Osuchová rotace zóny osudu 2 VEX, odměny a jak najít | Načítání, jak dokončit zóny VEX Inscrusion v Destiny 2 | Nerd Stash

Jak dokončit zóny VEX Intarsion v Destiny 2

Dokončení zóny VEX vpalování je prospěšné. Pokud porazíte všechny šéfy, máte zaručenou exotickou kapku. Alternativně upustící síly vexových úderů upustí ke zvýšenému množství meditací pramenů. .

Osud 2 vexová infróza zóny zóny, odměny a jak najít

.

Publikováno: 23. srpna 2023

Destiny 2 VEX Inscursion Zone je jedním z nejlepších přírůstků s rozšiřováním Lightfall a přidává veřejnou akci Vex Strike Force, která je jedinečná pro Neomuna. . .

Zóna indexových zóny Destiny 2 Vex a Vex Strike Force Public Event však může být docela výzvou, ale. Jakmile budete mít ruce na nejlepší sestavení Destiny 2 Titan, výrazně zlepšíte své šance na úspěch. .

?

Zóna Indursion zóny Destiny 2 Vex je speciální zóna v Neomuně, která se otáčí každý týden a poskytuje hráčům zvýšené odměny včetně meditací pramenů a exotického vybavení.

. .

Osud 2 VEX Intarsion Zone Rotation

.

Podobně jako v aktivitě přetížení Terminálu Destiny 2, zóna VEX Incorsion Otočí umístění. Přestože se však přetížení terminálu mění denně, mění se to každý týden. Umístění zóny indexu Destiny 2 VEX se změní ve standardním destinu 2 denně a týdenním resetovacím čase.

Destiny 2 Jak najít zónu VEX Incrussion: Mapa ukazující příklad umístění zóny VEX inscursion v Liming Harboru

Jak najít zónu indexu Destiny 2 Vex

. To představuje aktuální umístění zóny VEX Incrsion zóny.

Někdy může být tato značka pokryta úkolem, který zahrnuje tuto oblast, jako je Destiny 2 Bluejay Quest. .

.

. Pokud čekáte na čas vex úderné síly nebo dokončíte další cíle, je to dobrý bonus k odemknutí všech fragmentů Destiny 2 Strand.

A co je nejdůležitější, snad je zóna VEX Intarsion zóny jedním z nejlepších míst pro obuvlení pro exotické vybavení, protože veřejná událost vzácných stávkových sil odměňuje zaručený exotický pokles. Pokud chcete dokončit svou sbírku Destiny 2 Lighfall Exotic Weapons a Destiny 2 Lighfall Exotic Armor, pak by měla být vexová úderná síla na vašem seznamu.

Ve skutečnosti je to také jeden z nejlepších způsobů, jak obhospodařovat se pro destiny 2 sezónu čarodějnice Exotic Armor. To je skvělé, pokud nejste fanouškem dokončení sólové legendy a mistrovských ztracených odvětví, jak můžete spolu s ostatními strážci.

A tady to máte, osud osud 2 vexová infróza zóny zóny, odměny, jak ji najít a další. . Zatímco jste u toho, je ten pravý čas vyzkoušet podtřídy Destiny 2 Strand a získat buildcrafting s těmito pravomoci měnícími realitu.

. Ve skutečnosti, když hrál Bungie’s Looter-Shooter od začátku, je to jedna z jeho nejhranějších her všech dob, s tisícemi hodin potopeným do jeho bohatého vesmíru. Jeho láska ke všem věcem kořist, RPG a pátrání ho vedly k zahájení kariéry novináře na volné noze, než se stal spisovatelem průvodců na plný úvazek pro načtení. . . . .

. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . .

Jak dokončit zóny VEX Intarsion v Destiny 2

Destiny 2 . . Nejenže je to konstanta, což znamená, že ji můžete vždy obhospodařovat pro exotické brnění. Může to představovat docela výzvu, dokonce i pro zkušené hráče. . .

Jak zemědělci zóny inskurze v Destiny 2

Destiny 2 VEX Inscursion Zone na mapě

. Kromě podstatnější nepřátelské síly klesnou více meditací pramenů a jeho umístění je v oblasti ústřední pro několik dalších aktivit ve hře.

Zóna VEX Intarsion je tam, kde se objeví úderná síla vex, rotující místa v celé Neomuně. Může se vyskytnout na jednom ze tří míst na Neomuně:

  • Liming Harbor
  • Ahimsa Park

Nalezení umístění aktuální zóny VEX inscursion je však snadné, pokud víte, kde hledat. Na celé mapě Destiny 2 , Existuje spousta mapových značek pro různé činnosti, včetně zón VEX inscruonsion. .

. Převzetí plného fireteam by však byl dobrý nápad, vzhledem k počtu vexových bojovníků, kterým musíte čelit.

Dokončení zóny VEX vpalování je prospěšné. Pokud porazíte všechny šéfy, máte zaručenou exotickou kapku. Alternativně upustící síly vexových úderů upustí ke zvýšenému množství meditací pramenů. Pokud chcete dostat ruce na některou z nové sezóny exotického brnění čarodějnice, budete se chtít soustředit na zóny vexových vpádů, protože jsou to skvělý způsob, jak získat Gauntlety Pyrogale a mnoho dalších kusů brnění.

Příbuzný:
Jak dokončit kolo a kolo, jdeme do osudu 2

Doufáme, že jste našli našeho průvodce, jak dokončit zóny VEX Inscursion Destiny 2 ochotný.

Destiny 2 je nyní k dispozici na konzolích PC, Xbox a Playstation.