plánovanou údržbu napříč všemi platformami. S rozloženým vydáním budou servery Rainbow Six Siege odebrány offline na jednu hodinu na platformu, aby se aktualizovalo a představilo nový obsah. Zde je rozdělení očekávané doby údržby a kdy bude na vaší platformě k dispozici bílý šum.

  • PlayStation 4: Servery obléhání Rainbow Six budou offline z 9 a.m. do 10 a.m. východní čas. Poté bude následovat 13.2 GB patch.
  • Xbox One: Servery obléhání Rainbow Six budou offline z 10 a.m. do 11 a.m. Poté bude následovat 14.19 GB Patch.
  • PC: Servery obléhání Rainbow Six budou offline od 11 a.m. do 12 a.m. Poté bude následovat 15.23 GB Patch. Ti, kteří používají textury s vysokým rozlišením, budou muset nainstalovat náplast 23.36 GB.

Po dokončení údržby bude na vaší platformě přehrát operaci bílý šum.

Noví operátoři: Dokkaebi, Vigil, Zofie

Operace White Noise debutuje tři nové operátory, kteří se využívají přes multiplayer – dva z 707. praporu pro speciální misi v Jižní Koreji (707. SMB) a třetinu z Polské vojenské jednotky Grom. V této sezoně, která odchází z tradiční šablony jednoho útočníka a obránce, je také doprovázena dalším polským útočníkem. To následuje pokles obsahu minulé sezóny, Operace Blood Orchid, která viděla debut dalšího polského obránce, na vrcholu standardních nabídek.

Pro ty, kteří mají roční sezónu Rainbow Six Siege, by měli být všichni tři operátoři k dispozici bez dodatečných nákladů, 5. prosince. Sedm dní po uvedení aktualizace bude 12. prosince tito operátoři k dispozici veřejnosti pomocí renomovaných nebo R6 kreditů.

Grace ‘Dokkaebi’ Nam

Útopice Jižní Koreje je „Dokkaebi“ ​​- ženský voják s bohatou historií úklidu a pohrávání s elektronikou. Ačkoli vyvážený útočník houpací úroveň dva rychlosti a brnění, „logická bomba“ operátora je to, co ji nutí skutečně zářit, se schopností hacknout nepřátelská zařízení.

Držením „RB“ se aktivuje tablet logické bomby Dokkaebi a volá mobilní telefony všech nepřátelských operátorů. Tímto způsobem bude telefon každého obránce emitovat slyšitelný bzučivý hluk, který mohou útočníci použít k lovu nedalekých nepřátel. Abychom zastavili bzučení, musí obránci ručně resetovat své telefony jednotlivě a nechat je vystavit v tomto procesu. Po aktivaci to také narušuje kamery obránce, což útočníkům dává několik sekund k přemístění bez dohledu.

Přítomnost Dokkaebiho v zápase také vstřikuje nového mechanika do Rainbow Six Siege, kde všichni obránci upustí telefon po smrti. Pokud je Dokkaebi schopen dosáhnout těla nepřítele, může být jejich telefon napaden a poskytnout přístup ke všem obráncem kamerám. Aby tomu zabránilo, musí obránci zničit telefony svých sestřelených spojenců, než se k nim dokkaebi dostane.

Chul ‘Vigil’ Kyung Hwa

Vigil je druhým jihokorejským operátorem v provozu bílého šumu – nový obránce, který zabalí dovednosti agility a utajení útočníkům. Pokračování v tématu podvodu a hackování je Vigil vybavena „elektronickým vykreslovacím pláštěm“ (ERC-7), který se skrývá před nepřátelským dohledem.

Aktivací ERC-7 s „RB“ bude vigilie většinou nevysledovatelná pro všechny útočící kamery a drony. Model hráče operátora bude neviditelný, i když na obrazovce bude indikací jeho přítomnost jedinečným vzorem rušení. Podobně jako schopnost Caveiry z provozu lebky deště, tato schopnost časy a zastaví se při provádění dalších akcí.

Zofia Bosak

Zofia Bosak je třetím operátorem, který se objeví s operací bílý šum, pochází z polské jednotky Grom, jako je její sestra Ela. Na rozdíl od jejího sourozence je Zofia vyváženým útočníkem se sadou jedinečných schopností, díky nimž je lákavý výběr v boji.

Hlavní schopností Zofie je „KS79 Lifeline“-laundák granátu s dvojitou barvou, vybavený v jejím slotu pro gadget. V jedné komoře leží intenzivní dopady granátů, zatímco druhá obsahuje dezorientující granáty otřesů, které mají být vyměněny za běhu. Tento odpalovač granátů také nevyžaduje opětovné načtení, což z něj činí efektivní nástroj během intenzivních setkání.

Další definující rysem Zofie je její schopnost odolat poškození – schopnost vstát z sestřeleného stavu jednou za kolo. Přestože bude stát pouze s 1 zdravotním bodem (HP), dává to operátorovi konečnou šanci v některých situacích.

Nová mapa: Mok Myeok Tower

Stejně jako předchozí období obsahu, operace White Noise také představuje novou mapu multiplayeru, „Tower.„Nová aréna, která je umístěna v Mok Myeok, smyšlený mrakodrap v srdci Soul. Směs elegantní, moderní design a tradiční korejská architektura věž po zbytku města, se stovkami metrů mezi bitvami a zemí níže.

Věž je mapa postavená s ohledem na svislost, jejímž cílem je prosperovat myšlenku výšek a pádu. Mapa probíhá v horních patrech budovy, používá více stupňových úrovní, které hrají klíčovou roli ve svém toku. Útočníci se na začátku zápasu vynoří na oblasti údržby nejvyššího patra, než se odpustí dolů do vertikálních hloubek věže. To zavádí jedinečné herní příležitosti, včetně zajímavých nových úhlů na páku.

Přestože je jedinou budovou, Mok Myeok zabalí velké množství rozmanitosti ve vizuálech i ve hře. Spojení současného designu s korejskou historií, věž pořádá kanceláře, údržbářské šachty a zahrady. To se také rozšiřuje na hratelnost, mezi rozsáhlými atriami a uzavřenými kancelářskými místy.

Tower bude přidána do seznamu map multiplayerů Rainbow Six Siege 5. prosince, jakmile bude aktualizace k dispozici na vaší platformě. Všichni hráči získají přístup na mapu, bez ohledu na vlastník roční sezóny.

Nové přizpůsobení: Kanby zbraně a uniforma

Nové možnosti přizpůsobení také provádějí příjezd s operací bílý šum, což dává novým i stávajícím operátorům šanci experimentovat s novým nátěrem. Ty budou k dispozici ke koupi s renomé nebo R6 kredity a lze je použít na dříve vydané zbraně. S touto aktualizací debutuje pět nových zbraní, inspirované korejskou i polskou kulturou: Tiger Claw, Feral, Phoenix, Fearless a Husaria.

Stávající britský operátor, Mute, také získává svou první „elitní“ pokožku s tímto poklesem obsahu, který je podobný jiným dostupným prémiovým vizuálním kůži. Tato kůže je opět založena na uniformě WWI-éry, spolu s kůží zbraně, kůži gadgetu, kouzla chibi a animace vítězství.

Vylepšení a opravy chyb

A konečně, stejně jako u všech hlavních aktualizací Siege Siege Rainbow, tato poslední sezóna také přináší ohromující seznam oprav (přesně 300). Mezi největší upřesnění patří zlepšená synchronizační logika pro granáty, což znamená, že rozdíly v akcích granátu na straně klienta a na serveru na straně serveru by se snížily. Míra střelby pistole byla také zvýšena napříč deskou, což z nich činí v boji životaschopnější možností. Pro úplný seznam změn, většinou sestávajících z malých vylepšení operátora a oprav chyb, se ujistěte, že se podívejte na plný changeLog.

Rainbow Six Siege: Operace White Noise bude k dispozici od 5. prosince 2017. Noví operátoři budou svázáni s rokem dva sezóny po dobu jednoho týdne, před 4. prosincem veřejné vydání.

Aktualizováno 4. prosince 2017: Aktualizováno objasnit očekávané doby uvolnění operace Bílý šum.

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Matt Brown

Matt Brown byl dříve senior editor Windows Central, Xbox & PC, v budoucnosti. Po více než sedmi letech profesionálního spotřebitelského technologie a herního pokrytí se zaměřuje na svět herního úsilí společnosti Microsoft. Můžete ho sledovat na Twitteru @Mattjbrown.