Operace Rainbow Six Siege Brutální Swarm odhalení přichází brzy | PCGamesn, Rainbow Six Siege „Operace Brutal Swarm“ a nový útočník Grim podrobně před startem

Rainbow Six Siege „Operation Brutal Swarm“ a nový útočník Grim, podrobně před startem

Dataminery mají, jak je tomu tak často, již zaneprázdněny sdílením obrázků a videí, která se zabývají zobrazením nového obsahu v brutálním roji. Některé z nich ukázaly fireable munici, která uvolňuje roj malých dronů, které pak sledují operátory, kteří se přiblíží. Poté budou hlásit hrubé postavení tohoto operátora a jejich relativní vzdálenost, zpět ke svému majiteli každých několik sekund.

Operace Rainbow Six Siege Operace Brutální odhalení Swarm přichází brzy

Brutální roj na obklíčení Rainbow Six: Buňky ve tvaru voštiny jsou osvětleny v hexové mřížce a ukazují dva elektronické drony velikosti chyby spolu se slovy Brutální roj

Brutální roj Rainbow Six Siege Operace, známá také jako sezóna 7. ročníku 3, bude odhalena na začátku šesti Berlínského hlavního turnaje 21. srpna, oznámila Ubisoft Ubisoft. Společnost oficiálně neposkytla mnoho informací o příštím sezóně hry pro více hráčů, ale nejnovější upoutávka naznačuje, že bude zahrnovat spoustu drobných malých dronů.

Oznámení se bude konat na oficiálním kanálu Twitch Rainbow Six v 7:30 PST / 10:30 EST / 15:30 BST / 16:30 PM CEST, a to je, když se dostaneme na nový oficiální pohled na nového operátora Y7S3.

Dataminery mají, jak je tomu tak často, již zaneprázdněny sdílením obrázků a videí, která se zabývají zobrazením nového obsahu v brutálním roji. . Poté budou hlásit hrubé postavení tohoto operátora a jejich relativní vzdálenost, zpět ke svému majiteli každých několik sekund.

. Určitě získáme jasnější obrázek o tom, co lze očekávat, když se oficiální odhalení odehrává 21. srpna. Ubisoft obvykle otevře testovací server Rainbow Six Siege den po turnaji, takže je pravděpodobné, že budete moci skočit, abyste věnovali věci 22. srpna.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Rainbow Six Siege „Operation Brutal Swarm“ a nový útočník Grim, podrobně před startem

Nejnovější sezóna Siege Rainbow Six, Operace Brutální roj, dnes zasáhne testovací servery před úplným spuštěním na začátku září. Hlavní rysy nejnovější aktualizace Ubisoft Montreal zahrnují nový útočník Grim, který napadl soupeře rojemi robotických včel (opravdu) a přidání dříve exkluzivní mapy stadionu k plné rotaci. Přehled si můžete prohlédnout video pro Rainbow Six Siege Year 7 Season 3, níže.

Související příběh

Zde je o něco více podrobností o tom, co lze očekávat od nového útočníka Brutálního Swarma a vracející se mapy ..

„V operaci Brutální roj, vybírat místo pro Intel s novým útočníkem Grim, mistrem přežití a průzkumu ze Singapuru s vojenskými zkušenostmi v utajení, bezpečnosti a inteligenci. Jeho launcher systém Kawan Hive Gadget vystřelí projektil, který na podlaze nasadí kanystr a uvolní roj včelích robotů do vzduchu. Obránci, kteří procházejí oblastí roje, mají svou polohu odhalenou pingem. Dokonce i po opuštění oblasti roje budou obránci nadále pinged, dokud včelí roboti nedojdou baterie. Grim je vysokorychlostní provozovatel nízkého zdraví, vybavený komandem 552 nebo SG-CQB jako primární zbraň a P229 jako sekundární zbraň.

Spolu s Grim, stadion, mapa oblíbených fanoušků, dorazí na spuštění sezóny jako stálá mapa. Představováno během cesty k S.I. . S využitím prvků z jiných map a nezničitelného neprůstřelného skla se tato mapa vyzve oba týmy k vývoji nových strategií kvůli jedinečnému rozvržení mapy.“

Ubisoft také slibuje, že příští sezónu přidá nové funkce pro boj proti toxicitě, včetně sankcí pro reputační systém pro zneužívající textový chat a schopnost snadno nahlásit podvodníky pomocí diváka. Přichází také řada změn rovnováhy a celková revize zpětného rázu zbraně.

Rainbow Six Siege lze přehrát na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, Stadia a Luna. .

Kdy vyjde operace Brutální testovací server Swarm?

Fotografie pro Davida Via

David přes 21. srpna 2022

Nadcházející sezóna Rainbow Six Siege, Operace Brutální roj, je hned za rohem!

Operace Brutální roj změní, jak hrajeme Rainbow Six Siege. Je to období adaptace. Hráči se budou muset soustředit na přizpůsobení se zcela jiné meta, která bude zahrnovat změnu zpětných zpětných zpětných zbraní a příloh zbraně.

Kromě toho bude představen nový operátor s názvem Grim a „Nová“ mapa stadionu Bravo.

V sezóně s tolika změnami se musí hráči rychle přizpůsobit – a nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je vyzkoušet testovací server.

Kdy vyjde operace Brutální testovací server Swarm?

Operace Brutální testovací server Swarm vyjde příští týden, od srpna. 22. Od té doby budou hráči moci vyzkoušet všechny zbrusu nové funkce, které mají být vydány v nadcházející sezóně.

Hráči budou trefovat, aby vyzkoušeli ponurý, nový třístupňový operátor s jedním zdraví. Je zřejmé, že stadion Bravo bude také na základě pozornosti, protože to bude možná mapa, na kterou se všichni hráči budou těšit.

Mohou hráči konzoly hrát na testovací server Siege?

. Hráči konzoly nemají přístup k testovacímu serveru, protože je to exkluzivní funkce pro uživatele PC.

Takže v případě, že jste hráčem konzoly, budete muset počkat, až bude nová sezóna vydána. Poté se objeví zřejmá otázka: Kdy bude nová sezóna vydána?

Kdy bude uvolněna operace brutální roj?

Operace Brutální roj bude vydána na září. . To je první úterý v měsíci, což znamená, že hráči budou mít více než dva týdny na vyzkoušení všech nových funkcí na testovacím serveru.

Pokud hrajete na testovacím serveru, je velmi důležité, abyste svou zpětnou vazbu zaslali do Ubisoft. Všechny myšlenky jsou vítány.

. Pokud tedy najdete nějakou chybu, nebo si myslíte, že je Grim přemožena, neváhejte a pošlete zpětnou vazbu do Ubisoft.

Siegegg je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace o tom, jak čtenáři podporují Siegegg.