Operace Burnt Horizon | Rainbow Six Wiki | Fandom, v kolik hodin se vydává Rainbow Six Siege Horizon? | Windows Central

V kolik hodin se uvolní duhový šest obléhání horizontu

Nejlepší odpověď: Operace obléhání Rainbow Six Operace Burnt Horizon spustí 6. března 2019, přičemž dostupnost se mění mezi platformami. Níže jsou uvedeny úplné načasování.Základní hra na Amazonu: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (23 $) All-Access Pass On Amazon: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 4 Pass (30 $)

Operace Burnt Horizon

„Rainbow Six jde do země dolů pro operaci Burnt Horizon. Specialisté na ochranu s četou mobility SASR, gridlock a mozzie jsou přiděleny podrobnosti o ochraně pro vysoce hodnotnou konvoji napříč SUNBURNT zemí.”
– Oficiální web Popis

Operace Burnt Horizon je dvanáctá expanze pro Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Rainbow. Přidává dva nové operátory z australského SASR CTU a mapového outbacku, [1] [2] spolu s omezenou časovou událostí Rainbow Is Magic (1. dubna 2019).

Bylo to potvrzeno 8. února 2019, vydáno na taktický testovací server pro uživatele PC 18. února 2019 a oficiálně vydáno 6. března 2019 pro majitele sezóny Pass.

Obsah

Funkce [ ]

Mapa []

Recenze expertů GameSpot

19. ledna 2022

4. prosince 2015

Operátoři []

Zbraně []

Renomované ceny pro operátory []

Operace Burnt Horizon upravil renomované ceny téměř pro všechny operátory před Burnt Horizon na základě jejich datu vydání. Všichni provozovatelé základních her byli 12500 renomovaní a všichni operátoři DLC byli před Burnt Horizon 25000 renomovaných (kromě toho, kdo je v prodeji).

Cenový model je založen na tom, jak dlouho byl operátor ve hře. Provozovatelé budou i nadále klesat ceny o 5 000 známých za každou sezónu, ale neklesnou pod 10000.

Provozovatelé vydaní v základní hře se nyní prodávají za nízkou, ale rostoucí cenu s každým zakoupeným operátorem, který se vrátí ke staršímu modelu cen, nyní se prodávají za nízkou, ale rostoucí cenu. První operátor zakoupený z základní hry CTU (ty jsou provozovatelé patří do SAS, FBI SWAT, Gign, Spetsnaz a GSG 9) by bylo 500 proslulé, další 1000 proslulé, poté 1500 a poslední bytost 2000. Pokud jste však již vlastnili operátora z CTU a rozhodli jste se koupit další, byla by to stejná cena, jako byste si koupili první za 500 (vytvořili druhé 1000).

  • Sezóna jedna – Operace Black Ice (Buck, Frost): každý 10000
  • Druhá sezóna – Operace Dust Line (Blackbeard, Valkyrie):
  • Třetí sezóna – Operace Skull Rain (Capitao, Caveira):
  • Čtvrtá sezóna – Operace Red Crow (Hibana, Echo): každý 15000
  • Sezóna jedna – Operation Velvet Shell (Jacal, Mira): každý 15000
  • Třetí sezóna – Operace Blood Orchid (Ying, Léze, ELA):
  • Čtvrtá sezóna – Operace White Noise (Dokkaebi, Vigil, Zofie):
  • Sezóna jedna – Operace Chimera (Finka, Lev): každý renomován 20000

Po spáleném horizontu se ceny pro uvedené operátory a dále budou i nadále měnit každou sezónu (i.E. V Y4S2 operátoři Y3S2 sníží svou cenu na 20000 a tak dále s každou zavedenou sezónou).

V kolik hodin se uvolní duhový šest obléhání horizontu?

Nejlepší odpověď: Operace obléhání Rainbow Six Operace Burnt Horizon spustí 6. března 2019, přičemž dostupnost se mění mezi platformami. Níže jsou uvedeny úplné načasování.Základní hra na Amazonu: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (23 $) All-Access Pass On Amazon: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 4 Pass (30 $)

Rainbow Six Siege Burnt Horizon vydání 6. března

Ubisoft je brzy naplánován na nasazení operace Burnt Horizon. Po dvou týdnech testování před vydáním je nová australská sezóna nastavena na veřejný debut 6. března s novými hravými provozovateli, novou mapou a dalšími.

Rainbow Six Siege Burnt Horizon se formuje jako slibná nová expanze, zabalí nové operátory Aussie, mozzie a gridlock. Balení pastí pod nohama a gadgety s drony, jsou to nebezpečné duo, které se setkává setkání. A s doprovodnou novou mapou pro více hráčů „Outback“, očekávejte čerstvé nové střety přes zvětralou servisní stanici.

V kolik hodin mohu hrát Rainbow Six Siege Burnt Horizon?

Burnt Horizon je nastaven na příjezd 6. března 2019 na všechny platformy, s rozloženým nasazením po dobu tří hodin. Počínaje středem ráno má oficiální rozvrh Ubisoftu podrobné plány na nezávisle přiblížení každé platformě.

Nasazení začne v 9:00 ET na PC, následuje 10:00 na PlayStation 4 a 11:00 na Xbox One. S jednou hodinou prostojů očekávaných pro každou platformu jsme zabalili očekávané časy pro dostupnost Burnt Horizon a kdy můžete hrát.

Aktualizováno 6. března 2019: Operace Burnt Horizon je nyní žije pro všechny.

  • PC: 10:00 EST / 7 AM PT / 3 PM GMT
  • Xbox One: 12 PM EST / 9 AM PT / 17 PM GMT

Jakmile je k dispozici, je nutná povinná aktualizace k přehrávání obsahu spáleného horizontu. V návaznosti na úsilí o restrukturalizaci souborů a optimalizaci instalací je to také větší stahování než v minulých ročních obdobích. PC přehrávači budou podávány statný balíček 54 GB, zatímco Xbox One vyžaduje 38 GB a PlayStation 4 vyžaduje 33 GB.

Mějte na paměti, že tyto plány se mohou změnit, pokud se během nasazení objeví problémy. Předchozí aktualizace byly stručně zpožděny pro vylepšení na poslední chvíli, takže dávejte pozor na aktualizace v reálném čase. Pokud se Burnt Horizon uvolní později, než se očekávalo, určitě tuto příručku obnovíme.