Osud 2 nejlepší statistiky pro Warlock in Lightfall., Destiny 2: Nejlepší statistiky pro Warlock (2023) | High Ground Gaming

Destiny 2: Nejlepší statistiky pro Warlock (2023)

Jakmile se rozhodnete, jaké statistiky chcete upřednostňovat, je čas jít brousit nějaké brnění. Zemědělství s vysokým statem není příliš těžké, pokud víte, kde ji najít! Zde je několik způsobů, jak můžete rychle získat zbroj.

Osud 2 nejlepší statistiky pro Warlock in Lightfall

Osud 2 nejlepší statistiky pro Warlock in Lightfall

Warlock je nepochybně nejvšestrannější třídou v Destiny 2. Nejenže může uzdravit a zmocnit spojence prostřednictvím své třídní schopnosti, ale může to také potenciálně způsobit hodně poškození, když je spárována se správným sestavením.

Bez správné stanovení priorit na statistikách však na to, co vybavíte, nemusí moc záležet, protože vaše schopnosti a přežití by stále trpěly. Naštěstí jsme tu, abychom vám ukázali, na které z nich se musíte soustředit, abyste mohli být nejlepším Warlockem na vašem fireteam.

Nejlepší statistiky pro Warlock v Destiny 2

Nejlepší statistiky, na které se zaměříte na Warlock Mains v Destiny 2, jsou zotavení, disciplína a odolnost. Zotavení a odolnost jsou nejdůležitější ze tří, protože první z nich přímo ovlivňuje jejich schopnost třídy cooldown, zatímco druhý ovlivňuje odpor poškození.

Warlocks jsou neuvěřitelně nedílnou součástí dobře fungujícího fireteam, protože mají schopnost buď uzdravit nebo zmocnit spojence. Zvyšováním statistiky obnovy to zkracuje čas potřebný k použití jejich trhlin, což může usnadnit obtížné vyčištění dungeonů nebo nájezdů.

Je však ještě důležitější pro přežití Warlocks, protože jejich spoluhráči na ně hledají uzdravení. Abyste toho dosáhli, budete však muset zvýšit svou přežití prostřednictvím statistiky odolnosti. Jakmile je dostatečně vysoká, budete moci odolat slušnému množství zásahů, což vám umožní vrhat ještě více svého uzdravení nebo zmocňování trhlin.

V neposlední řadě nemůžete zapomenout na stat discpline, protože to zkracuje cooldown pro vaši granátovou schopnost. Vzhledem k tomu, že Warlocks vykonávají většinu své práce z čelních linií, jsou spamovací granáty užitečné při pomoci vašemu týmu významné poškození. Se správným sestavením vám může dokonce poskytnout téměř nekonečné množství uzdravení/zmocnění neustálým osvěžením schopností vaší třídy.

Nejlepší statistiky pro Warlock Destiny 2

Nejlepší nastavení Destiny 2

Nejlepší nastavení League of Legends

Nejlepší nastavení obléhání šesti duhy

Nejlepší herní židle

Nejlepší herní stoly

Nejlepší notebooky pro Sims 4

Nejlepší hry na otevřeném světě pro iOS

Nejlepší hry Bethesda

Nejlepší hry pro přežití pro iOS

Kdo je Silco v Arcane? - Přehled znaků

Kdo je Silco v tajemném? – Přehled znaků

5 nejlepších luků ve Warframe (2023)

5 nejlepších luků ve Warframe (2023)

Remastered Dark Souls - Nejlepší třída pro začátečníky a sestavení

Remastered Dark Souls – Nejlepší třída pro začátečníky a sestavení

Grand Theft Auto V a online: Průvodce rodičům

Grand Theft Auto V a online: Průvodce rodičům

Call of Duty: Mobile | 3 nejlepší načítání M16

Call of Duty: Mobile | 3 nejlepší načítání M16

Baldurova brána 3 - Nejlepší kouzla pro Ranger

Baldurova brána 3 – Nejlepší kouzla pro Ranger

Wayfinder - Průvodce tvorbou zbraní

Wayfinder – Průvodce tvorbou zbraní

Baldur's Gate 3 - Nejlepší výkony pro Ranger

Baldur’s Gate 3 – Nejlepší výkony pro Ranger

Nejlepší příkazové a dobývání her všech dob

Nejlepší příkazové a dobývání her všech dob

Statistiky jsou stejně důležité Destiny 2 jako v jakékoli jiné hře a statistiky, které budete chtít, částečně závisí na tom, jakou třídu hrajete. Existují tři třídy Destiny 2: Warlock, Titan a Hunter. V tomto článku se zaměříme na Just Warlock, protože je těžké je všechny diskutovat. Stejně jako ostatní dvě třídy mohou Warlocks hrát v týmu širokou škálu rolí, takže neexistuje jen jeden konkrétní způsob, jak je hrát. Existují však určité statistiky, které jsou na Warlock obzvláště dobré. V tomto článku se podíváme na nejlepší statistiky pro Warlock Destiny 2!

Jaký je nejlepší stat pro Warlock v Destiny 2?

Pokud byste si mohli vybrat pouze jeden stat, který je třeba na Warlock, existují dvě standardní možnosti. Oživení je typický stat Warlock, protože určuje, jak rychle se schopnost třídy Warlock ochlazuje. To je navíc k obvyklým bonusům o statistiku obnovy k regeneraci zdraví. Pro Warlocks se nikdy nemůžete pokazit s uzdravením. Místo toho si však můžete také přiměřeně vybrat odolnost. Odolnost poskytuje 40% snížení poškození, když je maximální, což způsobuje, že i obtížné aktivity se občas cítí triviální.

Výběr mezi zotavením a odolností závisí většinou na vaší stavbě. Pokud používáte sestavu, která bude často využívat schopnost vaší třídy, pak je zotavení bez přemýšlení. Ale pokud máte pocit, že být tanky je pro vaše sestavení výhodnější, pak je odolnost skvělá alternativa. Vzhledem k tomu, že zotavení a odolnost jsou statistiky „tanky“, lze je vybrat zaměnitelně. Nakonec jde o schopnost třídy vs více zdraví. Vyberte si, co považujete za nejlepší pro vás, protože oba jsou skvělé. Zotavení a odolnost jsou skvělé statistiky pro PVE i PVP, což snižuje množství broušení brnění, které budete muset udělat, protože pro každého nemusíte nutně potřebovat různé sady.

Když zabalíme sezónu 19, stojí za zmínku, že Lighfall pravděpodobně přinese spoustu změn statistik. Ujistěte se a zkontrolujte naše nejnovější články a uvidíte nejnovější změny a aktualizace, které jsme zakryli!

Jaké další statistiky by měly Warlocks upřednostňovat?

Další statistiky, které mají být upřednostňovány pro Warlocks Best Statis for Warlock (Destiny 2)

Warlocks mohou jít s několika statistikami vedle jejich hlavních (s). Obecně budete chtít mít alespoň dva statistiky maximální v daném okamžiku. Někteří lidé chodí na tři, ale to není nutné a trvá hodně času. Zatímco zotavení/odolnost je zjevně skvělá kombo dvou-stat, existuje také několik dalších možností.

U některých stavích Warlock může být disciplína hlavní statist, kterou je třeba upřednostnit. Disciplína určuje vaši míru cooldownu granátu, což je opravdu důležité pro mnoho Warlocks. Zejména solární válečníky, kteří ve hře získají jedny z nejlepších sestav granátů.

Intelekt je solidní výběr pro Warlocks, které chtějí super spam. U supers jako Nova Bomb (Void) nebo Stormtrance (ARC) může být intelekt skvělý. Intelekt lze realisticky použít s jakoukoli podtřídou, ale funguje to nejlépe na supers, které budou pravděpodobně použity, jakmile budou mimo Cooldown. Pokud používáte něco jako dobře záře, které bude pravděpodobně uloženo, když je to potřeba, nejlépe jste z maxima dalšího statu.

Jedinými dvěma statistikami, které určitě nechcete na Warlocku, jsou mobilita a síla. Mobilita prostě nedělá dost na to, aby stálo za to použít na Warlock, zejména proto, že Warlocks již mají na své solární podtřídě Icarus Dash, aby pomohli s pohybem. Síla snižuje cooldown schopnost melee, ale nestojí za to investovat body. Dokonce ani v PvP, kde schopnosti melee mají tendenci být mnohem lepší, nestojí za to maximální sílu.

Jak hospodařit s vysokou statickou brnění Destiny 2

Jakmile se rozhodnete, jaké statistiky chcete upřednostňovat, je čas jít brousit nějaké brnění. Zemědělství s vysokým statem není příliš těžké, pokud víte, kde ji najít! Zde je několik způsobů, jak můžete rychle získat zbroj.

Ghost Armorer Mod

Mod Ghost Armorer je nejjednodušší způsob, jak zemědělský brnění, který je v souladu s cíli statistik. Jedinou nevýhodou je, že Mod Ghost Armorer nedává technicky samotné brnění s vysokým statem. Zbroj, které získáte, je pouze standardní kapky brnění, které byste dostali obousměrně, ale se zaručeným minimálním počtem statistik ve vybrané kategorii. Tento mod je nejlépe používán spárováním s jedním ze způsobů, jak najít skutečné vysoké brnění, uvedené níže.

H.E.L.M. Se zaměřením

Každou sezónu je v h novém sezónním kiosku.E.L.M., který obvykle zahrnuje metodu chovu z brnění s vysokým statem. Vzhledem k tomu, že každá sezóna má tendenci sledovat podobnou cestu upgradu, můžete obvykle očekávat, že tuto schopnost v určitém okamžiku odemknete časově gatovanými aktivitami. Obvykle to netrvá déle než pár týdnů, než se zbroj s vysokým statem zaměřuje na k dispozici. Jakmile odemknete zaostření s vysokým statem, obvykle to vyžaduje umbral engram a určité množství sezónních materiálů. Je to nejrychlejší snadný způsob, jak získat zbroj s vysokým statem, určitě.

Dungeon Farming

Dungeony jsou jednou z mála aktivit v Destiny 2 že můžete chopit se plné kořisti nekonečně, což z nich činí ideální pro chov brnění. Zatímco můžete farmovat pouze nejnovější a týdenní rotační dungeony, být schopen to vůbec je dar z nebes. Můžete zemědělský brnění na normální úrovni Dungeons, ale hlavní potíže zaručují vysoký brnění a také Armor Armor. Armor Artifice je speciální forma vysoce statického brnění, která také poskytuje další slot MOD (pouze pro použití s ​​mody artefaktů). Toto je nejlepší způsob, jak hospodařit s vysokým brněním Destiny 2.

Příklad optimalizované sestavení Warlock

Příklad optimalizovaného Warlocka sestavuje nejlepší statistiky pro Warlock (Destiny 2)

Chcete -li vám poskytnout představu o tom, jak vypadá dokončená statistika Warlock Statist/Loadrout, zvažte tento příklad.

Tato sestavení se soustředí na použití Sunbracers (Warlock Exotic ARM SUCES), aby umožnila masivní redukci granátů na dočasnou dobu po zabití s ​​vaší schopností melee. To znamená, že když dostanete zabití solárního melee, můžete házet granáty rychlou rychlostí několik sekund.

Vzhledem k tomu, že to uděláte, opravdu nepotřebujete maximální disciplínu (i když stále nechcete, aby to bylo příliš nízké). Exotická výhoda Sunbracers vám umožní soustředit své statistiky na další statistiky, aby se vaše sestavení stala více zaobleným.

Pro tuto sestavu byste chtěli maximální zotavení a odolnost pro maximální přežití. Sunbracery poskytnou více než dost granátů k vyčištění místnosti a zotavení a odolnost vám pomůže zůstat naživu při tom, když tak učiníte. Něco jako 100 rec / 100 res / 50 dis by bylo optimální, pokud byste to mohli získat. (Triple Maxed Stats by byla technicky lepší, ale nemáte pocit, že musíte prosazovat dokonalé brnění, protože je to velmi časově náročné a nepožaduje se ani pro nejtěžší obsah.)

Toto je jen jeden příklad jednoduché sestavení Warlock, ale většina sestavení funguje jako je tento. Chcete, aby vaše maximální statistiky synergizovaly s exotikou, kterou si vyberete, pokud je to možné. Je to ještě lepší, pokud můžete také synergizovat se schopností třídy!

Připojte se k vysoké zemi

Děkujeme, že jste si přečetli tento článek o nejlepších statistikách pro Warlocks Destiny 2! Nezapomeňte zkontrolovat naše další Destiny 2 průvodce a přihlaste se k nejnovějším herním průvodcům, článkům a zprávám.

Související čtení